CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

gabina79
5. srp 2009

Žabi, super albíčko, už aby tam byly nějaké pěkné fotečky 😉 ...utz máš zase v pondělí?
Mir, s tím jídlem je to těžké...mně zase má drahá polovička pořád brblá, že dost nejím (ale to není pravda)..jím tak 6-7x denně..cca po dvou hodinách, odpoledne a večer je to horší, protože je mi blbě, když se nenajím, ale jídlo mě nijak extra neláká, většinou nemám na nic chuť...vždycky se do sebe snažím dostat aspoň něco...myslím, že když to všechno spočtu, tak sním za den pro mě normální množství jídla...tak buď ráda, že můžeš jest, že ti to nedělá problém 😉 ...jé a vůbec mi neleze zelenina - a před tím jsem jí jedla kvanta ☹
Luci, supr bříško....akorát mi přijde, že ho mám večer ještě větší 😀

ivi34
5. srp 2009

taky jsem na ně měla několik dobrých ohlasů, ale pak tam chtěla rodit kamarádky sestřenice - přijela se stahama, ale vyhodili ji, že jsou to jenom poslíčci. Jela domů, bolesti nepřestávali, tak tam volala a prý si má vzít Ibuprofen 😅 No a malá se za hodinu narodila v Kyjově, skoro to nestihli.... 😀
Mě jde hlavně o tom, aby bylo dobře postarané o naše špuntíky, kdyby měli nějaké problémy po porodu. A taky mě moje dr. straší s císařem (i když já doufám, že miminka budou rozumné a budou pěkně nachystané ve frontě hlavičkama napřed 🙂 ), takže aby tam byli dobří i na ten císař .... no, není to jednoduché.
Na netu je spousta kladných ohlasů i na Bohunice, přemýšlala jsem spíš o nich.
Obilnák - jak říkáš - jak na běžícím pásu...

gabina79
5. srp 2009

Ivi a tvoje Dr ti s výběrem neporadí? Přece jen by mohla vědět, jak to kde vypadá...

lucka.adis
5. srp 2009

Ahoj Gabčo, já mám večer né bříško ale břuch 😀 toto jsem fotila hned ráno, ještě než jsem se najedla, protože to mám potom samozřejmě větší a víc taky vážím. Kdy ty hodíš do Alba svůj pupík 😵 ????

hanulamarkova
autor
5. srp 2009

Ahoj holky dobré ráno a dopoledne všem... 🙂 dneska mě nechali ty moje holky spát dlouho...měla jsem v noci nějakou krizi a nemohla jsem spát...asi od pul 3- pul5...no a pak jsem zalomila a spala až do pul9 😀 .
Holky testík bude až po hcG...aby jsem si měla co dát do albíčka...teda jestli to vyjde 😎
Ivi já by jsem asi volila s dvojčátkama OBI nebo Bohunice...jde o to že v Bohunicích je super JIP-ka pro nedonošence...a vím, že i z OBi vozí děti do Bohunic - když se něco děje - ...tak nevím co si vybrat... 😉

gabina79
5. srp 2009

Luci, ještě chvíli počkám, až bude vypapanější 😀 ....bylo by dobré udělat fotku ráno a pak večer - vidět ten rozdíl 😀

gabina79
5. srp 2009

Hani, to já normálně spím do půl deváté 😀 ...a někdy i přetáhnu 😀

hanulamarkova
autor
5. srp 2009

No malá mě nechává tak jednou do týdne jinak vstáváme kolem 6 hodiny... no to je potom mazec 😀

lucka.adis
5. srp 2009

Gabčo jenomže to by nebylo ono, to by nebylo těhu bříško, ale přežrané bříško a v něm někde to mini miminko 😀 😀

ywushka
5. srp 2009

Ivi: to je naaadhera!!! Ja jsem neslysela moc pozitivni ohlasy treba na breclav a pritom jsem tam chtela jit rodit! Ale u tech milosrdnych o tom nevim,ale zajimalo by me to celke!!!

