CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

zabicka007
24. črc 2009

Chrobi a Saj, gratuluju k MS, jste se dočkaly, teď už to pofrčí, sezobat antiko a pak to půjde ráz na ráz 🙂
Luci jo jo, už jsem si to tam zadala 😅 jsem se nemohla dočkat, až tak učiním... 😉

miradka
24. črc 2009

Luci, myslím, že je to lepšie, špinenie ešte asi úplne neskončilo, ale je to také slabulinké... 🙂 Asi si na to musím zvyknúť, asi to bude normálka. V utorok idem na kontrolu, tak som strašne zvedavá...

lucka.adis
24. črc 2009

Mir, já jdu na kontrolu v Pondělí, takže jsem taky zvědavá-jsem napnutá jako kšandy 😀 😀

žabi a co takhle nějaký to Albíčko 😉

hanulamarkova
autor
24. črc 2009

no to jo jako pátek jsme měli jako pojistku no a nakonec to vyšlo, když si představím, že u IUI jsem stimulovala 15Dc tak se mi točí panenky

lucka.adis
24. črc 2009

Mir, ještě k tomu špinění... pokud to nebude vyloženě krev, tak s tím asi opravdu musíme počítat. I když jse mi jasný, že tě to vyděsilo stejně jako mě 😉 držím palečky, aby to přestalo.

simulin
24. črc 2009

Dobré ránko kočky,

tak jsem opět v práci.
Chrobi a Saj, tak to budete určitě stimulovat spolu 😉 je to vždycky fajn, když má člověk někoho k sobě a může se podělit o své pocity.

Hanul, zítra budou určitě všechny embryjka a když né všechny, tak určitě zůstanou ty nejkvalitnější a bude z nich pěkný mimísek. 🙂 Moc držím pěstičky.

Ywushko, chudák pejsek....., ale je fajn, že to nebylo nic horšího. Určitě se brzy uzdraví. 😉

Mir a kdy jdeš na další kontrolu? Já jdu až 10.8., dokrůrek má od příštího týdne dovču a to 14 dní. A to by mi měl brát i ty krevní testy i když budu už 13tt, tak doufám, že to nebude pozdě. ☹

miradka
24. črc 2009

Luci, určite sa na to opýtam doktora, zaujíma ma prečo to tak je...minule som mala hematom a v noci som fest krvácala a potom nič. Teraz som nekrvácala...

lucka.adis
24. črc 2009

Mir, já se na to ptala už na pohotovosti přímo na Obi a dr. mi řekla, že to tak prostě někdy je. Že může prasknout nějaká cévka či co a potom to je hned. Když to takhle vezmeš, tak já jsem hematom neměla vůbec a i přesto jsem špinila 😖 ale to včerejší špinění bylo bez tak z té naší hádky 😅 😠 mno jo, prckovi se to moc nelíbilo..

Sim, já jdu 10.8 už na screening..objednala jsem se a budu za něj platit 1400,-kč. K mé dr. jdu teď v Pondělí (to mám kontrolu skzr to špinění a vaječníky) a potom až 9.8 a to dostanu už i těhu řidičák. Sice trochu pozdě, ale hlavně že bude..

irminka
24. črc 2009

lucko: já také dostala řidičák až ve 12 tt, sama jsem to tak chtěla, protože, kdybych ho dostala brzy a něco se stalo, tak bych si to moc vyčítala, že jsem na to spěchala. A u jaké jsi pojištovny ? Ministerstvo vnitra by ti proplatilo 1000,- Kč.

lucka.adis
24. črc 2009

Irmi, to jako fakt? No, si se trefila... jsem přímo u té pojišťovny, týýýýjo.. to jsem ani nevěděla. 😠 😖 no, asi je skásnu 😀 i když bych to zaplatila i tak. Jinak já na těhu řidičák nespěchám, radši ho dostat později než brzo a potom vracet 😉

simulin
24. črc 2009

No já tomu pořád nějak nerozumím, já se ptala doktora na ty krevní testy ve 12tt a on mi řekl, že se dělají až v 16tt, ale na požádání pacientky i ve 12tt, ale je hradí si je sama, ale o tom screeningu mi nic neříkal. To vám bude dělat váš doktor nebo jedete někam jinam? Můj říkal, že tu krev mi naberou oni a pošlou ji kamsi na ty testy. ☹ Tak jsem teď z toho nějak vedle nebo je to automaticky u toho ten screening...?

