CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
17. srp 2010

Ahoj kočky, pardon, že Vám sem ještě lezu.. ale ti co mě znají, tak můžou mrknout do diskuze Těhulky Car Obilní trh, psala jsem tam něco o srazíku, tak se můžete vyjádřit ať víme co a jak 😉

@sajmona Tak pěkně odpočívat a hlavně být v teple, ale to ty určitě víš.

chanel
17. srp 2010

@chrobacek to je super, 12tt, to tak letí! Hrozně moc ještě jednou gratuluji k dvěma miminkám.
@veria ani nevím, jak jsi dopadla??
@sajmona to musí být pekelné bolesti, nedávno jsem taky byla nachlazená a myslela jsem,že mě močák upadne.
@lucka.adis luci, to je super,ale co bych si tam vykládala, vy s miminkama jste uplně někde jinde a máte jiný starosti a radosti!!Ale jsi hodná, ty jediná se občas přijde mrknout,jak se daří 😉
@hanulamarkova tak at všechno dobře dopadne, a za chvíli máš miminečko v náručí!!!!!
@monulkab a co Ty,jak se máš? Jdeš na to na podzim,že? Tak už to musí vyjít!

lucka.adis
17. srp 2010

@chanel ale o to právě jde... nechceme se tam bavit jenom o miminkách, ale o všem.. proto jsem myslela i na Vás.
Bojovali jsme spolu hodně dlouho a některé ještě bohužel bojujete a já doufám, že už to bude konečně úspěšné 😉 .... tak si to rozmyslete a písněte nám co a jak. Rádi Vás uvidíme a poznáme.
Myslím si, že si máme co říct 🙂 😉

sajmona
17. srp 2010

@lucka.adis Luciiii jak se omlouváš,že sem lezeš????🙂 vždyt sem můžeš kdykoliv,co to plácáš???:DD já bych byla pro srazík,tak něco domluvte 😉 jo a jinak odpočívám a nainspirovala jsi mě na FB tím filmem Ženy v pokušení,tak jsem si ho stáhla a koukala jsem a pěkně jsem si i poplakala🙂)
@chanel no jo kočko močák je sviňa...ale je to trošku lepší,asi zabral ten algifen a dostala jsem antibiotika.
chrobi těším se na fotečky 😉 🙂

lucka.adis
17. srp 2010

@sajmona Tak jsou tu nové tváře a nerada bych, aby si mysleli, že sem lezu a dávám moudra... chápeš, nevědí, že jsem patřila k vám 😉
Ten film byl úžasný, dlouho jsem se tak u českého filmu od srdce nezasmála... 🙂 🙂 😀
Něco domluvíme a dáme vědět, ale asi by jsme to udělali zase v té kavárně jak předtím..

sajmona
17. srp 2010

@lucka.adis jasnačka něco vymyslete holky;)...jo a přivezte s sebou hezčí počasí 😝

monulkab
17. srp 2010

@chanel chan mám jít v září, ale celkem mě tady rozhodila Veria, s tím že doky musel vědět že embryo je špatné a přesto mi ho tam vrátili, tak nevím. v RF bych to teda nečekala... 😒
lucka.adis kdyžtak sem pak hoď info kdy a kde, a já dám vědět jestli stíhám nebo neeee 🙂

veria
17. srp 2010

Monul, třeba nebylo špatné a jen bylo trošku pozadu. Ale pozadu bylo určitě podle mě. Zřejmě mají zkušenosti, že i z takového může něco být.

monulkab
17. srp 2010

já si taky myslím že Koudy ví co dělá, a opravdu vsázím na to že by nešli do vědomýho neúspěchu, ale víš jak to je...

veria
17. srp 2010

Do vědomýho 100 % neúspěchu asi ne. Ale fakt si myslím, že s těma opožděnýma je úspěšnost o dost nižší. Ale to tak, co jsem tady vysledovala na diskuzích. No však se ho na to příště zeptej.

