CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

mmorgana
5. bře 2010

Juj! To je smůla ☹ Měla jsi Synarel+Utrogestan a pak Fostimon, že?
Ale když Ti Čadová řekla, že to za 2 měsíce zkusíte znovu, tak to aspoň znamená, že není nikde žádný jiný problém a v krátkém protokolu se třeba zadaří 😉

veria
5. bře 2010

Hm, zajímavé, to už je teď druhý případ....
No, nevěš hlavu, s tím krátkým to bude určitě lepší!

chanel
5. bře 2010

Enya11: proč sem nechodíš?? Děkuji moc za názor,jenže já už dvakrát to tak měla a nedopadlo to 🙄 ,tak jsem si myslela, že by se lépe embrya vyvinuly. Ale myslím, že mě zítra řeknou at dojedu.A na jedné diskuzi,jsem četla, že Antoanet,a tím ji zdravím je těhu ted přirozeně,ani se sem nešla pochlubit, uplně na nás zapomněla 😅 Ptala jsem se proč některé chodí dřív a jiné později na ET,a prý proto, že když má někdo hodně embryí, tak se čeká na nejlepší a já mám dvě tak můžu akorát počkat až za hřmí a Chrobi, taky se těším, říkala, že deseti je nadprůměrné,jen aby zítra taky bylo 😲 . Ali: je mi to líto,ale aspon máš ten pokus ušetřen a příště to vyjde! Elen: holka musíš se vykurýrovat. A jinak na sraz bych taky ráda přišla a Saj. vezmu s sebou 😝 MM: jak snášíš Puregonek, bolí bříško nebo tlaky? Veri:zdravím a všem děkuji 😀

enya11
5. bře 2010

Chanelko, já jsem těhule z obilnáku
🙂 No vidíš to deseti je nadprumerně tak se hezky bobísek snaží. a to dává smys, že když je jich víc tak je tam maji radši dýl. Já bych se tioho nebála. Musíš jim věřit a hlavně se nestresovat po transferu 🙂
Tak Antoanetka je tehotná, to je super zpráva 🙂

veria
5. bře 2010

Chanel, když máš jen dvě, tak si je dej co nejdřív, to jim nijak nepomůže, že budou o den déle na misce. I když asi i nijak neuškodí. To co je napřed, je nadějné! Sakra, ať už ti to vyjde. Byla by to velká naděje i pro mne, třetí pokus s endoškou...Přesně to budu mít já za pár měsíců.

elennka
5. bře 2010

Další těhulka, dobrá zprávička 🙂)
S tím srázkem, časově se přizpůsobím..(i později než 18.30), ale občas mívám nějakou brigádku. tak proto..
Se Saj se vidím jednou za 3 týdny 🙂)) 😉 😉
Zatím dobrou, jdu se dívat s manželem na DVD..

mmorgana
5. bře 2010

Antoanetka je těhotná? Tak to je super! Strašně jsem jí držela pěstičky 😎

Holky, dovolila jsem si udělat na srazík tabulku v Doodle - http://www.doodle.com/u3xebrzu5kmyfxr8
Zatím jsem tam dala 4 týdny a čas 18 h. Zkuste zaškrtnout den, kdy by se vám to hodilo a pak tabulku upravím a přidám časy.

chanel
5. bře 2010

Eny: gratuluji!! To je skvělá zpráva!! 😀 Veri: máš pravdu, ještě si se ptala,jak jsem je nechala tak metodou ICISI,žádný riskování nebylo, PK,AH. Udělala jsem to tak vždycky. Já bych si přála,aby se nám to povedlo všem 😅 Rio: maličkým dětičkám se vždycky všechno dobře hojí! Tak moc přeji,at to Vojtíškovi dobře dopadne.A Tobě přeji úspěšný Ket,ale to bude záhul dvě malé dětičky 😀 MM: na tabulku mrknu 😉

chanel
5. bře 2010

Na sraz se přispůsobím 😉

chrobacek
6. bře 2010

ahoj kočky, chanelko tak co ? jdeš dnes?

