CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

gabina79
13. srp 2009

Sim, díky 🙂 ...jj, na screening jsem objednaná na příští středu na to Veveří, tak jsem zvědavá....odpoledne si skočím do lékárny pro Oscillococcinum - je to homeopatikum proti chřipce, které prý můžu, tak snad pomůže 😉
No poslyš, ty nemáš skoro žádné bříško, na to že tam schováváš dvě miminka 🙂 ...věcičky super, taky si v tu středu něco koupím...a možná už i něco prcoškovi 😉
Muschko, nepropadej panice, na testík je ještě brzy, Ywuš sice měla 6.den //, ale pak měla mega hcg na dvojčátka, takže buď v klidu a vydrž 🙂 ...mě dělali imunologii až po neúspěšném Ketu a to jsem si o ni řekla...podle mě by to měli dělat automaticky hned na začátku...
Ywuš, gratuluji k chlapečkovi 🙂

gabina79
13. srp 2009

Chrobi, Irmi díky 🙂 ...já jsem tak šťastná, že roste a bije mu srdíčko..ani nevíte jak 🙂

chrobacek
13. srp 2009

Gábi však proč by ne jednou si to štěstí sednout muselo ne?

irminka
13. srp 2009

víme jak, také jsme štastné 🙂 🙂 🙂 🙂

lucka.adis
13. srp 2009

Gabčo, nechtěla jsem tě postrašit, jde mi jenom o to, aby jsi z toho nebyla překvapená a nepropadala panice jako já 😀 jinak ten Duphaston by jsi určitě měla dobrat do konce prvního trimestru 😉 potom se na to dr.zeptej. Já s utrošem teď pomalu končím, protože to nemůžu vysadit hned najednou.

Holky, něco se děje se žabkou 😕 ?????

gabina79
13. srp 2009

Chrobi, to máš pravdu..jednou se štěstí unaví a sedne i na vola 😀 ....ale prostě pořád mám trochu strach, pořád čekám, až se přehoupne první trimestr... pak už nejsou potraty tak časté, pak už snad budu klidnější 😉

lucka.adis
13. srp 2009

jinak ten screening na tom Veveří je úžasný, jestli můžeš tak vem sebou i partnera 😉 jo a pokud budeš chtít fotečku, tak si o ni řekni.

gabina79
13. srp 2009

Luci, né nepostrašila jsi mě 🙂...jj, dufík budu brát až do konce trimestru 😉

hanulamarkova
autor
13. srp 2009

Gábinko je to mooooc nádherný takový malilinkatý človíček, je dobře že jsi si nechala udělat UTZ to čubrněl dr. co? ale ať si stejně klidnější, že srdíčko bije a miminko je v pořádku. Rozhodně to za ty peníze stojí.

cincolina
13. srp 2009

chrobi: spinila jsem az do vysazeni, pak az do MS nic

hanulamarkova
autor
13. srp 2009

Hele skusím jí napsat a uvidím co se dozvím.

gabina79
13. srp 2009

Luci, manža jede se mnou, už se hrozně těší...když jsem mu dneska do telefonu říkala, jak sebou prcošek mrskal, tak byl dojatý...tak jsem zvědavá, jak ten utz zvládne 😀

chrobacek
13. srp 2009

cin no já jen abych věděla co mě čeká 🙂)) takže zítra vezmu poslední ... zbytek už jsem dnes hodila do koše protože toho mám fakt plné zuby.... a budu čekat co bude 🙂)))) docela obdivuju tvoje nervy 🙂

lucka.adis
13. srp 2009

Gabčo: ufff 😅 😀 😀

gabina79
13. srp 2009

Hani, díky, určo za to ty prachy stojí...a vlastně mi to řekl on sám, že jestli chci udělat utz, tak si ho musím zaplatit

