CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
23. bře 2010

a já to nemyslela tak že někdo je úspěšnější než někdo jiný

ale právě ty drobné rozdíly vedou k tomu, že někomu sedne víc postup tam a nebo tam....

emers
23. bře 2010

ahoj holky,
po delší době vás zdravím 😉

chrobi: držím moc pěsti-štěstí!!!

monulko: myslím na tebe, ať se dobře rozhodnete 🙂

u mě doufám vše vpořádku, akorát mám těhucukrovku, tak čekám na nějaký další vyšetření a mám absťák po sladkým 😀 ale dá se to vydržet 😉
takže jdu opět mimojiné na Obilňák do rizikové poradny 😝
doufám, že pak už na Obilňák půjdu jen rodit
😉

chrobacek
23. bře 2010

emers ahoj .... 27tt to to letí

monulkab
23. bře 2010

Je pravda, že všichni začínali na obi, to jo, ale taky si nemyslím že by byly všude stejné postupy. Stejné léky určitě, ale postupy určo ne, když zhodnotím rozdílnost postupů při IUI tak tam prostě rozdílnost je....Chanel tak pak aspoň budeme moct probírat co a jak v Reprofitu, jak to ale uděláš s tou dokumentací o předešlé léčbě? Já to udělám asi jako chrobi, stavím se na obi, vyzvednu kartu, okopčím to všechno v práci, a pak půjdu asi nenápadně tu kartu vrátit.....jinak to nevidím....Na mě právě ta recepční z Reprofitu taky vybafla až s termínem na začátku května....ale co, už to do té doby vydržím, pak dovča, a pak se do toho asi dáme....to bude teda perný léto......do září asi nevydržím čekat.....

marietea
23. bře 2010

MMorgano, moc drzim palecky, aby se pekne zahnizdili a nikam se jim od tebe nechtelo 🙂 Petulo, hodne stesti, at to vyjde a ruka byla stastna. Chrobi, polyp bude v pondeli? Takze laparka? Drzim palce. Xovi,ver, ze to vyjde, psychika je tak silene moc dulezita. Ale vim, jak je to tezky. Ja mela zrovna desny sok, v praci mi byla od zname predstaveno nadherne batole, uzasne, musely byste je videt, neuveritelne krasna holcicka. Vetsinou se snazim tomu byt imunni a nepropadat tomu, byt mimo deni, ale tentokrat mne to nejak dostalo a valily se mi po tvari slzy. Pritom ani nevim proc. Tedy tusim, ale ze me to tak vezme, mne vazne prekvapilo... Cim si musime projit je vazne psychicka zatez...

mmorgana
23. bře 2010

Z naší debaty plyne, že prostě žádný CAR není nejlepší a že prostě někdy je změna dobrá 😎 Myslím, že pokud se to dvakrát nepovede, taky to zkusím jinde.
Ale jedno Obi nikdy neodpářeme - dalo nás dohromady 😀

mmorgana
23. bře 2010

Holky, aktualizujte prosím tabulku. Jak jsem byla pár dní mimo, tak mi chybí přehled 😀 Abych věděla, na koho myslet, komu držet palce 😉

chrobacek
24. bře 2010

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
sajmona - 3. IVF duben květen????
klara.k - 1. IVF - duben, květen - dlouhý protokol (utrogestan + Synarel)
veria
rioko - 1 KET asi květen
elennka - PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
monulkab
aliseea - 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
marietea - zatím přirozeně, 4-5/2010 kratky protokol IVF
***********************************************************************
STIMULANTKY:
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 4.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl OPU cca 17.3. od 8.3. 150j, OPU 18.3. zisk 12 vajíček, 23.3. 2ks mrazák na KET, 29.3. hysteroskopie
xovicka - clostil, utrouš a samosnažo
***********************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel), od 3.3. Puregon 225j + Prednison, OPU 15. 3., ET 19. 3., krev 31. 3.
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison, ET 6.3., kontrola 18.3. krev
***********************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkova
antoaneta

klara.k
24. bře 2010

ahoj všechny moc zdravím.

My jsme byli na genetice před prvním ivf, poslal nás tam urolog z obi, ani nevíme proč. Výsledky budou cca za měsíc.

Já si teda myslím že mezi cary až tak velké rozdíly nejsou. Já odešla z heliosu na obi, nelíbil se mi úvodní přístup, tlak okamžitě na ivf. Na obi nás pořádně vyšetřili a cítím se tam líp.

