CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
8. říj 2009

Irmi, na betón bude horšie, naviac ma bolí už stydká kosť a to normálne zvykne bolieť až koncom tehu...bude to mazec 😖 dúfam, že to zvládneme bez nejakých vážnych problémov... ☹

irminka
8. říj 2009

no, my to musíme zvládnout, nic jiného nám nezbývá 😉

zabicka007
8. říj 2009

Mir, utčitě to dopadne dobře, to nejhorší máš přece za sebou takže i kdyby se něco zvrtlo tak do doktoři teď už zvládnou
Irmi, ještě jsem se chtěla zeptat ohledně toho přeposlaného příběhu, to se stalo na Obilňáku?

zabicka007
8. říj 2009

Luci, můžeš mi prosím poslat odkaz na ten kočárek co sis objednala? Díííky 😉

gabina79
8. říj 2009

Luci, i mně můžeš poslat odkaz na ten kočárek, kukla bych se....i když mi asi spíš koupíme někde v obchodě, kde ti v případě reklamace půjčí kočárek jiný...ale to ještě není jisté....vždyť my jsme se na kočárku ještě ani neshodli...a Maxi cosi autosedačka jde dát na ten podvozek? Prý u sporťáku nejdou dát zádíčka úplně do lehu...není lepší, když to jde?

lucka.adis
8. říj 2009

http://www.detskyraj.cz/zbozi/6802-x-lander-xa-...

Tady je ten odkaz... a je to teda ten v té modré barvě 😉

Gabčo, já netuším kam by to ty maminy chtěli až sklopit-u toho sporťáku, když to tak vezmeš, tak i za nás to moc nešlo, když nás maminy vozili ve sporťáku (jestli se tomu dá tak říkat), ale toto není až tak hrozné, i to madlo není tak moc vysoké jak některé píší, že jim tam dítě na tom pomalu může vyset jako opice... hodně to záleží na názoru a jak se to zalíbí tobě, mě se zalíbil na první pohled a včera jsem s ním jezdila po venku a nemůžu si ho vynachválit, jak je lehounký, dobře skladný, ovladatelný.... s teréními kolečky a né s hladkými což je také super.

lucka.adis
8. říj 2009

Jinak ten deštník mají taky rok 2008 a je o 200,-kč levnější.. teď manžovi volali 😉

gabina79
8. říj 2009

Luci, díky, my pořád nevíme...tak ještě máme čas, že....ale stejně, vidím to, že zajdeme do nějaké prodejny, kde si kočárky pořádně prohlédneme a uvidíme...taky zvažujeme, jestli nekoupit jenom hluboký (ale ne klasický) a pak zvlášť sporťák...no je to dilema. A nakonec asi i autosedačku koupíme zvlášť, protože ji asi stejně nebudeme dávat na podvozek - stejně v ní má být mimčo co nejmíň, takže to není na nějaké extra projížďky...a navíc si asi pořídím šátek na nošení.
Ještě jeden dotaz - ohledně betterfly v líšni...příští týden se tam chystáme, už jsem i předběžně domluvená s tou paní...akorát se tě chci zeptat, ona bydlí v jednom z těch činžáčků nebo v rodinném domku vzadu za nimi?

lucka.adis
8. říj 2009

Gabčo, bydlí v tom činžáku... když si to dáš na mapě, tak to vypadá jinak, ale snad to zvládnete 😉 hlavně to hledej podle čísla na baráku.
Čas na kočárek určitě ještě je, ale je to fakt lepší to už pomalu pořešit teď, protože jsou tady potom vánoce a do toho budeš muset stejně lítat a řešit ostatní věci jako je postýlka, vybavení atd. no, čeká nás toho hodně 😝
Když to tak vezmeš, tak mám strach, abych tím něco třeba nezakřikla, ale jak psala Irminka: co se má stát se prostě stane.. takže já v duši doufám, že se nic nestane a vydržíme to s malou aspoň do toho Ledna 😉

