CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

zabicka007
21. črc 2009

Simulin to se ti nedivím,taky budu ráda za každou korunu navíc...přesně jak říkáš, almužna zvaná nemocenská...a jinak máš pravdu,dneska to bude krušná noc a zítra budu jak na trní kvůli výsledkům,možná i víc než v to pondělí...ale snad to bude dobrý, MUSÍ 🙂
Bolesti po první OPU jsem neměla žádný,ale po druhý už jo,ty první tři dny se to pořád nechtělo zklidnit,dost špatně se mi chodilo a o jakýchkoliv jiných aktivitách nemohla být ani řeč...😉
Saj transferu se vůbec neboj,to je na tom to nejkrásnější,ten pocit,že už máš miminka 100% u sebe 🙂
Luci ty odpočívej a třeba se v pondělí potkáme, dr.Čadová říkala,že teď tam budu chodit často,tak uvidíme
Sakriš chrobi škoda,mohly jsme se zítra potkat kdybys měla chlapa doma, no co už...příště 😉

zabicka007
21. črc 2009

Chrobi ty seš teda kecka! Ale dobře to děláš, to není vlastně lež, jen drobná úprava skutečnosti... 😅 Občas to hold jinak nejde v zájmu věci... 😀

chrobacek
21. črc 2009

no není to lež povedlo se ti to? povedlo .. šla jsi na druhé ivf? šla.... šla jsi po třetí mrše? šla .... tak nekecám 🙂)))

chrobacek
21. črc 2009

žabi mohly no... ale vidíš... u nás nemůže být nic tak jak je naplánované 🙂

sajmona
21. črc 2009

🙂 tak snad to vyjde dobre. Ja jsem to ted zatim nedostala. Tak ani nemuzu vypocitat kdy bude dalsi. Doufam ze po te laparce jak rikala Cadova,ze se to nekdy zpozdi,ze by me dali neco na vyvolani. Aby me to pak nevyslo na zari🙂

lucka.adis
21. črc 2009

žabi, já užnechodím na OBI, jsem už u své dr., takže se tam bohužel nepotkáme 😔

chrobacek
21. črc 2009

saj tak to jsme na to stejně na čekačce obě třeba se fakt trefíme 🙂))))

chrobacek
21. črc 2009

neboj stihneme to začít v srpnu 🙂

chrobacek
21. črc 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/2317f3 já jsem asi 10DPO ale ovu mohla být i dřív .. těžko soudit 🙂))))

takže mrcha cca 26.7. a pak se uvidí zda se opět protáhne ovu ☹

sajmona
21. črc 2009

Ty se ridis podle ovu. To ja ne,ja teda na sobe poznam kdy ji mam,boli me vzdy bricho a hlava. Ja mam cykly tak v prum. Po 26 dnech. To by melo byt ted v patek. Tak kdyby to slo dobre tak kolem 20.8. Zacnu stimulovat🙂 chrobi musi to proste vyjit jak me tak i tobe!🙂

chrobacek
21. črc 2009

já ji taky nepoznám jen podle teploty 🙂)) jinak vůbec nemám šanci 🙂

chanel
21. črc 2009

ahoj holky, zdravím vás po delší době a gratuluji Žabce k těhotenství a Hance k urodičce!! jÁ NA DRUHÉ IVF PŮJDU TAKY V SRPNU, včera jsem konečně po potratu dostala ms, tak jsem si řekla, že si ještě odpočinu, zajedu k moři a asi cca 25.srpna jdu do druhého kola. Taky by mě zajímalo co je s Gábou?? Ywushko už je Ti dobře,nemáš nevolnosti a Mir a Sim,jak se cítíte a Luci? Saj a Chrobi, taky se už chystáte na druhé ivf?

chrobacek
21. črc 2009

ahojky chanelko 🙂)) jake je??? jůůů fakt?? tak to fakt půjdeme snad spolu teda jestli to všechno klapne 🙂)) no to jsem ráda 🙂

miradka
21. črc 2009

Ahoj holky, dnes mám blbý deň, ale aj tak mohlo byť horšie. Pujčila som si od tchýni auto a zastavili ma poliši. Medzi dokladmi od auta nebol malý techničák...bola som úplne vyklepaná. Chcel mi dať pokutu 200 Kč, tak som mu ich bez rečí dala a za chvíľu sa vrátil z auta a že kolega ho ukecal aby mi to dal len za 100 Kč. Tak ma potešil, ale štve ma to...Prvý krát ma zastavia policajti a to ešte nie v našom aute a už platím 🙄 😠
Sim, tak to je divné, že ťa bolí chrbát. Mňa zatiaľ trápi len hlava. Včera som to aj ja zaspala, ale asi hodinu som si všelijako mačkala hlavu - zpredu do zadu a naopak. Dnes je to zatiaľ ok, ale najhoršie je to večer 😔 a aj žalúdok ma bolel, ale zvládla som to, myslím, že mi pomohla minerálka...

