CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

sajmona
18. srp 2009

Ahoj holky. Chanel to aloe mam taky doma,ale jeste jsem nemela odvahu. Kdybych to zacala pit ted pred stimulkou a behem ni,to bych myslis mohla? Myslela jsem ze me dovca trosku pomuze ale citim se porad tak unavena,ja uz si pripadnt nekdy jak hypochondr

sajmona
18. srp 2009

Na sraz taky prijdu. Treba uz budu stim a vy me zrovna vysvetlite jak s tim perem. Pochybuju ja blondyna ze to pochopim hned na poprve,kdyz me to sestra bude vysvetlovat 🙂

sajmona
18. srp 2009

Tak kolik nas na srazku asi bude,at jsme poradny babinec. Mohly by jsme si udelat treba nejakou fotku, ja fotak vzit bohuzel nemuzu,na dovci se me podarilo na nej vylit kafe a fotak nejede((

chanel
18. srp 2009

Muschko: Wobenzym je výborná věc!! Saj.: těhotný ještě nejsme, takže ho v klidu pij!!!Já už se taky chytám stébla,cokoliv jen at to pomůže, taky se po dovolené necítím uplně dobře, to bude psychika zase co mě čeká a jak to dopadne a taky hodně prožívám smutné věci, co se tady stanou holkám, tak mě to taky trápí a mrzí 😖

zabicka007
18. srp 2009

Muschko, moc držím pěsti na zítřejší hcg, vím, že šance už je malá, ale třeba...a když ne, tak to tak mělo být a miminko na tebe teprve čeká a doufejme, že se co nejdříve potkáte 🙂
Mir, díky za opětovné zveřejnění infa o srazu 😉
Luci, kdo všechno půjde opravdu netuším, některé holky chtějí přijít později, některé vůbec, dělat soupis mi přijde zbytečný - kdo může, přijde a kdo ne tak příště 😉
Holky, od toho nešťastného pondělka s tím krvácením pořád špiním, sice už jen takovou tmavou krev a jenom malinko, ale přesto...máte to taky tak? Jestli se mám bát a radši volat na OBI nebo je to normálka? JO a taky

gabina79
18. srp 2009

Ahojte holky, nějak teď nezapínám pc, protože jsem nějaká odvařená....zase ta moje po..á imunita - koupila jsem si to oscilococcinum a je to lepší, ale ještě pořád to není ono, tak se snažím dělat všechno možné, aby se to nerozjelo v něco horšího...mám trochu strach o prcoška..no snad to bude dobré....zítra jedeme na ten screening, tak už se těším, snad to bude všechno OK..jinak ten sraz je pro mě pasé - kvůli tomu nachlazení...a určo nechcete, abych na vás frkala bacily 😉 ...tak se pak uvidíme na tom příštím 🙂
Holky, ta Dr Kalvodová, je tak kolem třicítky, špinavá blondýna s delšíma vlasama?
Chrobi, velká gratulace ke stimulce 🙂 . Držím ti pěstičky, aby tento pokus byl úspěšný...no prostě musí, jiná možnost ani není 😉
Sune, tobě držím pěstičky, aby to tvoje vaječníky zvládly a OPU proběhla v pořádku a měla si dostatek kvalitních vajíček 🙂 ...díky, že na mě myslíš 🙂 ...bříško, co sis prohlížela bylo ještě miniaturní, teď už je trošku větší..pak udělám další foto 😉
Saj, určo mrška brzy přijde a budeš se do toho moci vrhnout 🙂
Cin, taky držím pěsti na OPU, ať je vše OK, hlavně kvalitní vajucha 🙂
Muschko, na zítra ti přeji hodně síly..to čekání na verdikt je vždycky horší než verdikt samotný...tak ať je jakýkoliv, ať je to dobré 😉
Hani, tak to je blbé, že ti sliznice nenarostla...ale teď ji aspoň pořádně připravíš a to by bylo, aby z toho něco nebylo 😀
Chanelko, vítej zpátky, tak huš huš, ať je ta mrška tady, ať do toho můžeš vletět rovnýma nohama...já jsem měla ms po revizích rozhozenou vždycky, já vím, že tobě se revize vyhla, ale i tak je to asi nějaký zásah...tak na tebe budu myslet, abys mohla začít co nejdřív..a hlavně, aby na konci bylo miminko 🙂
Jinak ještě jak Chrobi psal, že v Gonalu je gratis množství...to je přece i v Puregonu - i tam je v ampulkách víc než je psáno 😉
Holky, tak se držte a já vám dám zítra vědět, jak jsem dopadli 😉

muschka
18. srp 2009

Gábi, dík, já Ti přeju ať je vše ok. Řekla bych ale že ve 14tt jsi za vodou, moje mamka vždycky říkala, že prodělala u každýho z nás v těhotenství aspoň jednu chřipku. A má kolegyně letos, vždycky bývá zdravá, ale ve 3. měsíci byla tak šíleně nachlazená, že ani mluvit nemohla a teď má 2měsíční zdravou holčičku. Tak Ti přeju hodně zdravíčka 🙂 !!!