irminka
8. říj 2009

Hani: je to kočka z Olomouce, takže ne, z Obilnáku to není...... 😉

gabina79
8. říj 2009

Luci, díky, snad to najdem 😀 .....já vím, že je toho spousta, co se musí koupit a zařídit, vždyť uý taky příští týden pomalu začnem 😉 ...teď jak pojedeme do Brna, tak se kuknem i na kočárky a pak se uvidí 🙂.
Co říkáte na tento fusak - do hluboké korby, do sporťáku i do autosedačky?
http://www.detskyraj.cz/zbozi/7583-emitex-combi...

ywushka
8. říj 2009

Ahojky holky,tak fotecky mam v albicku,3D UZV je UZAAAASNY!!! Jsem uplne rada ze jsem tam nakonec sla!! Bylo to krasne! Dostali jsme i cely zaznam na DVDecku,takze se muzeme divat porad dokola i doma🙂! Malicky se nejdriv branil nejakemu foceni,nechtel oddelat rucicky a nakonec nozicky od obliceje,ale pani dr. mu parkrat podobkala do bricha a tak se na chvilku vzdal,tak jsme nastesti neodesli bez fotecek. Moje mamina kdyz to videla,tak rikala,ze je pry podobny me😀!!! Zkontrolovali POTVRDILI NAM i pohlavi,tak si to nerozmyslel😀 a ten "pindik" mu tam zustal😀!!!

lucka.adis
8. říj 2009

Ywushko, fotečky jsou nádherné.. určitě to musela být paráda a zážitek 🙂
Nás to čeká 21.10. a chceme tam vzít sebou i synátora-půjdeme na Veveří... jinak nám došli kompletní výsledky z plodovky a jsou v pořádku 😵 😵 😵 takže čekáme zdravou holčičku!!!!!!

ywushka
8. říj 2009

lucka: gratuluju dodatecne ke skvelym vysledkum!!! To si pis ze je to naaaadhera!!! Mas se na co tesiiit!!
Jinak my jsme taky byli na Veveri,tak by jste meli i vy dostat dvdecko,kdyz by nahodou maly vas nemohl,muzes mu to pak pustit doma🙂!!

lucka.adis
8. říj 2009

Ywushko, jdu tam až na 16hodinu, takže ho vyzvedneme ze školky a pojede s námi. Nechceme ho o to připravit, pořád se ptá, kdy malou uvidí 😀 a fakt se těším, už i proto, že jsi tam byla taky a máš s toho fakt super zážitek.
Kdo ti ho dělal?

snahapada
8. říj 2009

ywusko moc krasne fotky moc ti to zavidim ☹

ywushka
8. říj 2009

lucka: copak ja vim,nejaka myslim vondrackova nebo jak se jmenovala,pamatuju si jen zacatek prijmeni😀

Snaha: Ja vim ze je to strasne,udelala jsem pro malickou vsechno co se dalo,zkus se jeste poradit s tim pediatrickym karidologem,treba ti da jinou radu!!! Jinak uz me nic nenapada!!! Jsem rada,ze dr.zatocil byl alespon tak ochotny a napsal mi ten email ze jsi tam nemusela asi i zbytecne jezdit!! Holcicky jsou bojovnici,treba by to zvladla,kdyz by jsi bojovala s ni,ale to samozdrejme zalezi na tobe!!! Mas tam jednu zdravou holcicku,dekuj za ni Panu Bohu a alespon pro ni zij!!!

