CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
29. črc 2009

já tu jsem takýýý a vůbec me to tu neba .... po práci jedu za kamoškou... onufat miminko a pokecat 🙂

miradka
29. črc 2009

tak ja sa idem vzdialiť...pošta volá... 🙂

simulin
29. črc 2009

Jj, muži na stromech jsem sledovala, když to dávali poprvé, jen chodil až 22.30, tak jsem kolikrát nevydržela. 😎 Hroozně mě to bavilo, sranda a i romantika. 😉

chrobi, nj ale tobě za chvilku padne, děláš do čtyř ne?

chrobacek
29. črc 2009

jojo 🙂 už to mám za pár

hanulamarkova
autor
29. črc 2009

ahoj holky tak jste mě přesvědčili, dneska pujdu normálně i když opatrně ven. Ale aspoň jsem si řekla, že nebudu si nic vyčítat...že jsem se měla šetřit a tak.
Petri já mám mutaci na 3. genu krve MTHFR (homocystein 19,2) a ano píchám si Fragmin. Čadová mi řekla, aby jsme předešli mikropotratům. Ale nijak moc mě to neomezuje. Prostě píchám dál. 😀

hanulamarkova
autor
29. črc 2009

Tak co holky co myslíte pilotka už jela ne? Má 38tt tak už rodí si myslím...tfuj, tfuj, tfuj aby byl vše tak jak má 😅

simulin
29. črc 2009

Hanul, to máš asi pravdu, příště až se přihlásí, tak už tu bude i s prckem. 😉

ywushka
29. črc 2009

Snazila jsem si vas docist🙂 Jsem doma strasne zaneprazdne,"asistuju" manzelovi na dvore pri sparovani dlazby (on sparuje a ja sedim na zidli a to jsem mu tu cinnost vymyslela ja-jsem to ale hodna manzelka) 😀 Cele dopoledne jsme ztravili behanim na uradech,takze pekna otava,ale za odmenu jsem si koupila jeste dvoje tehu kalhotky 😀 !!Dneksa jsem psala jedne kamaradce co jsme byli spolu na 1.IVF-ma uz termin,ale malemu se porad nechce najednou na svet 😀tak na ne myslim kazdy den🙂 a cekame co jeste pilotka🙂

lea: to si pis ze si pamatujeme a mooooooooooc gratulujeme

gabi:budeme drzet palecky na kontrolu

muschka
29. črc 2009

Ahojte Holky,

zase spíš jen zdravím a dočítám 😉 . Jak chodím do té práce, tak jsem v jednom kole.

Už se mi blíží KET, v sobotu jdu ráno na ultrazvuk a když to dobře dopadne, tak ve čtvrtek na KET, už se těším 🙂 !

ywushka
29. črc 2009

Mus: tak to je parada

muschka
29. črc 2009

Ahoj Ywuschko,
Crha se ptal, jestli chci zkusit otěhotnět tento cyklus přirozeně, ale já tomu moc nevěřím, snad je KET nadějnější...

I moje gynekoložka mi radí jít do toho hned. Prý za těmi neúspěchy můžou být i protilátky a těmi ET si tělo zvyká na těhotenství a hladinu protilátek postupně snižuje....

Holky přidávám se k vám, diskuze jak se chovat po ET - já taky dva dny polehávala a pak už chodila na procházky, jezdila za kamarádkou nebo k našim, na chatu, sem tam něco uvařila, prostě opatrně, ale vcelku normálně. Nevyšlo mi to, ale nemyslím, že kvůli tomu, že jsem neležela, co se má udržet to se udrží a nevěřím, že nějakým drncnutím se embryjko pustí
🙂

petrah.
29. črc 2009

Hanulamarkova:děkuji! Hani, kde jsi byla na hematologii? Já jdu do FN Bohunice, tak jsem zvědavá, jaký budou.