sajmona
5. srp 2009

Ahoj holčiny🙂 tak jsem si vás poctivě dočetla🙂
Hanul: držím moc pěsti na sobotu na testík,ale myslím si že to bude ok podle příznaků jsi jasná těhulka 😵
Ywuško moc krásný pupík,moc ti to sluší 😉
Sim držím pěsti na testy!!!!!! 😉 😵
Holky co se týče těch Milosrdných tak jsem tam rodila,je to teda už skoro 15 let...ale už tenkrát to tam bylo moc fajn,zrenovovaný,měli jsme miminka na pokoji,moc pěkný přístup.Záleží teda jak to tam je s těma dvojčátkama,to se chce na to informovat,klidně i tam zavolat.Jen co jsem slyšela,je tam docela malá kapacita lůžek a tak se tam jen tak každý nedostane.Známá co rodila,tak ji vezly tam a pak v sanite změnili směr a jeli do Bohunic.Tak nevím,jestli je to tam na objednávku🙂)
Jinak holčinky v pátek odlítám na dovču,na týden k moři,už se moc těším.A jak přijedu,tak doufám že to dobře vyjde s dnama,je to tak tak,tak začnu STIMULOVAT!!!!!!!
Holky a myslíte že je normální abych už dneska byla 13 dc a pořád špinila????může to být jště po té laparce???
Přeji krásný den 😵 😵

zabicka007
5. srp 2009

Gabi, díky za pochvalu, ultrazvuk mám v pondělí a to už si nechám udělat i fotečku a šupnu ji do profilu ať se můžem kochat všechny 🙂
Hani, takže ty chceš vydržet s testem až po krvi na Obi?? A na krev jdeš v sobotu? Mám v tom nějaký zmatek
😅 To spaní ti závidím, já furt chodím do práce na šestou a jsem z toho úplně vyřízená, pořád bych spala, takhle to asi nepůjde dělat dlouho

miradka
5. srp 2009

Ahoj Saj, ja myslím, že po laparke je to normálka. Aj ja som dosť dlho špinila...to prejde, neboj 😉

Holky, Sim sa práve kochá nad svojimi dvojčátkami 😵 😵

sajmona
5. srp 2009

mir ale já už mám po laparce skoro měsíc a to už jsem dostala mrchu a pořás špiním:( no snad to bude dobrý jen mám strach abych tu další mrchu dostala tak jak jsem s tím počítala,jak přijedu z dovči:( no ...uvidím

lucka.adis
5. srp 2009

mir, já chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý... 😀 😀

Musím počkat do Úterý, ale to je už za chvilku a v Pondělí ho taky uvidím u své dr. 😉

Tak se tu mějte kočenky, vyrážím do Brna.. mrknu navečer.

lucka.adis
5. srp 2009

Mir, jinak jsem si objednala těhu svetřík 🙂 už máš v Albu ty své těhu kalhoty?

hanulamarkova
autor
5. srp 2009

Jo žabi jdu na kontrolu v sobotu a když bude pozitivní udělám si ještě testík, aby jsem měla i na fotečce testík... 😅 no jo je to trochu pomotaný ale neva 🙂

zabicka007
5. srp 2009

Hani takže ty to taky vydržíš jako Mir a Sim?? Holky já Vás teda obdivuju... 🙂

miradka
5. srp 2009

Holky, vy sa máte...ja tých mojich bobánkov uvidím až za 4 týždne ☹ Kalhoty ešte nemám odfotené, som strašná lemra... 😅 ale nie...celé dopoledne varím..som si vymyslela fazulovú polievku a nie a nie ju uvariť 😠 Losos bude raz dva, tak musím počkať až bude hotová polievka

miradka
5. srp 2009

Luci, to je pletený sveter alebo mikina, z obrázku sa zdá že mikina...inak moc pekná 🙂 akurát tá biela farba asi nie je výhra...ja mám jednu bielu mikinu z quelle a to je des, mám ju jeden deň na sebe a už sú tam nejaké tmavé fľaky 😠

lucka.adis
5. srp 2009

Mir, je to těhulkovský svetr.. mají je tam i v jiných odstínech, ale ta bílá je prostě neutrální, proto jsem do ní šla, jinak ohledně toho, že si to můžu zašpinit, tak na to jsem fakt profík 😀 😀 bohužel.. takže jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží udržet bez fleků.

