CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
16. bře 2010

jo tak jsem to pochopila 🙂) ty jsi na neschopence?

mmorgana
16. bře 2010

Ne, já si teď užívám období bez práce.

chrobacek
16. bře 2010

ahá taky dobrý 🙂) alespon jsi v klidu 😉 už se nemůžu dočkat až budeš zítra volat na mimouše 🙂)

mmorgana
16. bře 2010

To mi ani nepřipomínej! Nejradši bych volala hned dneska 😖

chrobacek
16. bře 2010

no já vím, ale od zítřka už voláš každý den 🙂) .... v Heliosu se volá hned druhý, ale pak zase jeden den ne... myslím, že je lepší ten systém na obil, že se volá až se začnou rýhovat tj. za 48 h

klara.k
16. bře 2010

holky, tak já se dnes loučím, zítra se spojím a když vymyslíte hospodu, tak to bude fajn, jinak si vezmu telefon a ozvala bych se potom, jak budu stíhat.

chanel
16. bře 2010

Ahoj, mě už teče krvička, sice slaboučká, takovou ms, bez léků proti bolesti neznám,ale je tady....doufám, že si nezopakuji první pokus.Ale děkuji za podporu! Když bych měla ve čtvrtek silné ms bolesti,tak bych se asi na sraz nedoplazila, jinak přijdu 😉

mmorgana
16. bře 2010

chanel: dokud nepůjdeš na krev, tak je to jen spekulace. Mimi se může usidlovat 😉 Doufám, že žádné bolesti nebudou a ve čtvrtek večer ohlásíš radostnou novinu 🙂

marietea
16. bře 2010

Ahoj holky, zdravim. Chrobi, at zitra dobre dopadne OPU, drzim palecky. A Chanel drzim palce, at jsi tehu. A moc dekuji za podporu, uz se pozitivne ladim, ze budu mit vajacha jak rozinky 🙂 Musime se drzet na vzajem. Moc diky.

mmorgana
16. bře 2010

marietea: asi se musíme všechny smířit s tím, že při asistované reprodukci nejde téměř nikdy nic přesně podle plánu 😒 Ale my to nevzdáme 😎 Tebe teď čeká krátký protokol a třeba zareaguješ líp. Nebo ho možná ani nebudeš potřebovat 😀

klara.k
17. bře 2010

přeju dobré ráno,

chanel - vydrž na krev, pořád to nemusí znamenat nic blbého 😉

A já už vím jistě, že ve čtvrtek nemůžu přijít. Musím jít na stavbu, tak se omlouvám a snad příště.

petula82
17. bře 2010

Chanelko,držím palečky. Počkej na krev,ta to rozhodne.A co ten test ten si nezkusila?

mmorgana
17. bře 2010

chrobi: držíme palce na OPU! 🤐

chrobacek
17. bře 2010

děkují 🙂)) už jsem zvyklá 🙂) spíš se těším, že se zbavím toho nafouklého břicha 🙂

chanel
17. bře 2010

Děkuji holky, Peto, ne nedělala jsem si ho, no tak ted s krví,stejně by se prd ukázalo 😔 , já bych se Vás všech chtěla zeptat co byste udělaly na mém místě, přemýšlím,jak dál?? Všechny testy mám(gen.imun), jen chtějí znovu laparku, do se mi nechce 🙄 nebo si dát klid a zkusit 4 pokus. Nevíte některé jak dlouho a jak probíhá hystero? Do toho bych šla....stejně jde jen o dělohu, tam to totiž skončí...Chro: Ty máš nafouklé břicho?Ale to je dobrázpráva!! Takže bude dostatek vajíček 😀 MM: jak to je u Tebe co zkumavčátka? Voláš v poledne 😀

chrobacek
17. bře 2010

já bych šla na konzultaci do Reprofitu a zeptala se na minimálku jestli má smysl ... pokud ne ... tak bych šla do dlouhého protokolu v Heliosu ....a nechala bych si udělat hysterku ... možná na obil... je to krátká narkoza

mm čekáme 🙂)))) 😀 😀 😀 😀

jo chanelko cítím ho oproti předchozím stimulkám... hlavně vlevo ...takže se fakt těším na OPU 🙂 myslím, že tam budu mít nějakou volnou tekutinu, která tlačí ... včera jsem si píchala pregnyl v divadle no feták hadra 🙂) normálně před lidma akorát jsem se otočila zady 🙂) a manžel stínil

monulkab
17. bře 2010

ahoj holky, jdu se na vás mrknout, jak to teda vypadá s tím zítřkem???kdo všechno teda půjde, koukám že to začíná odpadat jedna po druhé...

