CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

hanulamarkova
autor
20. črc 2009

mylím že ywuška podstoupila tento screening ale v Břeclavi, neboj jen ti zjistí vývojové vady ale mělo by to být ok.... a drž se 😉

simulin
20. črc 2009

Snaho, opravdu nevím co k tomu říct. ☹ Moc mě mrzí, že se ten tvůj tak chová. Ale jak říká Saj, třeba jen potřebuje čas a pak si uvědovmí, že tě miluje a pokud ne věř tomu, že takový chlap za to nestojí. A i když je to těžké, protože ho určitě moc miluješ, časem třeba poznáš, že je ti bez něj líp, když neumí řešit takové situace, kdo ví, jak by se zachoval v jiné, třeba daleko horší..... ☹
Ale jinak moc držím pěstičky, aby to všechno dobře dopadlo. 😉
Jina na tu krev, jdu asi ve 12tt taky, pacientka si to hradí sama a stojí to těch 1.400,- pak se to dělá i v 16tt a to už hradí pojišťovna.

hanulamarkova
autor
20. črc 2009

sajmi na OBI mají na srpen nachystané akce, AH zdarma, nějaé léky nad pojišťovnu zdarma nad 7 vajuch s ICSI zdarma a tak tak by ti to mohlo vyjít o něco levněji 😀

sajmona
20. črc 2009

hani: ju už mi to psala miradka,já se budu modlit,at se trefím do konce srpna,čadová říkala,že se po lapar může zpozdit menzes,takže ted cekam na ni a jdu do toho ten další cyklus,to by bylo kdybych to pak dostala až 1.září:)

chrobacek
20. črc 2009

hanul a jak to mají ? když začneš stimulovat v srpnu nebo když ti budou dělat ty výkony tj. po opu v srpnu?

snahapada
20. črc 2009

jo dr. mi rekl ze jsem 13 tt a sam byl prekvapeny ze to tak utika si myslel ze jsem 9tt

sajmona
20. črc 2009

noooo chrobi🙂 taky jsem se na tohle chtěla zeptat,ale tak snad to začíná prvním dnem stimulace,ne?doufejme...chrobi jdeš do toho taky??? 😉

sajmona
20. črc 2009

hani a mir: a kde jste se o tomhle dozvěděly???

chrobacek
20. črc 2009

no saj u nás to ted brzí chlap 🙂) a po ivf jsme měla jen jednu mrchu tak bych ráda ještě jednu počkala.....a taky jde o to jak to berou protože ted bych začala stimulovat v červenci a opu v srpnu a pak v srpnu a OPU v září ....
jak vychází mrcha tobě?

sajmona
20. črc 2009

no mě ted každým dnem a když to půjde tak jak jsem si to propočítala tak cca kolem 20.8. já mám o něco kratší cykly..

mayllou
20. črc 2009

lucko a ty se divíš, že byli paf 😀 to by snad koukali úplně všichni, to se asi běžně nestává...ale stejně je to zajímavý, že ti to takto vyšlo, vid??

chrobacek
20. črc 2009

saj tak to jsme na tom podobně já ji čekám teda spíš až ke konci týdne ale cca do neděle by měla přijít nejpozději a pak opět záleží na ovuli .... mívam ji později ale +- těch 30 dnů to bude, takže zhruba jako ty v tom srpnu

sajmona
20. črc 2009

někde jsem slyšela,že hyperstimulák svědčí těhotenství,teda jako že pokud nastane hyperstimulák během té stimulky a už je po transferu,tak mimi si hoví jak nikdy jindy🙂...to aby jsme si pak cvšechny příly hyper cooo???🙂 no ale když jsem to viděla ted jak jsem tam ležela,tak ani nezávidím,byla tam jedna a ta měla břicho,že sotva šla a ani spat nemohla a nic jí nezabíralo,ale těhu nebyla,nechala si zamrazit a až by se z toho dostala tak eprve transfer.

sajmona
20. črc 2009

chrob...no tak to by bylo super a tak myslíš že do toho půjdeš už ted a nebo až v srpnu??

chrobacek
20. črc 2009

saj no jo OHSS po ET je dobré protože jsi většinou těhule po OPU je naprd protože naopak se nedostaneš na ET

chrobacek
20. črc 2009

ted asi ne protože to je asi dost brzo a v srpnu nevím protože za 1) manžel moc nechce ..chce to nechat na později a navíc máme jeho syna na prázdniny 2) nevím jak mi to přesně vyjde s mrchou a jestli se bude protahovat, tak by jsme to nestihli, protože na začátku září manžel odjíždí pracovně mimo ČR.......takže holka já bych chtěla ale nevím jak to bude

sajmona
20. črc 2009

jééééjda:( tak snad to nějak vyjde dobře.Proč nechce manža,teda jestli se můžu zeptat? má strach z dalšího neůspěchu?no ten můj pořád kvůli penězům,že to stojí dost a pak třeba to nevyjde:( a pak taky má strach z dvojčat..no ale to bych s ním už nějak zvládla.Proč ne,jedno dítě už doma,2 psy,z toho jeden 7 měs štěně a do toho dvojčata🙂 to by byla sranda🙂))ale at🙂,hlavně at to vyjde.

