CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
21. črc 2009

holky, neviete aké porodné dostávajú dvojmamky? Asi nedostaneme dvojnásobok, však? 😠 Ja už mám kočík vybraný..http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport... a ešte dokúpime autosedačky. Celkom nás vyjde okolo 15000 a možno ešte nejaké doplnky ako dážnik.

monterka
21. črc 2009

Čauky holky,dlouho sem tu nebyla ale pečlivě vás sleduji! Ty co mají // tak gratuluju a ty co se chystají držím palečky. Miradko,četla se že se ti líbí kočárek Dorjan a bydlíš v Českém Těšíně. Nechcete si zajet do Polska když to máte co by kamenem dohodil? Mě se totiž taky líbí a ještě V cross. Sou to polský kočárky a vyjdou na půl ceny než u nás. My se na ně do PL chystáme.

ywushka
21. črc 2009

miradka: za kazde dite je v cesku 13000kc,takze kdyz mas dvojcatka tak by to melo byt 26tis!!! Alespon ja mam tyto informnace!!!

Jejda vy jste zase brebendy ukecane🙂 kdo to ma docitat??? To nestiham🙂 jsem cely den porad nekde,tak ani nemam cas🙂!!!

miradka
21. črc 2009

Ahoj Monterka, tak to si ma prekvapila, ak je z Polska, tak by sme tam mali aj my zajsť. Ty brďo...no ale kde ho hľadať? Ty bývaš tiež tu niekde?

ywushka
21. črc 2009

jejda ja to vubec nechapu kde je jako gabi??Nemate nekdo nejake info??

Ja se jdu vyvalit do hajan tak pekny vecer

miradka
21. črc 2009

Hmmm, tak to by sme mali na ten kočík... 😀 a možno aj na niečo iné

miradka
21. črc 2009

Vyzerá to tak, že Gabka nedopadla dobre a nechce o tom hovoriť...inak si to neviem vysvetliť... ☹

monterka
21. črc 2009

Mir,když to máte kousek...a za podívání nic nedáte! My tam taky budem kupovat různé věci. Třeba rychlozavinovačky mají za 150kč. U nás stojí od 200kč a víš. Prostě to tam mají vše o půlku levnější a to už je poznat!

miradka
21. črc 2009

a je to aj kvalitné? akože či je to zdravotne OK...ja mám tak trochu predsudky k niektorým polským výrobkom 🤐

monterka
21. črc 2009

Když budeš někdy u nás v obchodě tak schválně jukni na výrobce. Jak nábytek tak oblečení je většinou z Polska. Např.máme z PL kuchyň a aji naši a sem spokojená. Šak za podívání nic nedáš a kupovat to nemusíš! Já jen že když to máte na dosah...

miradka
21. črc 2009

jasne, rozumiem. Hneď sme s amrkli na polské stránky a ten dorjan je fakt polská značka, ale presne ten kočík čo sa mi páči tam nie a nie nájsť 😕

ywushka
22. črc 2009

jeeee holky ja jsem v polsku nikdy nebyla,uz nekolikrat jsme s manzelem rikali,ze se tam pojedeme na nejake nakupy podivat,ale bohuzel jsme se tam jeste nikdy nedostali a ja stejne ani nevim kam bych mela jako jit nebo jak to tam vlastne vsechno je....!! Spousta lidi co tam jezdi,tak mi dokonce rikali,ze koberce a podobne serepeticky jsou tam za polovic!
Ta gabka to me uplne stve! Kdyby se tu alespon ukazala!!!Vsichni na ni myslime kazdy den!

Jejda dneska to zase bude venku vypek,to aby jsme se schovali doma mazi vetraky a ani nikam nevylezali 😀
preju vam krasny den

miradka
22. črc 2009

Ywush, tak dojdite do Těšína a možme ísť spolu na nákupy 😀 Máme tu dva trhy, jeden malý a jeden obrovský, ten je otvorený len v stredu a v sobotu. Uvažovala som, že sa tam dnes zajdem mrknúť, ale musím vybaviť ešte pár vecí a nestihla by som sa do 12 vrátiť. Hneď za riekou je práve obchod v ktorom predávajú tie kočíky. Našli sme to cez internet a zistili sme, že ten obchod je nám skoro pod nosom a chodievame okolo 🙂

miradka
22. črc 2009

Inak dobré ránko 😵

irminka
22. črc 2009

ahojte:
miradko, dnes nikam nechod, má být hnusné horko, u Ostravy nejvíc, tak bud doma a chlad se 🙂 🙂

monterka
22. črc 2009

Dobré ránko holčiny,Miradko kde ten obchod je? Prej je tam víc takových. Já vím o obchodu na začátku velké tržnice.