lucka.adis
24. črc 2009

Sim, pojedem s manželem do Brna na Veveří, prý jsou tam dobří 😉

zabicka007
24. črc 2009

Luci, já vím, když já se k tomu albíčku furt nějak nemůžu dostat,ale určitě to v nejbližším možném termínu napravím 😀 Jinak to Veveří doporučuju, byla jsem tam s kámoškou asi před rokem když čekala mimiš a byly velice vstřícní a všechno vysvětlili, prostě přístup jako na Obilňáku 🙂
Sim, ty se v práci moc nepřepínej ju? 🙂 Tys říkala,že pracuješ v té sázkové kanceláři že tuším?

irminka
24. črc 2009

simulin: v 1. trimestru je to nadstandart - krev a UTZ a těhule si to většinou platí sami, v 16 tt se dělají trippel( nevím, jak se to píše) testy a ty ti bud odebere tvůj gyndař, teda krev a pošle ji do laborky nebo si zajedeš přímo tam a ve 2Ott se děla druhý screening opět na vývojovky s krví a UTZ a to už hradí celé pojištovna

lucko: ministersvo vnitra má balíčky pro těhule a tam se to dá dát a proplatí ti tisícovku, tak mně to řekla sestra v Prediku

gabina79
24. črc 2009

ahojte holky, nějak se nedostávám ke komplu, snažím se ležet a s tím noťasem v posteli to není nijak pohodlné...
tak na vás vždycky nakouknu jen na chvíli 😉
Hani, super úrodička..držím pěstičky, aby se oplodnilo co nejvíc a byly krásné embryjka..a pak miminka 🙂 😉 ..já začala s utrošem v sobotu a v pondělí byl ET, ale asi se tím nic nepokazí, pokud ho dáváš dřív 😉
Žabi, s tím srdíčkem...já ho viděla poprvé na té pohotovosti..to jsem byla podle ms 7+0, podle ultrazvuku ale jen 6+3...tři dny před tím nic....těším se s tebou, až tam budeš mít srdíčko a a ž nám ukážeš fotečku prcka 🙂
Snaho, ty tvoje dvě miminka jsou fakt krásné....musíš být moooc šťastná
Chrobi, takže jedno platíčko a hurá na to? Držím pěsti...ale teď to určo vyjde....druhé pokusy jsoou velmi úspěšné 😉
Saj, a co ty? Teď jsem se v tom nějak ztratila...ty jsi teď začala ms, HA ale nemáš...jo počkej, ty jsi vlastně po laparce, takže musíš ten jeden cyklus počkat, že? Teď už to uběhne a pak to určo klapne...ale sis s tou laparkou užila, ale aspoň to máš za sebou a víš, na čem jsi
Holky s tím špiněním...já vím, že se říká, že je to normální (a většinou to taky nic extra neznamená)...každopádně by vás ale měl vidět aspoň váš dr, aby vyloučil něco závažnějšího....mě třeba řekli, že pokud budu dál špinit (jakože jsem teď vklidu, musím to zaťukat na dřevo), tak to spíš bude ukazovat na to, že se něco děje s prcoškem (to kvůli tomu utz)...no jo, jenomže to jsem já, musím mít vždycky něco extra ☹...každopádně je to vždycky stres, co? Holt to nemůžeme mít jednoduché ani na chvíli....tak se držte a hlavně vklidu, pokud možno polehávat..
Chanal, nazdaaaaar, co ty holka? Jak si na tom? S přítelem dobré a jdete do dalšího kola? Budu na tebe myslet. Teď už ti to musí vyjít!
S tou těhu průkazkou...můj Dr ji dává až ve 14tt, tak jsem zvědavá, jestli se jí dočkám 😉

