CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
30. pro 2009

saj ☹

chanel
30. pro 2009

Saj: je Ti souzený mít dítě! To bysme si tady mohly říct všechny!! Já jsem měla hcg 68,pak 275,pak 515 a za týden 90, užila jsem si své,takže i když jak Petka říká, že stoupá a pak to bude dobrý, tak dobrý to je až to mimi držíte zdravé v náručí! Je mi to moc líto,ale věřím, že potřetí se Ti to už povede, nutím si tu myšlenku taky,jinak by to nešlo!!!! Holky četla jsem, že červená řepa,je velmi vhodná při oplodnování a pak v těhotenství,udržuje zdravý plod a je proti spontálnímu potratu v raném těh. objevila jsem tyto stránky,mrkněte se: www.zeny.cz Luci:moc Tě zdravím, v albu máš krásný kočárek,to se Verunka bude mít!! Chrobi a co Ty? Ted ta dovča a pak jdeš na to,že?Elenko a jak se vede Tobě? Doufám, že jsem na nikoho nezapomněla: všem Vám tady přeji štastný Nový Rok a hodně zdraví a pevné nervy k cestě za miminem!!!!!!!!!!!!!!!Monul: Ty jdeš na ivf? Ted asi budeš trochu odpočívat,že jo???Já mám jít 21dc na dlouhý protokol, t.j., 11.ledna pro sprej na dlouhý protokol......jestli se teda přemluvím, bojím se, co mě zase čeká. 😠

chanel
30. pro 2009

jo ještě něco: komu dělali testy na alergii na sperma??? Někde jsem četla, že právě to může za neuspěch při iui a ivf.

cincolina
30. pro 2009

Saj, moc mne to mrzi. A je hrozne jednoduchy rikat, ze musis myslet na to, ze to vyjde, ale je to tak!
Holky moc Vam preju aby rok 2010 byl plny jenom dobrych zprav.

lucka.adis
30. pro 2009

Chanelko, ten test dělali mě, ale ještě v Heliosu a dopadlo to dobře, ale i tak nám to IVF přece nevyšlo. Kdyby jsme tenkrát neporušili půst, tak malou rozhodně nečekám.

Saj, to vůbec neříkej!!! To víš, že je ti souzené mít další mimčo, chce to jenom čas.. i když je mi jasné, že biologické hodiny už tikají, ale i tak máš na mimčo právo.
Pokud půjdeš do dalšího pokusu, tak už by to opravdu mohlo vyjít, nevím jestli ti něco můžu radit, ale teď bych si v lékárně koupila Acidofolan a Mateří kašičku v tabletkách (jsou to vitamíny) a já je baštila před začátkem IVF a před OPU. Zkus to, za to nic nedáš..

Chanelko, jak se cítíš ty kočko? Neboj se.. už to znáš a víš co a jak.

Berušky, moc Vám do Nového roku přeji ty // těhu na testíkách a v krvi vysoké HCG. Ať ten rok 2O1O je pro všechny snažilky ten vítězný 🙂 🙂

lucka.adis
30. pro 2009

Chrobi a co vlastně ty?

monulkab
30. pro 2009

ahoj holky, saj ☹ mrzí mě to, chjo, je to horší zpráva než jsem čekala....co říct, když to poprvé bylo negativní, a teď to vyšlo ale neudrželo se, tak příště už zbývá jen jedna možnost, a všechny víme jaká, teď už to prostě musí vyjít dobře. Říká se něco o zorané půdě a úrodě, nebylo by od věci zkusit to potřetí co nejdřív, ale je mi jasný že 30 tisíc neroste nikde na stromě...Drž se! Myslíme na tebe!
Chanel, nene, já půjdu ještě do jednoho IUI s fostimonem, a uvidíme, každopádně jsem se už smířila s IVF, překonala jsem ten blok kterej jsem k IVF měla,a v létě místo dovolené pojedu na obilňák a budu doufat že se tento krok vyplatí hned napoprvé.

zabicka007
30. pro 2009

Ach jo, brečím tu jak želva, moc mě to mrzí Saj, nedovedu si ani představit jak moc špatný to teď pro tebe je, Chanel si tím taky prošla, nemá cenu to teď rozmazávat, tak všem popřeju jen to nej nej do Nového roku, kterej, jak věřím, bude plnej splněnejch přání pro nás všechny!!!!!!!!

chrobacek
31. pro 2009

dobré ráno,

je mi z toho taky smutno ani jsem nedýchala když jsi napsala že tam hcg je.... ale víš jak obreč si to, a nech si čas na rozmyšlenou co dál....

luci...... my čekáme na konzultaci a třetí ivf

chanel... já mám protílátky proti spermiím i trofoblastu, ale jen hraniční a dr s tím nechtěla nic dělat takže jsem si naordinovala léčbu sama

monulkab
31. pro 2009

chrobi a co to imuno co sis nechala dělat mimo obi?

chrobacek
31. pro 2009

moni ano protože na obilnáku mi neudělali ten trofoblast

monulkab
31. pro 2009

ale co ti teda vyšlo?

monulkab
31. pro 2009

nevím co je to ten trofoblast 😅

chrobacek
31. pro 2009

protilátky proti spermiím a trofoblastu ... trofoblast je embryo ve stádiu vývoje po blastocystě

chrobacek
31. pro 2009

tvořím protilátky

monulkab
31. pro 2009

to je ale hrozný, dá se to nějak potlačit, ty protilátky? vždyť to je dost zásadní problém toto. Hele v létě půjdeme na IVF, dáš mi kontakt na tu imunologii kde jsi teď byla? určitě chci tyto vyšetření podstoupit ještě než se pustím do ivf...