zabicka007
18. srp 2009

Jaj, jsem si přečetla svůj poslední příspěvek, kterej končí Jo a taky...a nic 😒 Vůbec nevím, co jsem tam jako chtěla dopsat, asi mi v tom místě došly baterky 😀 Asi mi už z toho hrabe 😅

lucka.adis
18. srp 2009

žabi, já dojdu určitě, tak snad tam nebudu nejmladší 😀 😀
Jinak já jsem tenkrát špinila přes týden a na Obi mi doporučila na to píchnout Agolutin a brala jsem ten utroš ( 2-2-2 ). Teď to jenom dobírám po jedné kuličce, tak snad to nevadí..

muschka
18. srp 2009

Žabi, neboj, holt budeš jedna z těch mnoha, který se do konce prvního trimestru úspěšně prošpiní 😉 . Ale člověka to znejisťuje to je jasný 😉 . Tak si pro klid duše na ten OBI zavolej a chtěj Čadovou, abys zase nenarazila na tu novou. Ta by Ti toho asi poradila... 😒 .

Já dělám večeři, aby manžel neřekl, že furt sedím a píšu s váma a zanedbávám manželský povinnosti 🙂 .
Luci, on dnes ani plavat nepůjde, ne kvůli novým akvaristickým hračkám 🙂 , ale kvůli tomu, že se ještě nevrátil ze služební cesty, tak se možná jen nají a odvalí.

Ale dělám dobrounkou večeřičku, zapečenou gratinovanou rybičku ve vaničce, to je v podstatě hotová zmražená věc a k tomu br. kaši a zeleninovou oblohu s citronem, mňam, teda já už má strašný hlad 😝 !

lucka.adis
18. srp 2009

muschko, ten můj už jel.. 😀 zbalenej s neoprenem a ploutvama.. jinak tam chodívá každé Úterý a Čtvrtek 😉 tak se tam třeba potkají. Jinak rybu budeme dělat možná až v Pátek, už se na ni těším... jsi mě navnadila 😵

muschka
18. srp 2009

Luci, jsou dobří Ti chlapi, že 🙂 ? Já vždycky když ho vidím jak odjíždí, zvlášť v zimě, tak z toho dostanu takovou zimnici, že si kolikrát napustím i horkou vanu 🙂 . Mně by se do toho nechtělo vůbec vlézt 😠

muschka
18. srp 2009

On jezdí každý úterý. Někdy i v neděli. Přijde z práce, praští se vším, nabalí plavky, nebo spíš já je nabalím, protože nikdy neví kde co má a valí plavat 😉

zabicka007
18. srp 2009

Muschko, teda, ty si takhle bužíruješ jo? 🙂 To já jak jsem furt nevolnosti neměla tak už asi týden jakmile padne 16 hodina tak se mi začně dělat tak jako mdlo, ne přímo na zvracení, ale nechutenství - nic do sebe nedostanu, ale mě to na druhou stranu vůbec neuškodí 😉 ¨
Ještě k tomu srazu - chystáte se některá být tam ve dvě hodiny nebo všechny později? Abych tam nestepovala od dvou a vy se pak neseběhly až ve čtyři?? 🙂

muschka
18. srp 2009

Žabi, mně by taky neuškodilo, kdybych se trochu postila 🙂 . Žabi, jaký je to pocit být v tom, strašně bych to chtěla zažít 🙂 .

Já se dostavím až ve čtyři, pracuju v centru a pojedu autem, tak jak zaparkuju ve Vaňkovce. Bohužel to asi dřív nepůjde.

zabicka007
18. srp 2009

Muschko, já myslím, že mě to těhotenství ještě mozek tak nějak nepřijmul ze strachu-já když miluju tak absolutně a bez výhrad (stejně jako nenávidím), potíž je v tom, že když někdo takhle moc miluje tak je všechno strašně moc bolestný - jedno slovo dokáže ublížit víc než tisíc ran holí. Určitě to všechny znáte. Chci tím říct, že se asi bojím do toho drobečka ještě úplně zamilovat, aby se něco nepokazilo...po tom pondělku jsem pořád z toho taková vyplašená...ale v pátek jsem objednaná ke své gynekoložce a myslím, že dýl už to nevydržím a opravdově se zamiluju, a pak se teda budou dít věci 😀

lucka.adis
18. srp 2009

žabi, já bych tam klidně dojela něco po té druhé, aby jsi tam nebyla sama.. kam potom chcete vůbec zajít, snad na nějakou mňamku.. já totiž když si nedám aspoň u mekáče salát, tak padám hlady a je mi špatně 😀 😀

muschka
18. srp 2009

Tos napsala nádherně Žabi 🙂 ! Líp už to ani nešlo 😉 !!!! Já už bych to taky nevdržela...

