CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

monulkab
27. říj 2009

v tom by emers nebyl problém, jenže, manžel chodí do práce už na šestou hodinu, a v tom okýnku jsou od osmi.....

chanel
27. říj 2009

Moni: brala jsem při prvním iui jednu ampulku denně, to je asi 75j,po dobu deseti dní,pak Pregnyl a iui a u druhé dvě ampulky denně a taky jsem měla tři folíky.Ale stejně z toho nic nebylo 😖 ,těšila jsem se, že nemusím na ivf 😅 U toho manžela s tou prací se to musí nějak udělat,oni tam v okýnku říkají,že to musí být do půl hodky od odběru u nich..taky jsem s tím měla problém a hlavně při OPU u IVF se mě pořád chodili ptát kde to jako je???????Přítel mě pak řekl,že měl fakt problém a dlouho to nešlo 😀

monulkab
27. říj 2009

no až konečně dostanu ty krámy tak se pokusím domluvit aby mi řekli předběžný termín, a jestli to jde udělat třeba o 1 den dříve nebo tak něco, při představě že do sebe budu bodat injekce a manžel pak bude muset být v daný den v práci, by mě asi jeblo...

emers
27. říj 2009

monul: aha, to mě nenapadlo, že tak brzy... 😒
No to já bych na manžu asi dost tlačila, že si to musí prostě zařídit (vím je to těžké), ale to přece nejde abys to do sebe ládovala a pak nic... anebo ti to udělají den po, den před... stejně to načasování je takový "orientační" u každé (jsme si o tom tenkrát psali jak to má každá jindy a jinak)

monulkab
27. říj 2009

no na manžela můžu tlačit jak chci, ale on s tím bohužel nemůže nic udělat, kuk do ip

emers
27. říj 2009

monul: je mi jasné

monulkab
27. říj 2009

haló, kde jste kdo? jak to tak pozoruju tak jsem asi jediná kdo dneska ještě maká, svátek před náma... 😅

elennka
28. říj 2009

ahojda holky, v práci toho teď bylo nad hlavu, tak jsem se sem nedostala... dneska si užívám trochu volna, jinak jsem minulý týden fotila kamarádce fotečky a tuto neděli jdu fotit další (těhu fotečky). No alespoň chytám bacilky.. Jinak čekám že během pár dnů dostanu MS... a asi se ještě do konce roku budeme snažit bez pomoci lékařů. Za prvé bohužel listopad a prosinec si nemůžu v práci dovolit moc chybět, a za druhé nám došel nedoplatek za elektřinu . a manžel má v prosinci 30.. takže penízky se kutálejí všude jinde...
Fotečky jsou na http://elennka.rajce.idnes.cz/tehu_fotecky_petu...
Heslo písnu do IP.
Užijte si volna 🙂

elennka
28. říj 2009

A jak to holky vypadá s tím srazíkem? Nějak to padlo v zapomění...

chanel
29. říj 2009

Holky, tady to nějak vázne!!!!!!!!!Chrobi,jak se máš? Saj: co ty jsi už doma z lázní?????

martiiik18
29. říj 2009

ahoj holky, omlouvám se, že vám takhle vpadám do diskuze, ale chtěla jsem se vás zeptat, zda nevíte jak to chodí na spermiu na Obilňáku... manža má jít v pondělí, tak jsem z toho taková úplně nesvá...

emers
29. říj 2009

ahoj holky,
já dnes byla na tom UTZ a je tam 🙂 je tam tedy 1 gestační váček s fetálními strukturami, na srdíčko prý ještě brzo, prý příští týden 🙂 Prý to odpovídá těm dnům po IUI a mám brát dále utroš a jinak prostě opět čekat na další kontrolu, prý mi drží pěsti 🙂 Uf, tak jsem si myslela jak si oddychnu... a jakože jo, oddychla jsem si, jenže teď zas už aby byla další kontrola, aby tam bylo to srdíčko... 🙂
jinak tam bylo dnes tak narváno jako jsem nikdy nezažila 😕

martiiiik: ten můj si vždy jen vyzvedl den předem kádinku a protože bydlíme blízko, tak to vyřešil doma a jen jsme to tam dopravili do hodiny... takže já nevím jak to probíhá když tam jdete přímo do odběrové místnosti, snad ti někdo další napíše 😉

elennka: ten srazík to nevím... nedomlouvaly to spíš holky, které se odsunuly už do těhutéma?
jé, prosím, mohla bych se na ty fotky mrknout? 🙂 děkuju za heslo!

monulkab: jak je? 🙂
chrobi: taktéž zdravím 🙂
holky, myslím na vás!

lucka.adis
29. říj 2009

Ahoj holky, jdu jenom mrknout co je tady u vás nového..

Emers, gratulace k gestačnímu váčku a neboj, srdíčko tam na příští kontrole určitě bude 😵 😵

Ell, ten srazík nějak upadnul, navrhla jsem nějaké dny, ale nikdo se k tomu pořádně ani nevyjádřil, takže se zkuste domluvit tady na této diskuzi a já se pozeptám holek na těhu 😉 ať to teda nějak domluvíme.
Chtěli jsme to někdy teď v Listopadu, tak ať to neděláme těsně před vánocama.

