CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

gabina79
24. zář 2009

Ahojte děvčata 🙂
Jejda Žabi, už zase v nemocnici? Ale uvidíš, že to bude dobré a co nevidět tě pustí...a mimčo je určo v pořádku 😉 Tak se drž, mamino 🙂 ...jinak já taky natírám tím Elasti-Q, je příjemný a voní mi...a natírám asi tak od 10tt
Sanho, holka, neboj, holčičky budou v pořádku...taky mám jednu známou, které na utz odhalili srdeční vadu jejího chlapečka a taky hned po porodu musel na operaci, ale je to čilý klučík a všechno dopadlo dobře 😉. Neboj, dneska už jsou doktoři machři a dokáží zázraky. Bude to dobré, malá to zvládne 🙂

gabina79
24. zář 2009

Ywuš, díky za tip...v sobotu možná pojedem do Hodoša, manža na rifle, tak se stavím i u Tomečka 😉

gabina79
24. zář 2009

Jinak, já měla pěkně pitomou noc a i ten den je takový divný...už jsem myslela, že budu muset k Dr nebo do nemocnice. V noci mě chytly křeče do břicha, že jsem nevěděla, jak si mám lehnout a byla jsem pořád vzhůru, břicho tvrdý jak beton. Tak už jsem přemýšlela, že budu muset zavolat Dr, že tam dojdu dnes, ale naštěstí to ráno přešlo, myslím, že to bylo spíš od střev (ale jistá si nejsem ☹ ). Teď už je to lepší, jen mě zase občas někde rýpne. Ach jo. No snad to nic nebylo a prcošek je OK. Ale stejně bojím, bojím toho zítřka 😢

ywushka
24. zář 2009

gabi: ja vzdycky kdyz u dr.dvoraka na kontrole reknu,ze me tvrdne bricho nebo ze me tam nekde picha nebo proste neco podobneho,vzdycky se me dostane te same odpovedi-reste vam tam miminko a ta deloha musi nejak reagovat na vase i miminkovi pohyby!!! Takze je to pry tim!!! Taky ma tam chytaji nekdy krece a kdyz mu reknu,ze se bojim,tak me na to zase odpovi,at tyto myslenky dostanu z hlavy...!!! No a ted kdyz me ten nas pes vyskocil minuly tyden na to bricho a ja jsem k nemu prijela,tak mi rekl,ze by me jeste musel minimalne vyhodit z druheho patra aby se mi neco stalo. Je to srasne mily a hodny doktor a neuveritelne me vzdycky uklidni....

gabina79
24. zář 2009

Ywuš, já už jsem si zvykla na nějaké to píchání, ale v noci to fakt byl děs....ale asi máš pravdu, asi to k tomu patří (anebo to bylo od střev)...ale víš jak to je...člověk se pořád bojí 😒

ywushka
24. zář 2009

taky se porad bojim!!! Ale snad to bude v poradku!!! Jsme prece silne holky!!!

miradka
24. zář 2009

Žabička, ja mám ten čo Ywushka, podľa mňa stačí a aj ja mažem úplne od začiatku keď začalo rásť bruško, už by si mala aj ty mazať. Aj keď počítam s tým, že keďže mám dvojčátka, pokožka to ani tak nevydrží a popraská, ale snažím sa tomu predísť... 🙂

Keby ste vedeli čo teraz robím....v práci si zase nevedia rady, tak mi kolegyňa poslala jeden súbor a musím urobiť podklady pre faktúru. Oni sú fakt na hlavu...všetci sú tam totálne neschopní... 😠

miradka
24. zář 2009

Ywush, len aby to ten doktor moc nepodceňoval...včera mi tetina sestra vykladala aké mala ona tehotenstvá. Za komunistov to bol des. Vobec sa nestarali a jediné čo povedali bolo, že vydržala to každá, vydrží to aj ona. Pekne makala celé tehotenstvo nehovoriac, že každé ráno si skracovali cestu do práce tým, že preskakovali plot, inak by nestihli prísť načas do práce a to robila v nemocnici ako laborantka na krvnom a keď prišli darci krvi, tak im otvorili bráničku a potom zavreli. Takže zamestnanci museli preskakovať...to by človeka naštvalo... 😠

