CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

monulkab
23. zář 2009

ywusch...od koho berete dveře???? jen se ptám, abych zmapovala konkurenci 🙂

simulin
23. zář 2009

Irminko, tak to není moc tisíc korun, tak to bych si asi taky nechala udělat. Když jsme tam byli naposledy tak ríkala paní, že tyto kočárky mají objednací lhůtu tak cca 5 dnů, no ale asi když je ta jiná barva, tak to trvá dýl. No já přemýšlím, že tak v půlce prosince bych ho zkusila objednat. Teď ještě vymyslet tu barvičku, ale já mám ráda modrou, tak snad něco takového. 😉

simulin
23. zář 2009

Monul, díky za odkázek na vaše stránečky, hned jak budu mít čas tak na ně kuknu. 😉

monulkab
23. zář 2009

🙂 jak jsem psala v IP, jsou nic moc, teď je předěláváme, takže se nezalekni současného vzhledu 😉

snahapada
23. zář 2009

Ahoj Holky.Peji vam vsem krasny den.)Tak mi drzte dneska pesti.Jdu na velky ultrazvuk a jsem z toho cela nervozni.Ivusko chtela jsem se zeptat mas nakoupeno plno krasnejch vecicek.To nakupujes vse na aukru a na mimibazaru?Az se dneska dozvim pohlavi miminek musim uz zacit nakupovat a ty tvoje jsou mooooc krsne.Kdyby jsi me poradila byla bych moc rada.Dekuji

snahapada
23. zář 2009

Ivus,Hlavne se mi libi ten fusak a zavinovacka.y zavinovacky jsem vydela na mimibazaru ale uz je tam nemuzu najit.

irminka
23. zář 2009

sim: tak my ho chceme objednávat dříve, protože u dvojčátek hrozí dřívější porod, tak to objednáme na konci října, at to máme trochu s předstihem....My si vybereme asi tu tmavě hnědou...

Ywus: jo,jo, ty dodělávky jsou nejhorší, ale budete to mít krásné nové čistoučké a Teo se může klído pído narodit

miradka
23. zář 2009

Dobré ránko holky, ste moc zlaté, že na mňa myslíte, na moju náladu...ona bola dobrá asi tak do pol 8 a potom mi volali z práce...Úplne ma rozhodili, som z nich na nervy. Nakoniec mi zavolala aj riaditeľka, že mám prísť a oficiálne všetko predať, tak sa mi uľavilo a dohodli sme sa na utorok po druhej. Všetko predám a viac sa nenechám citovo vydierať. Fakt nechápem ako može tá ekonómka so mnou tako hovoriť, neviem, možno že len v tom telefóne to znelo ako výčitka a že mi má za zlé že nechcem prísť a vyriešiť ich problémy, ale normálne ma to rozhodilo. No takže je síce vonku krásne, slniečko svieti a teším sa ako budem vešať postelné prádlo na sušenie, ale tá ranná facka stála za to ☹

Holky, ja vás vobec nestíham čítať, ale napravím to. Akurát som postrehla čo písala Irminka..Irmi, s tými vložnými taškami - no je fakt, že to musím najprv pomerať. Tiež ma napadlo, či mi tam vojde fusak. Budem sa musieť poradiť aj s tchýni. Zajdeme sa naň znovu pozrieť. Keby to tam nemalo vojsť, tak radšej si priplatíme a vezmeme ten s korbičkami čo je teraz novinka...DorJan. Inak sa mi zdá, že to je polský výrobok...ale sú s nimi mamičky zatiaľ spokojné.

lucka.adis
23. zář 2009

Ahoj kočky, jsem zpět z kontroly a všechno je o.k, malá zase chrupčela, ale v čekárně dělala v bříšku samé psí kusy 😀 Tlak je mizerný, měla jsem zase 90/64, takže se nedivým, že je mi občas blbě 😝 a mám nahoře 5kg.

Vy jste toho zase nakecali, než vás dočtu, to bude teda trvat 😀 😀

miradka
23. zář 2009

Luci, to je skvelá správa, som rada, že je malá v poriadku 😵 Ja si tiež práve niekoľko minut vychutnávam kopance do brucha 😀 Ráno som sa vážila, pre zmenu velice na ľahko a pribrala som už 7 kg. Tak to vypadá, že trhnem rekord 😀

lucka.adis
23. zář 2009

Mir, Jj..zatím všechno vypadá na jedničku, ale stejně musíme počkat na kompletní výsledky z genetiky.
Mno jo no.

