CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

majka43
6. kvě 2010

Abych šla do darovaných embryí, ale přítel chce svoje.

marietea
6. kvě 2010

Chanel: Jeste mam dotaz. kdyz odejdes do jineho CAR, tak ti ten kam jsi chodila, da vystupni papiry? Takze novy CAR vi, co sis uz prosla, jak jsi reagovala tak? A jen to tam, kdes chodila, oznamis, ze jdes jinam?

majka43
6. kvě 2010

Když jsem se ptela na OBI na darovaná embrya tak mi řekli 120 tisíc. V Sanusu to vyjde na 6800. Rozdíl co?

marietea
6. kvě 2010

JO Maji, to s tebou souhlasim. My za ten problem nemuzeme, ale plat a plat, kdyz neco chces. Prestoze tri pokudy mame do 39 hrazeny, tak je spousta dalsich veci, ktery si proste musime zaplatit. Je to nespravedlivy.

marietea
6. kvě 2010

Coze? 120.000 Kc za darovane emrya? To si delas srandu.

marietea
6. kvě 2010

Kolik bych ti jich dali?

majka43
6. kvě 2010

Já jsem si o výsledky řekla. Mám všechno okopírované. Je to jejich povinost ti je dát. To že jdu jinam, jsem v předchozím neříkala, prd jim je do toho.

chanel
6. kvě 2010

Mariet: mám okopírováné papíry, to jsem jim tam vzala, nic jsem na Obi neřekla, tam chtěli laparku, už jsem fakt nechtěla aby se do mě někdo rejpal,dokud to není nutné, víš,jak to myslím, cysty a spol., to zatím nemám. Tak jsem šla jen na konzultaci a tam to dr. začal řešit a nabídl mi co a jak a mě se tam líbilo 😀 ,ale jim tam stačí když řekneš co máš za sebou, výhoda je ty papíry,kvůli lékům a hodnotám,ale oni si tam vyšetření udělají taky sami.Na obi mi řekli, že SPG je dost hrozný, v RF ,že je v normě. Já musím jít jdu nakoupit.Holky,pěkný večer a Majko, budu na Tebe zítra myslet, drž se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

majka43
6. kvě 2010

Srandu si nedělám. Dali by 2-3, podle toho jak by přežili rozmražení.

chanel
6. kvě 2010

jo jednu laparku už mám za sebou.

chanel
6. kvě 2010

bylo by fajn, kdyby se platilo za to, co se podaří a ne za všechno i když to pak je k ničemu 😠

marietea
6. kvě 2010

Jo, to souhlasim. Platit za to, co vyjde, ale alespon castecne. Je to Maji drsny, ze v jednom chteji 120000 Kc a v druhem jen 6800 Kc. To bych neverila. V tech 120.000 ale snad je vsechno, ne? Kultivace, odber, leky na udrzeni a tak, ne? 6800 Kc je jen odmena darcum? Ale i kdyby to tak bylo, tak stejne je to sileny rozdil.

marietea
6. kvě 2010

Nechapu tedy Maji, ze mi Cadova rekla, ze to okopirovat nemuze. Kartu si okopiruju sama, to udelam jako holky, na vratnici vyzvednu, vezmu do prace a pak vratim. Akorat k tem papirum IVF jsem se ted nedostala. Ale pro priste to vim, vsechno si to opisu nez to odevzdam do ambulance.

marietea
6. kvě 2010

Maji, ja na tebe taky strasne moc mylsim, at to dobre dopadne. Tfuj, Tfuj. Taky sis prozila sve a uz by to chtelo obrat k lepsimu. Drz se a dej vedet. Musi to vyjit. Ja utikam veceret, tak se taky pro dnesek loucim 🙂

majka43
6. kvě 2010

Ne těch 6800 je za KET. Odměna dárcům se nedává. Jsou to darovaná embrya od těch co se jim to povedlo a další děti už nechtějí.

majka43
6. kvě 2010

Já už taky mizím. Dobrou.

marietea
6. kvě 2010

Aha, ja jsem videla v ceniku Obi i odmenu darku embryii. Tak proto uz to beru jako samozrejmou vec, ze platime uplne za vsechno... Dobrou...

