CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
11. pro 2009

Chrobi, to neoperují skrz to, že budou vánoce? 😕
.... takže na to půjdeš teda v Lednu nebo si to rozmyšlíš a půjdete do dalšího pokusu? Co to cvičení podle Mojžíšové, pomohlo ti to v něčem?

monulkab
11. pro 2009

jo to mi říkala sestřenka taky, že jí nabídli iui ale až po vánocích, že prý mají přes vánoce omezenou pracovní dobu....to mi příjde takový divoký.... 😖

monulkab
11. pro 2009

já bych chtěla zkusit nějakou fyzioterapeutku, některý holčiny z koníka byly na nějaké mobilizaci páteře nebo kostrče a pomohlo jim to, měly prý skříplý nervy a to ovlivňovalo plodnost či co, jenže nevím jak někoho takovýho v brně najít...

chrobacek
11. pro 2009

Luci asi ale původně mi sestra řekla, že no problem že v ponděli nastupuju a pak mi řekli že neoperujou ... nevím proč pouštěli by mě týden před vánocema, možná se bojí že kdyby byly komplikace tak bych jim tam zůstala ležet přes vánoce nevím.... v lednu jít nemůžu protože jedeme na dovču od 23.1.takže to nestihnu ... takže asi třetí riskneme bez toho ... mojžíška nevím jestli pomáhá .... asi moc nemá na co protože rehab. sestra mi řekla, že vypadám OK a nemá se mnou co dělat nejsem bloklá nic... ale cvičím

chrobacek
11. pro 2009

moni na obilnáku je rehabka zavolej si tam a nech si napsat žádanku od čadové

miradka
11. pro 2009

Ahoj holky, monul napísala som ti vedľa 🙂 ale keď píšeš o mobilizácii chrbtice a kostrče....neskúšala si mojžisovú metódu?
Chrobáčku ahoj 🙂 ani ty si na tu mojžišovku nakoniec nešla?

chrobacek
11. pro 2009

miradko nene chodím na ni ale rehabka mi řekla, že jsem OK a nemá se mnou co dělat

miradka
11. pro 2009

tomu nerozumiem, napravila ťa a teraz cvičíš doma? ja som to mala tak, že mňa vždy napravili (teda asi po 3 návšteve som to vzdala), ukázal mi ako mám cvičiť a doma som mesiac cvičila a potom zase na kontrolu, nápravu chrbtice (teda hlavne kostrče) a zase ďalšie cviky na doma...

chrobacek
11. pro 2009

miradko ... cvičení mojžišové spočívá v tom, že jdeš k rehabce a ta ti ukáže cviky, po měsíci jdeš na mobilizaci a přidá cviky..... a tak to jde pořád dokola .... ale cvičíš doma 2x denně

chrobacek
11. pro 2009

a proto říkám, že na mobilizaci mi řekla, že nemá co napravovat jsem v pořádku a to mi řekla už na začátku že vypadám OK ale jak říkám i přesto tam jednou za měsíc jdu a zbytek cvičím doma

miradka
11. pro 2009

ano chrobáčku, presne tak som to myslela...takže cvičíš? ako dlho to už trvá?

chrobacek
11. pro 2009

jj tak takto to je 🙂 ale jak říkám asi mi to cvičení k ničemu není protože nejsem bloklá .... a cvičím od asi od října příští týden mám druhou mobilizaci .... říkala, že ji udělám i když poprvé tam nic nebylo... že se to může po MS změnit....tak nevím ... do ivf to rozhodně cvičit budu

miradka
11. pro 2009

aha, tak to si úplne na začiatku. to cvičenie je moc dobré, aj do budúcnosti keby si otehotnela, tak je dobré mať spevnené svaly, hlavne to pánevní dno a svaly okolo močového mechúra. Akurát s mojžišovkou to chce fakt trpezlivosť

chrobacek
11. pro 2009

no jasně ale do ivf jsou to další v podstatě tři měsíce takže to budu cvičit půl roku tak snad to k něčemu bude

miradka
11. pro 2009

chrobáčku, určite to bude k niečomu. ja som tiež pol roka cvičila, síce nie mojžišovku ale pilates, no podľa mňa je to veľmi podobné. Tak držím palce 😉

sajmona
11. pro 2009

čááááu holky moje,jojo zítra opu,jsem zvědavá,jinak mám rýmu a dcera je taky nemocná,tak je to tady doma paráda.To bude zítra pěkný probuzení z narkozy,zazpanej nos a bolehlav:(((
chrobi myslím že ti to pomůže určitě to cvičení,mě jestli to tentokrát nevyjde tak se do toho taky půstím po novém roce...

