CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

gabina79
28. črc 2009

jo, luci, co kontrola? je nová fotečka?

gabina79
28. črc 2009

a mir jde dneska na kontrolu, že? tak držím pěstičky....mě už to taky za dva dny čeká, začínám být pomalu nervózní 😅

ywushka
28. črc 2009

pilotka: jo to tady pak bude jedna za druhou 😀 rodit 😀 to budeeee ale miminek 😀

lucka.adis
28. črc 2009

Holky, fotečku mám 😵 je to už ohodně větší a taky se to hrozně moc hýbalo.. dr.ho nemohla ani pořádně změřit, furt kopal nožičkama a s ručičkama dělal psí kusy 😀 M to dojalo tak, že málem uronil slzu.
Měříme 4cm-aspoň to co stihla a odpovídalo to přesně týdnům 10tt+6 (to jsem byla včera), máme ručičky i s prstíky + nožičky, prostě všechno co by mělo miminko v této době už mít. Našla tam i nosní kůstku, ale co to bude jsme nějak nerozluštili 😀 😀 je na to ještě brzo.

Jinak jsem dostala i těhu řidičák, takže super. Fotečku dám hned do Alba, jak budu mít trochu víc času..po obědě, jo?

Teď jsem byla s M v obchodě pro něco a myslela jsem, že tam omdlím z toho vedra 😝 😝 fakt mi to nedělá vůůůbec dobře, takže jestli uděláme ten srazík, byla bych pro ho udělat až bude aspoň pod mrakem a nebude takovej pařák 😖

ywushka
28. črc 2009

jedu pro obed🙂 pa

ywushka
28. črc 2009

lucka: taky jsme vzdycky strasne natesena z toho co miminko predvadi na ultrazvuku 😀 uz se nemuzu dockart na toho 12.8 az pojedeme na ten screeening

lucka.adis
28. črc 2009

ywush: já to ani moc neviděla, to spíš manžel a dr.se uculovali a manžel se tam málem rozbrečel 😀 😀

Jinak mi už dělá UTZ normálně přes bříško 😉

miradka
28. črc 2009

Ahoj holky, dnes vobec nestíham. Mužík má dovču, tak sme boli hneď ráno v Polsku. Kúpili sme šunčičku, úplne krásnu za pár korún a nejaké párečky. Potom sme skočili na malý trh a obdivovali kočíky. Je tam jeden obchod vedľa druhého, ale nakoniec sme našli aj obchod, kde mali vystavený kočík pre dvojčátka. Úplne ma to dojalo. Bol síce celý čierny, ale vraj je to teraz módna farba...to neva. Ale bol s otočnými kolieskami v predu kombinovaný, teda hlboký s taškou a zároveň z toho šlo jednoducho urobiť športový kočár. Stál len 10700 o je zatiaľ najlacnejší čo sme našli a je holandský myslím KEET alebo tak nejako..síce je na to ešte skoro, ale už sa ohliadame...aj postielky majú od 800 Kč. Mne sa moc páčila za 1300 polohovatelná a pár tyčiek šlo dať preč, takže staršie dieťa sa z nej može samo dostať, takže ho netreba brať na ruky a vyťahovať z postiielky.
No a teraz budem variť a potom o 14:45 ideme na kontrolu k dr. Už sa teším na mimča. 🙂

Luci, mala si vaginálny utz?

lucka.adis
28. črc 2009

Mir, ne e..psala jsem, že mi ho už dělá normálně přes bříško 😉

miradka
28. črc 2009

Luci a už ťa inak neprehliala? myslím zrcátka a tak...

gabina79
28. črc 2009

luci tak to je supr, že jde všechno tak jak má, a že je mimísek tak čilý...já jsem si doteď na utz žádného pohybu nevšimla, tak jsem zvědavá co bude, ve čtvrtek budu 9+6, to by mohl mít prcošek tak tři cm a taky už by se mohl pžedvést 😉
jinak myslím, že mě vaginální utz nemine ☹ , pak vám řeknu 😉
mir, necháš si dát další fotečku?
holka, platíte u svého dr za fotky?

gabina79
28. črc 2009

myslela jsem holky 😉 ležmo píšu pořád překlepy 😀

lucka.adis
28. črc 2009

Gabčo, já u své dr.platím za fotečku 50,-kč 😠 ale za to to stojí.. teď si počkám až na fotečky ze screeningu 😀 to je za 14dní.

gabina79
28. črc 2009

já vím, že to za to stojí 🙂...jen mě to zajímalo, bo ten můj dr je asi vydřiduch...teď nevím určitě, ale myslím, že chce za foto 150,-...no uvidíme....ze screeningu to bude krása, to bude líp vidět 🙂

miradka
28. črc 2009

Gabi, určite si nechám urobiť fotku, vyberajú za ňu 10 Kč. Len práve riešim v hlave čo si mám obliecť, či šaty alebo radšej kalhoty...keby to bol utz vaginálny, tak jasnačka šaty a keby nie, tak radšej kalhoty, to by som si ich nemusela dávať dole...to je dilema čo?? 😅

lucka.adis
28. črc 2009

Mir, mě dr.i prohlížela, takže jsem se stejně musela vysléct 😒 a potom mi dělala UTZ

