CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

hanulamarkova
autor
20. črc 2009

jsem ráda že jsi se rozhodla mooooc držím palečky a letím domu pa

hanulamarkova
autor
20. črc 2009

to bylo pro chrobacka a i možná saj 🙂

muschka
20. črc 2009

Ahoj Holky,

moc vás zdravím a postupně dočítám. Tak já to mám fakt negativní i z krve ☹ . Přestože jsem s tím na OBI šla, stejně jsem to teď doma obrečela 😔 . Ale byla jsem tam se Žabičkou, tak aspoň tak to bylo příjemný 🙂 .

Žabi ještě jednou Ti potichu gratuluju a držím pěstičky, zasloužíš si to po tom všem🙂 ! A dík za podporu, bylo fajn s Tebou v mezičase baštit zmrzku, sedět na kafi, lítat po knihkupectvích 🙂 .

Rozhodla jsem se, že zítra nastoupím do práce, přestože mám neschopenku do pátku, bude to lepší, rychle se zařadit do práce.

Crha se smaozřejmě ptal, kdy chci KET, jestli chci počkat měsíc, zda se něco ujme po té stimulce samo. Ale já moc nevěřím tomu, že by se to samo povedlo. Nemáte někdo zkušenost, zda nechat tělo odpočinout nebo jít hned do toho? Jsem netrpělivá, těším se nadalší zavedení a tak bych do toho šla hned.

Jinak Holky, já se teda dopíšu do té tabulky, snad to zvládnu, už jste mi to některá před pár dny psala.

Snaho, teda já ještě dodatečně - nemám slov 😠 . Tahle reakce Tvého partnera mi přijde naprosto neskutečná, to nemá logiku, přece za to nemůžeš, že se chytli dvě. Navíc teda dvojčátka jsou obrovský dar, snad si to brzy uvědomí, to snad není možný. Braní Lexaurinu Ti za to nestojí. Mysli teď sobecky na sebe a ty maličký, ať se třeba zvencne.

Žabi, určitě bude vše ok, uvidíš, hcg určitě za pár dní naroste. Moc Ti to přeju, aby bylo vše dobrý.

Mayllou, taky Tě vítám 🙂 . A opravdu se ničeho bát nemusíš. Já jsem teda taky poseroutka, ale zkušenost s 1.IVF mám jen tu nejlepší, i když to nedopadlo. Byla to pohoda, na injekce si zvykneš a na CAR Ti poradí a vše Tě naučí. Já jsem měla zamlklé těhotenství před rokem a po půl roce pauzy a půl roce bezvýsledného snažení nás poslali hned na CAR. Za měsíc vyšetřeni a hned šup na 1.IVF, na nic nečekej.

chrobacek
20. črc 2009

já jo ale co na to chlap doma ?? 😀 😀 😀

miradka
20. črc 2009

Ahoj holky, dnes vobec nestíham čítať...len zbežne som to prebehla. Snaho, je mi ľúto čo prežívaš, snáď to tomu chlapovi dojde o čo prišiel ak ťa okašle.
Sim, gratulujem ku skvelým výsledkom z kontroly 😉
Dnes som bola celý deň vonku na záhrade, ale hrozne ma rozbolela hlava, tak si skúsim pospať. Zatiaľ pá...

muschka
20. črc 2009

Rioko .... Vojtíšek.....16.3.2009......po 1.IVF
Xmersy ...Tobiášek

těhulky:
Majdula
PilotkaAnetka...... čeká holčičku
Blani2
Lea
Ivi34 na "mikuláše" čekáme dvojčátka
Ywushka--- Užívám: kyselinu listou, baby plan, kájenský pepř. 1.IVF 10/08-bez ET, 2. IVF 12/08-TT neg., začátek 3.IVF-cca 7.4.2009, 02/09-laparoskopie-endometrioza 1.st., OPU 17.4. ET 21/4 UTZ 4/5, 4/5 HCG 828
UTZ 11.5. 1 miminko, 18.5.-1 srdicko+1bublinka, 25.5. 2srdicka, dalsi KO uz na gynekologii 8.6 jedno miminko zůstalo u maminky

Miradka...6/08 laparoskopia, endometrióza 4. stupňa, 9/08 1.IVF, 2 vajíčka - 2 embryá (morula a 8 bunečné) - negatívne. 10/08-03/09 GnRH analogy, MS 05/09 - 2.IVF. 6 vajíčok - 6 embryí. 2 morulky na ET. 9.6 TT pozitvíny, 423hcg. 11.6 KO OBI 1152, 15.6 okolo 4400, KO 22.6.; 26.6. už bijú 2 srdiečka. 29.6. predanie do péče GR gynekológa. Do 4. rokov ďalšia návšteva pre kryomorulku a 8bunečné embryo.