lucka.adis
8. říj 2009

Holky, nechci se vyptávat, ale jak to teda teď s tou jednou holčičkou vypadá? 😕 😨

snahapada
8. říj 2009

ywusko ja vim jsem ti moc vdecna a moc ti dekuji co jsi pro mne udelala ale nevim jak se spojit s tim pediatrem kardiologem s tou malou se uz neda nic delat bohuzel je moc nemocna ale vim ze tam mam jeste jednu zdravou tak to nejak musim zvladnout panbuh vi ze ji chci tak pro to udelam vsechno jeste jednou ti moc dekuji

snahapada
8. říj 2009

luci moc spatne ma moc nemocny srdicko radijou mne redukci ale ja nechci to muzu prijit i o tu zdravou holcicku a ja ji moc chci te druhe nemuzu nijak pomoc

lucka.adis
8. říj 2009

snaho, opravdu se ji nedá pomoct? Řekli ti aspoň, co na tom srdíčku našli... třeba se to po porodu může operovat 😨 😢 já jdu n akardio zítra, tak jsem zvědavá, ale jelikož plodovka dopadla dobře, tak snad to dopadne také dobře.
Kočko, je mi to opravdu moc líto, normálně u toho i brečím, protože si to umím představit, jak se cítíš 😔 ale ywushka má pravdu, máš ještě jednu holčičku a ta je zdravá.

lucka.adis
8. říj 2009

snaho, když má tam moc nemocné srdíčko, tak jakto, že ji je u tebe dobře a dál se vyvíjí.. asi bych si ještě někam zašla. Chápu, že je to akorát tak běhání po doktorech a stresování, ale nejde mi to nějak do hlavy.

snahapada
8. říj 2009

no ona to pry do porodu prezije a pak by ji cekaly 4 operace ale s nejistou prognozou do budoucna ywuska mi to zaridila u jednoho doktora a ten mi rekl ze by to bude moc zle a tezke s takovou nemoci a deti ze se nedozivaj moc vysokeho veku tak mi muj gyn. radi abych se te holcicky po porodu vzdala a asi to udelam at si mne kazdy odsoudi ale ja nemuzu zit s tim svedomiym a strachem

snahapada
8. říj 2009

je to vada defekt komoroveho septa jedna z nejhorsich vad srdce

snahapada
8. říj 2009

holky uz sem nebudu chodit nemuzu vas otravovat myma problemama vsem vam moc preji at mate zdrave deti a at vam to vsem dobre dopadne tak ahoj mozna se nekdy objevim ale nehodim se sem na tuto stranku ☹ ☹ ☹

lucka.adis
8. říj 2009

Snaho, co to povídáš, to víš že sem patříš!!!!!! Neblbni, my všechny jsme s tebou!!!!!!!
To je mi opravdu líto, že má až takovou vadu srdíčka..já být na tvém místě, tak bych si po porodu vzala obě holky (tu druhou bych na tu operaci neposílala, ale měla bych ji u sebe dokud neodejde mezi obláčky na obloze)... bylo by to sice těžké, ale přece bych ji hned neopustila.
Samozřejmě to záleží jenom na tobě, kočko.. já to napsala za sebe.

lucka.adis
8. říj 2009

A jediný kdo sem nepatří jsem asi tak já, protože já neotěhotněla po stránce umělého oplodnění, ale přirozeně.

ywushka
8. říj 2009

snaha: jo lucka ma pravdu,asi bude nejlepsi-I KDYZ HOOOODNE TEZKE-mit po porodu obe holcicky co nejdyl u sebe a on si ji Buh zavola kdyz to tak bude ma byt!!!

A PRESTANTE TADY OBE VYKLADAT ZE SEM JEDNA NEBO DRUHA NEPATRITE!!! PATRI SEM VSICHNI!!!

Snaha: Ja jsem ti rada pomohla alespon takto!!! Zkus toho kardiologa nejakeho-sice nevim kde bydlis,ale hooodne prijemny a hodny je ten dr. Hala v kyjove v nemocnici-to je zlaticko,treba by ti dal nejakou konzultaci!!! Jde domluvit vsechno mozne!!!

lucka.adis
8. říj 2009

Ywushko, já to myslela obrazně... to víš, že sem patříme všechny! A všechny si také navzájem dodáváme odvahu a držíme palce.

snahapada
8. říj 2009

holky jste moc hodne diky vam ze mne takto podporujete ale ja uz jedu na doraz