CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
22. črc 2009

Hani ona vám to stejně embryoložka nějak doporučí podle toho co tam zítra manžel odevzdá pokud to bude kvalitka tak si nechce pro jistotu nějaké napíchnout.....

hanulamarkova
autor
22. črc 2009

Asi tak manža měl minule 50 mil/ml a po vyčisdtění 70% pohyblivost tak říkala že to bylo naprosto normální...tak se mršky musí posnažit...ale 2 vajucha určitě necháme napíchnout

monterka
22. črc 2009

Miradka,já se tam moc nevyznám. To spíš naši. Je to kamený obchod,v patře a je menší. Je na rohu velké tržnice když jdeš z malé tržnice 🙂 Ještě má být obchod hned za hranicema.

miradka
22. črc 2009

Monterka, tak ja myslím na ten obchod hneď za hranicami...myslím, že tam iný nie je.

monterka
22. črc 2009

Aha,no my to tam obhlídnem. Chtěli sme jet dneska ale něco nám do toho vlezlo,takže pojedeme co nejdřív.

sajmona
22. črc 2009

Dobre ranko holky🙂 chrobi,to si delas srandu,ze tam je tak natriskano. Tak to abych mela strach aby me pak nerekli bohuzel. I kdyz jsem to uz probirala. Tak snad si to nekam znaci.

miradka
22. črc 2009

Monterko a kde bývaš? Niekde pri Těšíně?
Saj, ja myslím, že to majú pod kontrolou 😉

chrobacek
22. črc 2009

saj no nedělám tak snad nám to vyjde ... ty jsi v pořadníku už jsi objednaná na ivf takže no problém 🙂 co mrcha? zatím nic? čekáš na mě ?

ywushka
22. črc 2009

chro: uz ses objednavala k tomu tomasovi???

chrobacek
22. črc 2009

ywush neobjednala protože má objednací doby jak psala mus až na konec října, takže to mi už asi nepředpoví jak dopadne toto ivf 🙂))))

mayllou
22. črc 2009

ahooojky děvčátka, tak jsem včera byla u čadové a v září začínáme stimulovat....ještě si uděláme v sprnu krásnou dovolenou a pak začínáme....holky prosím vás měla jste některá při stimulovaci nějaký sprej???? Já jsem úplně zapomněla název, co my čadová říkala....budu si píchat injekce v peru a k tomu mě řekla, že budu užívat nějaké hormony ve spreji....měla jste ho některá??? a jaké to mělo na vás účinky???? prý to má hodně nežádoucích účinků, tak nevím, jestli jsem udělala dobře, že jsem na ten sprey kývla 😢 😢

prosím poradte, jestli ji ještě nemám zavolat, aby mě místo toho dala něco jiného, ona mě totiž dala na výběr a já jsem se víc přikonila k tomu spreji, než si píchat další injekce......

hanulamarkova
autor
22. črc 2009

jmenuje se synarel ale myslím, že ho měla žabka na začátku? No je to takzvaný dlouhý protokol, a ty injekce tě stejně neminou 😀 asi je to prašť jak uhoď

miradka
22. črc 2009

Mayllou, aj ja som pri prvom ivf mala synarel, ale vobec sa nepamätám, že by som mala nejaké nežiadúce účinky z neho

mayllou
22. črc 2009

hanuli...ale když se jedná o ten dlouhý protokol tak se tam má jít ke konci cyklu, néé a já mám příjít 2dc ....ona mě právě dala na vybranou, říkala mě, že se celkem píchají dvě injekce, na levou a pravou stranu břicha.....ale jestli budu chtít, tak že místo ty jedny injekce mě může dát ten sprej, že to vyjde uplně na stejno a ušetřím si nervy z injekcí....tak já to fakt ted už nechápu vůbec 😢

mayllou
22. črc 2009

ahoooj miradko, a uživala jsi ho na konci cyklu nebo na začátku?? a to se užívá po jakou dobu, těch cca 10-12 dní, stejně jak ty injekce??? a dá se to s tím spreyem vydržet, žejo?? funguje to, asi normálně jak když si špícháš nasivin při nachlazení????? nevzpomínáš si??? jsem v tomto terpve začátečník 😨

pilotkaanetka
22. črc 2009

já měla synarel a měla jsem po něm oteklé oči kýchala jsem no hrůza tak jsem pak měla místo toho injekce decapeptyl a vyšlo nám to 🙂