lucka.adis
18. srp 2009

Holky, jdu mrknout n aTV.. mějte se pěkně a ve Čtvrtek se uvidíme 😉
Žabi, pak se domluvíme kdy se sejdem 😉 asi tam budeme mezi prvními 😀

miradka
19. srp 2009

Dobré ráno holky, ešte spinkáte? Mňa pred 6 chytila šialená alergia, tak som musela vstať, ale aspoň som sa donútila vypiť mliečko s medom, asi si na túto kombináciu zvyknem...Moj pitný režim je úplne hrozný a o mlieku ani nehovorím 😖 Čo budete dnes robkať? My vychystáme maminu, už nás opúšťa - po 2 týždňoch a potom sa budeme baliť a zajtra vyrážame na Macochu. Vrátime sa v nedeľu večer.

zabicka007
19. srp 2009

Dobré ránko děvčátka,dodatečně odpovídám Lucce, že si klidně salát u mekáče dát může, já ale půjdu do křidýlek v KFC, to je moje 😀 Takže s tebou Luci budu počítat po druhé hodině, budeme na telefonu ju? Jinak teď mi psala muschka, že čeká na výsledky,tak držme palce na dobře schovanýho pracoška, byla tam dr. Čadová, tak jsem tam hned volala kvůli tomu špinění (mám pocit,že se to dnes zas zhoršilo) a sestra mě odkázala,ať zavolám až po jedenácté, tak musím vydržet ☹

sajmona
19. srp 2009

Dobre rano holky.v ten ct bych uz klidne mohla ve 14 h . Zabi tak snad to spineni nebude znamenat nic vaznyho. Je dobre ze jsi radeji zavolala. Drzim pesti i Muschce na hcg.

sajmona
19. srp 2009

Ach jo mrcha furt nikde:( ja uz chciii🙂

lucka.adis
19. srp 2009

Dobré ráno, kočky.. se mi tááák nechtělo z postele 😀 ale hlad mě dohnal, takže samozřejmě sedím u notebooku a baštím snídani.

žabi, snad to špinění nebude nic znamenat, ale pro klid duše určitě zavolej, Čadová je dobrá-fakt pomůže, já ji taky volala, i když jsem už pod Obi nespadala 😵 Jinak jsem myslela, že někam chcete zajít ve Vaňkovce a sednout si, proto jsem se ptala na to jídlo... jsem hrozná, že 😀 😀
Muschce samozřejmě držím palečky!!!!!!!!!!!

Miradko, snad vám vyjde počasí.. na té Macoše je to takové proměnlivé 🙂 my možná pojedem na prodloužený víkend do Rakouských Alp k jezeru Attersee, kluci od nich z klubu freediverů se tam jedou potápět-je tam šííílená hloubka, tak jsem mu to navrhla, že by jsme tam mohli všichni vyrazit, protože sám by nejel..má strach mě nechat doma samotnou na 4dny a ke všemu se tam jede 4 a půl hodiny, takže kdyby se mi fakt něco stalo, tak nevím jak by dojel 😖

Takže asi tak... i když budu trnout ohledně NP

hanulamarkova
autor
19. srp 2009

Ahoj holky já by jsem taky mohla až kolem 4 hodiny...uvidím jak se mi povede utrhnout se z práce možná kapku dřív...žabi mám na tebe mobil tak by jsem zavolala, kde jste jestli už nejdte někde pryč ju? My stěhujem kancl, tak nás čeká balení a balení a mě se nechceeeeee 😠

zabicka007
19. srp 2009

Hanule neboj, nebudeš sama, která přijde až kolem čtvrté hodiny, já myslím, že ve čtyři ještě domů nepůjdeme - beru si auto, takže já tam můžu být klidně do rána 🙂
Saj tak výborně, to už jsme tři na druhou hodinu, tak to je v poho...ta mrcha to vždycky snad dělá schválně, no je to prostě mrcha 😀
Luci,taky mě vyhnal hlad, ovšem po prozkoumání skříněk a ledničky jsem zjistila,že nemám ale vůbec žádný pečivo...jsem to ale hospodyňka 😎 takže vzhůru do místního hypermarketu o dvou košíkách a jedné prodavačce 😝

zabicka007
19. srp 2009

Holky, ale s tím foťákem to vůbec není špatný nápad! Vezmete ho některá? Já nemám 😠

lucka.adis
19. srp 2009

žabi, já dojedu buď autobusem nebo mě M hodí do Brna, ještě uvidím a nebo tam budu ještě dřív a koupím si něco na sebe, protože máme jet pryč a já jsem zjistila, že mi trička vylézají nad pupík 😀 a ty co jsem si koupila budu moct nosit až tak od konce Září, až mi do toho doroste pořádně pupík 😉

Jinak já sice foťák mám, ale malinkatý..žádný nóbl, ale fotí pěkně, tak ho vezmu a jestli ještě někdo může, tak klidně vemte. Přece jenom žádnou zrcadlovku ani nic podobného nemám 😀 😀

chrobacek
19. srp 2009

ahojky 🙂)

zabicka007
19. srp 2009

Čau chrobi, tak co pícháš, pícháš? 😀