CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
5. kvě 2010

Chanelko jasně je to cesta.. a když to nešlo tak to půjde jinak ..... sukubka je pro mě velkým hnacím motorem 🙂

Luci jojo už odpočítávám dny 🙂

veria
5. kvě 2010

Chrob, proč bys nešla do RF na obyč IVF?

lucka.adis
5. kvě 2010

Heh, kočky.. jsem se vrátila o pár stran zpět a musela jsem se smát, jak jste mě tam dali za příklad ohledně sexíku před OPU 😀 😀

Chrobi, uvidíš, že jim u tebe bude líp, než někde na misce a tentokrát to vyjde, jen tomu musíš věřit 😉

chrobacek
5. kvě 2010

jo Luci to jsem říkala Saj ... no když má folíky jak balony tak co kdyby ne ?

Ver to mi ta jejich úspěšnost nepřijde nijak velká zdá se mi že válí v nativech a minimálkách ivf jsem tam moc úspěšných nezaznamenala... oproti minimálkám

chanel
5. kvě 2010

Luci, ale ta cesta je tak dlouhá.....už toho máme všechny dost a pořád nic ☹ ,jsi hodná, že ses přišla podívat, že tě zajímáme, to potěší 😀 , doufám, že Ti Verunka dělá jen samou radost 😝

veria
5. kvě 2010

Chrob, ok, v nejhorším taky pak přejdu na ty nativy. Ale ani si to nechci zatím plánovat🙂

chrobacek
5. kvě 2010

Ver mě připadá lepší to mít jakože v záloze 🙂) víš jako možnost, že tímto třetím ivf to nekončí .... ba naopak lze zkusit i něco jiného a popravdě mě hodně nakopla ta poslední stimulka s tím výsledkem, protože díky Obilnáku jsem si myslela, že mám v pr.. jeden vaječník a v podstatě jsem na odpis v minimálce když na ivf mám 4 vajíčka... a ono je všechno jinak

lucka.adis
5. kvě 2010

Chrobi, no je fakt, že jsem zdárným příkladem toho, že se to může podařit 😉

Chanelko, je mi to jasné, že je ta cesta dlouhá a už toho máte všechny dost za sebou... moc Vám držím palce, aby Vám to opravdu už tentokrát vyšlo a mohli si užívat těhulkovství 😵 😵

chrobacek
5. kvě 2010

Luci jasně všechno je možné .. prostě u vás taky jedno vajko prasklo kdy nemělo ....

veria
5. kvě 2010

Chrob, jasné, je dobré mít něco v záloze.....

chrobacek
5. kvě 2010

Pochopitelně to ale nebudeme potřebovat 🙂))

veria
5. kvě 2010

Chrob, pochopitelně......!! 😀

chrobacek
5. kvě 2010

a co jinak ? máš už sbaleno a cestovní horečku?

veria
5. kvě 2010

Prosím tě, já mám horečku tak akorát z práce. Samozřejmě se to jako vždy před dovolenou navalilo....klasika....
Včera jsem zase viděla jeden odstrašující případ adopce. Cigán, vyrostl z něj kriminálník, a to ne malej. Je docela v obličeji pěknej a umím si představit, jak když byl malinkej byl roztomilej.....Hurá, zachráníme to roztomilé cigáňátko z děcáku.....Ta adoptivní máma už ho úplně zavrhla, nestýká se s ním....

chrobacek
5. kvě 2010

takže ani není čas...
hm .. blbý, ale je to prostě o tom... bohužel ☹...proto si myslím, že je potřeba za vlastní trošku víc bojovat ono přeci jenom geny jsou geny

petula82
5. kvě 2010

Ahoj Veri,to jsem ráda,že to píšeš,znovu jsem se utvrdila v tom,že cigány nemám vůbec ráda. 🤐 Jak jsem bydlela ještě u rodičů,tak v paneláku pod náma bydlela rodina s adopt.cigánama,tehdá byli docela roztomilí,ale vyrostli z nich takoví zmetci,vykradli adop.rodičům byt.....,pak je nějak vydědili a když ty rodiče zemřeli,tak stihli vylomit zámek a vybrat z bytu co šlo.Já bych na to neměla,abych si vzala jiný dítě než bílé.Prosímtě,pořád nevím,co to máš za prácu.
Kam se to chystáš na tu dovču? Pěkně si ji užijte.
Monulko,tak koukám že jsi plná zážitků,hlavně z doktora.Fešák být může,jen aby něco taky uměl. 😉 Né teď vážně.Jsem ráda,že se ti tam líbí.Přeju ti ať se vám to podaří.
Majko,ty máš jen jeden folikul? Kolikátý den.
Já byla teď v pátek na ty kontrole.Dopadla dobře,sama jsem se dočistila.Měla jsem tam ještě tři folikuly a to jsem měla určo den před tím ovul.V nedělu jsme se jeli koupat,tak jsme se vyblbli v bazénu.Já se sice neptala dokt.jestli můžu,ale bylo to úplně super.Já jsem jak kačena,mě se nechtělo ani ven.Hlavně nesmí pršet v sobotu,chceme se jet projet na kole,no uvidíme,snad do toho nic nevleze.Mějte se hezky holky

sajmona
5. kvě 2010

ahoj holky
chrobi,bylo to před pregnylem včera ráno.Dneska si už připadnu nafouklá jak sud,už to vidím,jak zítra budu po OPU na kapačkách já jediná,jako že mě to bolí🙂)) jako vždycky🙂)))ostatní ženský v pohodě a já sestři dáte mi kapačku🙂)
jinak mám nemocinkanýho pejska,dneska jsem s ním byla už po 3 na veterine,jsem z toho uplně na prášky,jenom kouká,nejí,spí a je jakoby pořád v křeči,Zatím nevíme co jí je,to je paráda 😢 ach jo
majka. to je mi líto ale je lepší to teda ukončit,když to je evidentně špatná stimulace.Určitě zkusí něco jiného,držím pěstičky.
petul: ahojky jsem ráda,že je vše v pořádku
jinak vás všechny moc zdravím 😉

