CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

gabina79
4. srp 2009

to mně by nevadily větší prsa...jenže myslím, že já přes prsa moc nepřiberu a pak to stejně půjde zase dolů 🙄

gabina79
4. srp 2009

Ywuš, jo to je nepříjemné, když se musíš před lidma producírovat se šampuskou...mě teď zmátlo to, že tu první moč posílají do laboratoře a pak ty další už prubnou jen tam přes papírek....tak snad nebudou ty první výsledky zkreslené 😕

ywushka
4. srp 2009

ja cucim zase na aukru!🙂! Umyla jsem si hlavu,tak si ji musim jit vyfoukat 😒 ,ale nejak se mi nechce! Vcera tu byla nta manzelka od bratranka,ted jsou na druhe IUI,tak rikala ze naposled a pak uz zkusi jen umele!Chodi do UNICI! Kolik stoji IUI na obi?? V te unice me rikala ze 2000kc,ale me se zda ze obi je podstatne levnejsi!! A jsem se ji ptala jestli si uz jim udelali nejakou imunologii,tak rikala,ze se o tom teprve vcera docetla v casopise,ze to udelane nemaji a ze si o to asi zazada! Me tyto soukrome centra pripadaji takove divne....

elennka
4. srp 2009

IUI na Obilňáku by měla být hrazená pojištovnou- stimulace clostilem bez doplatku/ 6x ročně/, stimulace injekcemi Fostimonem 300 Kč/ 3 x za život, jako IVF/ a jinak dle ceny preparátů. jinak přeji pěkný den

miradka
4. srp 2009

Ywush, IUI je zdarma myslím 6x do roka!
Sim, ja mám navrch 2 kg a niečo z toho budú aj prsíčka...chlap z nich nespustí oči 😀 a ja tiež 😀

lucka.adis
4. srp 2009

Ahoj kočky,

ywush: já s tou šampuskou byla na soudě, když jsem ležela v nemocnici, tak jsme měli jednání ohledně Adama a já si ještě musela zapisovat při tom OHSS tekutiny. (výdej a příjem) Takže jak jsem tam před těma policajtama vytáhla tu šampusku, šli oba dva do vývrtek a dělali si ze mě prdel 😠 takže vím, jak si se cítila.. M tam byl semnou a docela se taky bavil 🙄

Sim, já mám o dvě kila víc a o prsách ani nemluvím 😠 leze mi to s podprsenky a to ji mám tak dva tři měsíce novou 🙄 M na nich může oči nechat, ale mě to vadí a to jsem teprve ve 12tt.

ywushka
4. srp 2009

lucka: jejda😀

jaj tak to jsem ji mela rict ze to je zdarma,me se zdalo ze tu nekdy nekdo psal,ze to platil.....

gabina79
4. srp 2009

Ywuš, u té iui asi záleží čím stimluješ, někdy asi něco málo zaplatíš 😉

ywushka
4. srp 2009

🙂 aha tak to napisu hned Hane! Ja jsem jim hned od zacatku rikala,co chodi do UNICI,ze je draha,penez na rozhazovani nemaji,by me zajimalo kdo je tam poslal!

gabina79
4. srp 2009

Luci, s tím soudem si mi připomněla, včera se tu stavovala ségra a měla obrovskou radost, protože její ex konečně souhlasí, aby si malou osvojil švagr...už léta o ni nemá zájem, ani neplatí alimenty, akorát dělal naschvály...někteří chlapi jsou holt hovada 😠

lucka.adis
4. srp 2009

Gabčo, my to tak taky měli.... Adama mám s jiným partnerem a ten o něj neměl zájem, proto si ho chtěl osvojit můj " už " manžel. No trvalo to dlouho, než svolil. 😉

gabina79
4. srp 2009

Tak to máte konečně vyřešené 🙂 😉 ....já doufám, že ten její ex ještě necouvne...

lucka.adis
4. srp 2009

Držím palce, aby to došlo do konce 😉

Gabčo, kdy budeš mít nějakou fotečku miminka?

gabina79
4. srp 2009

Luci, díky...fotečka by mohla být příští týden, to jdu ve čtvrtek na kontrolu 😉 ..a pak bude 19.8 - to jdu na to Veveří..paní říkala, že berou i krev a nemusíš být nalačno 😉 ..tak mi pak musíš poreferovat, jak to tam probíhalo, abych věděla do čeho jdu 😉

gabina79
4. srp 2009

Sim, tobě držím pěstičky na zítra na ten screening, ať mají obě miminka všechno, co mají mít 🙂 😉

lucka.adis
4. srp 2009

Gabčo, ke komu jdeš? Já ani nevím, ta paní byla docela nepříjemná, ale řekla mi, že tam může semnou i manža, takže se těší jako malej kluk 😀
Se už těším, až uviídm mimiňouska, v Pondělí mám kontrolu u své dr. a potom v Úterý ten screening 😉
To víš, že ti potom písnu co a jak.