Snahapada... KET 05/2009

Simulin...5/09 - 1.IVF stimulace Gonal a Decapeptyl, 17 DC - OPU 7 vajíček - 3 embrya, 21 DC ET - 2 embrya
( morula a 8 buněčně ), KO 10. 6. TT pozitivní, hcg 928, 12. 6. - hcg 1802, 16.6. - hcg 6696, KO 25.6. na utz dva váčky, zatím 1 srdíčko, 3.7. už nám tlučou 2 srdíčka. 31.7. K.O - riziková poradna OBI pro vícečetné těhu. Jinka předána do péče svého gynekologa.

lucka.adis... snažení od 14.4.2009 + manžel spermiogram, podezření na morfologii..1.IVF, 16.4 na měsíc nasazena antikoncepce, 29.4 nasazen sprej Synarel. Stimulace zahájena 15.5. Gonal 225 jednotek + na dopíchání jsem dostala Fostimon. 27.5 OPU 7 krásných vajíček s toho oplodněné 4, bohužel začli fragmentovat takže bez ET. Další předpokládané IVF za tři měsíce. 2.6-5.6 hospitalizace skrz OHSS.
13.6 zjištění těhu 🙂)

Irminka: 4/2009-1,stimulace- dl. protokol - Diphereline+ kys. listová + Prednison , i Menopur. 9.5. OPU- odebráno 15 vajíček-zralých 7 a oplodnitelných 6, 13.5. ET.... zavedeny 2 ks morulek, mrazáček bohužel žádný, OHSS-hospitalizace, TT - pozitivní- 2 miminka

čekatelky a snažilky:
Hanulamarkova.....2001 missed abort (MA) v 19 tt., 18.3. 02 početí naší berušky (24.10.2002 se narodila), 2005 Hanulamarkova.....2001 missed abort (MA) v 19 tt., 18.3. 02 početí naší berušky (24.10.2002 se narodila), 2005 2x anembryomola - revize, 2006 MA v 12 tt. - revize do 2009 pauza na regeneraci (nejvíce nervů) 1.IUI 28.3.2009 Užívám Elevit pregnyl, Prednyson, Kyselinu listovou a od 1.4 Utrogestan, KO 10.-11.4 krev negativní, konzultace před případným IVF 20.5., užívám Elevit pregnyl, Kontryhelový čaj, Kyselinu listovou
15.6 začínám s HA, následně stimulace na 1.IVF začátek stimulace Gonal pen 300j, Decapeptyl 1xdenně, Prednison, Acidum folicum - kyselina listová napsaná z hematologie, výsledky MTHFR 21.7. původně 19,2
Gabina79.......09/2007 revize po missed, endometrióza, anovulace, azoospermie, 1.IVF 10/2008 - krátký protokol - 7 embryí - ET 2 blastocysty, 5 mražáčků, //, 11/2008 revize po missed, laparoskopie; KET (2 morulky) 3/5, krev 15/5 negativní. Konzultace 11.6., 2.IVF červen/červenec. Užívám: Babyplan, zinek, kontryhelový čaj, Super omega, kajenský pepř

Eva.a.....problémy se štítnou žlázou, partner asthenooligoteratozoospermie, IVF snad na konci léta. Užíváme C, E, Selen, Zinek, Spirulinu

Chrobáček......asthenoteratozoospermia, příčina: nezjištěna, 1.IVF+ICSI+PK červen začátek stimulace 29.5.2009 Gonal + Decapeptyl OPU 9.6. 4vajíčka ...ET snad 13.6. neúspěch

Sajmona... 4/2009 IUI - krev negativní; 5/2009 IUI - krev negativní; laparoskopie 7/09 (zjištěna neprůchodnost vejcovodů:(,bohužel asi nenávratně: jinak vše v pořádku......(...1 IVF naplánovaná na srpen🙂

