CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

mayllou
31. srp 2009

chrobi...no to je právě to, co já prostě musím zvládat, protože já tak nějak nechci, aby to zatím v práci věděli...ušetřila jsem si dost dovolené, tak doufám, že mě 14 dní bude na vše stačit...jenom mám právě strach, abych něměla třebas při stimulce nějaké velké bolesti nebo tak něco, aby mě to nedonutilo opravdu na tu neschopenku jít...ale dělám v kanclu, tak si myslím, že bych to v práci mohla všechno přežít....jak jsi na tom byla ted ty, chrobi, při stimulce, citila jsi se normálně??

chrobacek
31. srp 2009

holky docela dost mě znervoznuje sim kde je??? doufám, že je v pořádku ....

may mě nic nebylo a není do ted takže všechno OK no problem 🙂)

mayllou
31. srp 2009

chrobi ....no joooo, to má někdo hold štěstí no 😀 ...ale tak budu věřit, že mě taky snad nic nepotká a zvládnu to levou zadní.....doufejme!!!! 😎

mayllou
31. srp 2009

chrobi...a když by hrozil ten OHSS tak to zjisti při těch kontrolách???? bojím bojím ☹

chrobacek
31. srp 2009

jo ale je až po OPU popř. po ET takže neboj to je za dlouho ...

chrobacek
31. srp 2009

may neboj .... na Obil. to právě dělají tak aby nebyl ....

dakaj
31. srp 2009

Ahojky holky.
Tak jsem si dnes dělala testík a opět negativní ☹ Tak jsem mrzutá a přemýšlím jestli jít do dalšího pokusu.
No, uvidím ve sředu jak dopadnu na krvi, ale moc tomu nevěřím že to bude ok.
Chrobi a ty jdeš zítra na transfér? nějak nestíhám vác dočítat.

mayllou
31. srp 2009

chrob...děkuji moc za podporu, jsi takové zlatíčko 😎

chrobi...já mám jedno takové dilema...... když se chodí na začátek ty stimulky 2DC=2 den krvácení...tak já si teda jako fakt myslím, že můj cyklus začíná totiž špiněním...protože mě ovulace opravdu vychází zhruba tak 14dní od začátku špinění a néé až krvácení, já mám někdy krvácení až třebas 7 den od špinění no a pak za pár dní čitím na sobě ovulaci...tak mám dilema, jestli tam jet od začátku špinění nebo krvácení...si myslím, že když tam přijedu až na to krvácení, tak to už budu dávno s křížkem po funuse ☹ ...ono to moje špinění, je zřejmě totiž velmi slaboučké krvácení....ach joo, já mám totiž tu mrchu tak rozhozenou, to je děs... joo a když jsem tak jela tenkrát kdysi na moje vyšetření, tak jsem to čadové všechno řekla a řekla mě že mám teda příjet 2 den špinění a uvidíme jak nám vyjdou výsledky....no a všechny hodnoty z krve a ultrazvuku vyšli na jedničku...tak jsem ji právě chtěla volat, jestli raději nepřijet opravdu už na to špinění....co si o tom myslíš, nevíš, jesti tady s tím nemá někdo tady zkušenosti????

chrobacek
31. srp 2009

dakaj kolik jsi po ET ?? dnes 10? ...... to je mi líto .... máte mražáky od té darkyně ? nebo jak to je ?
no jestli budou šikovní tak půjdu zítra jestli ne tak je nechám na misce....

may tak toto jsem tu řešila ted před stimulkou dali mi HA a já špinila asi od 16 dne ale po vysazení se rozjelo víc krvácení ..... ale jistá jsem si nebyla ani trochu.... ale ty jestli to máš takto u přirozené cyklu, tak si myslím, že by jsi se měla s dr. přímo domluvit....

chrobacek
31. srp 2009

jaké máš teda cykly? kdy ovulku atd. na hormonální profil jsi tam taky musela být 2DC to jsi odhadla jak?

cincolina
31. srp 2009

mayllou: stimulace mi nic nedělala, dá se to i s chozením do práce (teda já taky dělám v kanceláři). Doma jsem byla jenom po OPU a v den ET.
dakaj: to je mi líto, kolikátý jsi den po ET?

mayllou
31. srp 2009

chrobi....no já mám mormálně cyklus 24 dní .....a ovlulaci opravdu na sobě pozoruji 12 den od začátku špinění ....já třebas špiním 7 dní, pak dva dny krvácím a ovu mě pak příjde 3 dny ...jo jo na ten hormonální profil jsem tam také musela být 2DC a to jsme nijak neodhadovala, to mě rovnou řekla čadová, že mám teda přijet už druhý den špinění a uvidíme, co nám vyjdou za hodnoty a ony vyšly právě uplně na jedničku, jak
výsledky z krve 2dc tak výsledky ultrazvuku myslím 12 dc.....no a ted babo rad 😒 😒

no jenže ted posledně když jsme se jako už rovnou domlouvali s čadovou, že v září mám rovnou přijet 2DC krvácení, tak jsem ji na to všechno upozornila, že špiním a tááák a to mě už neřekla,at přijdedu na to špinění...ale možná kdybych ji řekla, že jsem minule přijdela už na to špinění, tak by možná u mě změnila názor..jenže já jsem si na to vzpomněla až v autě, že jsem ji to asi měla říct 😒

mayllou
31. srp 2009

chrob.....pro upřesnění.....já začnu normálně špinit v den, kdy očekávám mrchu ...ale ono se asi zřejmě jedná o velmi slaboulinké krvácení

mayllou
31. srp 2009

když já nevím......ach joooooo, všechno špatně, jsem z toho absolutně v p........ 😠

ywushka
31. srp 2009

Miradka: ja mam kontrolu az za 14 dnu,tak se asi pak taky domluvim s doktorem a tyto vitaminky uz dojidam,tak si asi koupim nejake jine!!🙂