gabina79
24. črc 2009

ještě jsem zapomněla...ve čtvrtek jdu na kontrolu...tak máte všechny za úkol držet pěsti, aby prcošek narostl a utz byl v pořádku 😉

chrobacek
24. črc 2009

Gábinko ahoj 🙂))) jen pěkně odpočívej ať se mimískovi daří 🙂)

jojo platíčko a jdeme na věc a doufám, že i naposledy 🙂) škoda, že nemůžu už zítra letět pro injekce ...ale já to přece v pohodě vydržím ten měsíc 🙂

simulin
24. črc 2009

Nj, ale na ten screening vás objednává váš gynekolog, nebo si to zařizujete samy? Nic mi právě o tom neřekl, jen ty krevní testy ve 12 tt. ☹

gabina79
24. črc 2009

Chrobi, určo to bude naposledy...jak říkám, druhé pokusy jsou velmi úspěšné 😉

chrobacek
24. črc 2009

jo jasně druhej vyjde 🙂)) určitě 🙂

ivanalysonkova
24. črc 2009

Ahoj holky, můžu se Vás zeptat (pokud to není tajné 😎 ) na kolik Vás celkem vyšlo IVF? Myslím, včetně léku, nadstan. výkonů, atd...??? díky moc. 😉

simulin
24. črc 2009

Žabi, jo dělám v sázkovce, tak že vcelku klidná práce, teď už se konečně začínají hrát nějaké ty ligy, hlavně naše 1., tak lidi začnou končeně po pauzičce chodit a mně to snad bude utíkat. 😉 A neboj, přepínat se nebudu, špinení je pryč, tak je to teď v klidu. 😎

Gabi, drž se, už teď ti je držím 😉 a budu až do čtvrtku.

simulin
24. črc 2009

Ivko ahoj, tajné to samozřejmě není, ale je to celkem individuální. Já měla gonal, který je asi o půlku dražší než fostimon a musela jsem 2x dokupovat, dávky mi nestačily, ale to je málokdy. Jinak jsme měli ICSI, PK bez AH a vyšlo mě to cca 30tis.

lucka.adis
24. črc 2009

Gabčo, ahoj kočko... koukám, že máš klidový režim.. se v tom už nějak ztrácím, ani nevím co pomalu komu je 😅
Ohledně toho špinění, já byla u své dr. už asi 2x a z toho jednou na pohotovosti, protože jsem měla fakt strach o mimi, ale pokadé to bylo v pořádku a mimi bylo ukázkové, takže tomu věřím i nadále. Kdyby se mi to včerejší špinění nezastavilo, asi by jsme zase jeli o víkendu na pohotovost, aby mě prohlédl dr. a řekl mě, že je mimi o.k což doufám, že bude i v Pondělí, kdy mám tu kontrolu u své dr. 😉

chrobacek
24. črc 2009

já 20.800,- při PK, AH, nedoplácela jsem léky ty mi vyšly, ICSI na 4 vajíčka....

chrobacek
24. črc 2009

dopl. léky, které jsou z části hrazené pojištovnou 5300,- ICSI 8000,- PK 4000,- AH 3500,- takhle nějak byly ty ceny

ivanalysonkova
24. črc 2009

holky děkuju, jen jsem chtěla mít zhruba představu. Na Obi jsem se začala v březnu léčit s endometriozou, pak LPK, a teď ještě musím vydržet další 3 měsíce s analogy. A pak asi IVF....

chrobacek
24. črc 2009

mrkla jsem ti do alba ty si teda fakt užíváš holka ☹ být tebou tak valím ihned po těch 3 měsících na laparku koukej miradce se to taky povedlo bude na to supr nachystaná 🙂

gabina79
24. črc 2009

Luci, jj, jak řekl Dr, striktně klidový režim..."musíte být doma hodná, jinak vás nepustím" 😀....to je super, že je mimísek OK..a v pondělí určo taky bude 😉

gabina79
24. črc 2009

Holky, víte, co mě napadlo, jak jsem jen tak ležela v té nemocnici? Vrána se supr hodí na tu práci, kterou dělá...protože vrána přece spolu s čápem nosí děti, ne? 😀