CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

sajmona
28. pro 2009

luci děkuju,já budu strašně doufat...monul,já vím,prý je hranice pod 20 nega a nad 20 pozitivní. nevím jak je to u iui,záleží který den po iui jsi tam byla, já jsem dnes 12 dpoet ale vím je to strašně málo,mám strach že se to chytlo a díky těm zasr krámům je to v čudu...uvidím,budu strašně doufat,že to vyleze,že zrovna já jsem nějaká vyjímka🙂

monulkab
28. pro 2009

no já tam byla cca 17 den po iui takže tam by ty hodnoty asi měly být o hodně vyšší, to jsem si neuvědomila, tak tfuj tfuj tfuj!!!!! 😉

sajmona
28. pro 2009

děkuju ale moc se na to upínat nebudu...ale alespon malinká naděje tu je 🙂

chanel
28. pro 2009

Saj: a dali Ti nějaký udržovací injekce,jako tehdy mě? Nebo to nechali na přírodě? Já držím pěstičky i na nohách! Vím co ted prožíváš!

chanel
28. pro 2009

Jinak Vás tady všechny zdravím!! Petko: slyšela jsem o reprofitu...ale asi nevím to ještě jistě,půjdu do třetího ivf, na Obi mi taky řekli, že dělají nativy,ale až po vyčerpaných třech pokusech.....

sajmona
28. pro 2009

chanel nedali mě nic,asi je to fakt strašně málo a pak uvidí podle výsledků v tu středu,já jsem nad tím taky přemýšlela,jestli mi něco neměli dát,to víš jim je to jedno,bud a nebo,ale mě to teda jedno není,zítra jdu ke své gynekoložce,tak se zeptám na její názor...

chrobacek
29. pro 2009

ahoj holky

Saj ani nedýchám.... moc ti držím palce at stoupá !!!!! tfuj tfuj myslím na tebe

monulkab
29. pro 2009

saj ale brala jsi utroš ne? kdybys chtěla tak mám po 2 iui doma železnou zásobu!
ahoj chrobi! dlouho jsem tě zase neviděla! tak jak to s váma vypadá?

sajmona
29. pro 2009

ahoj holky...
čááááu chrobi 😉 no je to pech že???že já musím mít zase něco extra 😒
jojo utroš jsem nevysadila,manža mě to nedovolil,ale je fakt,že jsem chtěla...možná kdybych ho nebrala,tak je tam hcg 0 a takhle se to jenom prodlužuje... monul mám ještě 2 krabky....ale díky...uvidím,dneska jdu ke své gyndařce a zeptám se jí na její názor...ona je teda dost realista,řekne že to je biochem...

monulkab
29. pro 2009

Tak pak dej vědět co ti mudra řekla ju?

pajass
29. pro 2009

Ahoj baby, jdu na pohovor 4. ledna a budu 16DC, myslíte, že bych mohla pak hned začít dlouhý protokol, když se nečeká na schválení od pojišťovny? Kdosi mi tu psal, že po výsledcích HP to jde pak hrozně rychle a na nic se nečeká, už bych to i uvítala, čekání už bylo dost.

monulkab
29. pro 2009

Ahoj, nevím jak to je u IVF, ale u iui to bylo ze dne na den, vyfasovala jsem dávku injekcí, jednu mi bodli na ukázku a ťapkala jsem domů....

lucka.adis
29. pro 2009

Holky, nevíte co Saj? Jak dopadla u gyndařky? 😕

petula82
29. pro 2009

Ahoj holky,jdu vás pozdravit.Saj.,čtu,že přece jenom naděje je.To je super. A jak si dopadla u té své doktorky? To Hcg máš sice nízký,ale pokuď to do další kontroly stoupne,tak to bude dobrý.Hodně štěstí. 😉 A zkoušela jsi test a nebo jsi šla rovnou na krev? Já mám ty testy schovaný do teď,nějak je nemůžu vyhodit.Chanel,no já bych asi být tebou zkusila ještě ten obilňák,aspoň my měli dobrý zkušenosti s nima.Oni přece nemůžou za to co se zase přihodilo.No myslím,že tak za 3roky jsem tam zas.Počkáme na adopčátko a pak (možná) půjdu ještě pro jedno na obi.Vždyť jsem tam pokaždý otěh.,tak příště už to dotáhnu do konce.To víš,na té hematologii si mě už ohlídají. 😀 Aspoň doufám. 🙂 Všem vám přeju HODNĚ ŠTĚSTÍ a ZDRAVÍ DO NOVÉHO ROKU!!!Ať se vám splní všechna přání. 🙂 Pá 😉

monulkab
30. pro 2009

ahoj, tak co je nového???? 😅

sajmona
30. pro 2009

Ahojky holčiny,včera na gyndě...no vlastně mi neřekla nic moc,jen,že mi drží pěsti 😒
dneska jsem byla na té krvi a pak mluvila s crhou...říkal že to tak může být,že to mám pomalejší,prý se to občas stane...no uvidí se dneska na výsledky,jestli pokračuju a nebo mám vyssadit léky....ach jo zase čekání
petulko taky přeji ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 🙂 A VÁM VŠEM TAKÉ!!!!!!!!! 🙂

jilcice
30. pro 2009

ahojky holky.. daří se mě vcelku dobře. Prskám bacily .. 🙂
Saj držím palečky.-. myslím na tebe...

monulkab
30. pro 2009

chjo, to čekání je fakt hrozný...kéž by ti to saj vyšlo, prolomila bys konečně ledy tady na snažilkách... 😉

sajmona
30. pro 2009

to jo monul...za půl hodky tam volám,dneska by ty výsledky prý měli mít dřív

lucka.adis
30. pro 2009

Saj, dej potom info!!!!

sajmona
30. pro 2009

mám volat o půl 1:(((. asi jdou na oběd🙂))...sakra ti mě napínají

lucka.adis
30. pro 2009

to je za chvilku... držím palce!!!

elennka
30. pro 2009

Saj, držím palečky!!!!

lucka.adis
30. pro 2009

😕

sajmona
30. pro 2009

hcg 13 😢

lucka.adis
30. pro 2009

Saj, co ti řekli? ☹

sajmona
30. pro 2009

že se jedná o těhotenství který v počátku zaniklo ☹

sajmona
30. pro 2009

já nevím jestli tohle má smysl jestli je mě vůbec souzený mít další dítě 😢

elennka
30. pro 2009

Saj, to je mě líto ☹((

lucka.adis
30. pro 2009

Saj, to je mi moc líto 😔 😔 ... já tomu tolik věřila a tak moc ti držela palce.