CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

kobla
12. lis 2010

Antoa-tebe by už měl čekat odběr vajíček. Jsem zvědavá. U mně se nic neděje,jen bych si přála do unorové stimulky trochu zhubnout, ale nemůžu "najít" pevnou vůli. Ten menopur se píchá najednou 4 ampulky,nebo 4krát denně?

antoa
12. lis 2010

@kobla já si píchám 4 ampulky 1x denně. Hubení mají asi méně :D. Ještě jsem dokupovala Fostimon. Zítra jdu na KO a asi v pondělí či v úterý OPU. Nechávají u mě déle dozrávat vajucha, jelikož mám delší cykly a při 1.IVF je odebrali ve standartní době, bylo jich sice 8, ale nedozrálých, na zavedení zbylo 1 - neúspěšně. Při 2. IVF mě nechali sedět na vejcích déle, byly jen 2 , ale v nejlepší kvalitě, zavedli obě, chytlo se 1, ale v 7tt konec :(. Mám smolu, že jeden vaječník mám někde schovaný za střevama, tak odebírají jen z jednoho. Jak zůstanou plné folíky na tom druhém, tak mám vždy OHSS a hospitalizací :D

lilisa
13. lis 2010

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jak jste na Obilňáku spokojené? Koho by jste doporučili a komu se vyhnout?
přemýšlím nad změnou CARU, ve kterém jsem nespokojená.

antoa
14. lis 2010

@lilisa ahoj kam chodíš do CARU a proč jsi nespokojená? Já nyní procházím 3 IVF na OBI a max. spokojenost. Je zde Dr. Vrána a Doc. Crha, oba v pohodě, jen já mám problém, že Crha mluví potichu a moc mu nerozumím, ale to je jen můj problém 😖 Sestřičky jsou úžasné!!!

lilisa
14. lis 2010

antoa: chodím do Zl, a jsem silně nespokojená. Málá informovanost, musím si o vše říkat, začínají těma nejsložitějšíma procedurama. Měli jsme ICSI a nevyšlo to. A Ventruba?

rioko
14. lis 2010

@lilisa tak ani s ICSI to vyjít nemusí to Ti tady asi řekne každá, já jsem na Obi spokojená se všema, ale Ventruba mi moc nesedl, naštěstí k tomu se dostaneš málokdy, já tam byla za ty roky jednou

antoa
14. lis 2010

@lilisa ZA 2 roky co tam chodím, jsem tam Ventruby neviděla. Záruku na výsledek Ti nedají nikde :( někdy jednoduché metody vyjdou někdy vyjdou složitější....říká se, že 1.IVF je testovací jak to tělo zvládne, při dalším už dr. ví co a jak. No a informovanost? Na co se zeptám na to mi odpoví, ale sami mi taktéž nic moc neřeknou. My na 1 pokus měli 8 vajec. 4 ICSI a 4 normálně - bylo ok jen jedno, ale nedopadlo to. 2. IVF po roce - pouze 2 vejce - obě ICSI a obě OK, jedna se chytla, ale 7tt konec. No a zítra jdu na OPU u 3. IVF. Bohužel jsme nikdy neměli mražáčky a minule jsem měla i OHSS :( s hospitalizací. S OBI jsem spokojená, ale přijde mě to jako pásovka , ale ono to bude asi všude.

monulkab
15. lis 2010

@antoa to není tvůj problém že nerozumíš Crhovi, tomu nerozumí snad nikdo 🙂

lilisa
15. lis 2010

No tak jsem volala na OBI, a buď k panu dr Vránovi nebo Crhovi, tak ke komu si mám vybrat? Chtěla jsem hlavně nechat pořádně vyšetřit SPG, jelikož máme nepohyblivé a málo spermijek, a ještě deformované ... poraďte prosím 😉 Já mám strach, že jak změním CAR, že to bude stejné všude ... Nevím co dělat 😒

petrah.
15. lis 2010

potřebovala bych radu ohledně KET, jaké léky se berou,který dc jste volali na Obi, jak to celé probíhalo. Moc děkuji za rady

antoa
15. lis 2010

Holky tak dnes jsem měla OPU a mám 7 vajuch!!!