rioko
22. črc 2009

holky v Polsku se určitě některé věci vyplatí, my jsme třeba teď tam nechali koupit Nutrilon který u nás vyjde jeden na 240 kč a tam nás stál 120 což je rozdíl, obzvlášť když Vojtovi stačí na 3 dny
Hani já teda nechci radit, ale my měli po pročištění dokonce 90% a zaplatili jsme si napichnutí u 6 a u 6 ne - říkali nám, že to není potřeba vůbec. A oplodnily se nám jen ty napichlé a z těch druhých 6 jen dvě. A kamarádce taky říkali že to nemusí mít že mají spg dobré a neoplodnilo se jim že 6 ani jedno. Tak jen Ti to píšu jak to je, ale samozřejmě rozhodnutí je na Tobě

pilotkaanetka
22. črc 2009

jj v polsku je levno 🙂 🙂 taky jsme tam něco pořídili 🙂

hanulamarkova
autor
22. črc 2009

rioko díky, uvidím, co mi řekne embryoložka a když tak jich necháme napíchnout víc,
mayllou i já měla decapeptyl, synarel je asi lepší, že nemusíš tolika píchat, já píchala 2 injekce denně jednou gonal a pak decapeptyl.

miradka
22. črc 2009

Rio, tak to je dobre vedieť, díky za tip. 😉
Mayllou, ja som bola v pohode, je to presne ako keď si nachladnutá, oni ti to ešte vysvetlia, myslím, že je treba mať chvíľu zaklonenú hlavu a inak som mala vtedy dlhý protokol, tak sa presne nepamätám od kedy do kedy som ho brala, ale dosť dlho

rioko
22. črc 2009

pilotko a co jméno, už máte?

monterka
22. črc 2009

Mar,bydlím 2,5h autem od Polska. Kdybych bydlela blíž,tak sem tam snad každý týden 🙂

miradka
22. črc 2009

Monterko, tak keby ste išli okolo, tak sa stavte na kávičku alebo čajíček.. 😉

ywushka
22. črc 2009

Jejda vsichni jezdite do polaska,hned bych jela taky,ale ja ani netusim kam bych jako mela jet nebo kam jit!!!! Uz jsme to rikali nekolikrat,źe tam pojedeme!!! Hned bych jela!
Ted zkousim na manzela vyridit nejake panize v bance aby jsme mohli dokoncit tu stavbu,protoze nam porad penize chybi,to je hruza s tema penezma je to porad dokola!!!

pilotkaanetka
22. črc 2009

rioko jj jména máme ale neříkáme to bude to překvapení když už každý ví že čekáme holčičku tak aspon tohle bude překvápko 😀

pilotkaanetka
22. črc 2009

v klodzku je carefour a je tam skoro o polovinu laciněj než u nás 🙂

hanulamarkova
autor
22. črc 2009

My sme tam boli kupovat pre malú, když byla ješte v bríšku věci do postílky, a zároveň jsme si koupili povlečení no za pár kaček a tenkrát jsme jeli do Těšína na trhy. Fakticky je to nejznámější trh v PL

chanel
22. črc 2009

Pilotko: tak nám by jsi to mohla prozradit🙂))), já jsem dneska byla na odběru krve,at vím, jestli antikoncepci nebo ne,a bylo tam prázdno a to jsem tam byla 8.15 a sestra říkala, at další ms, zavolám at nachystají léky,nepřipadalo mi, že mají nějak narváno.

mayllou
22. črc 2009

hanuli, no to je asi ono, co mě čadová řekla, že se denně píchají injekce dvě, ale my tu jednu nahradíme právě tím sprejem, což bylo pro mě právě přijatelnějsí ....jenže ted jde o to, jestli je ten sprey tak dobrej, jak třebas ten decapeptyl nebo co si to pícháte, co si o tom myslíš????

rioko, pochopila jsem to tak, že po tom synarelu vám to nevyšlo a s decapeplylem už jo????

áááách jo, holky, tak já ted fakt nevím, jestĺi jsem udělala dobře s tím sprejem... ☹ ☹ ☹

chanel
22. črc 2009

Holky, kamarádka si taky dovezla kočárek a oblečky z Pl a říkala, že už nikdy, kočár slušně vybledl 😢 , pak taky té kvalitě odpovídají ceny.