Holky, jdu se najíst, máme hranolky a masino 😵 😵 potom sem dám ty fotečky a půjdeme chrupčet 😀

gabina79
28. črc 2009

já to taky vždycky děsně řeším..co na sebe, aby bylo triko/košile co nejdelší a zakrývalo co nejvíc 😀 ..bohužel mám spoustu triček jen k pupku nebo i nad (což je teď stejně pasé) 😒 ....to máš dobré, že chce jen desetikačku 😉

gabina79
28. črc 2009

luci, dobrou chuť a už se těším na fotečku 🙂

zabicka007
28. črc 2009

O.k. takže Elenka navrhuje 10.8. až 12.8., Rioko chtěla později než 10. 8., 12.8. jede Ywuš na screening takže by to mohla vzít jedním vrzem a Gábi chtěla koncem srpna nejdřív...tak zkusím nějaké ty termíny a každá si to vždycky zkopíruje a napíše se do termínu kterej jí vyhovuje a pak se dle toho domluvíme ju?

12.8....
15.8....
25.8....
28.8....
Jiný termín...
Je mi to jedno....Zabicka007,

elennka
28. črc 2009

12.8....elennka
15.8....
25.8....
28.8....
Jiný termín...
Je mi to jedno....Zabicka007,

miradka
28. črc 2009

Nechcem vám do toho kecať, ale vypadá to skor na 12 alebo 15. Koncom mesiaca ide Sim na dovču...Ja vás tiež chceeeeeeeeeeeeeeeem poznaaaaaaaaaaaaať, ale do Brna asi nebudem mocť...moc ďaleko 😢

Tak si dám radšej tie šaty...tiež mám samé krátke tričká, alebo potom také rozgajdané, čo sa nehodí k dr... 😒

ywushka
28. črc 2009

Ja mam screening v breclave!!! Takze me je termin jedno!!!!

monterka
28. črc 2009

Gábi,dr.chce za fotku 50kč a asi ti bude brát aji stěry. Ult.ti bude dělat ještě vaginálně. Přes břicho mi ho dělal ve 12tt. Budu ti držet palce ať to dobře dopadne! Mir,takže je v PL opravdu levněji,co?

simulin
28. črc 2009

Jiný termín: 😉
11.8. , 19.8., 20.8.

gabina79
28. črc 2009

12.8....elennka
15.8....
25.8....gabina79
28.8....
Jiný termín...
Je mi to jedno....Zabicka007

Monti, díky za info...s tím vaginálním utz jsem počítala, se stěry skoro taky, ale bojím, bojím...měla jsem za to, že jsem u něj četla, že chce přes stovku, tak to je supr...je ochotný, co se týče dělání fotek? No asi ho ve čtvrtek prubnu 😉

gabina79
28. črc 2009

u mě je ještě jedna možnost...jestli pojedu do Brna na ten screening, tak to by muselo být dřív, tak leda tak...ale to nevím určitě...navíc bych musela někam uklidit manžu, protože to by jel určo se mnou 😀 ....no to je jedno, kdyžtak se s vámi setkám na druhém srazu 😉

lucka.adis
28. črc 2009

Holky, já nemůžu 10.8 11.8 12.8 14.8. 😖

mayllou
28. črc 2009

ahoooj děvčátka, no vy jste se tady zase pěkně rozpovídaly, co jsem tady nebyla....já nemám totiž moc přístup na internet, pouze jenom, když si jdu ke kámošce na kafíčko, tak juknu na net nebo někdy v práci..ale to moc taky nejde...tak se omlouvám, že moc nepíšu...abyste si nemyslely, že po vašich drahocenných radách jsem se na vás vyprdla 🙂

holky to je tak krásný si číst ty vaše příspěvky, jak chodíte s mimískama na ultrazvuk a jak se hýbou a tááák....moc vám to všem opravdu přeji....já už se na to taky těším, doufám, že v září už s vámi budu debatovat na to stejné téma, jaké ted probíráte i vy...už se moooc těším, až začnu stimulovat a tááák....holky, že mě potom zase budete radit, když si nebudu vědět co se vším počít???? minule s tím strachem ze stimulky jste mě taky hodně pomohly no a vidíte??? DNESKA UŽ SE NA TO CELKEM TĚŠÍM 🙂

dooufám, že si pak na mě v září vzpomenete, která jsem a budete mě ze vším,ale úplně ze vším radit, joooo????

je tady některá z vás, která taky začne zhruba stimovat od září????

jinak všem gratuluji, kdo čekáte mimíska, už ani nevím kdo to všechno je, ještě vás pořádně moc neznám...tak v tom mám ještě trošku zmatek 😎

tak už musím zase končit...práce volááááá 🙂 holky užijte si ten sraz a já se loučím, zítra jedeme na dovolenou, tak se nějaký čas tady neukážu, tak doufám, že na mě nezapomenete 🙂

ywushka
28. črc 2009

mayllou nezapomeneme neboooj!!! A uzij si dovolenku🙂

monterka
28. črc 2009

Gábi,no ty stěry sou hnus... docela mě to bolelo. Na fotku ochotný byl...proč by taky ne když si to pacientka platí!