CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

monulkab
27. srp 2009

tož to jo, říkala jsem si že by to sama MUDr Čad. asi nezvládala...je toho asi hodně, když vidím že nejbližší termín ke konzultaci mají za 3 týdny...taky to trvá vždy tak dlouho než vás objednají, nebo to pak už po stanovení konkrétního řešení - programu, postupuje rychleji?

chrobacek
27. srp 2009

mon ne jen tak konzultace trvá, ale ted když tam půjdeš tak už se bude objednávat jinak přímo na nějaké zákroky IUI apod.

chrobacek
27. srp 2009

třeba my se na konzultaci domluvili na ivf a to už pak jen zavoláš, že jsi dostala mrchu a už to jede krev utz atd. .... nicméně můžeš narazit i na ostatní, ale já třeba při prvním ivf měla jen čadovou a až na ET crhu ... ted mám taky furt čadovou, tak jsem zvědavá kdo bude zítra na OPU a kdo příští týden na ET

chrobacek
27. srp 2009

mon a hlavně konzult. jsou až dopoledne protože tam mají harmonogram co se kdy dělá ... ráno krev utz pak mají punkce a pak mají transfery tj to je tak do 12 h a pak odpoledne jsou konzultace s novými pacienty a těmi co se rozhodují co bude dál jestli ivf, iui atd. .....

lucka.adis
27. srp 2009

žabi, i kdyby nebyl, tak hlavní věc bude to, že mimi bude v pořádku 😵 😵 a ty týdny ti tam fakt pěkně naskakují, jen tak dál. Já měla kontrolu včera a super.
Chodíš ještě na Obi nebo jsi už u své dr.?

lucka.adis
27. srp 2009

Holky, nechci to zakřiknout, ale asi cítím prcka v bříšku 😵 😵 hlavně když mám nohy nahoře a jsem úplně v klidu...

chrobacek
27. srp 2009

jůůů Luci první pohyby?

lucka.adis
27. srp 2009

chrobi, vypadá to tak... i když je na to myslím ještě brzo 😀

chrobacek
27. srp 2009

a není to čočka ze včerejška?

lucka.adis
27. srp 2009

to bych musela prdět 😀 😀 ale právě že nic.. tak uvidím 😉

monulkab
27. srp 2009

já chci taky prcka v břichu! 😅
chrobacek díky za info, ještě před pár týdny jsem si říkala, že kdyby nám zjistili nějaký problém, tak bych na IVF třeba rok počala, ale teď když vidím že se všechno tak hrozně táhne...lituju že jsem do toho CARu nezašla už po půl roce neúspěchů...ale pozdě bycha honit, teď se na té konzultaci na všechno vyptám a jsem odhodlaná jít do všeho, a to hned! 😠

chrobacek
27. srp 2009

😀 😀 😀 tak to bude dceruška 🙂)

monul všechny chceme o mócmóc 🙂) .... jo táhne se to a já taky na ivf nechtěla, ale vzhledem k našemu spermiogramu nám nic jiného nezbývá já si říkala, že půjdu na ivf nejdřív na podzim a ejhle na podzim budu mít za sebou druhé ono ... člověk docela mění názor ... 🙂

zabicka007
27. srp 2009

Luci,i Ywuš říkala,že když je úplně v klidu tak cítí pohyby,takže když hodíš nohy nahoru a jsi v klidu, tak by to mohl být prcošek, jaj, holky, vy se teda mááááte 🙂

chrobacek
27. srp 2009

tak co ta SUNE??????????????????? já se snad nedočkám ..........

chrobacek
27. srp 2009

Cin a jak ty? jsi v práci???

lucka.adis
27. srp 2009

Holky, brzo budete mít taky miminko-miminka v bříšku 🙂 chrobi, tobě se to už krátí, zítra OPU a potom po pár dnech šup zpět k tobě do bříška a po několika dnech budou i ty vytoužené dvě // na testíku 😵