lucka.adis
13. srp 2009

Gabčo, ten můj byl ůplně vedle a málem mu ukápla i slza, když nám pustili nahlas srdíčko 😅
Když se jich zeptáš, co by to tak mohlo být, i když víš, že na 100% to zatím není, tak ti to řeknou... nám to taky řekla dr. a hodně se k tomu přikláněla 😉

irminka
13. srp 2009

holky, já také platím za UTZ u svého gyndaře 50,- Kč za fotečku..když se na jednu nevlezou obě mimi, tak si zaplatím stovečku..... 😉

lucka.adis
13. srp 2009

jinak mě moje dr.dělá UTZ automaticky a neplatím za něho 😅 😕 😕

lucka.adis
13. srp 2009

....akorát za fotečku 50,-kč

irminka
13. srp 2009

šak já také tak lucko 🙂 ...jen za fotečku 😉

muschka
13. srp 2009

Hanuli, psalas Žabce? Ať nepíšu aj já...Jestli ne, napíšu jí, papa 🙂
Jdu pozalévat kvítka a vykrámovat myčku

gabina79
13. srp 2009

Irmi, ty platíš za utz nebo jen za fotku? Podle mě je to na Dr...ten můj je neochotný, proto si to zaplatím...přece je blbost, aby pojišťovna proplatila jen 3 utz za těhotenství, když má třeba těhule extrémně rizikové těhotenství nebo nějaké problémy, tak se to přece musí kontrolovat častěji, ne? No to je jedno...
Luci, já se na to teď asi ptát nebudu, ale až to bude jasné, tak si to určo necháme říct...taky jsem zvědavá na manžovu reakci 😉

irminka
13. srp 2009

já jsem to asi blbě pochopila, za UTZ neplatím, ale za fotečku ano......tak to je

lucka.adis
13. srp 2009

Gabčo, já jsem to jenom zkusila a jestli to ve 20tt vyjde, tak měli pravdu... uvidíme 🙂
Uvidíš, že z toho bude pěkně paf a určitě pustí i slzu.

lucka.adis
13. srp 2009

Holky, já taky neplatím za UTZ jenom za fotečku, když ji chci a jinak mi moje dr.dělá kontrolní UTZ pokaždé co tam k ní jdu.

besinka7
13. srp 2009

ahojky holky, budu se chystat na své druhé IVF a pravděpodobně na Obilňáku, chci se Vás zeptat jak to tam na Vás působí, celkově ... doktoři, prostředí, sestry, profesionalita atd. Byla bych strašně ráda za vaše názory .... A náhodou s Dr. Tomášem Vránou nemáte některá zkušenost ? Předem moc moc díky za vaše názory, bojovnice 🙂

chrobacek
13. srp 2009

ahoj bes ..... všechno je tam supr, jsou hodní, vysvětlí, poradí ......nemám co vytknout kromě toho, že nikdo neřešil to proč se to nepovedlo ... a připadá mi ta embryoložka taková nekomunikativní jinak doktoři a sestry no problém

chrobacek
13. srp 2009

a ty jsi byla před tím kde?

ywushka
13. srp 2009

gabi: parada!! Je krasny!! Jen nechapu proc ti nechce delavt ty ultrazvuky!!

My s manzelem nemame co delat,tak se kukame porad na netu po oblecenicku,ted si zase hlidame nejake aukce na aukru 😀 . Povezeme moje rodice do brna na letiste,leti za moji segrou do anglie,asi nekdy kolem druhe hodiny vyrazime!!!

Ja jsem neplatili nikdy za UZV,ale ted jsem musela zaplatit za to ze nam rekli to pohlavi!!!

hanulamarkova
autor
13. srp 2009

Tááák holky nové zprávy o Žabce, vše je v relativním pořádku je moc ráda, že na ni myslíme. Krvácení jí už skoro ustalo, dneska jí brali moč, a zítra jde na velký UTZ a když bude vše OK tak by se měla už dostat domů. Moc na nás myslí.