sajmona
5. kvě 2010

ji nak to víte,že se na to zítra zeptám,jako co když mě fol popraskaly,jestli to nechtějí raději zkontrolovat.Ale myslím že se na mě pěkně vykašlou,já nechápu,proč nemají jeden ultrazvuk na sále a nekontrolují to:((((

chrobacek
5. kvě 2010

saj .. a na veterině netuší co jí je? zkusili jí neco dát?
hele i kdyby popraskaly tak je to zítra už dost jedno ... ☹ takže vůbec na to nemysli a zítra tfuj tfuj

sajmona
5. kvě 2010

chrobi: dal jí inj antibiotika,na chut k jídlu a proti bolesti.Ted leží u mě v posteli,pod peřinkou,jen ji dát dudlík aa je jak miminko 🙂 .uvidíme zítra,manža s ní půjde na ko a kdyby na nic nepřišel tak zajede na hlavní veterinu.No bude to mít zítra asi hektický,já budu blbá z narkozy,však vítejak to je.
no doufám že aspon dva bojovníky ze mě dostanou.ale řeknu vám teda takhle stimulka mě pěkně dostala,bylo mě hůř než z gonalu,Břicho citlivý a já brečím kvůli všemu,no strašný:((((tak snad už mě to štěstí potká.

chrobacek
5. kvě 2010

saj no to jo to jste si teda domluvily vy dvě spolu 🙂 a neboj zítra se toho zbavíš a budou lepší vaja jak minule 🙂)

veria
5. kvě 2010

Saj, oni určitě na sále utz mají, jak myslíš, že ty folíky odebírají, to nedělají na slepo 😉 No, v nejhorším, kdyby to nechtěli udělat předem, ti zbytečně dají narkozu. Ale snad ne, já myslím, že ti to nepopraskalo. Já taky mívala před OPU takový pocit mokra a všeho, že to vypadalo, že praskly, ale ne, byly tam.

chanel
5. kvě 2010

Saj.: neboj, u mě to bylo stejné jako u Veri, ty pocity a mokro. Takže na zítra držím pěsti i na nohách!! A s tím pejskem, písnu Ti dobrýho veterináře do IP. Peto: je fajn, že jsi v pořádku a zdravá! Fuj, dneska je šílená zima 😔

marietea
5. kvě 2010

Ahoj holky, tak konecne tady, abych vas informovala. Prilitla jsem z prace. Saj: moc drzim palecky na zitrejsi OPU, urcite ti to nepopraskalo, budou tam a bude jich tak akorat 🙂

marietea
5. kvě 2010

Chrobi, jinak velka gratulace k takovemu uspechu, krasne blastocysty. Maj: je mi to moc lito, ale treba povyroste a bude to velky bojovnik. Chanel: uz vis, kdy jdes na KET?

marietea
5. kvě 2010

No, ja jsem dopadla spatne. Bojovnicek to vzdal. Oplozeni probehlo dobre, ryhoval se hezky, ale pak umrel, degenerace, prestal se vyvijet. Konec. Tak mam zitra prijit a doplatit 😔

marietea
5. kvě 2010

Ukoncime IVF a snad mi reknou, co bude dal. Ale ted jsem hodne na vazkach, zda neprejit jinam. Jak myslim Chrobi psala, tak mela uplne jinou urodicku nez na Obi. Porad premyslim, jestli dalsi pokus nezkusis jinde. Vazne nevim. Premyslim porad o Reprofitu, ale pak jste rikaly, ze obyc IVF radeji ne. No mam jeste 2 pokusy. Muz chce, abychom jeste jeden pokus investovali do Obi a pak se uvidi. Ja nevim.

marietea
5. kvě 2010

Holky, priznam se, ze me to tedy pekne dostalo. Za se snad na ten ET nedostanu nikdy. Stve me, ze mam porad Menopur. Prvne v dlouhem protokolu, pak v kratkem ve vysokych davkach. Predtim Decapeptyl, pak Syneral. Vysledky byly lepsi po druhe nez po prve. Pri prvni stimulce byl v 10 DC estrogen jen kolem 0,47, u druhe v 10 DC 1,5, coz je sice porad malo, ale stoupa to. No ale na druhou stranu, nemeli na me snad zkusit neco jinyho?

marietea
5. kvě 2010

Holky, reknu vam, mam strach. Asi jsem uz stara a ty moje vajecniky uz jsou proste liny. Docela lituju, ze nejsem mladsi. Asi jsem to prosvihla. Ale driv jsem plodit deti holt nemohla. S manzelem jsme se o minco snazili a nedarilo se, ale nez jsme to stacili resit tak zemrel. A protoze to bylo stastne manzelstvi, tak mi trochu dele trvalo, nez jsem se z toho vzpamatovala a zacala trosku zit a vubec nez jsem potkala noveho partnera, tak uz jsem asi na deti holt stara. Pekne me to stve! Jedna zkouska za druhou a uz me to nebavi.

marietea
5. kvě 2010

Holky, nezlobte, dneska proste nejsem pozitivni. Slza ukapla, priznam se, ale slibuju, ze se zmatozim a zase budu bojovat. Jenze vazne nevim, jak dal. No, zitra jdu na Obi, tak mi snad reknou, co pro me dal planujou. Tak to s vami zitra proberu a nejak se rozhodnem.... Krasny vecer preju a at se vam zadari, moc vam to vsem preju. 🙂