CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

monulkab
21. zář 2009

emers....tak jsem ráda že budu mít svou sparring parťačku na IUI 😉

chrobacek
21. zář 2009

chanel na obilnáku to je taky mluvily jsme tu s yvet... ale musí se to cvičit delší dobu .... a já se ptala čadové a ona řekla, že mi to klidně napíše po laparce, ale sami ti to nenavrhnou nevím proč .....

gabina79
21. zář 2009

No jo, Chanel, ty to zvládneš a dočkáš se 😉 Už si toho prožila tolik, si silná 🙂 ...ještě nevíme, co to bude - uvidí se v půli října, to jedeme na utz do Brna 🙂

lucka.adis
21. zář 2009

Chanelko, vůbec neděkuj... myslím na Vás všechny holky, strašně moc vám držím palečky!!!!!! Jednou se to podaří a budete těhule, vůbec neházejte flintu do žita.
Já vím, že se mi to řekne, ale kdybych bývávala neotěhotněla před OPU, tak jsem tu s vámi určitě ještě jako snažilka. Měla jsem fakt štěstí.
Proto vás chci aspoň trochu držet nad vodou, vždyť od toho tady všechny jsme, aby jsme si pokud to jde pomáhali atd. 🙂 😉

chanel
21. zář 2009

no tak já se zeptám svého gyn., aby mi to napsal..stejně ted tři měsíce nemůžu dělat nic,tak budu cvičit.

chanel
21. zář 2009

chro: mrknu se na odkaz! Díky. Gábi, at je to co je to, hlavně at je to zdravé miminko!!!!! A já myslím, že to bude holčička 😀 Luci, já to vím, jsi moc hodná!! A jsem ráda, že jsi měla štestí a zadařilo se!!! My jsme Ti taky držely palce!!!!!!!!!!!!To tak utíká, doufám, že v den Tvého porodu budu a všechny tady už těhotné!!!!

chrobacek
21. zář 2009

chanel jojo gyndař by ti to měl napsat

lucka.adis
21. zář 2009

Chanelko, no to nemusíš doufat, protože vy těhule už 100% budete 😉

Gabčo, co by jsi chtěla víc..klučíka nebo holčičku 🙂

gabina79
21. zář 2009

jj, hlavně, aby byl prcošek zdravý....já spíš myslím, že to bude kluk, tak uvidíme 😉

chrobacek
21. zář 2009

chanel a co ti řekli na konzultaci? kulovku co?

gabina79
21. zář 2009

Luci, my bychom raději holčičku, ale bojím se to říkat nahlas, aby se ten klučina vevnitř neurazil 😀

lucka.adis
21. zář 2009

Gabčo, co kdyby z toho uražení toho pindíka zastrčil, že 😀 😀
Potom musíš dát vědět co a jak, jinak všechno v pořádku?

chanel
21. zář 2009

gÁbo: sázím na děvčátko, od začátku je to bojovnice!!!! Chro: klasika, je nám to líto, příště to vyjde...úvodní slova, říkám,já bych chtělanajít příčinu a odstranit ji....no tak počkáme na genetiku, to je celé....a co Tobě doporučili po neuspěšném ivf??

chanel
21. zář 2009

Chro: tak nechodily bychom na mojžíšku spolu, řekneme ještě Sune a Saj.

gabina79
21. zář 2009

Luci, to víš, že dám vědět..jinak snad v pohodě, jen mám poslední dobou trochu bolesti břicha, častěji než dřív, ale to snad nic nebude....uvidíme v pátek, jak na tom prcošek je...jinak řešily jste tady, jak často chodíte do poradny - tak já co tři týdny 😉...a jinak hlásím, že u mě pohyby ještě nejsou ☹
Chanel, tak uvidíme, jestli ti ten tip vyjde 🙂 ...a do té mojžíšovky se pusť, nic tím nezkazíš 😉

chrobacek
21. zář 2009

chanel výborně !!! to je fakt bezva.... mě do protokolu po ivf crha napsal hysterku a čadová na konzultaci řekla, že 3 ivf by nedoporučovala že mi vezmou krev na imunologii ale jen mě manželovi ne... a že mám jít na laparku ... no co jiného ještě mě nekuchli tak to je jediná věc co ještě můžou zkusit ....

chanelko určitě už jsme se tu domlouvaly.... s yvet... ale já můžu až po laparce .... ale určitě chodit budu 100%

lucka.adis
21. zář 2009

Gabčo, já teď bohužel lítám po dr. a to jenom skrz blbý výsledky z trippl testů, ale plodovka dopadla dobře..akorát ještě musíme počkat n akompletní výsledky a ty snad budeme vědět do dvou týdnů. Dneska jsem byla na spešl UTZ v Bohunicích, takže jsem viděla malou, i když teda vůůůbec nespolupracovala a klidně chrupkala a ukazovala na nás jenom zadek a záda 😀 a ve Středu jdu ke své dr.na normální těhu poradnu...