chrobacek
31. pro 2009

mám hraniční hodnoty a dr. mi na to nechtěla nic dát.... tak jsem si nasadila Prednison sama ...

ale tobě to dělali a měla jsi to OK

monulkab
31. pro 2009

no jo, ale dělali mi to jen na obi, nebo tobě to vyšlo stejně při tom testu z obi? ten prednison je kortokoid nebo se pletu? asi bych si s tím moc nezahrávala.

chrobacek
31. pro 2009

jo na obil mi dělali jen ten základ a tam byly protilátky proti spermiím takže jsem si to nechala udělat komplet i na trofoblast znova po vysazení prednisonu po 3 měsících a je to tam stejně ...

jj prednison je kotikoid a na obil ho dostává každý pri ivf a bere se až do 12tt preventivně takže jsem se už předběžně domlouvala v heliosu že by mi ho před stimulkou napsali ..... a tak jsem si už nasadila sama ten co mám doma z obil zbytek a doufám že příští týden mi dopíšou zbytek a budu se cca 3 měsíce léčit a pak hned na ivf

chrobacek
31. pro 2009

resp. je to běžnej postup při léčení protilátek styk s kondomem a prednison .... když mrkneš na koně má to tu každej tímto způsobem léčené

chrobacek
31. pro 2009

Jak probíhá léčba zjištěných imunologických problémů?
Jsou dvě možnosti: Imunitu vyléčit nebo ji obejít. V případě lokální imunity proti spermiím je nejjednodušší ji obejít a použít např. IUI, IVF, ICSI. Tam, kde imunita brání usazení embrya v děloze, nepomůže asistovaná reprodukce. V tomto případě musíme imunitu uklidnit. Nejprve kondomový styk tak, aby došlo k přerušení kontaktu organismu ženy s cizorodými antigeny (spermiemi partnera). Alespoň na tři měsíce. Za tu dobu organismus většinou zapomene na to, že nějaké takové antigeny existují. Abychom vše urychlili, podáváme tzv. imunomodulátory, nejčastěji Prednison, který lze velmi přesně a minimálně dávkovat. Většinou se to do tří měsíců upraví. Pak je možno pokusit se o otěhotnění: ať už přirozenou cestou, nebo pomocí IVF. Abychom se jistili, je ženě podáván Prednison i v raných stádiích těhotenství a zároveň ještě v těchto stádiích doporučujeme kondomový styk.

rintintyna
31. pro 2009

čau kočky, jenom nakukuju, chrobi, moc Ti přeji do nového roku, ať to máte co nejdřív za sebou a brzy otěhu. Samo i všem ostatním 😉

chrobacek
31. pro 2009

Týnko Tobě taky všechno nejlepší a hlavně pohodový porod a hodné miminko 🙂)

monulkab
31. pro 2009

aha, takže ty půjdeš do heliosu jo, tož to jo. No vidíš, a zrovna na to jestli nemám protilátky proti embriu mi teda asi na obi testy nedělali, nebo to zahrnují taky ty imuno testy z obi? Promiň že se ptám tak blbě, ale už si to nepamatuju.

chrobacek
31. pro 2009

moni jo chce to změnit car já jim tady prostě po dvou ivf už nevěřím .... v heliosu je to takové všelijaké ale mají jiné metody a třeba to je to co potřebujeme

a to co dělali na obil byly všechny protilátky kromě toho trofoblastu, ale jde to ruku v ruce s těmi proti spermiím takže neboj ty jsi OK 🙂)) měla by jsi je už na tom Obil

monulkab
31. pro 2009

ale pro jistotu bych to radši ještě měla potvrzené z toho imuna, pošleš mi do ip kontakt? Kámoška nedá na helios dopustit, ačkoliv jim 1 IVF nevyšlo, otěhotněla následující měsíc přirozeně, chodí tam i na gyndu, jediný co mi ale přišlo blbý je to, že v okamžiku, kdy otěhotněla přirozeně tam už nikoho nezajímala, řekli jí že má přijít na kontrolu za 3 týdny, nebrali jí ani krev na hcg, takže musela doufat že je ten těhu test spolehlivý, to mi přišlo takový blbý, vzhledem k tomu že tam je vedená u doktorky na gyndě už několik let.

chrobacek
31. pro 2009

http://www.viameda.cz/

moni ale to je i na Obilnáku Gabča taky otěhu přirozeně a na Obil. o ní nechtěli ani slyšet.... a moje dr. mi taky řekla, že mám přijít až 14 dni po // na testu taky by mi hcg nebrala víš to je o přístupu doktora.... není to lehké a ono je fakt na co víš jestli ti stoupá hcg když nemáš srdíčko... stejně furt jen čekáš v tom těhu....jak tu psala Chanel na co jí bylo, že 3 x hcg stoupalo brali jí krev když nakonec nic... ono každé má opravdu svoje pro a proti...

lucka.adis
31. pro 2009

Holky, mám v Albu malého od Ywushky... porodila včera v 19:25, malej má 51cm a váží 312Og 😵 😵

chanel
31. pro 2009

Luci, malej od Ywushky je sladoučkej!! Chrobi: držím pěsti na další pokus,stejně tak i Monči,aby nemusela na ivf a vyšlo iui!!!!!!!!!!!! Holky, co si na Obilnáku neřeknete,že byste měly zájem o vyšetření,to bohužel není...což mě taky mrzí. Musím si ještě někde udělat testy na tu alergii,takže v po volám svému gyndaři,at to mám,protože by následující pokus byl taky k ničemu! Zkuste jíst tu červenou řepu, je opravdu moc dobrá pro otěhotnění!! Všem přeji vše nej a nej do Nového Roku 2010 !!!!!!!!!!! 😀