CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
10. zář 2009

Holky, ako sa volá tá lady drsňáčka z Obilňáku? Tá blondýna čo neviem narábať s utz?

irminka
10. zář 2009

dobré ránko.
Miradko: Magnosol v prášku, mám to od doktora, je prý nejlepší.

miradka
10. zář 2009

Irmi a koľko sa dopláca? Je to len na predpis?

miradka
10. zář 2009

Irmi a tebe tvrdlo aj bruško? Aký je to pocit? Neviem to úplne rozlíšiť, neviem či je to tým, že som sa napr. najedla a teraz sa mi to tam melie tak je tvrdšie a napnutejšie, alebo je to práve to tvrdnutie brucha

lucka.adis
10. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem volala na ty výsledky a jeden ze tří je pozitivní 😢 😔 nevím který, protože to na Obilňáku nevědí, tak jsem musela volat na genetiku a jedu tam zítra o půl osmé a asi mě čeká odběr plodové vody 😔
Já se tak bojím, že je něco v nepořádku...ani nevím, který ten výsledek vyšel špatně, na té genetice to zvedla nějaká hnusná sestřička nebo kdo a neuměla mi dát ani doktora k telefonu, abych se s ním domluvila co a jak.

miradka
10. zář 2009

Luci, to je blbé, ale prv než pojdeš na odber plodovej vody, určite zajdi ešte na ďalšie vyšetrenia. Znovu na veľký utz. To si mala tripletesty či niečo iné? ☹

miradka
10. zář 2009

Vlastne na veľký utz ideš až 1.10. Čo to bolo za vyšetrenie?

sajmona
10. zář 2009

ahoj holky už je ot lepší ,nemám už to břicho tak natlakovaný,bůhví co to bylo 😀
Luci: zkus se zeptat na ty výsledky ještě jednou a chtěj mluvit s dr a at ti pořádně vysvětlí co a jak,nemusí to vůbec nic znamenat!!!!!!!

lucka.adis
10. zář 2009

Mir, byla jsem na UTZ ve 13tt a tam bylo všechno o.k prostě to dopadlo na jedničku i z krve a teď jsem byla na těch trippl testech a něco je tam pozitivní, něco z těch tří výsledků a já ani nevím který ☹ zítra o půl osmé tam mám být, tak se snad dozvím něco dalšího..mám chuť ji tam zavolat znovu a prostě ji sprdnout a aby mi dala dr.který tam má zástup, když tam není primářka, aby mi k tomu něco víc řekl.

lucka.adis
10. zář 2009

holky, já si neumím představit, že bych teď měla dát to mimčo pryč 😢 kdyby to opravdu bylo něco závažného.

sajmona
10. zář 2009

Luci na tohle vubec nepomýšlej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lucka.adis
10. zář 2009

holky, díky...ale i tak tady bulím jako želva 😔 fakt nevím na čem teď jsem a nejhorší je, když jsi tady už tak daleko a něco ti vyšlo špatně.

chrobacek
10. zář 2009

holky test negativní ... takže je to totálně v prdeli a opravdu nevím co budeme dělat dál...

lucko neboj .... takové výsledky ještě nejsou vůbec rozhodující

chrobacek
10. zář 2009

z plodovky se to vyvrátí

sajmona
10. zář 2009

chrobiiiii: ☹ 😖 ...ani dušan tam není??????

miradka
10. zář 2009

Luci, však vieš, že v 13. tt sú výsledky presnejšie. Neplač holka, uvidíš, že ťa len zbytočne plašili...

Neviete meno tej blondýnky z OBI?
Luci, ten magnosol je len na predpis?

miradka
10. zář 2009

Chrobáčku, dnes si 10dpo? Ešte nekrvácaš, tak to nie je negatívne...

lucka.adis
10. zář 2009

Nesnáším sestřičky atd.v dětské nemocnici, fakt nechápu, proč jsou tak hnusné na lidi atd. a hlavně na těhule, ketrým vyšel pozitivní trippl test. Volala jsem tam znovu a stejně mi nic neřekla, akorát se semnou dohádala, že bych ten výsledek měla mít atd.že oni ho tam nemají a stejně mi doktora nedala 😔

Dopr.... fakt bych se na to dožadování něčeho nejradši vykašlala. Mám mít i nějaké doporučení od svého dr.ale ona má teď prostě dovolenou a co mám teď jako dělat. Fakt jsem na nervy!!!!!

chrobi, je mi to moc líto, že těhu test je zase negativní 😔

sajmona
10. zář 2009

Luci tak přinejhorším půjdeš na tu plodovku,aspon budeš jistá že je to v pohodě ale hlavně nestresuj předčasně....nic to nebude.moje teta před měsícem porodila zdravýho krásnýho chlapečka ,je jí po 38 a taky jí vyšlo něco špatně v testech,myslím že i ve dvou a pak podle plodovky to bylo dobrý....

miradka
10. zář 2009

Luci, koľko máš rokov? Nie je to kvoli veku? To často skresluje tie výsledky. Na veľkom utz budú všetko vidieť, neplaš sa ešte...

chrobacek
10. zář 2009

Mir 13DPO

chrobacek
10. zář 2009

mrchu dostanu v sobotu

chrobacek
10. zář 2009

saj ani duch ☹

ywushka
10. zář 2009

lucka: pokud ti vysli negativne ty testy v tom 12tt,tak bud klidna,v tom 16tt byvaji nekdy falesne pozitivni i RIOKO to tak mela a pak bylo vsechno v poradku dokonce jedna kamaradka co znam na tom byla jak ty,hnali ji na nejaky spesl UZV geneticky a tam se nic nepotvrdilo,takze bud naprosto v klidu!!! Oni nekdy vychazi spatne ty testy v tom 16tt

lucka.adis
10. zář 2009

Mir, bude mi 26let... takže kvůli věku to určitě nebude 😔 zítra se dozvím víc, ale i tak mám dneska po náladě.

Chrobi, třeba to ještě vyjde..

ywushka
10. zář 2009

chro: nezapomen dokud neni ms a nemas to potvrzene z krve tak to nic neznamena!!!my ti drzime palecky i nadale!!!

sajmona
10. zář 2009

chro to jemi líto ..ale ještě zkus věřit,kdy jdeš na krev?v sobotu?

miradka
10. zář 2009

Luci, tak to je blbé, úplne chápem že máš po nálade. Si ešte mladučká, ale ten 16 tt ako píše Ywushka je často falošný, práve preto ste si všetky priplatili a išli v tom 12tt

chrobacek
10. zář 2009

Luci neboj vychází to špatně často .. kor u druhého dítětě čemuž vůbec nerozumím ale moje dvě kamošky měly to stejné u druhého a vyloučilo seto

miradka
10. zář 2009

Tak ja som volala na gyndu a dnes tam nie je doktor, tak ma posielala že mám ísť do Karvinej, ale to sa mi vobec nechce, najviac musím do tej blbej práce 😠 Myslím, že mi aj brucho tvrdne, ale nie som si istá...asi počkám do zajtra a zajtra skočím tu u nás k dr..Ten magnosol može predpísať len dr.