CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

hanulamarkova
autor
7. črc 2009

Dobré ráno kočky, mlha ustoupila a sluníčko se dere z mraků...tak snad bude krádně a teplučko, no uvidíme jestli nedofrčí nějaká bouře 🙂 včera jsme se byli koupat na zahrádce v bazénku a pěkně jsem se chytila tak jsem jak ráček ale do zítra se to spraví a budu hnědule 😀...momentálně je období - čekání na Godota "MS" 😉

simulin
7. črc 2009

Dobré ránečko, já se dnes taky celkem vyspinkala, hlavně mám dnes den volna, tak si ho pěkně užiju, asi si zajdu na obočí, pedikůru, no a pak bych mohla lenošit. 😉 🙂

sajmona
7. črc 2009

Ahoj holky,posilam vam pozdrav z chalupy z velkych opatovic🙂 dneska uz ale jedu do Brna,zitra mam nastup na obi. Vubec se netesim. Jejda kdybyste videly,jaky nervy jsem vcera vecer mela. Mam 6ti mes stene franc. Buldocka a ona je totiz albin a asi kvuli tomu alergik. Ma uz tak rozskrabany brisko chudinka. No a ja na ni koukala co drzi v tlamicbe a ona nic,mela tak natekly ze vypadala jak krecek. Cela se trasla. Malem jsem jela jeste v noci do Brna. Ale dnes rano uz to ma dobry. Dostala Prednisó a je to. Jinak zabi strasne gratuluji k vajickum,to je+krasna+uroda,to+bude+miminek)

zabicka007
7. črc 2009

Ahoj saj, z Velkých Opatovic??? Tam jsem se narodila a žila 18 let než jsem se odstěhovala do Brna! 🙂 Momentálně žiju v Biskupicích,cca 12 km od V. Opatovic 😀 ...to se musíme někdy domluvit na kávičku, co ty na to??

zabicka007
7. črc 2009

Holky,pořád mě pěkně bolí podbřišek od toho OPU,jakoby močák,i při čurání mám hnusný bodání,myslíte,že je to s prochladnutí nebo od OPU ☹

ywushka
7. črc 2009

zabi: od OPU!!

Ja jsem dneska vyridila co jsem potrebovala!! Ted jsem prijela!!! Jeste musim zajet s babickou na nejake okurky ci co k nejakemu panovi!!! Musim si vyzvednout obedy,jejda to je zase obletavacek jeste!!!

miradka
7. črc 2009

práve sme sa vrátili z kaufu a viete čo sme kúpili? Hromadu čerešní 😵 😵 sú úplne bombové, sladučké...mňam... Musela som to využiť, lebo sezóna už pomaly končí a ja som si ich vobec neužila, len som ticho závidela Ywushke 😀 😀 No a ešte sme kúpili broskyňky a na obed budú meruňkové knedlíky..takže dnes samé ovocie a ešte chceme skočiť do tesca na melón. 😵 Akurát si dnes to počasie vobec neužívam, kýcham ako blázon, svrbia ma uši, nos...no des ☹

zabicka007
7. črc 2009

Ywuš ty máš víc vyřízování než když jsi nebyla těhu! 😀 A co ti říkali doktoři na jízdu autem? Neměli k tomu třeba nějaké připomínky nebo jak to vlastně je? Kromě sexu ti ještě něco nedoporučují?

zabicka007
7. črc 2009

Mir,já se před chvílí vrátila z Brna tak jsem se naprala mým oblíbeným twistrem z KFC,mňam mňam,ať žije zdravá výživa 😉

ywushka
7. črc 2009

ja nevim,ja jezdim autem porad,ale nerada jezdim sama!!! Nikdo nic nerikal ohledne jizdy autem!!

Ja mam o zabavu postarane! Ten pan mel okurku ted nasbirane,tak jsem jich s babickou 20kg vzala a jdu s maminou zavarovat🙂 ha ha ha🙂 se naobedvam a hura na to!!! se fakticky nemuzu dockat!!🙂

irminka
7. črc 2009

ahojte babky,
ted jsem se vrátila z práce, udělala docházky, diety řidičům a žádost na nákl.dopravu a hrrr domů...děda s manžou hladní jak psi, tak jsem do včerejšího vývaru hodila vajíčka s moukou a uděla palačinky s domácí višnovou marmeládkou a jenom se pánové olizovali, ale můžu Vám napsat, že mě to teda už nebaví furt něco vařit: když jsem chodila normál do práce, tak jsem udělala vždy nějakou rychlovku a hotovo a ted....furt něco vymýšlet.

