CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

sajmona
31. kvě 2010

veri: ☹ ale tak o nic nejde,posunete to ,hlavně at jste ok,mě taky začíná pobolívat v krku,to je téím hnusným počasím
rio: tak už máš prdolku u sebe 😉 to je super,jedno stačí,tak v klidu...ale aby z toho nebyly nakonec i tak dvojky..jednovaječný 😉

rioko
31. kvě 2010

sajmono jeden prcek by stačil 🙂 je to takový divný pocit teď, pořád si říkám že by to byl fakt druhý zázrak kdyby to vyšlo

sajmona
1. čer 2010

rio stačí a bohatě,už jednoho prcka máš doma 😉
To chápu,je to zvláštní pocit,ale musí to prostě vyjít,my tady potřebujeme aby tu smůlu někdo přeseknul a pak už bude jen a jen štěstíčko.Já taky vkládám do Ket svoje naděje. Prosim tě a kolik jsi platila ze KET??

sajmona
1. čer 2010

holky co ta klára,ona je snad nakonec fakt v té nemocnici.Tak to je 100% těhotná 😉

veria
1. čer 2010

Saj, já jsem loni platila za KET 5 tis., myslím, že se to nezměnilo.
Tak jsem volala Čadové, a domluvily jsme se, že to posunem o 3 týdny, jedno plato HAK ještě budu brát. No co se dá dělat, ono to uběhne.

chrobacek
1. čer 2010

ver no toto .. tak se holt teda počká no... nedá se svítit ... prostě musíte být oba v pořádku 🙂

jinak jak tak sonduju ty KETy tak se na ně hodně stimuluje a dočetla jsem se názor Repromedy, že ovulace není žádoucí... hm... tak já to mám bez stimulace no ... ☹

veria
1. čer 2010

Chrob, jak by jsi chtěla na KET stimulovat? Bere se jen estrofem a utroš na podporu sliznice....

chrobacek
1. čer 2010

no ver ale já nemám ani jedno .. estrofen se bere od začátku cyklu

veria
1. čer 2010

Aha, takže ty jedeš úplně přirozený cyklus.....Ten estrofem asi není nutný, pokud máš dobrou sliznici. Utroš ti po KET určitě dají.

rioko
1. čer 2010

chrobáček já jela taky v přirozeném cyklu, udělají Ti UTZ 12 den cyklu a když bude sliznice ok dají utroš a agolutin a když ne tak něco ještě na podporu, já měla i folík 14 mm takže to bylo prý nejlepší
platila jsem 8600 dali jsi si i AH jinak je to 5100

rioko
1. čer 2010

holky asi blbá otázka, ale je to dobře že mě pobolívá trošku břicho nebo spíš ne? já nedokážu posoudit s minulým pokusem, kdy jsem měla OHSS a břicho mě bolelo furt a hodně, teď spíš občas pobolívá, pichne, asi se moc sleduju co 😅
verio to je dobře že to šlo vyřešit i když se to posune, ale třeba to tak má být

majka43
1. čer 2010

Já beru od 2DC estrofem a prednison. Zítra jsem 11DC a jdu na ultrazvuk.

sajmona
2. čer 2010

ahoj holky 😉
dneska jdu poprvé na tu mojžíšovku,tak jsem zvědavá.Chanel těšíš se?? 😉
Počasíčko krásný že?Monul se válí na pláži 😉 a my tady mokneme,to je hnus fijalovej 😝

sajmona
2. čer 2010

rio: tak možná se ti v bříšku něco děje 😉 ale mě teda bolelo pokaždé fest,ale to bylo taky tím opu a ta stimulace...jsem zvědavá jak se budu cítit při KET,jestli to bude rozdíl...

veria
2. čer 2010

Rio, mě po KETu nebolelo nic, akorát ze mě za několik dní vylezlo kousek sliznice a to jsem věděla, že je to v háji. No já to věděla už před tím, když jsem se dověděla, v jakém stavu se to rozmrazilo. Ještě dneska jsem naštvaná, když si na to vzpomenu, že mi to tam vůbec dávali. Ale ty jsi měla dobrou kvalitu embrya, ne? Že tě teď píchá může být dobré znamení anebo taky ne, každý to má jinak, nesleduj se a vyčkej (dobrá rada nad zlato, co) 😀

chrobacek
2. čer 2010

kočky jsem trošku naštvaná ☹ dala jsem dotaz na tu dovolenou po KETu a moc mi to nedoporučili ☹

chrobacek
2. čer 2010

ver jo to od nich bylo hodně nefér ☹

chrobacek
2. čer 2010

Majko jak jsi dopadla?

majka43
2. čer 2010

Holky tak sliznici mám přes 8mm, tak v pondělí bude transfer.
Chrobi oni moc sluníčko a koupání po transferu nedoporučují.

chrobacek
2. čer 2010

Majko tak to máš krásnou peřinku na mimiška ... jé se máš 🙂

no jo já bych to měla ale až tři týdny po transferu .. tak jsem myslela, že to bude OK, že v případě těhu prostě lehnu do stinu pod slunečník a budu lebedit a těšit se jak přijedu z dovolené a budu mít potvrzené srdíčko/a

veria
2. čer 2010

Chrob, taky teď nebudu dávat mrazit nic jiného než moruly.
Chtěla jsi jet hned po KETu? No nevím, proč bys nemohla, pokud neplánuješ nějaké extrémní sporty.

chrobacek
2. čer 2010

Ver no jo to já jsem si řekla taky ale až po tom co jsem si nechala dat 8b a 10b 4 den pak jsem teprve pochopila, že to nikam nevede...

no jela bych až za 3 týdny po ket tj už s výsledkem jak to dopadlo..

chrobacek
2. čer 2010

Dobrý den,
doporučila bych Vám postupovat malinko jinak - absolvovat KET až po návratu z dovolené. V případném časném těhotenství bych na dovolenou do Řecka letět nedoporučila.
Držím Vám palce.
MUDr. Lenka Hromadová

chrobacek
2. čer 2010

Vlastní cesta a odpočinek s relaxací by neměl vývoj těhotenství ohrozit. V úvahu je ale třeba vzít určitou zátěž sluncem a horkým klimatem, v případě možné komlikace těhotenství může být složitější vyhledat lékařskou pomoc.
Igor Crha, www.ivfbrno.cz

veria
2. čer 2010

Chrob, no je fakt, že v Řecku doktoři asi nic moc!! Nevím, taky bych to nechala až po dovo. Takhle by sis jí ani moc neužila, si myslím. Kam přesně letíte?

veria
2. čer 2010

Hm, to je mi teda akce na tom Obilňáku, to 95% lidí nevyužije.....

chrobacek
2. čer 2010

ver ale já jsem si říkala, že je to na pevnině takže OK a navíc bych byla fakt na začátku tak snad by se nemělo nic stát 😔

chrobacek
2. čer 2010

no tak to bych radši rušila dovolenou jak KET nebudu čekat další 2 měsíce.. kor když jsem po hysterce v pořádku

veria
2. čer 2010

Chrobi, těžko říct, v Řecku nebude lékařská péče na kdovíjaké úrovni, na druhou stranu, když se to takhle v začátku pos...., tak ani doktoři tady s tím většinou nic nezmůžou.....
Nevím no, nemůžeš to o ty tři týdny odložit? Kdyby se nááhodou něco stalo, budeš si to vyčítat, i kdyby sis stokrát říkala, že bez dovo by to dopadlo stejně.