CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
15. říj 2009

Jo holky snazilky,drzime vsem palusky!!

sajmona
15. říj 2009

Tak a holky nam utekly a tady bude asi mrtvo☹

miradka
15. říj 2009

Saj, určite nebude mrtvo, keď tak príď k nám...ja len aby sa iné snažilky zbytočne kvoli nám netrápili alebo neobmedzovali v diskusii... 😉

monulkab
15. říj 2009

jé, holky, vy jdete pryč.....ale tak zase je to dobře v tom smyslu, že jste se už z toho snažení někam posunuly....tak ať vám hlavně prcci rostou tak jak mají!!!!přeju hodně štěstíčka!!!!!!!! 🙂

irminka
15. říj 2009

přeji všemm hodně štěstí, budu na vás kukat, nebojte 😉

cincolina
15. říj 2009

Monulko co ty? Kdy budes testovat?

lucka.adis
15. říj 2009

Kočky, budu Vám moc držet palečky, aby Vám to brzo vyšlo a měli jste na testíku // 😵 😵

miradka
15. říj 2009

Ja sem určite budem nakukovať, som na vás zvedavá 😉

elennka
15. říj 2009

Tak jsem konečně doma, dneska jsem byla zase chytat těhu bacilky 😉 😉 😉

sajmona
15. říj 2009

Ahoj ell ja jsem chytala tehu bacilky 3 tydny tady v laznich. Jedna kamoska tady byla tehu a vcera porodila krasnyho zdravyho kluka.🙂 jinak ja porad premyslim jestli mam jit do dalsiho ivf uz ted v listopadu nebo pockat dalsi cyklus. Ted 20.10. Mam jit na imuno a od 29.10. Bych mela mit ten nos sprey a jit na to. Moc si nejsem jista jestli to neni nahonem. Mam dilema.

sajmona
16. říj 2009

Dobre ranko . Tak holky snazilky sup sup at uz jste tu. Preji vsem krasny den,i tehulkam,snad sem nakouknou🙂

chrobacek
16. říj 2009

dobré ráno, saj jak máš jít na imuno?? kam??

yvett09
16. říj 2009

ahoj holky, chtela jsem se zeptat, jestli je treba se nejak dopredu objednavat na imunologicky a geneticky testy. My jdem s manzelem v pondeli k Dr. Cadove a pred tim nez pujdu do dalsiho pokusu, tak chci, aby mi udelali vsechny mozny testy pred tretim pokusem. Stejne jsem na ne nastvana, ze mi nerekli o techto testech drive. Co si neprectu na netu, nebo tady, tak nevim 😠

sajmona
16. říj 2009

Chrob na obi. Yvet musis si rict,asi to nenavrhnou hned,mozna po druhym neuspechu. Na genetiku zatim nepujdu mozna kdyby nevysel druhy pokus. Ale ten vyjde🙂)

yvett09
16. říj 2009

no prave ze nam nevysel ani ten druny pokus, na laparce jsem byla pred mesicem a ted jdem na tu konzultaci. Pochybuji, ze mi to navrhne sama, ale ja si o to reknu a bez toho neodejdu. 😉 Saj : a myslim, ze se na to musime objednat, nebo to vyridit bez objednani vsechno v pondeli?

chrobacek
16. říj 2009

yvett !!!!! to je právě do nebe volající !!!! nechápu proč máš prvně laparku a pak teprve imono atd....nezlob se na mě ale fakt mi to uniká jsem moc zvědavá co ti řekne v pondělí pak prosím napiš

saj a proč ti nevzali krev hned proč jdena imuno zvlást??? to taky nechápu

yve mě vzali krev a odeslali na imunologii nikam jsem nešla

yvett09
16. říj 2009

ahoj chrobi! jo,jo, urcite napisu, jak jsme dopadli. Taky to nechapu. Predpokladam, ze sis o ty testy taky musela rict sama. Mozna, ze jsme uplne zbytecne vyplytvali dva pokusy IVF 😒 No, uvidime. Taky se chci zeptat na moznost kontrolniho spermiogramu. Musim si to vsechno napsat, abych na nic nezapomnela 🙂 To je divne, ze ti gynekolozka nechtela napsat doporuceni na Mojzisku??? Ja uz nicemu nerozumim 😕 Tak zatim cauko a preji vsem relaxacni vikend!

chrobacek
16. říj 2009

yvet nabídla mi to čadová, ale pozor není to v žádném případě kompletní imono co mi dělali a navíc mi to dělali v době kdy jsem brala léky a dle odpovědi z imunologie se to dělá 3 měsíce po vysazení .... takže mám výsledky k hovnu pardon .... no já už ničemu taky nerozumím nevím proč to nechtěla napsat co jako ještě chce víc jak dvě nezdařený ivf???

yvett09
16. říj 2009

muselas neco platit za tyto testy? myslim, ze kompletni vysetreni se vsemi moznymi testy meli udelat hned na zacatku, kdyz jsme tam prisli. Jeste pred zahajenim 1. IVF. Bohuzel, zjistili dle spermiogramu, ze je problem u manzela a vykaslali se na vsechno ostatni a hned nas hnali do IVF. Taky jsem celkem nastvana, no uvidim, jak poridime v pondeli.

monulkab
16. říj 2009

já jdu k čadové v úterý, tak jsem zvědavá co se dozvím z imunologie...

yvett09
16. říj 2009

monu: a musela jsi za ten test platit? Jak dlouho trvaji vysledky?

chrobacek
16. říj 2009

yvet neplatila jsem nic ono není ani za co.. já jsem neměla předtím žádné imuno vyšetření....no u nás to bylo přesně jak říkáš problém chlap takže šup na ivf
monul bude mít to stejné co já .... výsledky jsou tak do 3 týdnů

monulkab
16. říj 2009

jojo, chrobi má recht, ale stejně jsem zvědavá na co tam příjdou.

chrobacek
16. říj 2009

monul myslím, že budeš mít všechno negativní 😉

yvett09
16. říj 2009

diky za vsechno info. Mejte se krasne a pekny vikend! 🙂 U mne padla 😀

monulkab
16. říj 2009

ještě 19 minut a jdu dom!

sajmona
16. říj 2009

Chro: nevim proc me neudelali imuno,brali me krev snad milionkrat. Ale co vim tak snad nikdy to nenabidnou,a genetiku po 2 pokusu. monul ty uz mas imuno? Ja jdu na obi taky v utery🙂

chrobacek
16. říj 2009

saj 🙂 mě taky 🙂))

sajmona
16. říj 2009

mě by to ani nenapadlo...přijde mě že navrhnou jen to co je nezbytný...třeba to stojí hodně ..nevím....

miradka
16. říj 2009

Ahoj holky, som rada, že ste tu.. 🙂 Už asi viete, že petula82 potratila. Nepamätáte sa v ktorom týždni bola? Myslím že úplne na začiatku.. ☹