rioko
15. lis 2010

@antoa blahopřeji tak ať se co nejvíc oplodní 🙂
@lilisa tak já třeba chodím k Crhovi protože i když není moc mluvný tak je tam největší kapacita a co jsem chtěla vědět mi vždy řekl a vysvětlil, ale Vrána zase je hovornější - má ale podle mě míň zkušeností

antoa
15. lis 2010

@rioko ze začátku jsem chodila k Vránovi, myslím, že i když je mladý, tak ví co dělá, nemůžu si jej vynachválit. Dvakrát jsem natrefila na Crhy, až na to mumlání nemůžu na něj jako na odborníka říct špatného slova a dnes mi dělal OPU a ihned po odběru jsem byla naprosto bez problémů, takže svou práci dělá dobře. Na výsledek dle mého názoru nemá výběr centra nebo lékaře moc velký vliv.

rioko
15. lis 2010

@antoa s tím souhlasím ale je pravda že pro každého je důležitého něco jiného - jasně že nejvíc výsledek ale každému asi sedne jiný přístup to je jasný, mě tam vyhovují všichni, nemám problém s žádným doktorem

sajmona
15. lis 2010

@antoa tak to moc gratuluju a držím pěstičky 🙂 pěkná urodička;)

sajmona
15. lis 2010

@petrah. zavoláš si první den cyklu a domluvíš se kdy přijdeš na domluvu a pro léky,myslím že do max 5dne cyklu bys tam měla být....dostaneš estrofom a cca 17dc jdeš na KET.mezitím ještě bereš utroš a 11dc jdeš na utz. na kontrolu se sliznicí...

jinak holky držte mi pěsti,v pátek jdu na KET tak at se mě mražáčci dobře rozmrazí a vyvíjí jak mají 😉

antoa
15. lis 2010

@sajmona držím pěsti 🙂

kobla
16. lis 2010

antoa-takže velká gratulace,at se všechny mají číle k světu !

monulkab
16. lis 2010

sajmona budeme držet pěsti i tlapky 🙂

monulkab
16. lis 2010

@lilisa vrána je sympaťák, byla jsem s ním v kontaktu ne na OBI, ale pracovně, realizoval u nás zakázku, a byl hrozně příjemnej, vyrovnanej, a na rozdíl od jiných našich klientů, kteří se mohou pyšnit i jinými než doktorskými tituly, úplně normální člověk, kterej si na nic nehraje. Myslím že je důležitý, aby ti doktor prostě sedl, stejně všechny případy řeší kolektivně s Crhou nebo Ventrubou, takže tu nejde ani tak o leta praxe, protože postupy mají prostě daný.

majka43
16. lis 2010

@sajmona Saj já taky držím pěsti. Moc.
Já jedu ve čtvrtek na ultrazvuk jestli tam mám ještě tu cystu a když tam nebude, tak začnu taky stimulku na další KET.

sajmona
16. lis 2010

@majka43 děkuju a at to dobře dopadne at můžeš jít znovu do boje 😉
@monulkab kují,no...uvidíme 😉

antoa
17. lis 2010

holky tak ze 7 vajec jich je 6 ok a jsou prý pěkná, v pátek ET. :D

sajmona
17. lis 2010

@antoa tak to se možná uvidíme 😉

majka43
17. lis 2010

@antoa Taky držím pěsti. A pěkně embryjka se Saj rozmazlujte.

kobla
17. lis 2010

antoa-jé,tak to je prostě nádhera. Tak to budou i nějací zmrzlíci 🙂

antoa
17. lis 2010

@sajmona ty jdeš taky v pátek na ET?

petrah.
18. lis 2010

@sajmona děkuji za rady. Hodně štěstí!

majka43
18. lis 2010

@sajmona Tak je to v pohodě, cysta je pryč, tak dnes začínám stimulovat na KET.

sajmona
18. lis 2010

@antoa no na KET tak možná to dělají zároven s těma co jdou na ET...teda snad půjdu pokud budou embryjka ok ,mám si volat ráno ještě