Ahoj Chanel, to je super, že si sa ozvala. Som na teba moc zvedavá, Srpen je ešte ďaleko, ale nie moc...teraz to už vyjde, uvidíš. Inak sa mám celkom obstojne až na tie bolesti čo som písala... 🙂

ywushka
21. črc 2009

Chanel: uz je to uplna parada🙂 snim uz na co prijdu🙂

My jsme ted prijeli,byli jsme u tchyne jestli neco nepotrebuje-vcera ji strhavli nehet na ruce,tak je doma! Dostali jsme slibene penize na telku🙂,tak jsme si privezli samsung plazmovku domu 😀 jupiiii

ja se jdu naobedvat🙂pa

nestacim vas docitat az budu mit vic klidu

chanel
21. črc 2009

Mir: nedávno se mi stalo úplně to samé,ale vyvázla jsem s pokutou 500kč. Chrobi: aspon se budeme vzájemně podporovat! Musím zavolat na Obi,jestli mi dají zase antikoncepci. Aby se to zase zbytěčně neprotahovalo. Snad budeme úspěšné!!

chanel
21. črc 2009

Ywush, uklidnilo se to samo od sebe nebo po těch čípkách? Ale je to dobře ted si to teprve užiješ!! 😀

miradka
21. črc 2009

Chanel, tak to si poriadne schytala...no hovorila som mu hneď že to je auto tchýni, že som si ho len dnes požičala...tak asi preto tak nízka pokuta. Prvé čo som mu povedala keď ma zastavil, že či som niečo urobila špatne 😀 on že nie, že je to bežná kontrola...tak som mu hovorila, že ešte ma nikdy nezastavili policajti..tak že preto som nervózna, lebo sa ma pýtal, či nemám čisté svedomie.. 😝

chrobacek
21. črc 2009

chanel jojo proto tam jdu ve čtvrtek... aby mi případně mohla dát antiko nebo i dlouhej protokol všechno stihnu 🙂

miradka
21. črc 2009

chrobáčku, silne pochybuje, že ti dajú antik. veď budeš po laparke...

chrobacek
21. črc 2009

miradko na laparku nejdu

chrobacek
21. črc 2009

MUDr u kterého jsme byla řekl, že není důvod ... že je to riziko jako každá operace a problém je u manžela ne u mě

hanulamarkova
autor
21. črc 2009

ahoj holky tak dneska je lítací den, nejdřív jsem byla já na OBI pak porada a hnedka po poradě jsem pelášila na alergologii s malou, pak hnedka domu, kde mě už čekala tchýně a odvezla si malou na prázdniny na 3!!!týdny no fakt nevím jak to bez ní přežiju. 😒
nakonec jsem ještě volala na obi pro výsledky a Čadová říkala, že budu mít asi hodně vajíček ale že to se uvidí až po punkci. Jinak bude to 13DC normálně jsem překvapená 😅 tak brzo ale jsem ráda.

chrobacek
21. črc 2009

Hanul supr 🙂 krásně ti to vyšlo tak jak to má být 😉

hanulamarkova
autor
21. črc 2009

jo a ještě jsem si vyfotila tu tabulku s těma úlevama tak to sem přepíšu
...při zahájení IVF cyklu v měsíci srpnu
-20 amp. FSH pro samoplátce zdarma
- při spotřebě léků na pojišťovnu (2000j) dodáme navíc zdarma 500j
-ICSI nas 7 a více oocytů - bez úhrady
-AH bez úhrady
ta ten AH a ICSI se vyplatí tak se do toho dejte 🙂

hanulamarkova
autor
21. črc 2009

Chrobi jen aby to tak bylo dál, jo snad se jim povede dobrá úroda a dobře se oplodní 😀 stejně asi na 2 budeme dávat ICSI jen tak pro jistotu aby 2 byli určitě manža nemá problém tak se snad povedou i normálně. 😉

hanulamarkova
autor
21. črc 2009

No nic jdu si lehnou a odpočívat - když můžu a jsem sama doma 🙂

irminka
21. črc 2009

tak to je holky ¨super akce: ušetřených alespon 12 tisíc, teda v Unice by to tolik stálo, to by se mělo hned využít...jen do toho 🙂

chrobacek
21. črc 2009

AH 3500,- tuším ... icsi je 2000,- za každé nevíc... ale my měli stejně jen 4 ☹ ale doufám, že příště mi dají vyšší dávky a bude jich víc

miradka
21. črc 2009

chrobi, tak to som akosi prehliadla. tak možno dostaneš antik. neviem ako to robia v týchto prípadoch, ale držím palce, aby ti to vyšlo na srpen. Tá akcia sa oplatí využiť 😉