Super, že už cítíš taky kopance..necháš si říct pohlaví miminek? Kdy jdeš vlastně na nějaký ten UTZ?

ywushka
23. zář 2009

snaha: zavinovacku tu mame z kojenecke-obleceni.eu,tam maji velky vyber vseho mozneho a za dobre penizky!!!
Jinak fusaky najdes za par kacek na mimibazaru! Spoustu veci mam z aukra a mimibazaru a nektere teda zase super penizky

monu: dvere mame pres manzeloveho bratra z nejaky firmy z uherskehio hradiste,nabidly nam nejnizsi cenu co jsme sehnali,protoze manzeluv bratr je zprostredkovatel,takze je mame za cca 35tis Kc vcetne montaze skla a pod.!!!

irminka
23. zář 2009

Miradko: hlavu vzhůru, jsi statečná dvojmamička, tak se drž holka...já jdu ted převlést malému postel, má tam dvoje peřiny, sice nevím proč, ale přeje si to tak, rád se do toho kutá, chlapeček jeden přerostený 😉
No a z těma vložnýma taškama je to, že si asi fakt musíš zkusit...A kdyby jsi náhodou zjistila,na kolik vyjde ten Dorjan v PL, tak písni,ale nevím,jak by jsme tam domlouvali jinou barvu 🙂

Lucko: no vidíš, jsi šikula, ale s tím tlakem teda nic moc, tak si dávej kafčo..já jsem také nikdy moc kafíčko nepila, ale ted si dávám každý druhý den rozpustné s mlíčkem a je mně fajn, třeba to pomůže nebo, že by sklenka vínka?
Tvých 5 kg nahoře se uplně ztratí, ty hubeňourku jeden....
😉

gabina79
23. zář 2009

Ahojte holky 🙂 ...vy teda pěkně propíráte tu výbavičku 😀 My ještě nic nekupujeme, taky chci počkat na ten druhý velký utz..ale manža je jak utržený, pořád se mě ptá, kdy už začneme nakupovat 😀
Mir, takže už taky budeš mít od práce úplný pokoj? Aspoň už budš moci být naprosto vklidu 😉
Luci, ten tlak máš teda super 😅 na to ti nemůžou nic dát? Ale jinak skvělý, že je malá OK 😉
Sim, určo bude ten velký ultrazvuk taky OK 🙂 ..ale úplně rozumím, že se pořád bojíš...já myslím, že ani mě to asi nikdy nepřejde 😒
Jinak jsem včera zjistila, že moje pojišťovna proplácí za ten screening ve 13tt, takže jsem se na to byla dnes zeptat a dobrá tisícovka 😉
Ahoj Snaho, určo bude utz v pohodě 😉

snahapada
23. zář 2009

Ivu dekuji

miradka
23. zář 2009

Irmi, práve tu čítam, že už si si vybrala ten DorJan. Za koľko ho majú v UH? Neviem odkiaľ som vzala, že je to polský výrobok 😲 Asi som našla stránky v polštine...aaaa fakt je to polská firma http://www.dorjan.com.pl/index.html Tak asi ho vyrábajú alebo šijú aj u nás... Koľko stojí ten kočík?

irminka
23. zář 2009

gabi: no vidiš to, mně bylo řečeno, že se to proplácí a když jsem to tam přinesla, tak mně řekli, že od 1.8. se už nic neproplácí, tak to mě teda moooc naštvali pojištovníci jedni, jsem u 211 Min.vnitra 😠
A kdy jdeš na ten UTZ?