zabicka007
29. črc 2009

Leo obrovská gratulace, přijde mi to hrozně moc nedávno cos tady psala že jsi těhu a ono už to bude 9 měsíců 😀
Sim, trefila jsi to přesně, já jsem přišla z práce, práskla jsem sebou na gauč a spala až doteď od tři hodin-jako každý den, jsem pořád hrozně unavená, nevím, co budu dělat za pár týdnů, to ze mě bude hotová šípková růženka
Muschko a co ty? Jak je? Už máš přečtenou knížku? Doufám, že se líbila 😉

muschka
29. črc 2009

Žabi, ahooj 🙂 ! Teda čtu už 6tt, no to je bomba, vždyť je to nedávno co jsme spolu byly na ET 😀 !
Knížka od Wievega super, zabavil mi ji manžel, tak čtu Marley a já, není to jen o labradorovi, ale i o těhotenství, podařeném i nepodařeném, o dětech, rodině atd. Super, chtěla bych jít na film.

pilotkaanetka
29. črc 2009

ahoj holky já jsem pořád 2v1 😀

simulin
29. črc 2009

Jéé pilotko a já že už malá vykukuje na svět, 😉 😀 Ale umí napínat, co... 🙂 Tak se držte.
Žabi, no to ti fakt závidím, dnes bych asi prospala celý den. Ale už se mi blíží konec, tak se nemůžu dočkat, no a pak už jen zítřek a paráda, zase víkend volný. 😉

Muschko, taky bych šla asi první na ET, dokud je to tělíčko zblblé těma hormonama. 🙂

pilotkaanetka
29. črc 2009

simulin v pátek jdu do poradny tak to třeba popoženou 😀

sajmona
29. črc 2009

ahooooj holkyyyy,ted jsem si vás pěkně dočetla,vy jste teda upovídané🙂 já jsem dneska byla u známých a pěkně jsem se koupala v bazénku,opalovačka a tak lehárko...to je nemocenská,ale kontrola naštěstí nepřišla🙂 co teda ten srázek,já bych mohla ale až tak po tom 15.8. dopíšu to do té tabulky,chystáme se na tu dovču a tak bych byla moc smutná,kdybych vás nemohla poznat:(
s tím nativem jak jste tu probírali,docela se mi to jeví jako rozumný ale až po vyčerpaných ivf,furt je lepší zkusit nativ za 10 tis než ivf za cca 70 tis neli víc.navíc taky asi není dobrý rvat pořád do těla silný hormony,mě to ted stačilo duben a květen ,ještě ted mám břicho jak balon a tvrdý a tak nějak se necítím jako dřív,tak je možná lepší stimulovat lehčeji.

sajmona
29. črc 2009

jinak vybíráme ternmín dovči tak abych stihla tu stimulku,Musím pořítat,že jestli to dostanu jak ted po 26 dnech tak abych to stihla.Myslíte že by byl moc velkej problém,kdybych nestimulovala od 2dc ale od 3??kdyby náhodou,mám strach abych to neprošvihla:(
Jinak Hani,šetři se ale já myslím že to bude dobrý a mimous se tě bude držet zuby nehty.
Pilotka držím palečky🙂
sim: ty ještě jsi v práci???já bych se na to mola...🙂 no ale pokud sedíš tak aspon se zabavíš.Holky ale já zjistila že mě to normálně vyhovuje být doma,vůbec mi to nechybí 😀

zabicka007
29. črc 2009

Muschko, takže bez stimulky rovnou ve čtvrtek na KET? Tak to je super ne?? To je za pár!! No z těch týdnů jsem taky úplně unešená, je to fajn, že se to počítá od té poslední MS 🙂
Pilot 2v1, to jsi mě fakt pobavila 😀
Sim, no je fajn, že přítel dělá v Brně takže jezdí z práce až kolem páté a já z práce obvykle zdrhnu ve tři nebo i dřív takže mám čas se prospat 😉 No a pak ho večer otravuju že si chci povídat a že se mi nechce spát a on chudák utahanej furt nechápe, kde beru tu energii 😀

sajmona
29. črc 2009

12.8....elennka
15.8....
25.8....gabina79 ,sajmona(zdovči přij. tak 16.8 tak pak je to jedno)
28.8....
Jiný termín...
Je mi to jedno....Zabicka007, hanula,Ywushka (sama ridit nebudu,musim se nechat zavest)

sajmona
29. črc 2009

žabi ahoj jak se cítíš??🙂 no letí to,ještě si pamatuju jak jsme se domlouvali až pojedeme na chaalupu,že by jsme se viděly,a to jsemti říkala,no až se domluvíme tak to už budeš těhule🙂 no...a jsi🙂))

muschka
29. črc 2009

Ahoj Žabi, já mám manžela teď na plavání, tak můžu v klídku datlovat do pecka 🙂 .