chanel
17. srp 2010

@monulkab to je divné, ale byl to první pokus a musí se to vyzkoušet. Ničeho se neboj a jdi dál v RF. Já jim věřím, musím, už pak nevím komu taky. A souhlasím s Veriou, že i z toho embrya může něco být, pamatuji se na jednu co se jí chytlo osmibun. po pěti dnech kultivace.

monulkab
18. srp 2010

já jsem nad tím včera hodně přemýšlela, a došla jsem k závěru že mi ho tam vraceli dřív než za 72 hodin.
Ve středu v 9:15 jsem měla OPU, počítám že tak v 10:00 vajíčka oplodnili, ve čtvtek ve 13 hodin jsme si volala jak to vypadá a bylo mi řečeno že 1 vajco nebylo ok, ale další 3 se oplodnili bez problému, a v pátek v 7:30 jsem byla na ET, takže pokud počítám dobře, tak oplodněný byly "jen" 2 dny, pokud se to nepočítá nějak jinak ne?

veria
18. srp 2010

Ježíš Monul, to jsem ti nasadila brouka do hlavy, to sem ani nechtěla.
Ale jestli to bylo tak jak píšeš, tak vlastně bylo oplodněné jen 48 hodin, ani ne!! V tom případě byly 4 buňky naprosto o.k.!!

veria
18. srp 2010

Řeknu ti, že se mi samotné ulevilo, že v RF nevydávají nějaké opožděné embroše za špičkové!
Je to o.k. Když řekneš, že ti ho vkládali třetí den, tak je to až za 72 hodin od kultivace. Ten první den (OPU), se jakoby nepočítá, aby to vycházelo.
Tož tak, jsem ráda, že se to vyjasnilo.

veria
18. srp 2010

oprava: 72 hodin od oplodnění

monulkab
18. srp 2010

😅 díky veria, já jsem z toho byla celkem zdrblá, ale časově to bylo opravdu tak jak jsem vypsala....takže už se zase můžu těšit do dalšího pokusu a nebudu se stresovat tím že to udělají za každou cenu, fakt mi to k RF nesedělo, obvzlášť když jsem byla přímo u Koudelky....

veria
18. srp 2010

Monul, je to v pořádku, bylo to jen nedorozumění 😉

monulkab
19. srp 2010

nebyla náhodou chrobi na nějakém velkém UTZ?

chrobacek
20. srp 2010

ahoj holky, jsem zpět z NT screeningu dětičky mají všechno v pořádku 🙂

sajmona
20. srp 2010

@chrobacek chrobi tak to je bezva 😉 moc gratuluji,a fotečka nějaká nová je??

danissa
23. srp 2010

@chrobacek Ahoj Chrobi, tak nakukuju, jak jsi dopadla a vidím, že skvěle!!! Moc gratuluju a hýčkej miminka 🙂 !!

chrobacek
23. srp 2010

@sajmona děkuju v albu jsou fotky

sajmona
23. srp 2010

@chrobacek no nádhera 🙂

monulkab
23. srp 2010

ano ano, jsem v šoku že už teď to vypadá jako človíček!!! myslela jsem že to bude jen nějaká větší fazole 🙂 to víte, jsem v tomto směru nezkušená 😅

sajmona
23. srp 2010

@monulkab no popravdě já taky,je to super,že?? takový miniaturní človíček 😉

chrobacek
24. srp 2010

no jo v tom 12tt už je to právě človíček a riziko potratu je 60% nižší než v těch prvních 3 měsících právě proto, že už se všechno utvořilo nohy, ruky a orgány 🙂 , takže ted už jen doufat, že nám to takhle pěkně půjde i dál 🙂

chrobacek
24. srp 2010

@sajmona byla jsi na další mobilizaci?

monulkab
25. srp 2010

holky není mezi vámi personalistka???

sajmona
25. srp 2010

@chrobacek nebyla,přijela jsem z dovči a nemohla se tam dovolat,tak jsem pak volala na jiný oddělení a ti mě řekli,že ta rehabka co to dělá má dovču,takže jsem to nestihla do toho 14 dne:((

sajmona
25. srp 2010

@chrobacek no neboj,u vás to vypadá uplně super,vše jak má být,uplně ukázkové těhotenství 😉