irminka
23. zář 2009

Miradko: konstrukce je z PL a povlak na to je z Valaš. Meziříčí. V UH vyjde na 11.990,- Kč s korbičkami, sportákem, pláštěnkou, taškou plus 1000,- Kč za doplatek za barvu jakou chceš. Hned se podívám na ty PL stránky

gabina79
23. zář 2009

Irmi,já to taky netušila, akorát, že jsem se tam byla včera na něco zeptat a paní mi strčila do ruky jejich brožurku, tak jsem si ji večer pročítala a ejhle, bylo to tam...já jsem u Metalu...ale jinak v půli tohoto roku taky skrouhli všechny možné příspěvky, které tam dřív byli 😒 ...na utz do Brna jedem až 14.10., takže ještě za hooooodně dlouho ☹

lucka.adis
23. zář 2009

Irminko, právě že to mám v bříšku a na stehnech... o prsách ani nemluvím 😝 😀 ale to slovo"hubeňourek" je dobrý..aspoň si nepřipadám jako hroch 😀

miradka
23. zář 2009

Luci, na veľký UTZ idem 1.10. už sa neviem dočkať a dúfam, že sa detičky ukážu v celej kráse a budeme vedieť čo čakáme. My im už aj tak hovoríme menami, nejak proste cítim, že to bude párik. Neviem si predstaviť, že by to boli 2 holky alebo 2 chlapci 😅
Irmi, skúsim zistiť ceny na internete, ale neviem, či by som ho kupovala z polska cez internet. Ten dovoz by bol asi drahší, skor by som sa snažila nájsť obchod tu v Polskom Těšíně alebo niekde poblíž..Alebo by som sa poradila ešte s mužíkom, v Polsku máme nejakých známych, aj tu poblíž, tak by som si ho mohla nechať priviezť k nim a potom by sme tam skočili. Ale to som si práve vymyslela v hlave, neviem či by to bolo realizovateľné 🙂
Gabi, no dúfam, že už nebudem tak stresovať keď mi zazvoní telefón...musím si na prácu nastaviť iné zvonenie, lebo už aj keď mi len zazvoní, tak mi srdce začne silnejšie biť..

lucka.adis
23. zář 2009

... a kafčo od té doby co jsem těhu nepiju, je mi po něm špatně 😝 a vínko nechci pokoušet 😀 Hold musím být na sebe opatrná a chodit ven s flaškou s pitím 😉

irminka
23. zář 2009

holky: tak to já mám podprsenku pořád stejnou, už i tak jsem měla D, tak to by i stačilo.. 😎 A kilča ?Zatím 6,5, ale jak hrošice si teda připadám, nu což, když mně tak chutná 🙂

gabi: do UTZ to tak uteče, že nebudeš vědět jak a potom se budeš chválit co čekáte 😅

Musím nafotit ty oblečky z dnešního nákupu z bazárku.....

irminka
23. zář 2009

takjá si teda kafčo a jednou za měsíc i to vínko dám, doktora jsem se ptala a říkal, že klidně s opatrností. Pořád chodíme někomu na narozky a s tím jedním pohárkem vydržím celý večer 😉

miradka
23. zář 2009

Irmi, tak to si mi pripomenula. Máš pravdu..písali o tom holky dvojmamky...oni si chodia pre to priamo do Valmezu..no na polských stránkach neviem nájsť nabídku na presne tento typ Dorjanu, je to fakt novinka a ešte sa asi neprisposobili alebo čo...ale najlacnejší je asi tu http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport... a jedna holka mala ešte inú stránku, kde bolo, že tá pani dováža tieto kočáre a je možné si dohodnúť aj iné farbu. Skúsim sa na to opýtať. Je to v diskusii o dvojčatách - "čekáme dvojčata" Kupovala ho arwenka

irminka
23. zář 2009

Miradko: jo, tuto stránku mám uloženou, jsou to výhradní dovozci a paní v obchodě, kde si ho chceme objednat, tak volala přímo do této firmy...

Už jsem hodila do albíčka tenmůj dnešní nákup 😉

elennka
23. zář 2009

ahojda holky, vždycky Vás tu jen v letu dočtu, v práci je toho docela dost.. a moc nestíhám.. jako obvykle.. a není mě moc dobře.. bolí mě bříško 😖

miradka
23. zář 2009

Holky, čo hovoríte na ten zelený pokojíček? Dala som si ho medzi fotky. Celkom sa mi páči 😀

miradka
23. zář 2009

Irmi, tak to si dobre nakúpila 🙂 Vyplatí sa kupovať takto po menej kusoch na aukru? K tej cene musíš počítať aj poštovné

irminka
23. zář 2009

Miradko: ty overálky na spaní mně přišli dnes poštou a jsou z aukra vyšlo to na 130,- Kč a ještě jsem se dnes stavovala vedle v ulici v bazárku a z tama mám ty další věcičky

Elenko: a jak pak to?