CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

elennka
4. zář 2009

cin, gratuluju 🙂)
Já si dneska užívám volna, ráno jsme byli s autem na STK.. Teď jdu vařit, dneska špenátek... Jinak já mám doma jedny těhu kalhoty, jsem koupila přes aukci za 200 kč, tak snad je někdy využiju...

lucka.adis
4. zář 2009

Mir, to je přesně ono co baštím i já 😀 😀 mám toho doma hodně, každý z nás má své jogurty. Áďa baští kostíky, manžel ovocné rýže atd. a já to co jsem ti napsala. Každý máme chuť na něco jiného a je fakt, že jogurty do mě poslední dobou fakt padají..

chrobacek
4. zář 2009

chanelko tak tfuj tfuj na vajíčka zítra..... neboj však víš, že to nic není

cin... žádné kolo ty otřesy jsou špatně to je jedno jestli 20km nebo 100km, sex nám taky sestra říkala, že neééé

sune... kup si ten stejnej co cin a já si ho koupím taky .... já chci taky se // 😀

lucka.adis
4. zář 2009

Chanelko, budu ti na zítra moc držet palečky!!!!!

Saj, jsem zvědavá co tvoje miminka... 😵 😵

chanel
4. zář 2009

Chrobi a Luci moc děkuji, ted to povzbuzení fakt potřebuji 😅 ,ale já to zvládnu!

lucka.adis
4. zář 2009

To si piš, že to zvládneš a tvoje miminka to zvládnou taky 😉 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

chrobacek
4. zář 2009

Chanel jasně, že jo to nejhorší máš před sebou čekání na ty // 😀 😀 😀 OPU je brnkačka 🙂))

petula82
4. zář 2009

Zdarvím holky.Chanelko hodně štěstí na zítra.Ať máš krásná vajíčka. 😉 Mě to bude nejspíš čekat týden po tobě.Ale i kdybych na tom testu zase našla dvě,tak stějně si to začnu užívat až později,už dvakrát jsem se těšila a pak to špatně dopadlo.
Cin také moc gratuluji! Kdy jedeš na krev? Přeji ať jsou hodnoty krásně vysoký.

cincolina
4. zář 2009

Holky, ještě jednou díky všem za gratulace. Krev v pondělí. Tak snad...

miradka
4. zář 2009

Cin, tak to máš rovnako ako ja. Ja som tiež chodila furt na wc a zjedla by som aj koňa 😀 Tehulka jedna, a možno aj dvojmamka 😉

chrobacek
4. zář 2009

určo dvojmamka 🙂))

irminka
4. zář 2009

holky, já vám to tady ale kazím.......mléko moc nepiju,jogurty mně chutnají až ted, na kole jezdím furt, sexíkujem také, tak já teda fakt nevím, jo a kofolu přímo miluji, klidně i dva půllitry v hospůdce, hm, snad přežiju...výsledky testů krve jsem měla ukázkové 😉 Vyjímka potvrzuje pravidlo

Jo a s tím mlékem moc nepřehánět ......zahlenuje

😉

chrobacek
4. zář 2009

Irmi však ty jsi vyvrhel 🙂))) ale to kolo bych se fakt bála my minulý týden jeli 30km po OPU opravdu terénem a myslela jsem, že mi ty vaječníky fakt vyskočí, takže když to drncalo tak jsem byla ze sedátka, takže nic moc...... a s miminama ted bych se teda fakt bála.... to až budu vědět že jsou v porádku hluboko zahrabaný .... a ta sestra to fakt zakazovala sex a sport... tak ono přece jenom je to 2. ivf 40tis v prd.... takže já to oželím 🙂)))

chrobacek
4. zář 2009

cin počkej ještě otázka co manžel???? jsi nám neřekla....

chrobacek
4. zář 2009

jdu si dát utroš do pipiny dělám to teprve asi pět dní a už mi to teda dost leze krkem ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

irminka
4. zář 2009

chrobi: to je jasné, že nejezdím tůry, jen tak zlehka po dědině atak, nejsem přece kačená praštěná 😉

simulin
4. zář 2009

chrobi do pipiny...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simulin
4. zář 2009

to mě to lezlo krkem, když jsem ho polykala a pak zavádět, to byla změna i když za týden už mě to taky nebavilo. 😝

irminka
4. zář 2009

chrobi, já jsem z tebe hotová, ty pipinko 😀 😀 😀

lucka.adis
4. zář 2009

já ho jenom polykala, zavádět mě nebavilo 🙂 akorát jsem potom byla vždycky mimo 😀 😀 byla to velká dávka. Teď už ho nemám, vysadila jsem ho před nějakou dobou a dobrý.

lucka.adis
4. zář 2009

chrob, ty máš teda výrazy 😀 😀 😀 😀 😀 fakt se s tebe pose... 😀

hanulamarkova
autor
4. zář 2009

no to je mazec chrobi, až jsem se zlomila v pase 😀 no a holky víte někdo co snaha? Má miminka obě neviděla jsem ji tu ale chtěla by jsem o n´í něco vědět a jak říkám četla jsem 90% možná byla v těch 10%

chrobacek
4. zář 2009

😀 😀 😀 no a co? je to pipina? je ne ?

tak když řekli zavádět tak zavádím, ale myslím, že přejdu taky na polikání protože to je fakt vopruz

snaha psala myslím včera jsou v pořádku 🙂))

cincolina
4. zář 2009

chrobi: manžel má radost takovou opatrnou, uvěří tomu až mu to potvrdí pan doktor 😎
jó, zavádět utroš v práci... nejdřív jsem si tam píchala, teďka zavádím, doufám, že zaměstnavatel ty záchodky nemonitoruje 😀

chrobacek
4. zář 2009

cin nedivím se .... ale je to obrovské štěstí ......🙂))) jééé fakt jsi mi dnes moc zvedla náladu ....

simulin
4. zář 2009

Jé holky už mi došel aktivační kod k aukru-můžu směle nakupovat. No, ale asi vydržím do toho dalšího screeningu, je to přece za chvíli. 😉

miradka
4. zář 2009

chrobáčku, niektoré holky tomu hovoria anička, ale pipina je výstižnejšia 😀 😀 a zvykaj si, budeš to brať ešte aspoň 2,5 mesiaca 😝 Ako tehotná nesmieš polykať utroš 😉

cincolina
4. zář 2009

jj, první pokus 😲 , jestli to vyjde, tak bych aspoň mohla zlepšit statistiku úspěšnosti prvních pokusů 🙂

miradka
4. zář 2009

Hani, nedávno sa ozvala, myslím že včera alebo predvčerom. Je spokojná a v pohode. 🙂

chrobacek
4. zář 2009

Miradkoóóó tak to jsem teda slyšet nechtěla 😀 😀