CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

majka43
24. kvě 2010

Klárko, mě řekli v Sanusu na AH, že od toho už dávno upustili. Na Obilním jsem to dvakrát měla a stejně to nepomohlo.
Tak jsem vyfasovala Estrofen a Prednison a začínám.
Chrobi kolikátý DC jsi?

majka43
24. kvě 2010

Jo a můj počítač je taky mimo.

majka43
24. kvě 2010

Rio dneska mi řekl, že transfer je 16-18DC. Podle sliznice.

majka43
24. kvě 2010

Chrobi mě KET bychazí kolem osmého června.

majka43
24. kvě 2010

vychází-oprava

chanel
24. kvě 2010

Mončo: sakra, a já myslela, že to klaplo 😠 , a kdy jedeš přesně??Ti to úplně závidím!!! Klárko: tak pěkný,moc!! Držím pěsti,aby to vyšlo až dokonce a zítra si po Etu pěkně odpočin. Majko: ahojjjj!! To je dost, že jsi zpět!!! Myslela jsem na Tebe, to je paráda, že dostal rozum"!!!!!!!!!!!!Tak hurá do toho a at Ti to vyjde!!Mám radost i za Tebe!! Chrobi: Tobě se to taky krátí!! Já byla dnes v RF, nemám z toho nějak dobrou náladu ☹ ☹ ☹ ,nechci to rozebírat. Jen, že budu mít krátký protokol,minimálku, jen čistě s Puregonem a pak ještě čímsi na ovulku,ale Pregnyl to není 😠 ,chtěla jsem i Decapeptyl, to prý ne.A říkal mi dr., že na Obi jsem pokaždé měla ultrakrítký ne,krátký,vůbec tomu nerozumím. Jo a když to nevyjde, návrh na laparku je tady taky,prý,že to v břichu asi vypadá hrozně,mám počítat s tím, že po ní třeba budu bez vaječníku, vejcovodů apod. ☹ ...je mi strašně smutno po Čadové...asi mám blbej den, jsem si zase pobrečela, že nikdy nebudu mít vlastní dítě. Zítra jedu na Obi,do porodky pro kamarádku, má krásného, zdravého chlapečka 😉

chanel
24. kvě 2010

jo ještě prosím vás holky,nemáte kontakt na dobrou fyzioterapeutku, poprosila jsem v FR o žádanku. Prý je to nejlepší v Bohunicích,já bych raději Sv. Annu. Jo a prý je to jen jako slabá podpora, pomáhá jen při přirozeném otěhotnětí.....dneska jsem se nedozvěděla žádná pozitiva. Nic, prý se jen snažím sama sobě namluvit,že to bude dobrý 😔 Saj: zdravím Tě,drž se a bojuj!

majka43
24. kvě 2010

Chanel, tak zkus jít ještě jinam, za konzultaci nic neplatíš.
Já jsem to měla nejlepší s dlouhým protokolem. S krátkým nikdy nic nebylo.

chanel
24. kvě 2010

Maji: jenže už objednal léky na pojištovnu.....já už to nějak vydržím, třeba se to zlý otočí proti mně a nějakým zázrakem se ten pokus povede.

majka43
24. kvě 2010

To víš, že se to povede, Reprofit má výbornou pověst.

chanel
24. kvě 2010

Maji: díky, už bych to uvítala, znáš to dobrý,dobrý zvládáš a najednou jsi na dně..... ☹ ,víš co mi přišlo divné, oni tam vůbec nedělají v den zahájení stimulace ultrazvuk a neberou krev, to mě prý udělá a jen ultrazvuk týden před ms.Pak mám přijít až 8DC na kontrolu....nejsem si jista,kdybych to věděla, že tam půjdu. Bojím se.

majka43
24. kvě 2010

V Sanusu taky dělají ultrazvuk 5 dní před MS. Je to proto, jestli třeba nemáš cysty na vaječníkách. Ale první ultrazvuk jsem měla už 5DC. 8DC si myslím, že už je dlouho, pak už to moc nejde zachránit, když ti třeba dají malé dávky. Obi dělá ultrazvuk
7DC co si pamatuji.

chanel
24. kvě 2010

Maji: aha, já se v tom nevyznám, a krev Ti nebrali 2DC? Na Obi, byla zahájení 3DC,krev, ultrazvuk,pak za pět dní, pak za dva dny, pak OPU, pak ET. Víc si to hlídali. No jsem si na to zvykla, a ted se blbě divím. Mám strach. Ale já se z toho vyspím a dobrý.

rioko
24. kvě 2010

holky díky za info zítra jdu na UTZ před KET tak mi prosím držte pěsti 🙂

majka43
25. kvě 2010

Chanel, myslím že brali a tobě jí třeba taky vezmou, jen ti to neřekli. Na Obi mi jí brali hned ráno pak utrazvuk a pak pohovor s doktorem. V Sanusu ultrazvuk, pak pohovor a nakonec při odchodu krev.
Rio kdy ti vychází ket?

klara.k
25. kvě 2010

přeju pěkné ráno,

rioko, to se tam možná někde potkáme. Za chvilku odcházím, jsem lehce nervozní, ale spíš, že nevím co to bude.
Tak se tu mějte pěkně, budu na vás myslet a zase písnu co a jak.