Sune.... 03/09 IUI-negativní, 03/09 lapar. zjištěna endometrióza, syndrom PCO, neprůchodný vejvocovod. Nyní beru Dostinex na snížení prolaktinu, duphaston,kyselinu listovou. Začátek stimulky 16.6. (Decapep.,Puregon,Prednison,Dostinex),OPU 25.6. 2009-oplodněno 5 vajíček ze 6, zůstali 2, zavedeny 2 emb., krev negativní. 2.IVF snad srpen/září

Žabička007....endometrióza - jejím následkem mimoděložní, 1. 4. odběr 8 vajíček při 1. IVF, do ET dne 6.4.2009 přežily pouze dvě morulky, na krev jdu 20. 4. 2009, krev negativní, 2. pokus IVF od 24.6.2009, začátek stimulky 24. 6. 2009 (Gonal,prednison,synarel),6.7. oplodněných 9 vajíček z 9,8.7.2009 transfer 2 morulek + 5 embryí k zamražení. KO 20. 7. 2009
Chanel.....
Tortojs....10/2008 1.IVF 2x9-ti buněčná embya. Krev negativní, 4/2009 2.IVF ET 2 morulky 20.4. krev opět negativní. Další předpokládané IVF podzim 2009 až jaro 2010 po nabrání sil a cvičení Mojžíšovky.

Elennka....snažení od 1/2007, PCO+ manžel oligoastenospermii, clostil, utrogestan, přírodní léčba, BT, 5/2008 laparka potvrzení PCo, průchodnost v pořádku, klínová resekce ovárií, 3-6/09 antikoncepce+redukce váhy, 23.7.09 objednána na konzultaci na Obi / jinak již léčba v jiném Caru- nevyhoval mě přístup/

Muschka....5/08 těhotenství, zadařilo se napoprvé, 7/08 revize, zmlklé těhotenství, 3 cykly pauza, 10/08 další snažení, 12/08 nasazen Utrogestan, 1/09 cvičení Mojžíšové, 5/09 vyšetření na CAR OBI, výsledky ok, jen manžel asthenospermia, IUI prý nemá efekt, doporučenoIVF od příštího cyklu, 6/09 1. IVF, OPU - 11embryí (2 zavedena, 9 na KET), ET, TT negativní, doporučeno KET příští cyklus dle UTZ

chrobacek
20. črc 2009

Muschko ☹ holka vím co ted cítíš, ale máš štěstí, že jsou mražáčci, takže hlavu vzhůru 🙂) bude líp 🙂 snaze to taky vyšlo z mrazáčků

chrobacek
20. črc 2009

půjdeš k tomu kartáři?

muschka
20. črc 2009

Jo chrobacek, půjdu určitě. Dnes nemám na to tam volat, ale zítra zavolám z práce, ať mám nějakou podporu a útěchu 🙂

chrobacek
20. črc 2009

😉 jo holka určo ti předpoví mimi další měsíc 🙂

mayllou
20. črc 2009

zabicka007 ....děkuji za uvítání a za podporu, je dobré slyšet, že to zas až tak hrozné fakt nebude, že ty negativní účinky, zas asi tak hrozné nebudou jak občas slyším někde v televizi nebo tak..... ale strach je prostě silnější, vůbec když člověk neví do čeho jde...díky za podporu

mayllou
20. črc 2009

ahojky muschka ......tééééda vás taky je 🙂 děkuji za uvítání, no už tak nějak zjištuju, že vlastně to ivf je docela brnkačka 🙂 ...hlavně, že se mám na koho obrátit, když si nebudu vědět rady, což je pro mě dooost důležíté ....pravda je, že strach asi budu mít pořád, ale už aspon vím docela do čeho jdu a to mě pomáhá...a když nebudu něco vědět, tak věřím, že mě taky jistě pomůžete to všechno překonat. Viděla jsem dr. Vrány a nevím nevím.....bylo mě teda fakt stydno na tom ultrazvuku...uffff, ale přežila jsem to. on je tam pravidelně???

mayllou
20. črc 2009

bože můůůj, dyt on je snad ještě mladší než jáááá.....uáááááá 😀

chrobacek
20. črc 2009

may já mívám Čadovou 🙂 a jednou jsme měla Kummela to je taky mladoch 🙂, ale nakonec v pohodě .... dalo se to, ale ten 2DC co se jde na UTZ se modlím abych měla opět Čadovou 🙂

may v kolik tam zítra jdeš? jsi mi vyfoukla místo 🙂))))

muschka
20. črc 2009

Chrobacek - moc děkuju, jsem posilněna neúspěchem a teď už zase začínám věřit, že příště to vyjde. Pěkně jsem si zabulela, čímž se mi odplavily černé myšlenky a jedu dál. Budu do toho bušit tak dlouho, až se prostě zadaří a nenechám se ničím odradit, hurá 🙂))!!!