Uz nam prisly ty flasky od AVENTU i s postovnym nas vysly z netu za 800Kc cela ta novorozenecka starotovaci sada🙂,uplne za dobre penizky!🙂

ywushka
31. srp 2009

dakaj: nesmutni,vis ze to jeste nemusi nic znamenat!!!

ywushka
31. srp 2009

Juuu a na pristi vikend jsem si domluvila kamaradku na nafoceni briska-uz se tesiiiim

chrobacek
31. srp 2009

may no tak to je pak jasné pokud jsi měla HP takto v porádku tak musíš jít ten 2 DC špinění a ono se to stejně pozná z krve když by to bylo špatně tak stimulovat nezačneš já jsem to měla ted stejně jak jsem psala šla jsem tam s tím, že nevím jestli jsem 2DC a čadová říkala v pohodě zjistíme to z krve a podle toho bud začneme nebo ne ..... takže určo bež když začneš špinit protože jinak máš krátký cyklu takže by jsi fakt přišla s kříškem po funuse ..... bež 2DC při špinění to určitě nic nepokazíš

chrobacek
31. srp 2009

may klid žádné nervy bež jak začneš špinit a kdyby náhodou tak ještě počkáte ... ale myslím, že normálně začneš

chrobacek
31. srp 2009

ywushko musíš nám ty fotky pak hned ukázat 🙂)

simulin
31. srp 2009

Dobré poledne kočendy,

tak se hlásím opět z práce a to dnes naposledy. 😉 Jinak dovolená super, byla bych tam ještě zůstala. 😎
Je tady něco nového?
Dnes mám hodně psaní, tak že se asi nedostanu k tomu, abych vás dočetla a za ten týden jste toho určitě nabrebentily- jak vás znám..... 😝

ywushka
31. srp 2009

chro: to si pis ze vam je pak ukazu🙂 sama jsem na to zvedava🙂 jake budou🙂 ale to jdeme az pristi tyden v sobotu se fotit,tento tyden nemuze! A jsem zvedava na ty vase embrousky dneska,podle predpokladu by dneska meli byt 8bunecne a zitra ET!!¨
Ja se rada fotim,uz jsem byla jednou delat i jedne holcine takovou "modelku" 😀

chrobacek
31. srp 2009

sim no kde jsi proboha byla ??? měly jsme strach 🙂 na dovči tak to jo 🙂)) takže konečně na neschopenku?

yw... měli by být měli .... a budou jinak je za trest necháme na misce až do středy a nepřijedu si pro ně 🙂))

chrobacek
31. srp 2009

Hlavně zklamání už asi nezvládnu .... tak snad se dělí ty naše bunky 🙂)

sajmona
31. srp 2009

Holky ahoôj🙂 jeste jednou vsem dekuju za pranicka a za podporu,jste zlaticka.🙂 dnes jsem byla na obi,tak to vypada na 6 foliku,tak snad v nich neco bude. Ve stredu opu.jeste dneska me dopichli fostimon,odpo mam dekap a vecer ovit a konec. Chrobi holka zlata to vypada super,zitra to budou stopro morulky!!!🙂 drzim pesti! ...Dakay jeste nehaz flintu,pokud neni mrcha tak to nic neznamena. ...may ja byla behem stim celkem 4x na ko....cin jak se citis?vypada to nadejne? ...elenn ahoj🙂 tak to jsi teda pracant🙂 mir brisko mas roztomily,slusi ti to🙂 ...chanelko co stimuka? Jak to s tebou vypada,kdy jdes na ko?+Jsem+zvedava🙂

chrobacek
31. srp 2009

saj no supr máš jinej postup pekně si tě pohlídali 🙂 tak musíme věřit, že budou víc jak dvě vajíčka 🙂) uvidí se ve středu 😉

dakaj
31. srp 2009

Chrobi ,jo jo jsem 10 den po ET. ☹
No nechám to už na stredu a uvidím. Když tak si udělám zas nějakou rados ,ať mě to tak nebolí.
Minulí neuspěch to byla nová kérka a zlatej řetízek .

chrobacek
31. srp 2009

chanel by měla být dnes na kontrole ne?

dakaj no ještě to tam být může klidně, ale víš jak... taky bych nebyla moc optimistická .... a máte nějaké mrazáčky? nebo máte jen ty dvě ....?nevím jak to chodí pri dárcovství

miradka
31. srp 2009

Sim, no to som rada, že si už tu...ako sa máš? Vedeli sme, že si na slovensku, ale už sme boli všetky pekne nervózne čo je s tebou. Čo bruško? Rastiete? 🙂 Máš doma internet?

miradka
31. srp 2009

Saj, díky 🙂 Držím palce na stredu, určo bude hafo vajuch, aspoň 6 😵