alissea ... to teda čumím jak píše ver jsi už druhá... jako proč?? nechápu doufám, že v pondělí nebudu mít na krajíčku a nebudu vám taky líčit, že mi nic neroste ☹

mmorgana
6. bře 2010

Taky jsem vystrašená, že v pondělí nic nebude 😕
Píchám Puregon a nic mě zatím nebolí a netrápí 😨

elennka
6. bře 2010

ahojda, tak jsem se připsala k srazíku i já http://www.doodle.com/u3xebrzu5kmyfxr8
Jinak teď jsme byli s neteřinkou a mým drahouškem venku, máme tady asi 15 min od domu takový dvorek se zvířátky... tak neteř krmila oslíka, kozu, prasátka...
Odpo čekáme návštěvu a zítra dopo valím na brigádku.. a doufám, že počasí vydrží...

monulkab
6. bře 2010

to sou věci to sou věci....to ještě neznám takový vychytávky o srazech 😀

mmorgana
6. bře 2010

jj, Doodle je vychytávka, kterou neznám moc dlouho - ale funguje jednoduše 😎
A my si budeme moc pokecat o folíkách, vajuchách a morulkách naživo 😀

chanel
6. bře 2010

Ahoj, tak jsem se vrátila z Obi, jedna morule a druhá skoro blastocysta, říkala embryoložka, že není na co čekat, že jsou moc hezké. Kdyby to nevyšlo, tak mi do papírů napsali laparku a hystereskopii(doufám,že to píšu dobře) 🙄 MM: já při první jsem 4 dny trpěla, bolel mě břuch a záda, u Chrobi, to už znám, s ní nic nehne, ona písne hned po OPU 😀 ,držím vám pěstičky,aby byly folíčky,ale je to první ultrazvuk,tak je čas! Byla tam se mnou paní, na pátém ivf...a pořád nic 😖

chanel
6. bře 2010

jo a na tom rychlejším jsem udělala AH a na druhém ne, tak mi to poradila embryoložka. A ptala jsem se na 4.pokus a vzp hradí léky, nadstandarty si stejně platíme,jen k tomu navíc 11tis. nativ.,takže když nejhůř tak se to nějak dá,pořád lepší jak stotisíc. 😠

mmorgana
6. bře 2010

chanel, tak žádné uklízení a pěkně odpočívej se svou morulkou a blastocystou - hezky se, holky, nechejte opečovávat 😵

marietea
6. bře 2010

Ahoj holky, moc vsechny zdravim, ano souhlasim s morganou, nechte se opecovavat. Holky, nestresujte se! Folikuly urcite budou u vsech. Kdyz jsem tam sedela, tak vsechny holky co tam byly, natesene chodily z ultrazvuku, folici rostli jak ozivot. 🙂 Az mi to skoro prislo lito, i kdyz to samozrejme vsem preju. Ali: Je ti to tak lito, jsem ten prvni pripad, o kterem holky psaly. Taky mi pry dlouhy protokol nesedl, ale strasne moc verim v druhy. Je to tvoje prvni stimulace? Moje byla. Pry se neda po prvnim rici, zda je nejaky problem, tak doufam, ze ne a ze to vazne jen nevyslo. Zkusim za dva mesice kratky protokol a pokud to nevyjde, tak pujdu jinam a udelam, co budu moci. Holky, moc dekuji za podporu, zkusim nasbirat vic informaci, zjistit v cem spociva ultrakratky, at je clovek pripraven. A vy se nebojte. Mne zase pri stimulaci bricho bolelo, no a nic. Takze budte rady, ze vas nic neboli. Rozhodne to neznaci nic spatneho.

marietea
6. bře 2010

Chanel, preji ti, aby to vyslo. Musi. Strasne moc drzim palecky. 4. pokud urcite nebude potreba. Vyjde to!

marietea
6. bře 2010

Rioko, ctu o Vojtiskovi, moc me to mrzi. Je to des. Prvne cekamen tak dlouho na prcka, delame pro to vsechno a az ho mame tak jsou dalsi komplikace. Verim ale, ze to dobre dopadne, detem se vsechno rychle a dobre hoji, tak brzy bude uplne v poradku. Musi to byt pro tebe ale stres. Preju hodne sily.

marietea
6. bře 2010

Alis, a cos mela za pripravky k dlouhemu protokolu: Res-FSH nebo u-FSH? Ja jen u-FSH - Menopur.