chrobacek
7. kvě 2010

Dobré ráno, taky to teda žilo 🙂

Marie normálně si ofot kartu a to co máš v protokolu ivf je jedno to nepotřebují jinde stačí jím dávky, lék, zisk vajec, a HP na začátku... a normálně se běž zeptat jinam ... jak píše chanelka všechny možnosti jsi rozhodně nevyčerpala ... stimulace r-FSH či minimálka ti zrovna můžou sednout !!

monulkab
7. kvě 2010

Ahoj holčiny, tak jsem zpět z UTZ, a představte si, jsem 11DC a už mám po ovulaci, je to jako na sviňu, páč jsem s manžou včera ani předevčírem nesexovala, kdo by to byl řekl že mi v přirozeném cyklu proběhne ovu tak brzy co??? teď se děsím, jak to mám udělat s tím norethysteronem, páč kdybych dostala ms už za 14 dní, tak bych vlastně norethysteron nepotřebovala, odmenstruovala bych ještě před dovčou, což by bylo ideální, no ale pokud to chci tim norethem jistit, tak si ho musím nasadit alespň 3 dny před termínem ms....no a teď babo raď že???
Jinak apeluju na všechny, je opravdu velmi důležité se doktorů ptát, protože když jsem byla u Koudelky v úterý a dělal mi UTZ, napsal do karty že tam mám 3 folikuly, dnes na UTZ doktorka viděla jen jeden 12 mm, a 2 malé, řekla mi že jestli chci, mám se stavit v pondělí na další UTZ a uvidíme zda ještě povyroste, pak bychom se domluvili na případném IUI, tak jsem se jí zeptala jak jsme už seděli u stolu, jak to teda vlastně je, že mi doki Koudelka v úterý říkal, že tam vidí 3 dominantní folikuly, tak se dívala do karty, a všimla si že už v úterý byly folíky 13mm, takže to znamená, že do dneška museli dozrát a prasknout, protože je tam už neviděla, no a došli jsme k tomu že mě dneska v noci bolelo břicho, navíc jsem nemohla vůbec spát, což mi taky při ovu dělá, takže nakonec jsme se domluvili že příjdu na Horm. profil až dostanu po dovči ms....Tím jsem chtěla jen říct, že kdybych se v těch svých folikulech nezačala rejpat, tak bych nejspíš šla v pondělí na zbytečnej UTZ, což ale vidím jako pozitivum ze strany RF, že se doki chtěla radši ujistit jestli ten co tam zůstal je vlastně dominantní, nebo není....nevím jestli jsem to napsala srozumitelně, ale baby, ptejte se !!!!!!!!! 😉

xovicka
7. kvě 2010

Děvčata jdu se pochlubit, právě jsem se vrátila z utz a mám dva veliké folikuly 24 mm. Samozřejmě můžou být úplně prázdné, ale i tak je to u mě obrovský pokrok, takže si jdu píchnout pregnyl a u nás bude vášnivý víkend. Jo a zase jsem byla u Crhy, a já si nemůžu pomoct, mě nějak nesedl. Já věřím tomu, že je nejlepší a nejšikovnější, ale já od něj v podstatě slyším akorát pořád, že kdyby to nevyšlo, tak by šel do ivf. To samé říkal minulý měsíc, když mi tam nedozrálo nic a to samé tento, když mám dva folíky. Ale vždyť jsem ještě ani nic moc nezkusila, jen ten clostil a samosnažení navíc mi teď i zabral, tak proč to hrotit. Pochopila bych, kdyby chtěl jít do iui, nebo kdyby chtěl zkusit skarifikaci vaječníků, ale ivf si nechávám v záloze až jako poslední možnost. Do darovaných vajíček, spermií či embryjí bych asi nešla, ale u mě je spíš problém opačný, FSH mám míň a LH víc, takže ne problém předčasného přechodu, ale spíš věčného dětství, prostě se ty hormony nikdy tak nějak správně nenastarovaly.