A co vy ostatní, kočky? Jak jste na tom?
Moc na Vás myslím a držím pořád pěsti!!!!! Páááááááááá

monulkab
29. říj 2009

Ahoj holky!!!!
Emers, no, vzhledem k tomu že mi včera volala další kamarádka, že je těhotná, tak mi opět nebylo nic moc, ale už jsem to nějak rozdejchala. Menzes jsem pořád nedostala, dokonce bych řekla že i to špinění se zastavilo, ani mě nebolí břicho, spíš cítím jen takový tlak na vaječnících, jako by se chystala ovulace, což je asi trochu na palicu, ale už mě asi nepřekvapí nic. Ovulační test i těhotenský, který jsem si pro sichr udělala, jsou negativní, takže co se tam uvnitř děje "ví bůh"....
Jinak Emers gratuluji k váčku 🙂 všem přeji pevné nervy, a na Ellenčiny fotky bych se ráda mrkla 🙂

emers
29. říj 2009

lucka: díky! 🙂
monulkab: no jo, to taky znám ty pocity... 😒 a teda, ta mrcha je pěkná mrcha!? snad tě nebude napínat dlouho a rozjede se konečně... není to tak, že ti má dorazit do 10 dní od ukončení utroše? si cosi takovýho pamatuju, že mi kdysi říkali, tak to by jsi měla ještě čas...

emers
29. říj 2009

monul: jo a taky díky! 😉

monulkab
29. říj 2009

emers, od 21.10. jsem na utroš ani nesáhla, doki mi říkala že bych to měla dostat do 5ti dnů od vysazení....chápu že každý tělo reaguje jinak, ale tohle je teda fakt na sviňu, myslím že mi ten uroš dost rozhodil jinak pravidelný 28denní cyklus...chjo...navíc když se blížil ten termín konzultace po IUI, tak mě bolelo břicho typicky krámově, teď nemám ani minimální menstruační bolesti...zajímalo by mě jak to tam vevnitř vypadá, jaká je sliznice jestli mi teda vůbec nějaká po tom utrogestanu narostla....v pondělí zavolám na obi a uvidím, třeba budu moct přijít aspoň na UTZ, když ne tak povalím ke své doki.
Nejhorší je, že i když mám negativní těhu test potvrzený z krve, tak mě to furt hlodá, jestli třeba jeden z těch 4 folikulů nááááááááhodou nedozrál později a podobně...jsem fakt asi zralá na facku 😀

emers
29. říj 2009

monulkab: to nejsi (na facku!) je to úplně normálka pocit... taky by to ve mně hlodalo! Teda asi bych tě v tom neměla podporovat co? 😀 Ne, ale taky bych si myslela kdoví co... úplně tě chápu, vy jste navíc myslím ještě dost sexovali i pak že jo... No vydrž, holka a uvidíš. Jinak mě ještě napadá, že bys to měla teď jen tak slaboučké... no nevím no... určo tam v pondělí brnkni, je to už déle, tak by na tebe měli mrknout. Snaž se na to co nejmíň myslet a nechat to koňovi. Jsou to štráchy 😠

milka7
29. říj 2009

ahoj holky, můžu se jen zeptat, na hormonální profil (na odběr krve) můžu jít na OBI i v sobotu nabo jen v pracovní dny ?? moc díky za odpověď

monulkab
30. říj 2009

milka7, to netuším,já se s nimi na krev vždycky domlouvala předem....

monulkab
30. říj 2009

babizny kde dneska ste??? 😝

elennka
30. říj 2009

ahojda holky...🙂

chanel
30. říj 2009

teda to je fakt, tady nikdo není ☹ Saj??????????????Kde jsi???

elennka
30. říj 2009

Já tu jsem , ale nikdo jiný ☹((

chanel
30. říj 2009

Elennko: a jak se máš?

elennka
30. říj 2009

jde to, za celý týden jsem příšerně utahaná, a druhý den mám MS... / a je to sadomaso.., bolí mě bříško, hodně silně..../.. takže samé lepší... zítra budu dělat ještě něco do práce a v neděli jdu fotit kamarádku / těhu fotečky/..

chanel
30. říj 2009

tak to znám před týdnem mě ms skončila, dej si algifenový kapky,jsou na křeče výborný a mátový čajík! Ty jdeš fotit, tak to nachytej hodně těhu bacílků!!!!!!!!!!!!!Já jsem nachlazená, mám rýmu,takže nic moc 😅

elennka
30. říj 2009

Průběžně chytám těhu bacillky, ale nějak se to mine vždy účinkem... Algifen mám odzkoušený.. ale ne vždy mě zabere, spíše mě vadí, že se neustále musím hlídat, jezdím v terénu a hodně se hýbu.. tak aby nebyla "nehoda na oblečení".
Jinak kdyby ses chtěla podívat na fotky:
http://elennka.rajce.idnes.cz/tehu_fotecky_petu...
heslo v IP, platí do všech albíček

chanel
30. říj 2009

podívám se moc ráda

elennka
30. říj 2009

jj, doufám, že se nelekneš... 🙂 můžeš se podívat do všech albíček