CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

marietea
6. bře 2010

Jinak holky diky moc za podporu, moc to pro me znamena. Verim, ze mate pravdu, ze dlouhy proste jen nesedl a ze se to na podruhe povede. Nemam vlastne s timto zadne moc zkusenosti. Mam za sebou jen nekolik laparek a vzhledem k memu stavu - endometrioza, strusty a chybejici fimbrie na vejcovodech po silnem zanetu nam zbyva jen jedina moznost a to IVF. Treba IUI by bylo zcela bez ucinku ☹ No nic, verim, ze se tiy moji kluci - folici, snad jeste proberou 🙂 Diky diky za podporu.

mmorgana
6. bře 2010

rioko: koukala jsem se na Tvoje fotečky a Vojta má nádherný kukuč 😵 Budu držet palce na operaci i na KET 🙂

rioko
6. bře 2010

mmorgana děkuji 🙂

petula82
7. bře 2010

Chanelko,hodně štěstí.Ať to dotáhneš až do konce.A jak se cítíš?
Já teď čekám na ms(po nebo út),snad.A můžu pak začít.Koukala jsem na příbalovej leták a tam píšou ,že se to bere5-9den,už aby to bylo.Jo a já se určitě na ten srazík nedostanu,mám to daleko,takže by to bylo komplik.,už jen kvůli tomu,že si půjčujem s manž.auto.
Všem co čeká OPU,přeju pěknou úrodičku a ostatním 🙂 moóc štěstí 🙂

chanel
7. bře 2010

petul: ahoj, zatím se cítím o.k.,jen trošku bolí vaječníky, je to pro ně záhul, tolikrát musely produkovat. Děkuji za přání 😀 Já už myslela, že jsi začla a Ty ještě čekáš na ms, tak at je tu co nejdřív. Rio: pamatuji se,že jsi byla v 6 měs. a ted už má malý rok. Ty jsi měla při stimulce taky problémy, že OHSS? Takže o to víc Ti přeji úspěšný Ket!Holky,ale stimulovat se může i 3DC, já jsem vždy šla až třetí den, ten druhý bych se na lehátku vykoupala ve vlastní krvi....jsem si druhý den kýchla u pokladny a rychle valila do auta, protože mi to i přes vložku teklo po nohách, super trapas,ale ještě,že jsem měla dlouhou bundu a to tak dřív nebylo,ale jak jsem začala stimulovat, tak se mi rozjely i vaječníky a ms, bývá druhý den silná,jak nikdy.

mmorgana
7. bře 2010

chanel: fakt dobrý trapas - soucítím s Tebou 🤐 Tak teď nezapomeň průběžně hlásit stav, ať se tady rozjedou samé dobré zprávy 😎 Kdy jdeš na krev?

Jinak hlásím, že už mě s Puregonem (5. injekce ve mně) taky začíná pobolívat bříško. Začlo to včera večer, když jsem se ohnula. Je to takový pocit, jako kdybych měla na levé a pravé straně takové malé činky. Na levé straně je činka těžší. A taky hlásím, že jsem večera večer málem zabila toho svojeho - plynovým útokem 😔

monulkab
7. bře 2010

ahoj holčiny, tak jak to bude s tím srazem, už jste se všechny vyjádřily???

mmorgana
7. bře 2010

monulka: zatím jsme 3 + chanelka psala, že se přizpůsobí. Počkala bych ještě na pondělí - určitě se ještě někdo připojí.

mmorgana
7. bře 2010

Odkaz na kalendář pro srázek: http://www.doodle.com/u3xebrzu5kmyfxr8

chanel
7. bře 2010

Mončo: ahoj! MM: Ty jsi chtěla odrovnat tatku svých dětí 😀 😀 😀 , To je dobře, že cítíš břicho,aspon víš, že se tam něco děje a to je mooc dobře, kdy, že jdeš na ultrazvuk? To už by Ti měli říct termín odběru. Na sraz se přizpůsobím, ted stejně jsem doma. Na krev mám jít 18.3., když to nevyjde, já bych raději ten sraz dřív, to bych tam byla moooc smutná ☹

monulkab
7. bře 2010

já jsem taky pro uskutečnit to co nejdřív, jak se to plánování moc natahuje, tak z toho většinou pak nic není. Posledně to domlouvala ještě lucka.adis asi měsíc dopředu,a stejně z toho sešlo.

mmorgana
7. bře 2010

Na UTZ jdu zítra a jde i chrobacek (snad se poznáme). Čekám, co mi řeknou, abych si mohla naplánovat svůj kalendář - jsem závislá na kalendáři 😕

Doufáme (oba), že dnešní večer už nebude tak plynový 😵

monulkab
7. bře 2010

Jinak ani nevím jestli jsem psala o tom pohovoru s genetičkou co jsme absolvovali na obi???
myslela jsem si jak budeme mít bezproblémový rodokmen, ale při každém dalším dotazu mě moje přesvědčení začalo opouštět....paní doktorka mi řekla že to je normální, že kdo tvrdí že v rodině nic nebylo, tak se jen špatně doma zeptal. Mě budou dělat nějaké to jedno základní vyšetření, a manžovi dvě, jedno z toho je DNA. Tak jsem se potom manžovi smála, aby ještě nezjistili že je třeba černoch 😀 ale dobrý pocit jsem teda moc neměla.....uvidíme, výsledky budou za 6-8 týdnů, pak se máme objednat na konzultaci aby nám je vysvětlili

mmorgana
7. bře 2010

SRAZ: Je neděle, počkala bych do zítřka - některé holky se vrátí po víkendu, my s chrobáčkem uvidíme, co s náma plánujou a zítra se můžeme domluvit na konkrétním datu. Zatím vypadají nejlíp středy a čtvrtky (ve středu bych se mohla přidat až po 20. hodině).

veria
7. bře 2010

monulko, a na co všechno se na té genetice ptali?

klara.k
8. bře 2010

ahoj, zdravím po šíleném víkendu, ale byl fajn. Spousta zařizování, ale je trochu jasneji.