Holky můžu se zeptat jak se to s tím placením ivf na obi. co si člověk teda platí a kdy jim peníze dává? A na kolik to vychází? Mám tu tabulku, jako za icsi atd., ale k lékům a icsi, se platí ještě něco za úkon?

petula82
24. bře 2010

Klarko.ahoj ,no my byli před lety na konzultaci v heliosu,protože tam mě dala doporučení moje gyn.A můžu říct,že jsme tam byli hodně zklamaní,takže nám stihli vzít krev na genetiku a to je všechno.Tlačili nás do něcěho,co jsme nechtěli.To pak můžou mít ty místnosti sebehezčí...,když hodně lidí odradí tímhlek.Jinak nás minulý rok vyšlo 3.ivf na 11800 a to jsme v tom měli2500za dárce.Záleží na tom,co vám budou všechno dělat.na obi jsou hodní,tam budeš spokojena

chrobacek
24. bře 2010

Klarko .... nás taky poslal urolog na genetiku kvůli patologickému sper......
platí se záloha 15 tis a pak při ET doplatek podle nadstandartů.... tj. icsi, PK, AH na léky se doplácí .... takže to co máš v tabulce nevím jaké jsou ted aktuální ceny, ale nás vyšlo ivf na cca 20 tis se 4 vajíčky

chrobacek
24. bře 2010

Petulo vám se jen při samotném ivf oplodnila všechna vajíčka?

chrobacek
24. bře 2010

Jo a máš teda všechna vyšetření k těm potratům? už i ta hematologie je OK ?

chanel
24. bře 2010

Zajímavé téma.....Xovi, já se taky rozhodla pro Obilnák ☹ ,jenže dvě iui a tři ivf, neúspěšně už stačilo ☹ ,proto jdu jinam....s tím tlačením do ivf, holky já nevím, tehdy po operaci mě Ventruba napsal, otěhotnění spontálně z pravé strany a dop. iui, čadová hned v úvodu chtěla ivf, přesto jsem šla ještě do druhého iui.A ted víte co mi řekla, že když udělá laparku, tak třeba jen profoukne vejcovody a klidně by se to mohlo podařit bez ivf 😠 ,tak si pak vyberte. No a měla jsem ted slabou ms, tři dny klid a už zase špiním,ale spíš čerstvou krev....tak takhle mám dobité tělo 😔 Peto: já vždy platila za ivf cca 23tis. a to jsem měla jen 4 vajíčka.MM: máš pravdu, všichni dr., začínali na Obi. Moni: já už to mám dávno všechno ofocené 😝 , už jsem si taky půjčila kartu,ale já hlavně kvůli té laparce, aby jinde viděli co mám v břichu. Termín máš v květnu, nevadí, stejně chceš jít v září,akorát to všechno pěkně vyjde.....budeš v klidu na všechno připravená! Chrobi: jak dlouho budeš na sále, stím polypem?Řekli Ti něco konkrétně k tomu výkonu?

chanel
24. bře 2010

Klárko: zdravím, připlácíš si léky a pak nadstandartní výkony, jo a platí se záloha cca, druhý ultrazvuk 15tis. na pokladně a doplatek těsně před ET.

monulkab
24. bře 2010

chanel a nedrškovala na tebe třeba ta paní z evidence, když jsi jí donesla kartu potom zpátky???
Zítra tam asi zajedu!!!, vemu to do práce, okopčím, a druhej den to tam ráno zase hodím...snad mě neukamenujou.

chrobacek
24. bře 2010

Chanelko hysteroskopie je tak na 20 min .. tak snad to tak bude 🙂 ... jinak řekl, že KET bude podle toho jak ten polyp drží, že z utz se to nepozná, že jestli je na stopce bude to malý zákrok a můžu v dalším cyklu na ket pokud bude přirostlý větší plochou tj. budou brá sliznici tak to vidí na to že se pochopitelně ten další cyklus nejde... ale vše záleží jak to bude vypadat po té operaci tj . jak poroste sliznice no klasika jak u každého ketu 🙂

monulkab
24. bře 2010

ježiš, chrobi budu držet palce ať to máš rychle za sebou, a co děcka? 2 máte teda už v mrazáku a budou i další???

chrobacek
24. bře 2010

moni děkuju 🙂)) máme další dvě dneska, takže bude rezerva 🙂 tj. dohromady 4kousky

chanel
24. bře 2010

Chrobi: taky budu držet palce, at to máš rychle za sebou!! Super, že se tak dobře namnožily embryjka 😀 . Mončo: oni tam všeobecně moc milé nejsou na té recepci, ale už mě vždycky řeknou, na 16,že?? Já jsem tam přišla dopoledne, a řekla jim,že se jdu domluvit na něčem na 16 a potřebuji kartu,kdyby byl potřeba záznam........a pak jsem obešla Obilnák zezadu,valila jsem to okopírovat a do hodiny jsem kartu vrátila, že děkuji, věc vyřízená,já nevím,asi bych to nebrala na noc dom, i když mě to lákalo,ale chtěla jsem rychle všechno vyřídit.A co tam máš? Jen tři iui? To zase až tak nepotřebuješ,ne?

veria
24. bře 2010

Holky, ale na to máte právo, okopírovat si zdr. dokumentaci, spíš by vám měli opis i udělat oni.