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
veria
elennka - PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
monulkab
aliseea - 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison, ET 6.3., kontrola 18.3. krev - negativní
marietea - 23.4. kratky protokol (synarel + Menopur + Prednison) OPU 3.5. bez ET
***********************************************************************
ČEKATELKY NA KET:
rioko - 1 KET asi květen
chrobacek - červen KET
***********************************************************************
STIMULANTKY:
sajmona - 3. IVF začátek stimulace 25. duben menopur+ synarel OPU 6.5. 9 vajíček
sysysy - 1.IUI - začátek stimulace 17.3.
klara.k - 25.4. synarel + utrogestan
xovicka - clostil, utrouš a samosnažo, o víkendu bude ovulka
***********************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
***********************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkova
antoaneta
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel), od 3.3. Puregon 225j + Prednison, OPU 15. 3., ET 19. 3., 31.3. hCG 475, 6.4. hCG 3201

sajmona
7. kvě 2010

ahoj holky,tak jsem zde,včera jsem celý odpoledne prospala a tak jak mi bylodobře,tak dneska mě pěkně bolí vaječníky,nemůžu se ani narovnat.
Chrobi jo máš pravdu,zbytečný dva pokusy,ale co už ted 😒

sajmona
7. kvě 2010

Maqriet:býttebou ještě jednou bych to zkusila a pak bych se třeba rozmyslela pro ty darovaný,ale je to teda rozhodnutí ☹

chrobacek
7. kvě 2010

Moni a teplotu asi neměříš co? to by mě dost zajímalo jestli jsi ovu měla nebo ne... každopádně mrchu by jsi měla mít za 14 dní

monulkab
7. kvě 2010

no je fakt že mě dnes v noci břicho fakt bolelo, ale taky mě zaráží, že by to bylo tak brzy ...ale co už, aspoň vím že jsme případnou ovu propásli a nebudu se nervovat že jsem zase dostala MS.....teplotu Chrobi neměřím, páč jsem svoje grafy tenkrát nesla Čadové a nechtěla je vůbec vidět, takže jsem se na to vyprdla....

petula82
7. kvě 2010

Ahoj holky,jak se máte? Koukám,že tu řešíte spustu věcí.No hlavně ať se konečně zadaří.
Saj,no vidíš,jaká jsi slepička 🙂 ,ať máš co nejvíc kvalitních embryek.
Moni,prosímtě,kam to razíte na dovču? My se taky rozhodli že někam vyrazíme.Iui odložím na podzim.Léto si pěkně užiju a pak hurá na to.Holky už jste někdy letěli letadlem,mě se totiž líbí jeden zájezd letecky do Řecka,ale bojím se letadla.
Majko,tak jak pokračuješ?
Rioko,co Ket?

petula82
7. kvě 2010

Xovicka 😀 přeju pěknej víkend,pěkně divokej. 😀

Dneska v noci přijede manžel z Brna z práce,tak ho po práci musím jet ještě vyzvednout na nádraží.Sobotu mám volno a nedělu jdu celej den.Tak se stejně moc neuvidíme

klara.k
7. kvě 2010

petulo - neboj, let do řecka je příjemný, nasedneš, uvelebíš se, koukáš na mraky, dostaneš jídlo a než to sníš, tak budete přistávat, tam se letí tak do dvou hodin. Do Řecka bych letěla hned, mám to tam ráda, jen jsem úplně bez peněz, tak letos asi vůbec nikam. 😝

xovičko - pořádně si to užijte, to bude šrumec 😕

jinak já jsem to stále nedostala, tak snad přes víkend. Kdyby náhodou, tak dá se na obilňák na utz 2den MS jít i v neděli?

saj - to máš radost ne, vajíček je dost, tak snad by to mělo dobře dopadnout. Musí, po tobě jdu zřejmě já, tak ať mám pozitivní naboj. 🙂

chrobacek
7. kvě 2010

moni škoda .. mohla jsi o té ovulce vědět já měřím furt

monulkab
7. kvě 2010

tak to máš dobrou výdrž chrobi, na to já kašlu, normálně to fakt poznám podle bolestí, ale tentokrát přišly brzy tak jsem to nečekala tak rychle, co už..
Pet my letíme do Řecka, doufám teda, páč dneska jsem ve zprávách slyšela že sopka na Islandu se opět rozjela.... 🙄

chrobacek
7. kvě 2010

moni tak já ovu fakt nepoznám až podle teploty 🙂