Gabi, ja som tiež bola u dr s tým, že mi tvrdne brucho a dal mi horčík, nie je sa čo báť pokiaľ sa neotváraš, alebo krček nemäkne. To potom posielajú do nemocnice, ale inak si myslím, že to možu byť práve aj tie prvé pohyby. Ja si teraz nie som istá, či mi vtedy brucho tvrdlo, alebo len bejby tlačilo hlavičkou alebo sa otáčalo, pretože som to cítila skoro celý deň.

gabina79
24. zář 2009

Mir, ty od té práce asi nebudeš mít nikdy pokoj 😉 ....taky jsem si říkala, že teď když mi ztvrdlo na chvíli břicho, tak to může být tím, jak se tam prcošek mele....no uvidíme, co mi řekne zítra Dr 😉

miradka
24. zář 2009

Gabi, aj ja idem zajtra k doktorovi, už na 7:20 tak sa teším, chcela by som vedieť kde je jedno a kde druhé dítko. Minule boli za sebou, ale myslím si, že teraz sú už inak poskladané...už sú aj väčšie, tak predpokladám, že by sa tam nepomestili tak ako tam boli.

Práve som odoslala vypracovaný súbor a bežím na nákup...v utorok idem naposledy do poráce s tým, že to tam všetko predávam a čau bejby! 😝

gabina79
24. zář 2009

Jejda 7:20, to bych byla celý den nepoužitelná - normálně spím až do devíti 🙂 ..já jdu až na 9:30....tak ať máte všechno v pořádku 😉

miradka
24. zář 2009

Díky Gabi, určite aj ty a mimčo bude v pohode. 🙂 No ja posledne nespávam dlho. Síce zaspím okolo 9-10 ale vstávam buď o 5 alebo o 6. Dlhšie som si už dávno nepospala a naviac keď už sa tak skoro prebudím, zisťujem, že sa mi špatne leží, ani boku ani na chrbte si nemožem nájsť vhodnú polohu. Skúšam to s vankúšami, ale nie je to ono...takže aj to ma ženie z postele 😖

zabicka007
24. zář 2009

Mir, tak to jsme na tom podobně, já se nakonec v práci domluvila, že ty dotace budu dělat dál s tím, že z každé vystavené faktury v rámci dotací dostanu 30%, což je dost slušný. Zaplatí se mi tak celá výbavička pro mimiš. Akorát že teď finišuje příjem žádostí, takže jsem si musela sem do nemocnice pořídit notebook i připojení k netu, ležím tady každý den na posteli zavalená papírama a vytvářím žádosti a projekty...sestřičky ze mě maj prču, že prej už mě musí pustit nebo si sem za chvilku nastěhuju kancelářský nábytek, na dveře si vyvěsím úřední hodiny a bude vystaráno 😀

ywushka
24. zář 2009

zabi: ted jsi me pobavila 😀

miradka: jeee ty se mas ze jdes na kontrolu🙂

gabi: a ty taky🙂

Jejda to je odpoledne,cele odpoledne se valim,nic nedelam,ted jsem jen vyskladala mycku a cucime na bednu,manzel je uz dneska doma. Porad neco pojidam,i kdyz uz si rikam,ze pro dnesek by snad i stacilo-uz jsem mela snad od kazdeho neco-od slanych bramburek az po hrozny a jabka 😀

Ja si nekdy pospim,nekdy ne,zalezi na tom,jestli se donutim vzdycky v noci jit curat,protoze kdyz ne tak me plny mocak vzbudi kolem pul seste a pak uz nezaspim ani kdybych se zblaznila.

miradka: ja se taky ruzne podkladam polstarkama,mam uz ten kojici polstar premyslim nad tim,ze vyzkousim spat s tim

miradka
24. zář 2009

Žabi, to máš na jednu stranu super, ale na druhú....v nemocnici makať, to je teda...to by mali vidieť politici, ako sa niektoré maminky snažia zarobiť na výbavičku 😀 To ťa fakt obdivujem. Ja to tak nemožem urobiť, pretože ZŠ je štátne zariadenie a nemožu mi dať ani korunu keďže som na nemocenskej... 😠 Inak by mi nevadilo pomáhať im, aj keď viem, že s ato musia naučiť a niekedy stačí fakt len pohnúť trochu hlavou...