Mayllou, vždycky se můžeš na nás obrátit, Holky mi taky tady moc pomáhají a já doufám, že můžu i já pomoct, pokud to vím nebo mám zkušenost. Dr. Vrána i Kummel jsou fakt pěkní, ale já mám slabost i pro Crhouše 🙂. Už jsem si zvykla, že mě vyšetřují krásní borci 🙂. To si tak neber, takových jako jsme my oni už viděli...

mayllou
20. črc 2009

no mám tam být mezi jedenáctou a dvanáctou hodinou, neřekla mě přesně v kolik, nevím proč...ale tak se tam tak nějak budu zdržovat v blízkosti....tak co??? bylo to to místo?? 🙂

mayllou
20. črc 2009

a jinak se taky hrozně těším až tam půjdu ze začátku cyklu na utz....když jsem byla já na vyšetření, tak jsem ho tam měla a můůžu teda říct, že jsem se teda cítila hodně trapně, sice ze začátku cyklu to mívám hoodně slabí, ale i tak to riziko, že se to spusí...mě nenechalo klidnou....no a to byl teprve začátek. nevím, co budu dělat až tam budu chodit častěji ....ufffff

chrobacek
20. črc 2009

may to není běžná konzultační hodina takže možná proto, že dr tam bude pobíhat je v době po tom kdy dělají punkci vajíček, takže proto tam máš to rozmezí, protože po 13h už zase chodí výsledky z krve na konzultačku

je tam vlastně takové kolečko co dr během dne dělá takže konzultačky na hodinu bývají od 14h teda u Čadové nevím jak u ostatních ......

chrobacek
20. črc 2009

may ty jsi tam byla na UTZ na začátku cyklu? to se chodí až pri ivf

chrobacek
20. črc 2009

jo už jsem to pochopila 🙂)))) já to právě mám 2dc v podstatě nejvíc takže je to dost debilní, ale jak říkaly holky chodí na to každá takže nedá se nic dělat oni jsou na to zvyklí, ale i tam jestli tam bude chlap tak mě vomejou 🙂))

mayllou
20. črc 2009

no šak právě, já na to nejsem zvyklá, celou dobu jsem chodila k dotroce a chlapa jsem měla poprvé až tady na caru, no a já ještě hvězda jsem si dala krátké tričko...sice to je z mísnoti do mísnosti, jenže on mě nechal ještě tak pár minut postávat u toho lehátka něco tam sepisoval a tak jsem si tam připadala, jak na výstavě...příště už budu chytřejší a vezmu si sukni nebo nějakou delší tuniku....to jsem to vymyslela, vid?? 😀
jinak to vyšetření, jak jsi už pochopila 😀 , jsem měla úplně pří prvích návštěvách caru, dělali mě horm. profil a musela jsem tam přijet 2 den cyklu, aby zjistili nevím co a pak ještě asi tak 14 den cyklu....bylo to všechno v rámci vyšetření no a tam zjistili že já jsem v pořádku a pak šel na řadu teda přítel a jistili že je to něm...no a ted máme všechny vyšetření za sebou a jdeme k tej čadové ....jéééé to už je tolik hodin, musím utíkat domů 😀 tak se tady holky opatrujte a zítra nebo ve středu se vám pochlubím, jak jsme dopadli 😀 pááá

lucka.adis
20. črc 2009

Holky, ještě k tomu OHSS... když se vám to rozjede po ET, tak je největší pravděpodobnost, že se vám miminka na 100% uchytí. Mimča si v tom totiž vyloženě hoví a akorát vám to ještě víc jakoby ztěžují, protože máte v sobě najednou tolik hormonů, že se to vaše tělo může s toho zbláznit. Proto se mi to vrátilo ve druhé várce a ke všemu ještě ve větší míře a to nikdo nechápal, že jakto, že se mi to OHSS znovu vrátilo...... protože se to nestává. Tak to jenom aby jste věděli co a jak 😉

rioko
20. črc 2009

Luci 100% to není, když jsem ležela s OHSS v nemocnici já, byla tam semnou s tím samým jedna holka amimi se neuchytlo. Pravděpodobnost je větší, ale záleží na víc věcech - a já měla OHSS taky dvakrát, ještě před OPU - což nakonec udělali s tím, že to ještě není tak rozjeté, pak se mi to ale po ET rozjelo znovu, no mě to k těhu napomohlo 🙂
muschko je mi to líto, ale jednu to vyjde, koukni na Pilotku, za chvíli rodí 😉

lucka.adis
20. črc 2009

rio, to netuším, ale takhle mi to říkal Kummel 😉 každopádně držím všem i nadále palečky!!!