Snad to nic nebude, ale určitě to dr.řekni, měl by to vědět!!! 😉

gabina79
21. zář 2009

no jo, ty si teď "užíváš" skrz ty blbé triply...tak hlavně, že ta plodovka dopadla dobře 😉 ...no ale zase máš teďd malou pod permanentním dohledem, tak víš, že je všechno ok, takže všechno špatné je k něčemu dobré 🙂
chrobi a ty teda teď počkáš na ms a objednáváš se na tu laparku?

chrobacek
21. zář 2009

gabčo já čekám na ovulku prvně 🙂)) aby jsme si udělali miminko sami 🙂))) a pak teprve na mrchu .... jojo ale jak píšeš při mrše mám zavolat a domluvíme se na termínu

lucka.adis
21. zář 2009

Snad máš Gabčo pravdu a všechno dopadne v pořádku 😉

No nic kočandy, jdu se natáhnout...potom jdeme s mladým na brusle, tak ať nejsem jako chodící mrtvola 😀

Pěkný zbytek dne!!!!!!

gabina79
21. zář 2009

říkáš - zlepšili se vám plavci, tak hurá na to, jo?...no teď by to šlo, jsi plná hormonů 😉 tak držím pěsti 🙂

lakky
21. zář 2009

Ahoj holky, nezlobte se, že vám sem lezu, ale občas si vás pročítám, protože jsem taky snažilka no a taky že jsem navštěvovala Obi
Dnes jste tu řešily nativ a zmínily jste se o Reprofitu.
Já jsem na začátku svého snažení taky začala chodit na Obi, 2 pokusy IVF neúspěšné, jedno IVF bez ET. Tak jsem se rozhodla, že změním CAR. Vyplnila jsem dotazník na stránkách REPROFITU, odeslala a hned druhý den dostala odpověď, že se mám dostavit osobně, že probereme veškeré možnosti léčby. Docela mě to překvapilo, že tak rychle reagovali.Takže jsem se tam objednala a byla jsem nadmíru spokojená hned při první návštěvě. Je tam úplně jiný přístup lékařů. Všechno vysvětlí, do ničeho nenutí a hledají tu nejlepší variantu léčení přímo pro vás.
Nativy dělají, i když nejsou vyčerpané všechny pokusy, ani do toho nenutí. Já jsem tam prodělala jeden nativ( bohužel nedopadl ☹ , teď mě čeká druhý. Cenově to není zas tak náročné a hlavně si myslím i pro tělo šetrnější.
Dokonce holky, které měly při normální stimulaci málo vajíček, tak při nativu se jim podařilo daleko více.
Pokud máte nějaké léky svoje, tak není problém a stimulaci nastaví na vaše léky. Dokonce tam provádí laparoskopii i hysteroskopii. Já u nich prodělala hysteroskopii, laparku jsem měla udělanou z Obi.
Omlouvám se za to, že jsem se tak rozepsala, ale chtěla jsem jen trošku poradit,jestli se některá z vás rozhoduje, zda podstoupí nativ a kde.Tak vám přeji hodně štěstí 🙂

chrobacek
21. zář 2009

ahoj Lakky díky za příspěvek

gábi jasně 😉 😀 😀

gabina79
21. zář 2009

Luci, teď už bude určo jen dobře 🙂

chrobacek
21. zář 2009

Lakky to je přesně to co mi vrtá hlavou jestli nahodou při nativu nebudu na tom s vajíčky stejně jak pri ivf....

chrobacek
21. zář 2009

ten nativ dělají s narkozou nebo bez ??? na kolik tě to vyšlo?

lakky
21. zář 2009

Ahoj chrobacek,
nativ dělají s narkozou. Mají svého anesteziologa. Uspání trvá si 20 min.a za 2 hodinky můžeš jít domů.
Základní cena je 10000Kč + 1000Kč za každé oplodněné vajíčko+léky.
Já jsem první nativ měla napsaný jako inseminaci, takže mě celkem vyšel na 13000Kč. Teď uvidíme, všechno se tam platí až po provedení ET.Nedáváš žádné zálohy.
Já, pokud bych ti radila, zkus se tam jenom objednat na konzultaci, za to nic nedáš. 🙂
S těma vajíčkama nevím, nejsem lékař, ale někdy se tak dobře zadaří. Já měla dvě, jeno mi vkládali, duch na testu a nic.Ale díky za toho ducha, dřív sněhobílo, takže jakási naděje je, že? 😉

irminka
21. zář 2009

jejda holky, vy jste tady toho zase nakecaly 🙂

Vítám nové tváře, přeji hodně štěstí....

Ted jsem se dívala na ten Reprofit a normálně čumím, kolik je tam doktorů a sester z Unicy Brno.....kdo ví, proč odešlu, hmm zajímavé.......Asi jsem teda měla velké štěstí, že se nám to v Unice povedlo napoprvé....

Gabi: dlouho jsi tu nebyla holka jedna 🙂 Jsi doma nebo ještě pracuješ?

gabina79
21. zář 2009

Ahoj Irmi, už v tom máš taky chaos, co? 😀 Já jsem od začátku doma 😉