Ywush, dr ma chce vidieť po 2 týždňoch - to kvoli tomu tvrdnutiu brucha...no a dvojčatá si tiež vyžadujú väčšiu starostlivosť od lekára...to vieš - riziko... 😖 Ale moc sa teším. Dnes som mala kruté bolesti na pravom boku. Teraz ma to trošku prešlo, ale už ma napádali myšlienky typu čo ak to jedno mimčo je mrtvé... 😒 alebo sa len blbo vzpriečilo...ale nemohla som sa ani ohnúť ani len po schodoch nahoru pravou nohou...tak dúfam, že je to v poriadku..
Ywush, ja si chcem poriadiť tiež ten kojící polštář, ale pre dvojčatá, ten je asi o niečo väčší...už som sa dívala aj na aukro, ale neviem posúdiť, či je to dobrý rozmer aj pre dve deti. Tak asi pojdem do nového...

irminka
24. zář 2009

tak holky, vy zase jedete.....

žabi: teda já čučím, jsi fakt dobrá, máš můj obdiv 😉

Dnes mě opět naštval synáček, volal mně, že mám pro něho jet do UH i když mu za 5 minut jel autobus a já jsem muodpověděla, jesli je normální, že kdybych tam přijela, tak autobusem už je 4x doma a ten pazůr mně odpověděl, že stejně nic nedělám a ležím doma....Jsem myslela, že ho trefím jednou ranou, loupežník jeden, drzý po tatínkovi 😠 Má útrup s PC, si to za klobouk nedá.....

Ted mě hošani tak kopou, že to jde vidět i na tričku.....to budou také loupežníci 😉

ywushka
24. zář 2009

irm: jo to je parada kdyz se to/ty miminko/a rozkoupe/ou🙂..... No jo to si za klobouk neda🙂

Mirad: ja mam tu delku 150cm a zda se mi byt dost velky,ale na dvojcatka je asi lepsi o neco vetsi,kdyz bys je chtela kojit najednou!!! I kdyz si stejne myslim ze z praktickeho hlediska budou muset vydrzet pekne jeden po druhem!!!

Ja se jdu uz vysprchovat a hura do pyzama,bude ordinace!🙂Parada🙂 Manzel mi zitra odjede na cely den pryc neco do Kosic-to je jizda jen tam 6 hodin a pak dalsiho 6 zpet....takze se budu pekne nudit!!! No nic,nejaky program si najdu🙂,chtela jsem se jet podivat SAMA do hodonina,to me alespon nikdo neotravuje,at uz si pohnu v te drogerce a podobne🙂!!

Mejte krasny vecer a preju dobrou noc🙂 Pa zitra

irminka
24. zář 2009

joj, tak to já do ženských obchodů nechodím s manžou vůbec.......to je pořád : dělej, ty chceš něco kupovat?,co je tam tak zajímavého? atd......prostě chlap...ale, když se jde do Bauhausu,Obi a takových podobných, tak to tam trávíme i 3 hodiny 😉

ted jsem malému ukazovala ve svém albíšku ten kočárek v hn. barvě a on tam normálně nebyl...tak teda nevím proč...dala jsem ho tam zase , tak doufám,že mně ho nevymažou...

ywushka
25. zář 2009

preju krasne dobre rano,dneska jsem uz vyspana!!🙂 Prisla jsem k poctaci a vsimla jsem si,ze manzel OPET NEVRATIL vypujcene DVD do pujcovny,tak jeste ze se dneska chystam do toho HODONINA🙂!!! Uz je fuc,tak jsem sama doma,pujdu se nasnidat a hledet na snidani s novou🙂 Preju vam hezky,prijemny slunickovy den🙂

ywushka
25. zář 2009

Miradka a gabi jsou dneska na kontrole🙂 tak snad budou mit i nejake obrazecky

muschka
25. zář 2009

Ahoj Holky, já tu dloouho nebyla. máme ted starosti, zemřel strýc, krátká nemoc a dopadlo to zle ☹ .
tak máme dnes pohřeb.

Vidím, že si užíváte těhotenství 🙂 !!! To je fajn 😉 .Já si teď dávám pauzu, bylo toho na mě moc. všechny vyšetření, ET a KET a ještě laparka do toho...