irminka
20. črc 2009

zdarec děvčata,
tak jsme přijeli ze Zlína z vyšetření vývoj.vad_ krev a UTZ OK, mimisci mají 6 cm a vrtěli sebou,že je dr. nemohl ani hezky vyfotit, tak máme fotečky trošku rozmazány. manža na to_ boha, to budou zase kluci, podle těch pohybů, tak kdoví 😉
Riziko Downova syndromu máme 1:660 a to je podle mého věku dobré, tak snad ty druhé testy ve 20.tt budou také dobré..... 🙂 ¨

Tchýně se synáčkem jsou už doma a přivezli mně tolik věcí na miminka...zítra to nafotím a hodím do albíčka

irminka
20. črc 2009

ted jsem vás dočetla,
všem děvčátkům co mají // velká gratulace, supeeerr 🙂

muschka: ty nezoufej, vím, že ti to říká a píše každý , ale naděje umírá poslední a příště to prostě vyjde a hotovka 🙂

ywushka
20. črc 2009

Zabi: hodnota je myslim ze normalni,nekdo ma na zacatku nizsi,ale potom to znamena spise jedno miminko!!!

snaha: budeme ti drzet palecky! To kam jde je urcite ten geneticky UZV jak jsem na nem byla i ja,vezmou ti krvicku a podivaji se na miminka,byvaji z tama pekne obrazecky! Prvni je screening je hrazeny v tomto 12tt a potom uz ne!! Ja na ten druhy jdu 12.8.

irmi: jsou to zlaticka ty tvoje miminka🙂 je to nadherny pohled kdyz uiz se to tak vsechno mrvi🙂

ja si jdu lehnout,ted jsem spapala rybu co nam udelal tatka ( o vikendu ji vylovil byl to amurek a moc dobry)

mejte se krasne!!Zitra vas musim poradne procist,ted jsem to procitala asi tak jednim okem pa zitra

zabicka007
21. črc 2009

Muschko díky moc,jsem ráda,že jsme se tam znovu potkaly,bylo to opravdu příjemné strávené potetické dopoledne,a i když to pro tebe tentokrát nedopadlo,tak máš chuť do dalšího boje a to je moc dobře 🙂
Dnes ráno jsem si opět dělala test (jsem jak testovací maniačka 🙂 ) a pořád tam ta druhá byla, tak snad bude zítřejší kontrola v pořádku,určitě dám co nejdřív vědět. Všem přeju krásný slunečný den

ywushka
21. črc 2009

zabi: nebooooj!🙂 Drzime vsechny palecky i s miminkem🙂 a kreckem v akvarku taky 😀

Jeee ted jsem prisla na spoluzaky a jedna spoluzacka se me porad vyptavala jak je to s neschopenkama kdyz jsi tehula a podobne,az jsme popsali asi celou stranku,tak to konecne na sebe praskla,je tehula🙂 Jeeee jakou ja mam radost z kazde nove tehulenky🙂
Mejte krasny prijemny a slunickovy den!Snad nebude moc horko,aby jsme se zase uplne nepekli!!

muschka
21. črc 2009

Žabi, vůbec se Ti nedivím, taky bych testovala 🙂. Drž se, určitě to už teď bude dobrý!!!
Žabi jak jsem si koupila včera tu mapu Svitavska, tak jsem hned zkoumala, odkud jsi 🙂.

Ywuschko, dnes dopoledne volám tomu kartářovi, tak pak napíšu nakdy mě až objednal. Doufám, že to nebude za čtvrt roku 🙂.

Holky já nebyla schopná jít už dnes do té práce, mám nějakej totální útlum a nemůžu mezi lidi, potřebuju být ještě chvíli sama a vstřebat to. Menzes doufám brzy přijde, už začínám špinit. Jinak se mi to trochu rozleželo, možná s tím KET počkám a dám si měsíc na zklidnění, bez hormonů, už mám všeckého dost 🙂! Tak papa a hezký den, m