sajmona
11. pro 2009

monul to chápu to zklamání a k tomu si člověk pořád říká co bylo špatně že to nevyšlo....mě takhle nevyšlo 2x iui a pak mě doporučili laparku...no a stejně ivf po ní a nic:((

miradka
11. pro 2009

Saj, ja som išla tiež po ivf, síce medzitým prešli asi 3 mesiace a vyšlo to až na druhý pokus po prechode. Je to hrozne individuálne..niekomu vyjde hneď a niekto si musí počkať..Držím palce, nech máš hafo zdravým vajíčok a manža šikovné spermijky 😉

monulkab
12. pro 2009

saj, napiš jak jste dopadli!!!!!!!!! 😉

mayllou
13. pro 2009

ahoooooj holky, zdravím vás všechny....já vám tak nemám vůbec čas sem chodit... ☹ ☹ táák se nezlobte, ale pokud budu moc ihned sem nakouknu...

...takže hlásím, že jsem začala druhé kolo s dlouhým protokolem....od 21 DC si šplíchám sprej Synarel...ikdyž se mě snažili nacpat decapeptyl (byla tam jiná doktorka nějaká pánková) a dívala se na mě jak na blbce, když jsem ji řekla, že chci sprey, že jsem to takto měla domluvený od října s čadovou ☹ a od 20 -27 dne jsem uživáala utrogestan no a dnes jsem 31 den a mrcha nikde...tím pádem nemůžu začít píchat injekce 😠 ...tak nevím, co se zase se mnou děje...kde ta mrcha jeee..tak jsem volala na obi a byla tam zase ta pánková, tak mě nazapomenula jízlivě připomenou, že mě ale nabízeli decapeptyl (jinak jako učiknuje nebo cooo??? sakra???) no a tak mě řekla, že ho mám prej na dva tři dny vysadit a že snad by mě v té době měla příjít mrcha...no ..tak nevím nooo....holky na mě asi ty hormony vůbec nebudou reagovat

holky nevíte co z čadovou??? proč tam není??? nebo mám jenom já furt takovou smůlu, že na ni nenarazím?? a myslíte, že když jsem ted po dvakrát byla u té pánkové a ta mě stanovila diagnozu, že můžu si příště vyloženě vyžádáat čadovou??????????????????????????????????

mayllou
13. pro 2009

jinak, co je tu nového??? holky, hlašte se mě...nemám vůbec čas číst zpětně vaše příspěvky ☹ ☹ doufám, že už je tu spusty těhulek a co chrobi...změnila jsi centrum, jak ji na tom??? co saJ??? ta měli jít taky myslím v prosinci??? tak to už se zřejmě nepotkáme...bo kdo ví, kdy se mě dostaví mrcha....
holky...myslíte si, že ten utroš může mě zpozit mrchu????

monulkab
14. pro 2009

Ahoj mayllou, ta Pánková mi teda taky nevyhovuje, dělala mi druhé IUI, když jsem tam došla a řekla jí že jsem ovulaci měla už ve středu (iui bylo až v pátek) tak mi řekla, no tak uvidíme. Ukazovala jsem jí i flek který se mi udělal po pregnylu, ani nevstala od stolu a mluvila se mnou přes půlku sálu. Příjde mi taková odměřená. Nevím co je s Čadovou, ale v pátek jsem byla ráno na krvi a konzultaci, sestřičky říkali že tam Čady příjde, ale nakonec tam byl Crha, když jsem volala odpo pro výsledky tak tam už byla Čadová, říkala že ráno dělala UTZ tak nevím, doufám že tam nekončí nebo tak něco, to bych asi přešla jinam, protože ani Crha, ani Pánková mi teda nevyhovují...