Žabičko, uvidím.. mluvila jsem o tom se sousedkou, má skoro roční holčičku a ona říkala, že to určitě budou pohyby, pokud po těch jakoby bublinkách neprdím 😀 a je fakt, že když mám nohy na konferenčním stolku, tak se tam ty bublinky střídají z jedné strany na druhou... no, necháme se překvapit, každopádně se těším na pořádné kopnutí 😵 😵
A neboj, tebe to taky za chvilku čeká, vždyť to máš skoro už taky za pár 😉

lucka.adis
27. srp 2009

A co vlastně Sune a Cin????? 😕

chrobacek
27. srp 2009

Lucko jo přesně tak to bude a jestli ne dojdu ti to reklamovat 🙂)))
však ty první pohyby jsou takové bublání ne?

chrobacek
27. srp 2009

sune si šla pro miminka 🙂))

cincolina
27. srp 2009

Ahoj holky,
všechny zdravím, obzvlášť bublinky v bříšku 🙂
Já jsem v práci, jestli k miminkům pomáhá na ně nemyslet, tak to budu určitě těhotná 🙂, finišujem s projektama, takže je tu frmol (ale na Vás kouknout musím 🙂
Chrobi, budu na tebe zítra moc myslet. Už sis rozmyslela jestli půjdeš do práce?
Mně je dobře, jenom mám pořád nafouklé bříško, co nejde zatáhnout ani a když čůrám nebo nejdu dlouho čůrat tak mně to pak bolí (asi jak tlačí močák na ty vaječníky?) nevím... OHSS bych ale poznala, že jo 😉
Na Sune taky myslím...

chrobacek
27. srp 2009

cin 🙂) tak to budeš těhule protože určo nejlepší je si nedělat s miminama žádné starosti 🙂)

ještě ne protože dnes jsme to řešili s manželem ten se příklání k tomu jít do práce mě to zase hryže.... tak já nevím zkrátka měla by jsi testnout at vím jestli jo nebo ne 😀 😀

ohss by jsi asi poznala .... ale sleduj se a piš jak jsi na tom ....

lucka.adis
27. srp 2009

chrobi, já taky OHSS nepoznala 😕 a víš jak to dopadlo, měla jsem ho 2x..
... takže Cin, pěkně se hlídej a kdyby se ti to nezdálo a bříško se víc nafukovalo, šup na Obi. Jestli ti to pomůže, tak si ho ráno a večer změř ať víš, kolik máš obvod a jakmile to půjde nahoru, tak si tam opravdu radši zajeď. Já vypadala jako těhule a taky se mi to pomalu rozjíždělo, podchytili to v pravý čas až napodruhé se na to vyprdli 😀 😀 ale to byla jiná situace.

Jo, chrobáčku..žádná reklamace nebude a už tomu pomalu začínej věřit!!!!!!!!
Jinak nevím jestli je to takové to bublinkování, u Áďi jsem to nějak neposřehla...

cincolina
27. srp 2009

Chrobi: tak že bych testla v úterý ráno ;)... nenaváděj mně 🤐

chrobacek
27. srp 2009

lucko nepoznala nepoznala.... poznala měla jsi břicho jak balon ....proto píšu cin at kdyžtak sem napíše jak jí je my už jí řekneme jestli to nevypadá na ohss

chrobacek
27. srp 2009

uvěřím v úterý až mi dají morulky 🙂)

cin jsem děsná co ? ale v úterý by tam už něco být mohlo 🙂)))

lucka.adis
27. srp 2009

chrobi, jenomže jsem ho měla taky docela velké a kolik ho má Cin nevíme ani jedna znás, proto jsem ji napsala skoro to stejné jako ty, aby se hlídala, že to není prdel-sranda 🤐

chrobacek
27. srp 2009

holky ještě dotaz vracely jste na obil jehly? a stříkačky...? minule jsem dostala odpadkáč tak jsem to odevzdala komplet, ale ted mi nic nedali .... ale asi to tam odnesu co? když už jsem to rovnou nevyhazovala.... já jen aby se na mě nedívali jak na exota co to tam jako nesu....

chrobacek
27. srp 2009

možná je lepší rada hlídat si jestli vyčůráš to co vypiješ ....

lucka.adis
27. srp 2009

chrobi, na to téma taky chodívám 😉

Jinak já nic neodevzdávala, takže si teď připadnu jako narkoman, co má doma jehly 😀 😀