chrobacek
22. črc 2009

dobré ráno 🙂

holky manžel nás včera přeobjednával na konzultačku a sestra říkala, že tam mají narváno k prasknutí tak aby jsme vůbec mohly v srpnu na to ivf jít !!!! aby jim vůbec stačily kapacity

hanulamarkova
autor
22. črc 2009

Ahoj holky krásné ráno přeji 😉 , tu to taky začalo už je min. 20 °C a to je jen ráno no jsem zvědavá jak to bude přes den.
Ták Ovitrell mám píchnutý včera v 9 večer a zítra už OPU teda jsem napnutá jak kšandy zda budou dobrá vajucha.
Miri my jezdíme do PL ale na jinou stranu máme chalupu v Králíkách tj tak 2km od hranic tak tam do prvního většího městečka a taky se tam dá hezky nakoupit 🙂

chrobacek
22. črc 2009

Hani moc ti přejuůůůů at jich je hodně a máte z čeho vybírat 🙂

hanulamarkova
autor
22. črc 2009

chrobi a povedlo se? no jestli hodně holek ví o těch slevách tak asi neváhají...podívej se tu už jste 3 ne?

chrobacek
22. črc 2009

jo řekla at přijdeme zítra v 11 tj. po tvé punkci bude čadová volná 🙂)))) prostě nás objednala mimo normální konzultačky 🙂 tak jsem ráda, protože chci aby manžel slyšel co nam Katka navrhne 🙂

hanulamarkova
autor
22. črc 2009

Děkuji moc jsme se o tom bavili včera s manžou a vypadá to, že budu mít možná až 12 vajuh jestli teda všechny dorostou co tam byli nastartované. Jen aby byli kvalitní. Dneska už jsem nemohla spát asi jsem nad tímhodně přemýšlela, a ještě volala večer malá že jí je smutno ☹ tak i to jsem obrečela no 😢 hormony mávají

miradka
22. črc 2009

Irmi, díky za upozornenie, momentálne som v posteli, tak ani neviem ako je vonku, ale dívala som sa na správy. Na nákupy sa vydám asi až v piatok..snáď nebude tak parno.. 🙂
Monterka, na veľký trh chodím strašne málo, ale určite tam zajdeme. Ten obchod čo mám na mysli je hneď ako ideš po moste z Hlavní ulici (Č.Těšín) a potom sa dáš hneď na pravo k malému trhu. VLastne je to u malého trhu, zvyknú tam mať vonku vystavené kočíky. To čo hovoríš je kamenný obchod? V tých končinách poznám len kaufland a kastoramu. Viem že oproti ako je ten nový kruháč je nejaká budova, ale neviem čo tam je. Mali by sme to tam ísť prešmejdiť 🙂

chrobacek
22. črc 2009

Hanul nemusí být všechny zralé, takže toto vůbec neřeš..... zítra se to dozvíš 🙂 klid nepřemýšlej stejně s tím už nic nenaděláš 🙂

hanulamarkova
autor
22. črc 2009

tak to je super 😀 ono to tak je asi lepší když manža je u toho já jsem ho vzala v sobotu a konečně ho to začalo víc zajímat 😅

miradka
22. črc 2009

Chrobáčku, to je super, že vám takto vyšli v ústrety. 🙂
Hani, držím palce, určite bude pekná úrodička. Potom nám hneď napíš. Necháš si všetky napichnúť?

hanulamarkova
autor
22. črc 2009

jasně ono to nějak dopadne, já věřím, že to bude dobré a budu těhu, jinak bude zlééééé 😠 😀

chrobacek
22. črc 2009

Hani je to lepší když u toho jsou 🙂

hanulamarkova
autor
22. črc 2009

Ne manža problém nemá ale určitě 2 chceme nechat pro jistotu ale zbytek nech se povede jak chce 🙂

chrobacek
22. črc 2009

Mayllou by se měla ozvat jak včera dopadla na konzultaci