Sim, džím palečky na screening!!!

chanel
4. srp 2009

Ahoj holky, přišla jsem Vás po dlouhé době pozdravit!! Gábi, mám z Tebe radost!! Moc gratuluji a přeji miminku a Tobe jen to nej a jsem zvědavá co nosíš pod srdíčkem, jestli to bude holčička 🙂) Ywushko, krásné bříško!! Sim,Miir,Luci...taky Vám to pěkně utíká!! Hanka, ta doufám, bude taky těhotná!! A ostatní holky taky zdravím. Já mám ještě čas až koncem srpna, ted si ještě zajedu na chvilku k moři!!!!

gabina79
4. srp 2009

Já ti ani nevím, paní neříkala, ke kterému Dr..a byla vcelku příjemná..taky jsem manžovi říkala, že může jít se mnou a prcoška uvidí, tak se taky těší jak malej 🙂
Luci, kde nakupuješ těhu věci a ty krásné tričenka s nápisama? Tady nic není ☹ , tak pak budu muset vyrazit do Brna 🙂

simulin
4. srp 2009

Gabi, díky už bych to chtěla mít za sebou, ale těším se až uvidím zase bobky. 😉
Luci a Mir, no můj manža je taky nadšenej z poprsí, já mívala sice vždycky C, ale jak jsem byla v umělém přechodu, všechno mi to spadlo a já měla ani ne B. ☹ No a teď, netroufám se ani měřit. A stejně je mám tak citlivé, že manžu jen odháním jak dotěrné muchy. 😀

gabina79
4. srp 2009

Ahoj Chanel, stýskalo se mi po tobě, dlouho ses neozvala..správně, jeď načerpat pozitivní energii k moři a pak šup na to a bude to OK 🙂 Budu ti moc držet pěsti 🙂 ...díky, ještě nemáme vyhráno, ale věřím, že to bude dobré..bojím se té další kontroly, ale myslím, že to prcošek zvládne 🙂 ...podle toho, jak se mi zlepšila pleť bych řekla, že to bude kluk, ale doufám v holčičku...ale stejně je to jedno, hlavně, aby bylo a bylo zdravé 🙂
..a na srazík teda nepůjdeš?

simulin
4. srp 2009

Luci a Gabi díky. Vás to čeká za chvliličku, taky budu držet všechny prstíky i na nohách. 😉 😉
Luci na ty trička jsem se taky chtěla zeptat, jsou super a mají tam i kalhoty nebo jiné oblečení?

miradka
4. srp 2009

Ahoj Chanel, uteká to veru strašne rýchlo...no aj tebe sa to blíži, tak si uži pri mori...ja možem len snívať 😵

Sim, ja mojmu hovorím, aby ich hladil s maximálnou nežnosťou, každý deň ma pekne natiera elatikom, tak mu furt primpomínam, aby s nimi zaobchádzal ako so svojim pokladom tam dole 😀 😀

lucka.adis
4. srp 2009

Gabčo, ty trička jsou na jedné adrese, hodím vám sem odkaz, ale je lepší si je dojet vyzkoušet 😉 já si u ní koupila dvě s nápisem a potom i ty těhu ryfle. Nápis mám: " tady bydlím já" a potom " plánuju svůj útek v Únoru " akorát dodací lhůta je tak cca 14dní.

Ahoj Chanelko, tak jak se máš?

lucka.adis
4. srp 2009
hanulamarkova
autor
4. srp 2009

ywuško, já za IUI na OBI platila 1100,- za transfer soupravu 300 za konzultaci a musela jsem si dokupovat asi 3-4 fostimony..cca 1200 Kč... to znamená 2600 dohromady...to je určitě individuální ale ta transfer souprava a konzultace se musí uhradit....
no jdu něco ukuchtit dneska chci děla šunkafleky mnaaam 🙂

gabina79
4. srp 2009

Luci, supr, díky moc...já si taky myslím, že je lepší si to vyzkoušet, přece jen ty velikosti budou trochu jiné 😀...tak se navnadím a pak někdy vyrazím 😀
Hani, šunkofleky už jsem dlouho neměla, ty bych si možná dala....tak pak dobrou chuť 🙂 ..já jsem si včera udělala na dnešek rizoto, tal si musím akorát zajít do sklepa pro řepu a pak si to jen ohřeju 🙂

zabicka007
4. srp 2009

Sim, ty jdeš na ten screening na to Veveří? Jak dlouho dopředu ses objednávala na ten 12. týden?

snahapada
4. srp 2009

AHOJ HOLKY PISI Z KAVARNY JSEM NA CHATE TAK TAM NENI POCITAC VSEM MOC GRATULUJI NEMUZU TO VSE DOCITAT AZ PRIJEDU PRISTI TYDEN DOMU TAK TO DOCTU PRIBRALA JSEM 3 KG A JINAK S TIM SPANIM PORAD STEJNY VE CTVRTEK JDU DO BOHUNIC NA TO CENTRUM SPANI TAK DAM VEDET JINAK VSECHNY ZDRAVIM OZVU SE PA

gabina79
4. srp 2009

Žabi, já se objednávala včera a objedanali mě na 19.8.....to bych měla být 12+5....Dr mi říkal tak týden až 14 dní dopředu 😉
Ahoj Snaho, tak to si ještě moc nepřibrala...tak snad ti s tím spánkem pomůžou 😉

ywushka
4. srp 2009

snaha: jsi sikulka!!!! Uzivej si chaty a poradne se uvolni!!!Prdosci to zvladnou a ty s nima!!!

hanu: dekuji za info!!! Sunkofleky jsou zapecene testoviny?-ty budu delat ja zitra

chanel: mej se krasne u more,poradne se odreaguj a uzij si to!!!