Co kdyby jste některá vymyslela jídelníček na celý týden 🙂 🙂 🙂 ...a mám po starostech 🙂

jinak, také pořád jezdím autem, ale hlavně na kole, teda jen po Ostrohu......

A okurky? To mě čeká asi za cca 2 týdny, také se moc těším.... 😝 😝

zabicka007
7. črc 2009

Tááááák zítra je transfer,volala jsem na Obi,všech devět se teda chytlo to už víte a všech devět i dnes vypadá dobře,ptala jsem se,kolikatibuněčné jsou,tak byla taková neochotná,prej některý osmi,některý šesti,že se nemám obávat,že maj klasický průběh-morulka ještě žádná,ale to je prý ještě brzy...každopádně zítra budu mít už mimiška u sebe, jupííííííííííííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀

irminka
7. črc 2009

zabi super, gratuluji, jen tak dále..... 🙂 🙂 🙂 🙂

hanulamarkova
autor
7. črc 2009

super žabi to je bezva tak hnedka je budeě mít u sebe 🙂

miradka
7. črc 2009

Zabi, som po obede, ale urobila si mi takú chuť na ten twister...mňammmmmmmm ešte jak to furt reklamujú, hneď by som si ho dala...Inak som sa najedla úplne hrozne, je mi blbo, zjedla som asi tak jeden knelík a to som mala čo robiť a rajčatová polievka bola super.
Zabi, gratulujem ku krásnym embryjkám, určite budeš mať do zajtra morulky. Keď majú teraz 8 buniek, nie je o čom pochybovať. Bude to super pozitívne 😉 😵 😵

zabicka007
7. črc 2009

Irmi díky moc,tak móóóc se těšíííím,všechno se zatím daří jak má,čtu teď knížku ,,UVIDÍTE TO,AŽ TOMU UVĚŘÍTE", je to v podstatě o síle myšlenky,tzn. co si skutečně přeješ se ti vyplní,a asi na tom něco je... 🙂

zabicka007
7. črc 2009

Mir tak ty jsi mi teď zas udělala chuť na tu rajčatovou polívku 😅 😀

miradka
7. črc 2009

Žabi 😀 😀 možme si robiť chúťky navzájom. Dnes budem robiť rybičkovú pomazánku 😝 😀
Holky, no poviem vám, že ma akosi tlačí deloha, hlavne keď si prudšie sadnem, to je des. Musím si sadať skor z boku a pomaly. neviem si predstaviť čo bude keď budem ma´t veľké brucho...brucho ešte nemám a už ma to tlačí 😒

lucka.adis
7. črc 2009

Čauky kočeny.. jdu vás v rychlosti jenom pozdravit 🙂

zabicka007
7. črc 2009

Ahojky Luci, to co tvůj malý zázrak, vše o.k.? 🙂

zabicka007
7. črc 2009

Chjo,zítra mám velký den a zrovna na potvoru tady nikdo není... ☹ Mám dotaz - Kuhmel mi v den OPU řekl,že ultrogestan mám začít brát až pozítří,tzn.OPU bylo v sobotu a ultrogestan teda beru od pondělí-vzhledem k tomu,že už ve středu je transfer,tak mi to přijde hrozně krátká doba,mám neodbytný pocit,že minule jsem ho brala mnohem dýl před transferem,nebo se mi to zdá? Vzpomenete si některá,jak dlouho jste ho měli před transferem?? Díky moc 🙂

lucka.adis
7. črc 2009

Ahoj zabicko, možná se tam zítra uvidíme 😉 jdu na kontrolu a na UTZ.. bylo by to fajn tě poznat, aspoň na chvilku.
Jinak já brala utrogestan přesně tak jak jsi to tady psala, akorát jsem teda potom neměla ten ET 😀