hanulamarkova
autor
5. srp 2009

ahoj holky, dneska se mi nějak nechce spát tak koukám co a jak na koníku a ono nic asi všechny odpočíváte..teda až na ty v pracovním procesu...tak přeji krátký den...dnes je středa a hnedka je tu pátek a víkend 😀

gabina79
5. srp 2009

jo, Hani..hnedle je tu sobota - ta hlavně 😀 že jo?
já si jdu akorát lehnout a zkusím si chvíli zdřímnout, tak uvidíme 😉 ..zatím se mějte...škoda, že ještě nedorazila Sim

miradka
5. srp 2009

Sim to má asi docela ďaleko z toho Zlína a možno sa aj niekde stavila...tiež som zvedavá čo napíše. Ja som sa tak napraskala, že už len ľahnúť s utrošom a hajinkať 😵

irminka
5. srp 2009

jee, vy se máte breberušky 🙂
Já jsem dnes v práci a to celý den, potom jedu pro malého na trénink a beru ještě dva kluky na spaní, takže budu mít doma veselo 😅

Zítra valím ke svému gyndaři, tak snad mně vyfotí mimísky, když tak je hodím do albíčka 🙂

Opět mě bolí hlava, už mě to nebaví, skoro každý den knučím ohledně hlavy, ale prášky nechci moc papkat, ale když už se to nedá vydržet, tak si musím jeden lupnout. Zítra se musím zeptat, už fakt nemůžu... ☹

miradka
5. srp 2009

Irmi, s tou hlavou je to fakt blbé, mňa to obdobie už prešlo, ale určite len dočasne. Pre zmenu mám zase zaľahnuté v uchu 😀

gabina79
5. srp 2009

Holky, tak jsem nakonec nespala, ale našla jsem si diskuzi k neschopenkám a vycházkám a jsem teď v šoku. Zaprvé na sociálce nemají diagnózy, takže můžou přijít zkontrolovat i těhuli, zadruhé od začátku roku podle nového systému vám můžou vzít všechny peníze od počátku vyplácení, pokud vás nenajdou doma, za třetí pokud se zpětně domluvíte s Dr, aby vám potvrdil, že jste v té době byly u něj, musí to být v době jeho ordinačních hodin (takže většinou žádné odpoledne a ani víkend), za třetí většina Dr nedá vycházky neomezeně, protože to musí vysvětlit reviznímu lékaři, který to posoudí - délka vycházek taky závisí na diagnóze, takže pokud já tam mám hrozící potrat, tak se můžu s nějakýma delšíma vycházkama rozloučit a dostanu max 2 hod dopol a 2 hod odpol.....ach jo, to je děs a to už se mi zdá, že se z těch 4 stěn zblázním.....jediné pozitivum je, že Dr asi může na stanovený termín napsat jiný pobyt, takže snad budu moct s manžou na dovču na chatu, kde stejně nebudu nic dělat....no ale jinak děs - nemůžu si lajznout přijít o příjem...

sajmona
5. srp 2009

gabi: to s tou neschopenkou taky řeším,jako abych pravdu řekla,vůbec to nedodržuju,sice je to risk ale tak nejak je to děs být zavřená doma.Ted letíme v pátek na dovču na týden a budu se modlit aby mě ta kontrola nedošla,kdyžtak budu bez peněz,bylo by to hrozný,taky jsme ted docela vytřískaní,ještě ted ta dovča,po dovči to ivf...ale risknu to.Ale prý spíš chodí na kontroly když máš tu neschopenku vystavenou od norm doktora,jako obvodáka ,ne když to máš od odborníka,tj gynekolog,neurolog atd...

simulin
5. srp 2009

Ahoj holky, tak hlásím návrat.
Tak jak to probíhalo, no přišla jsem do nemocnice, tam mi sestřička automaticky vzala krev ( i když jsem byla domluvená, že mi ji vezme můj doktor ) , prej si ji berou samy, tak aspoň to mám všechno při jednom. A pak jsem si měla hodinu a půl čekat na výsledky , tak jsme šly se ségrou na obídek. No a pak jsme se vrátily a šla jsem na ten screening, byla tam moc milá paní doktorka a sestra byla se mnou ve vnitř a kukala na naše prďoly. Všechno bylo v pořádku, výsledky negativní. 😉 😵 😵 Jen jsem zapomněla říct o fotečku, myslela jsem, že je to automaticky a až když jsem byla utřená a z lehátka jsem se na to zeptala, tak měli v paměti už jen to druhé mimi, tak mám jen jedno. ☹ Tak ho sem pak dám, ale zdá se mi, že je takové rozmazanější. Prostě jsem hňup.... 🙄

muschka
5. srp 2009

Ahoj Holky, jen zdravím, vchází manžel a já slíbila palačinky s borůvkama 🙂 .
Asi se přidám večer. Taky musím vyprat a vyžehlit, abych nemusela aspoň týden nic dělat.