chanel
25. kvě 2010

Klarko: přeji hodně štestí!!!! 😉

rioko
25. kvě 2010

ahoj holky, na UTZ dobré, sliznice 7,5 což je na 12 den cyklu ok, na levém vaječníků folík 14 mm, ve čtvrtek si jdu nechat pichnout Agolutin a Pregnil, mám zase Utrogestan 2-2-2, v neděli volám na embryologii a v pondělí KET pokud to embrya přežijí
Klári já jsem tam byl už brzy od 7.30 protože máma hlídala Vojtíška a potřebovala jsem na ten UTZ
jo a musím říct, že to na mě zapůsobilo, byla jsem tam po dvou letech a takový divný pocit, ale zase asi už nemám takový strach a stres, je to trochu jiné když jedno štěstíčko mám doma

sajmona
25. kvě 2010

ahoj holky;)
majko to mám radost,že se umoudřil 😉 asi potřeboval si to srovnat v hlavě...
rioko to je super ,věřím,že to bereš jinak,nemáš tolik nervů a taky hlavně tomu věříš....to je u mě zrovna problém,já tomu nějak moc nevěřím,a nebo spíš sama sobě..nevím... jo a neřekli ti jaké kvality ti ty embrijka zmrazili??
klarko držím palušky a at se miminkám u tebe líbí.....9 měsíců 😉

monulkab
25. kvě 2010

holky jak má být vysoká sliznice před ms, je na to nějaké pravidlo? já totiž 10DC měla tuším 5,5mm a včera 28DC jen 7mm, mě to nějak neroste nebo co...tak možná právě proto mám to spoždění ne?

chanel
25. kvě 2010

Mončo, tak to vůbec nevím,jen si pamatuji, že před ms,jsem měla sliznici 13mm. Ale zdá se mi, že je to málo, těch 7mm.

monulkab
25. kvě 2010

no mě právě taky, tak mě napadlo, jestli to třeba není důvod proč nemůžu otěhotnět přirozeně, protože i když jsem chodila na iui, tak vím že jsem mívala tak max. 8mm. Musím si to poznačit a zeptat se na to koudelky než začneme s tím dalším kolem snažení. možná by mi stačilo jen něco na podporu sliznice...co já vím....chjo...chrobi ty jsi odbornice, nevíš o tom něco bližšího?

monulkab
25. kvě 2010

tak jsem něco našla...
Děložní sliznice dosahuje fyziologicky před menstruací výšky 4-6 mm. Měřením v ultrazvukovém obrazu se zjišťuje tzv.dvojitá šířka (sliznice přední i zadní stěny dohromady), tj. 8-12 mm. Zjištěných 6 mm je tedy méně než by mělo být, ale krátce po vysazení antikoncepce je tento stav obvyklý. V další cyklech by se stav měl upravit. Clomhexal se používá k vyvolání ovulace. Po uvolnění vajíčka se folikul přeměňuje na žluté tělísko, které by mělo zajistit dostatečnou produkci progesteronu. Teprve v případě, že produkce bude nízká (tzv. luteální insuficience), bude vhodné začít užívat Utrogestan nebo jiný gestagenní preparát.
dr.A.Padrta

chanel
25. kvě 2010

Moni, ale mám dojem, že k otěhotnění 8mm stačí, já už taky nevím,jak jsem na tom byla. Rozhodně se zeptej dr. a to co jsi našla, ten příspěvek, tak to vypadá dobře, já zjištuji, že je plno věcí,kterým pořád nerozumím......

chanel
25. kvě 2010

a kde je ten Chrobáček, že by nám přišla poradit, Chrobiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

chrobacek
25. kvě 2010

zdar 🙂 já měla při ivf sliznici 12 DC 16mm a to bylo fakt hodně ☹ to jsem tam měla ten polyp

chrobacek
25. kvě 2010

na UTZ mi to červeně zvýraznili a Čadová řekla, že je to OK ... hm tak asi nebylo

monulkab
25. kvě 2010

chan nojo, ale já měla po ovulaci jen 5,5mm a teď mám 7mm, takže mi to za 10 dní narostlo jen nepatrně. Ach jo, to zas je věcička k zamyšlení. Ať si s tím ti doktoři už poradí za mě, zítra si nasadím ten norethysteron a hotovo. Seru na to. Pardon za výraz, ale už mě to fakt točí....

monulkab
25. kvě 2010

Poradí mi někdo jak si mám v tomhle počasí nachystat oblečení na dovolenou? v neděli jsem 3x přenášela sušák s prádlem z balkónu do obyváku a obráceně (fakt 3x!!!) když něco vyperu tak to schne doma 2 dny, a některý kousky jako jsou manželovy trička velikosti XXL pak můžu hodit znovu do pračky páč začnou být zatuchlý. Nevím už jak to mám sušit, včera jsem zapla topení na 26´C a doma pak bylo jak v prádelně. Chudák naše morče, to se přímo saunovalo. 😖

chrobacek
25. kvě 2010

moni no je to málo ☹ to je pravda.... no a na dovču od všeho trochu at jsi připravená a mrkni jaká je tam předpověd 🙂