Žabi, moc Tě zdravím 🙂 🙂 🙂 ! Seš dobrá, že takhle pracuješ 😉 . Přišlo mi to i srandovní, úplně si Tě představuju, to tam určitě ještě neměli 😀 !

lucka.adis
25. zář 2009

Dobré ráno, kočky..

Držím holkám palečky na kontrolu mimísků, snad budou mít nějakou tu fotečku co dají do Albíčka 🙂

Kočky, nevíte jak dopadla Snaha?

Muschko, to je mi líto.. 😔
Jinak je dobře, že si dáváš pauzu, potom budeš nabitá energií do dalšího pokusu a to by bylo aby to tentokrát nevyšlo 😉

Žabi, ty jsi teda fak číslo, musejí tam na tebe hledět jako na zjevení 😀 😀 toto tam fakt ještě neměli..

irminka
25. zář 2009

dobré ránko,
já jsem v práci, makám jak barevná 😉 ....ještě jsme byla v 7 na rehabilitaci, takže šrumec........odpoledne vyzvednu malého, navečer jedu s kámoškama na kafíčko a zítra ráno v 6 jedu opět s malým na fotbal, ale až do HAVL. BRODU, tak se mooooc těším, manža je totiž zase v práci 😠

Jinak se mějte hezky, ale počasí nic moc, teda, alepon u nás........

ywushka
25. zář 2009

mush: tak to je mi lito,ale bohuzel i toto patri k zivotu! Tady u nas ted umrel 34 lety kluk-zabil se na motorce,nechal tady po sobe 2leteho chlapecka a 28letou manzelku a to ti reknu,ze to je naprosta hruza!!! Tak se drz!!

ja se jdu namalovat a musim se donutit odjet do toho hodonina,ale vuuubec se mi nechce abych pravdu rekla

muschka
25. zář 2009

Holky, dík moc, jste Zlatíčka 🙂 ! Já se na vás zase brzy přijdu podívat jak válčíte 🙂 . Já chodím k léčitelce, a papám byliny a to je teď asi fakt vše. Medicína mi teď kromě dalšího umělého nemůže víc nabídnout, protože no problem😉, tak se tak jen plácám 😀

Ywush: no to je pak opravdové neštěstí, když odejde někdo tak mladý a s dětma...Náš strýc už si abych tak řekla to nejlepší v životě užil, a to je prostě život.

miradka
25. zář 2009

Dobré ránko holky,

Muschka, to je mi ľúto...život je krutý.. ☹

Tak som sa konečne vrátila z kontroly, doktúrek mal dnes meškanie hodinku, tak som si pekne počkala v čakárni, ešte že tam je telka a plno časopisov...Mrkol sa na mňa velice rýchlo, hovorila som mu, že ma bolí na pravej strane, ale mimča sú v poriadku a poriadne kopú. Tam kde to bolí má nožičky ten druhý čo je umiestnený akoby na prvým a prvý je vyššie a druhý nižšie. Chúďatká, majú málo miesta a preto to asi tak bolí. Len ma znepokojuje, že je to súvislá bolesť. Akože ma to bolí aj hodinu v kuse, nie ako pohyby, to je trochu iné. Ale keď je to ok, tak ok...Na budúci štvrtok ideme do Ostravy na UTZ VVV a potom až za ďalšie dva týždne do poradny. Fotku som si nepýtala, lebo za týždeň budeme mať možno DVD alebo aspoň fotky. Dnes by sa len ponáhľal a ešte by som dostala takú fotku ako minule, na ktorej som mimčo skoro nenašla, tak si radšej počkám 🙂

Som zvedavá ako dopadla Gabi a Snaha, snáď sa čoskoro ozvú. 🙂

miradka
25. zář 2009

Ywush, tak ja plánujem kojiť naraz. Chcem to aspoň vyskúšať. Neviem si predstaviť, že by som denne kojila 10-12 hodín alebo viac, to by som asi fakt nič iného nestíhala..

gabina79
25. zář 2009

Takže holky, jen krátce...kontrola nic moc, balím si věci do nemocnice...nezdálo se mu to...tak mi držte pěsti ☹

miradka
25. zář 2009

Gabi, čo sa mu nezdalo?? 😨 Snáď tam nebudeš dlho, robil utz?

irminka
25. zář 2009

gabi: a co se stalo?