mmorgana
6. bře 2010

marietea: třeba Ti fakt nesedl dlouhý protokol, nebo Ti nesedla kombinace léků 🤐 Jedu svůj 1. IVF cyklus (neměla jsem ani IUI), tak mě včera zprávy o Tobě a aliseei zdrtily 😔
Moje spolužačka, která má 2 kluky tak po IVF mě uklidnila, že všem holkám, co zná, se to nakonec povedlo. Jen to prostě někdy bylo i na počtvrté či popáté. Tak to vyjde i nám všem! 😎

Holky, přidejte se ke srazíku http://www.doodle.com/u3xebrzu5kmyfxr8, ať je veseleji 😀

chanel
6. bře 2010

mariet: ten krátký protokol by měl být víc agresívnější a víc popohnat vaječníky, ale zase jak u koho. Konkrétně třeba já,nesnesu Fostimon, Puregon je naprosto v pohodě. Taky by mě zajímalo, co je to ultrakrátký protokol, holka neboj povede se,....dívala jsem se na stránky Obi,mrkni se www.ivfbrno.cz. A děkuji za přání 😉 MM: jsem laik, ale mám pocit, že se na Puregon vcelku dobře reaguje. U toho prvního pokusu, je to risk, doktoři musí zkusit, co sedí a co ne.

veria
6. bře 2010

chanel, to vypadá moc dobře, že to jedno už bylo blastocysta. Kdo ti dělal ET?

sysysy
6. bře 2010

Holky, prosím o info - když se začíná stimulovat na IUI, tak 2DC se bere jen krev nebo se dělá i UTZ? Jsem pochopila Dr., že se dělá i UTZ, ale nějak si to prakticky při mé silné MS nedovedu představit 😒

A jste tu některá, která má před IUI předepsanou HA? Já jsem 19DC a už od včerejška lehoulince špiním a to mám HA užívat až do příštího pátku, tak doufám, že se MS do té doby nerozjede....a pokud snad jo, tak snad by neměl být problém začít IUI dříve...ach jo...už mně z toho počítání hrabe 😅

mmorgana
6. bře 2010

sysy: s IUS nemám vůbec žádné zkušenosti 😒 Ale byla jsem ve středu na UTZ 2. DC, kdy mám nejsilnější krvácení. Takže jsem to tam zvládla i pokapat 🤐 Ale doktorka říkala, že je to normální. A je asi fakt, že při operaci vidí krve více.

sysysy
6. bře 2010

mmorgana - díky za info, taky mívám silné krvácení, navíc používám jen tampony, tak to musím nějak vykoumat, jak přejít z kabinky na lehátko......hmmmm....asi to jistí vložka.....ale na ty nejsem vůbec zvyklá 😨 ....no, ať už je to za mnou 😵

rioko
6. bře 2010

chanelko moc blahopřeji a přeji Ti, aby se embrýsci zakousli a nepustili...
jak to čtu tak mám úplně v živé paměti, jak jsem byla na transferu a za 10 dní bude mít Vojta rok...
jsem zvědavá, jak budu prožívat KET ale nemyslím si, že když mám Vojtu, bude to nějaké lehčí, taky budu hodně zklamaná, pokud by to nevyšlo
sraz si užijte, ráda bych vás taky poznala, ale pro nás je to už pozdě kolem 18

mmorgana
6. bře 2010

sysy: když vyšetření skončilo, doktorka mi řekla, že si klidně mám vzít erární vložku u lehátka (takové ty tlusté) - na přeběhnutí do kabinky to stačí, ne? Každopádně tímhle se netrap, vím, že více holek na různých fórech psalo, že z UTZ v době krvácení má obavy, ale fakt je to normální. Radši mysli na své IUI a na to, že to vyjde 😎

marietea
6. bře 2010

Ahoj holky, ja jsem IUI taky nemela, ale pred IVF jsem brala HA. Myslim, ze by nemel byt problem zacit s IUI driv. Kdyz to prijde, zavolas do CAR a oni ti reknou. Ja zase mela problem po HA a Decapetylu, ze jsem po tom MS nemohla dostat. Nekolikrat jsem volala do CAR co delat. No a muselo se cekat az to prijde, coz bylo az 36 DC. UZ ti urcite druhy den cyklu delat budou, taky jsem mela silnejsi MS a krev byla i pode mnou, kdyz jsem vstala. Bylo mi hrozne trapne, ale uklidnili me tam, ze je to v pohode a stava se to skoro vsem, tak se neboj, zvladnes to taky v pohode.