Chrob - to je supr, tolik embroušů, hysterka nic není, to zvládneš úplně v poho, to tam asi ani nebudeš na noc, ne?

sysysy
24. bře 2010

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
sajmona - 3. IVF duben květen????
klara.k - 1. IVF - duben, květen - dlouhý protokol (utrogestan + Synarel)
veria
rioko - 1 KET asi květen
elennka - PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
monulkab
aliseea - 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
marietea - zatím přirozeně, 4-5/2010 kratky protokol IVF
***********************************************************************
STIMULANTKY:
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 4.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl OPU cca 17.3. od 8.3. 150j, OPU 18.3. zisk 12 vajíček, 23.3. 2ks mrazák na KET, 29.3. hysteroskopie
xovicka - clostil, utrouš a samosnažo
sysysy - 1.IUI - začátek stimulace 17.3.
***********************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel), od 3.3. Puregon 225j + Prednison, OPU 15. 3., ET 19. 3., krev 31. 3.
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison, ET 6.3., kontrola 18.3. krev
***********************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkova
antoaneta

sysysy
24. bře 2010

tak už jsem se konečně přidala do tabulky 🙂

Jinak hlásím, že příprava na IUI probíhá dle plánu, v pondělí na obi (7DC) jsem měla sliznici 7,5mm a na každém vaječníku jeden 10mm folikul a další drobné. Jsem se zaradovala, že tenhle počet mi stačí, ale Čadová říkala, že ty drobné ještě porostou. No, to mě nepotěšila, neb jdu jen na IUI a tam moc folíků nepotřebuju 😒 ... Stimuluju Fostimonem 75j. a v poho, žádné bolesti. Jen mě nebaví to píchání a už si k tomu pěstuju odpor 🙄 Poslední kontrolu mám v pátek (11DC) a to se rozhodne, jestli IUI bude v neděli nebo pondělí.....tož tak moje aktualitky 😉

mmorgana
24. bře 2010

chrobi: to je krásné - už 4 děcka v mražáku 🙂 Snad ten polyp bude bezproblémový a příští měsíc budete rozmražovat 🙂
Právo na kopírování dokumentace máš. Na mě nikdy baby na recepci protivné nebyly, spíš mi jich někdy bylo i líto (to když sedíte hodinu a půl v čekárně na ambulanci a posloucháte), ale než jim něco vysvětlovat, to bych řekla, že jdu na konzultaci, zadem odešla, okopírovala a vrátila. BTW - já jsem děsně zvědavá, tak kopírujeme průběžně - normálně nutím mojeho, aby nosil foťák a fotím si nové výsledky 😎
sysy: ať se hezky stimuluje 😵

petula82
24. bře 2010

Holky,nás vyšlo na 20tis.jen to 1.ivf,manžel v tom měl tu operaci mesa/tesa.2.ivf i z mrazáčkama do 20tis. a todle poslední nejmíň,to se nám ze 7vajíček oplodnily jen dvě a jedno se nám tehdá chytlo.Chrobáčku,no ty máš pěknou úrodu.Já zapomněla,kdy máš Et?Chanel a kam se to chystáš,asi jsem to přehlídla.Měla by si to tělo nechat aspoň tři měsíce odpočnout,než začneš plánovat,co dál.Nic se nemá uspěchat.Víš,já na to koukám už trochu jinak,máme vyřízenou tu adopci,tak nejpozději příští rok nějaký to mimčo mít budem.Tady tu IUI si zatím moc nepřipouštím.To příjde myslím ke konci příštího týdne.Mějte se hezky

xovicka
25. bře 2010

Sysysy neboj, ony všechny ty drobné určitě nevyrostou, navíc některé můžou být prázdné, tak se to nějak srovná, paterčata snad mít nebudeš. Holky mě ten agolutin tu MS fakt nějak zbrzdil, dneska je třetí den, tak bych teoreticky měla začít s clostilem, ale ono je to pořád jen takové slabounké špinění, že asi radši ještě počkám až se to trochu rozjede.

sysysy
25. bře 2010

xovicka - přesně tak - počkej, až bude jasně červená. Já někdy i klidně 5 dnů slabě špiním než se MS rozjede a Dr. říkal, že špinění se do MS nepočítá a 1DC se bere, až je rudo 🙂

chrobacek
25. bře 2010

ahojky ...

ver.. jo jasně já vím v Hel. byly se mnou 3 ženský jak jsem měla OPU a byly na hysterce s polypama a byly na sále kratší dobu jak já 🙂 takže se na to těším z laparky bych byla pos.... 🙂

peti ... já nemám ET půjdu až na KET a kdy to se uvidí 🙂 doufám, že hned v dubnu 🙂

mm jak se cítíš ještě nesvrbí ruce na test?

mmorgana
25. bře 2010

chrobi: je to teprve 6 dní, to by na testu určitě nic nebylo 😀 Ale už přemýšlím, kdy začnu 😎 Včera v noci jsem dostala parádní průjem - pořád běhám na záchod 😒 Tak nevím, jak se to statečňákům líbí ...

monulkab
25. bře 2010

holky mise splněna, mám to už okopčené, dělám kousek od obi, tak až pojedu z práce, tak jim to tam zase zavezu. Sice to bude až v po 18té hodině, ale tak co už, na té recepci jsou pořád ne?
chanel, joji, máme jen 3x iui, ale jsou tam vždy napsané výsledky spermiogramu, který se před iui dělá, a taky ty moje hormonální profily či co, prostě to chci mít v kupě u sebe, netvrdím že nezůstanu na obi, ale kdyby náhodou....