lucka.adis
14. pro 2009

Ahoj kočky, jak dopadla Saj????

mayllou
14. pro 2009

ahojky monu....zdravím tě po delší době 😉 ...poslední dobou jsem fakt v jednom kole,je to děs...v práci fofry, doma fofry...ale už se sem musím prostě dívat častěji.....
tak hele, dneska jsem volala znovu na obilnák, protože mě včera ta odpověd Pánkové moc neuspokojila, tak jsem to chtěla ještě probrat se zlatíčkem čadovou a ona má celý tento týden dovolenou, bude až od příštího týdne...z čehož nemám vůbec radost, bo tento týden mě snad příjde mrcha a tak na mě asi zase zbyde Pánková...mě totiž taky vůbec nesedí...na čadovu prostě nikdo nemá a jak říkáš, jestli tam nebude nebo se chystá změnit působiště, tak taky přejdu jinam...na obilnáku mě fakt drží jenom ona...člověk jsi dost věří, mám v ní velmi velkou důvěru a myslím si ,že je profík ve svém oboru a ví co dělá a hlavně je tu pro nás!!!! už do první konzultace mě prostě tento človíček sedl....jak říkáš pánková mě příjde dost odměřená, já chci prostě zlatíčko čadovou!!!!!! Mě taky prostě řekla, že mě dají injekce a hotovo, a když jsem ji řekla, že to mám s čadovou domuvený jinak tak prostě řekla, že to není normální a zavolala docenta a ten mě bez váhání ten sprej napsal a ani nemrkl....tak nevím, co ona s tím měla za problém....čadová by mě ho určitě hned napsala bez váhání a ještě by mě k tomu řekla spoooooosty jiným dalších věcí a pánková mě to jenom dala a hotovo, další na řadu.... 😖 😖

a jak ty jsi teda na tom???

monulkab
14. pro 2009

no nijak mayllou, teď budeme mít 2 měsíce pauzu a v únoru začnu stimulovat na další iui, fostimonem, takže tak....
do té doby se teda budeme snažit doma o 106, kdyby náhodou...
Já chci taky jen a jen Čadovou, až tam půjdu na krev před IUI tak se zkusím optat sestřiček jak se tam ti doktoři vlastně střídají, abych měla aspoň přehled ....a tak ty jdeš teda na IVF ju? budu držet pěsti!!!!!!!

Luci saj mi psala že mají 2 vajíčka, tak snad budou obě v poho! Třeba bude mít saj k dcerce a dvoum pesanům ještě dvě dětičky!!! 🙂

lucka.adis
14. pro 2009

Monu, tak až ji budeš psát... tak ji vyřid, že ji moc držím palce!!!!!

sajmona
14. pro 2009

ahoj holky tak dneska jsou obě vaj 4 buněčmá tak to vypadá,že si pro ně půjdu ve středu

chanel
14. pro 2009

Ahoj holky, Mayllou vítám po dlouhé době!! No já taky byla na konzultaci,naštestí tam byla Čadová,ale jak tady čtu to bude pěkná semetrika ta Pánková, kde je vlastně Kalvodová???Tam se to nějak střídá, Crha mi nevadí,není špatný,mluví potichu,podruhé mi dělal OPU a v pohodě. To se nedivím, že je lepší ten sprej než Decapeptyl, ten bolí jak ludra..při posledních injekcích,jsem už prečela, pokud teda místo laparky jdu do posledního pokusu,tak mám mít taky dlouhý protokol.Mayllou, držím pěsti,aby stimulace byla co nejpříjemnější a hlavně,aby výsledek stál za to!! Saj: Tobě taky, pevně věřím, že dvě embryjka se dostanou do peřinky k Tobě a všechno se povede!! Monul: a Tobe přeji,aby čekání rychle uteklo,nejlépe aby se zadařilo přirozeně 😝

chanel
14. pro 2009

Saj: super!!! I kdyby náhodou bylo jedno, tak hlavně žádný stres, důležitý je,aby se chytlo!!!Kdo Ti dělal OPU??

sajmona
14. pro 2009

ahooooj chanelko🙂