Mimi je snad v pořádku, uvidíme zítra.. akorát to teplo mě asi zabije, byli jsme pro Áďu ve školce a myslela jsem, že sebou seknu a to jsem si koupila i pití a nepomohlo to. Je to určo tím těhotenstvím 😖 jinak zítra jdu do práce, se fakt těším, až tam budu mluvit se šéfkou 😝

zabicka007
7. črc 2009

Luci mám tam být na jedenáctou,jestli potkám někoho,kdo mi tě jen vzdáleně bude připomínat tak se budu určitě hlásit 🙂 S tím ultrogestanem jsi mě moc uklidnila, díky
Kdybychom se nepotkali tak budu držet pěsti na ultrazvuk a taky na šéfku,tohle Vám teda holky nezávidím,i Mirandka onehdá řešila,jaký má stresový stavy z šéfové,hlavně se nenechat rozhodit 😠

miradka
7. črc 2009

Zabi, už som doma...moj chlap má dovču, tak sa na počítač moc nedostanem...vobec si nepamätám ako dlho dopredu som začala brať utroš, ale určite pre transférom. Držím palce na ET, určite to dobre dopadne. 😉
Luci, aj my sme boli vonku a myslela som že tam odpadnem, tiež sme hneď kupovali vodu, ale moc to nepomohlo. To sa nedá vydržať, ale zajtra bude asi len 22, takže zase zima 😒 Človek si fakt nevyberie...

miradka
7. črc 2009

Presne tak, hlavne zachovať chladnú hlavu a povedať šéfke len to najnutnejšie... 😉

lucka.adis
7. črc 2009

zabicko, tak to se tam bohužel neuvidíme ☹ mám tam být mezi 8 až 8:30hodinou na tom UTZ a potom konzultačka která je hned hotová. Škoda, že tam nebudeš dřív..

Jinak na počasí od meteorologů nevěřím, dneska mělo být jenom 24C a u nás je 28 ve stínu a na slunku 44 😠

ywushka
7. črc 2009

Ja se jdu vysprchovat,jsem uplne vyrizena! Unavena,cele odpoledne jsme zavarovali a mamka to jeste dokoncuje,uz nejsem schopna zvednout ani smitko!!! A to jsem jeste byla u obvodaka kvuli papirum na socialce,jeste ze jsem se k tomu dokopala!Dneska by se mel vratit manzel v noci,tak snad prijede v poradku!!! Uz se na nej i tesim!!! Zada me boly jakk hrom!! Pujdu se vyvalit do postele,tak se mejte krasne a preju hezky vecer

zabi: zacina se s utrosem 2 dny pred ET!!! Drzime palecky na zitra!!! Budeme na tebe myslet!!!

snad jsem dneska nic neprehledla a pokud jo,tak se omlouvam,ale vuuuubec nevladnu,jsem uplne hotova tak pa

simulin
7. črc 2009

S tím počasím máte pravdu, hlásili jak se ochladí a tady je fakt na zdechnutí! 😠
Žabi, máš moc krásné výsledečky, zítra už budou určitě morulky, jsou to přece šikulky. 😉 A určitě budou i nějaké do mrazáčku. Moc držím pěstičky ať to zítra všechno dobře dopadne. S tím utrošem jsem to měla asi taky tak, i když si nejsem jistá, myslela jsem si, že jsem ho měla až dva dny po ETu, ale to je asi blbost. 😕

Saj, taky se zítra drž, určitě to dobře dopadne a budeš v pořádku. 😉

Jinak autem jezdím taky, pamatuju si, že mi sestřička po ETu, dělala přednášku co se smí a nesmí a vzpomněla tam i to auto, že se na to hodně děvčat ptá, tak že to není vůbec problém.
To bych se spíš bála na tom kole, jak tady psala Irminka. 😝

elennka
7. črc 2009

ahojda holky, tak jsem z práce úplně k.o.m, ještě jsem dělala na zahrádce.. likvidovala jsem jahody a sázela odnože.. takže 😖 .. no ještě 3 pracovní dny a budu mít relativně klid..... od příští středy nám volno.. a pojedeme s manžou na Slovensko. Jinak hlásím dnes 1DC. Tento měsíc pokouším ještě štěstí s clostilbegytem... a uvidí se 😉

miradka
7. črc 2009

Ahoj holky, chcela som sa opýtať, čo ste na nemocenskej, kedy vám prišla prvá výplata zo sociálky? Ja som už nedočkavá...aj keď je to ešte asi v norme...