mmorgana
17. bře 2010

Holky, naši statečňáci (výraz muže) se zatím drží všichni čtyři 😀 Zřejmě dobrý oddíl 😎
Mně bolí bříško asi nejvíc od OPU, ale dá se to přežít s Ibalginem.

chanel: Ještě nehaž flintu do žita, zítra se ukáže! Podmínky v Obi znáš, klidně můžeš jít na konzutaci jinam a vysondovat situaci. Myslím, že někdy může psychicky pomoci nějaká změna.

monulka: nevím, kolik nás dorazí, ale já určitě 🙂 A chanelka se přijde pochlubit výsledkem a dojetím zaplatí rundu vitamínů 🙂

chrobacek
17. bře 2010

jéééééé paráda jak jsou velký ? ... až dneska tě to bolí? hele tak kontroluj jestli se nezvětšuje břicho a pij hodně

mmorgana
17. bře 2010

chrobi: neřekla mi, jak jsou velké, ale jen že odpovídají druhému dni 😒
Bříško mě bolí od pondělka, ale je to jak při silnější menstruaci. Dneska je to trochu víc cítit. Ale ta radost nad statečňákama to přebije 😀 Snažím se hlídat, kolik piju.

chrobacek
17. bře 2010

jj oni to nekdy neříkají , ale zítra ti to řekne 🙂 dnes by měli mít 4bunky tuším a hlavní je že se oplodnily a rýhují se... já měla při prvním jen dvě....

chanel
17. bře 2010

Chro: přesně tak to udělám, hystero jako bonus taky 😠 a Ty jsi číslo,ale je fajn,že se stím nepářeš a hotovo!! MM: tak to je paráda!! Musíš se ptát! Pozor na OHSS!! Fakt si měř obvod! A odpočívej!! Taky mě po Opu bolelo břicho,dost,ale druhý den to přešlo,takže se hlídej! Mončo: ahoj, jak se máš?

chrobacek
17. bře 2010

chanelko já jsem za to nakonec ráda třeba díky tomu polypu na té hysterce objeví neco co mi bránilo v otěhu ... a když ne tím líp alespon já budu v klidu že tam všechno jak má být...

mm jo proto jsem ti to taky psala mě bolelo v podstatě v den opu a pak už ne ... takže sledovat se

veria
17. bře 2010

chanel ahoj, tak co, jak dopadla ta krev??

Hystero je v pohodě, byla jsem na ní na Obi, je to kraťoučký zákrok, po kterém tě to bolí méně než před OPU, druhý den mě pustili domů.

Chro - tak kdy jdeš na opu? jsem myslela, že dneska....Ty pořád říkáš, jak ti v Heliosu přišli na polyp, ale na Obi ne, ale to mi řekni, proč ti vůbec dělali stimulaci, když tam ten polyp byl??

veria
17. bře 2010

Chtěla jsem napsat, že hystero bolí méně než PO OPU, samozřejmě....

veria
17. bře 2010

Aháá, Chanel, ona je teprve středa vlastně... Se omlouvám, jsem se nějak posunula už do čtvrtka 🙂

chrobacek
17. bře 2010

ver ahoj... já píšu že na obilnáku mi na něj přišli taky, ale neodkládali ET našli mi ho na utz během stimulace... v Hel ted to stejný akorát s tím rozdílem že nejdu na ET...pochopitelně si ale myslím, že je to jeden a ten stejnej a v Hel před stimulací utz nedělají což sice na obil dělají... ale polyp jsem stejně měla až při stimulce ....

veria
17. bře 2010

Chrob, myslíš, že ti jako při stimulce vždy vyroste? A budou ti to odstraňovat teda v Heliosu?

chrobacek
17. bře 2010

ver tak to ti nikdo asi neřekne pochopitelně jsem se na to ptala .. a dr. říkal, že může být z toho srpna, ale že se i mohl vytvořit ze dne na den .. takže odpověd se asi nedozvím.. jo v Heliosu, ale až na konci cyklu, aby mi nerozhodit cyklus říkal.. aby mi seděly vaječníky s dělohou a mohla jsem co nejdřív na ket a to taky říkal, že podle toho jak bude ten polyp přirostlý k sliznici .. takže ne KET může taky až v květnu.. 😠

veria
17. bře 2010

Aha, hm, je to opruz, ale květen je tady cobydup 🙂 Je dobře, že ti tam vyčistí. Na opu zítra?