chrobacek
20. črc 2009

sajmon protože jsme byli u homeopata, který mu doporučil nějaké preparáty a on je chce vyzkoušet a nechce to uspěchat at nelítáme z jednoho ivf do druhého což má pravdu já bych se taky asi raději dala prvně do kupy, začala cvičit na záda atd. ale vím, že mě to odkládání bude strašné trápit a že to nezvládnu čekat......

sajmona
20. črc 2009

no to je pravda.Však uvidíš třeba si to rozmyslíš a půjdeš do toho taky.opravdu se říká,že je dobrý období na otěhu ted v létě,jsi plná vitamínů a tak.já na to sázím 🙂

chrobacek
20. črc 2009

Saj no kdyby to bylo jenom na mě tak já jdu na ivf už zítra 🙂 ale je fakt, že to chce s rozvahou a hlavně počkám na názor Čadové

sajmona
20. črc 2009

no to je jasný,ale to se neboj že ti čadová neřekne at do toho jdeš hned ted🙂 ale zase by bylo blbý nevyužít tech slev🙂

mayllou
20. črc 2009

holky dneska už musím končit, jsem moc ráda, že jste mě přijaly mezi sebe, zítra se tu asi neobjevím, jedeme na výlet a pak k tej čadové, tak mě držte pěstičky, at mám aspon nějaké pozitivní zprávy 🙂 a ve středu se s vámi podělím o zážitky, co mě čeká a co nemine. tak pááááááááá jste všechny zlatíčka, člověka umíte podpořit!!!

snahapada
20. črc 2009

holky diky za podporu ale nenapsaly jste mne zda jste uz nektera byla na te genetice či jak se tomu rika a co se tam vse dela 🙂

zabicka007
20. črc 2009

Všem moc děkuju za gratulace,snad bude vše v pořádku....Chrobi díky za zkopírování aktuální tabulky,jeden den jsme se tady o to pokoušely tuším se Simulin, a byla to fakt komedie a nakonec se stejně nepodařilo...ještě že tě máme 😀
Mayllou tebe vítám mezi námi,o tom přibírání já teda nic nevím,nežádoucí účinky jsem na sobě pozorovala jen slabé pobolívání vaječníků a to až asi tak 10. den stimulky,jinak prakticky nic.Není třeba se obávat,každá z nás byla stejně vyplašená na začátku jako ty a podívej,jak jsme teď zběhlé 🙂
Pilotko tak pořád nic?? Taky jsem si říkala,že když se neozýváš,tak už jsi v porodnici a ono nic! Jak psala tuším Hanča,holčička se musí řádně upravit a udělat ze sebe dámu,než přijde na svět 😉 Tak hlavně ať je vše v pořádku
Sune mimo toho čaje je na sliznici údajně ještě Kayneský pepř,Ywuška ho brala,ta bude vědět
Hani a už tě nějak pobolívají vaječníky nebo tak?

hanulamarkova
autor
20. črc 2009

Holky ohledně těch služeb zdarma mají to napsané na kabince UTZ ve vnitřku je to podepsané Ventrubou a je tam : Započetí stimulace v srpnu tak asi jak ji začneš celou i kdyby ti to mělo přejít v září OPU a tak dál

snahapada
20. črc 2009

jo holky jinak vsem mooooooooooooooc gratuluji co se vam to povedlo ja jsem mimo toto obdobi tak se na mne nezlobte jestli jsem na vas zapomnela az se vse vyresi tak budu jina a vic na netu tak jeste jednou sory snad mne pochopite mam vas vsechny mooooooooooc rada bez vas bych nevedela co delat brzy se ozvu a po te genet. ve ctvrtek dam urco vedet jo diky vase snaha

zabicka007
20. črc 2009

Snaho dnes v 14:43 psala Hanula a tuším,že to bylo tobě ne?

chrobacek
20. črc 2009

snaho my jsme moc rády, že tu jsi 🙂

chrobacek
20. črc 2009

hanul díky tak na ivf se jde za měsíc 🙂)))

hanulamarkova
autor
20. črc 2009

Jo, Žabi dobře je cítím, i to že jsem nafouknutá a mám to podbříško tvrdší tak něco se tam děje to je znát, snahi ty jdeš na genetiku? no myslím, že v tom 12 tt dělají vývojové vady a roštěpy ale napiš si do IP ywušce ona určitě ti odepíše byla tam ona v tom 12 tt. 🙂