Se srazem jsem na tom tak, že stavíme, takže nevím které dny budu muset někde být. Tak se přidám dle toho, jestli budu mít čas nebo budu muset někam jet. Takže se pokusím přizpůsobit jak jen to bude možné.

monul - taky jsem si nejdřív říkala, že jsme na tom docela dobře a jak jsem vykládala o jedné babičce a druhé babičce, a jedna nemoc druhá nemoc, tak mi najednou bylo docela ouvej, ale zase mě to potom uklidnili, že se nějak bere v kolika letech jaká nemoc začala, takže něco není pro nás tak strašný protože to začalo až po 60 nebo 65 letech, vlastně stařecká, ale nejsem si jistá.

chrobacek
8. bře 2010

ahojky

chanelko no tak to je bomba!!!!!!!!!!!!!! holka jsi těhule na to dám krk taková blasta čtvrtý den to opravdu nebylo na co čekat !!!!

mmorgana... já chodím, ale ted do Heliosu .. takže se bohužel nepotkáme ... a navíc mi dnes utz nedělali ☹

mmorgana
8. bře 2010

Holky, tak zatím je to dobrý 😎 - 7. DC vpravo jedna desítka a drobné, vlevo 2 jedenáctky a 6 desítek. Poprvé jsem viděla Čadovou a pochválila mě 😀

chrobi: přidáš se na sraz?

chrobacek
8. bře 2010

mm....krása 🙂 supr úroda

chrobacek
8. bře 2010

sraz zatím netuším jak budu mít kdy volno 🙂 nechám to na vás

mmorgana
8. bře 2010

Posouvám tabulku (a něco jsem opravila):

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
sajmona - 3. IVF duben květen????
klara.k - 1. IVF - duben, květen - dlouhý protokol (utrogestan + Synarel)
veria
rioko - 1 KET asi květen
xovicka - PCO, teď řešíme úvodní vyšetření, pak se uvidí
elennka-PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
monulkab
aliseea 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
marietea
***********************************************************************
STIMULANTKY:
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 4.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl OPU cca 18.3. UTZ 8.3.
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel), od 3.3. Puregon 225j + Prednison, OPU cca 15. 3.
***********************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison
***********************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkova

mmorgana
8. bře 2010

Jo, a na břichu mám modřinu velikosti české padesátikoruny - včera jsem si asi nabodla nějakou žilku 😔

Se srazem (http://www.doodle.com/u3xebrzu5kmyfxr8) to zatím vypadá buď na tuto středu nebo na příští čtvrtek.

chrobacek
8. bře 2010

mm... synarel furt šplícháš?

no to jsi si musela neco nabodnout ☹ to je blbý .. to ti tam vydrží celou stimulku já měla minule taky modráka

chanel
8. bře 2010

Chrobi: to nevím, dneska mám nějakou plačtivou náladu, já mám blbej pocit 😖 , že nic. MM: paráda, tak to je skvělé!! A kdy máš další kontrolu? Všechno nejlepší k MDŽ nám všem tady 😀 ............a s modráků si nic nedělejte, já jich mám do ted plné břicho 😝

mmorgana
8. bře 2010

chanel: třeba jde o emoční labilitu, která je již příznakem počínajícícho těhotenství 😉 Určitě na nás na všechny mimísci tam nahoře čekají. A to by v tom byl čest, aby se Tvoje výstavní blasta nechytla 😵

Beru Synarel, Prednison a v jednu si mám zavolat, aby mi řekli, kolik si dál píchat.

mmorgana
8. bře 2010

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
sajmona - 3. IVF duben květen????
klara.k - 1. IVF - duben, květen - dlouhý protokol (utrogestan + Synarel)
veria
rioko - 1 KET asi květen
xovicka - PCO, teď řešíme úvodní vyšetření, pak se uvidí
elennka-PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
monulkab
aliseea 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
marietea
***********************************************************************
STIMULANTKY:
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 4.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl OPU cca 18.3. UTZ 8.3.
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel), od 3.3. Puregon 225j + Prednison, OPU cca 15. 3.
***********************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison, ET 6.3., kontrola 18.3. krev
***********************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkova

chrobacek
8. bře 2010

chanelko žádné smutky být na tvém místě tak si hladím bříško protože lepší embrouš už to být nemohl 😉 já prostě vím, že jsi těhule 😉 😉 😉 😎

chrobacek
8. bře 2010

mm jsem zvědavá jestli ti nechají dávky.. možná jo protože máš hodně folíku a pěknou velikost nejsou napřed...

monulkab
8. bře 2010

veria, ptali se na všechno, nemoci v rodině, včetně sestřenic a bratranců, strýců, tet.....na co kdo umřel, kdo se s čím léčil a tak dále.......

mmorgana
8. bře 2010

chrobi: tak mi ty dávky nechali - fur jedu 225j