No má to být bez stimulky, asi jen Utrogestan, možná mi něco píchnou. Ale vše záleží co mi řeknou v sobotu, zda je děloha nachystaná. Já zase písnu a Ty se Žabi drž 😉 .

Na srazík bych s váma moc ráda, ráda vás poznám, snad to půjde. Já můžu vždycky, jen aby to nebylo úterý nebo víkend, papa, m

irminka
29. črc 2009

tak děvčata,
já jsem se ted probudila a musím udělat pořádek v kuchyni, mně se táák nechce......Dnes jsem jakási šoufl, to bude z toho tepla..., odpoledne měl synáček fotbalový zápas, takže jsme přijeli uplně uvaření...

Jinak se mějte hezky, jdu poklidit, zalít muškátky a hodit nožky na gaučík, pappaapapa

ywushka
29. črc 2009

manzel mi utekl i s mym tatkou na kolach na pivo,me nechali samotnou doma☹ mam za ukol najit hotel pro nase na vikend ve velkem medery na slovensku! Chteji si udelat romantiku na vikend!🙂 Ale porad hledam jeden hotel jmenuje se Flower,ale ne a ne ho najit uz jsem z toho uplne silena!!! Ukazal se mi jen na ceskem seznamu,ale ja bych chtela primo jejich stranky,ale to bohuzel asi nemaji nebo ja nevim!!! A pres cestovku ceskou by je to stalo jednou tolik! Ale nechapu proc se mi neukazi jejich stranky-hledam to i pres zoznam.sk a i pres googl a nic!!

hanulamarkova
autor
29. črc 2009

ahoj holky, hezký večer s nožkama na vrchu, petri byla jsem tam a připrav se na opravdu veliké a dlouhé čekání...právě dneska mi přišli papíry s výsledkama homocystein se nikam nepohnul, jen doporučili ty dávky Fragminu. Pro jistotu, tak jsem ráda...
pilotko ty říkáš 2v1...my kindervajíčko, dva v jednom s překvapením 😀 😀 😀
muschko moc držím palečky na KET. Ať ti to vyjde

ywushka
29. črc 2009

Hezky vecer a dobrou noooooc

zabicka007
30. črc 2009

Saj, no jo, měla jsi naštěstí pravdu s tím těhulkováním, ale s tou návštěvou pořád počítám, takže jak pojedeš na chatu tak mi dej určo vědět, klidně i s manžou! Jinak s tou stimulkou vůbec ničemu to nevadí ten 3DC, já jsem stimulovala taky až od 3 DC protože jsem taky kvůli čemusi nemohla od druhého dne a nebyl v tom žádný problém, takže v poho!
Ywuško, já vyhledávala onehdá taky ubytování někde v Ralsku, a opravdu se ještě pořád najdou hotely, které nemají vlastní internetové stránky, takže je to možný, že je taky ten tvůj Flower nemá. Přeju pevné nervy...
😅

miradka
30. črc 2009

Dobré ránko holky, dnes sa chystám na gyndu pre papier na peniaze. Hovorila som vám ako som dopadla s nemocenskou? Tak som sa dovolala na sociálku a samozrejme pani, čo ma má na starosti je na dovči a vyprdla sa na mňa. Resp. nevyriešila problém s poisťovňou a našou účetní. Tak som bola rada, že som narazila na pani, ktorá ju zastupovala a postarala sa o to, aby sa problém vyriešil. Sim, povedala mi, že dostanem okolo 7000 Kč. Je to teda viac než som čakala...ja myslela, že dostanem tak nejako 2-3000 Kč. Neviem ako je to s tými %, ale pokiaľ dobre viem, tak by to malo stúpať, nie?

ywushka
30. črc 2009

miradka: ja kdyz jsem nastupovaka na neschopenku,tak jsem si myslela,ze podle vyplaty mi daji jen tak kolem 6tis Kc,ale ted mam normalne i 10500Kc a jsem spokojena,protoze cela moje vyplata jde na splatku hypoteky a to je akorat,takze nemusime nic doplacet z manzelove vyplaty! Jen se porad nemuzu dopatrat k tomu,jake jsou materske a rodicovske??!!

zabi: no je to mozne,je to novy hotel a prijde mi to divne,ze nema svoje stranky

Preju vam krasny slunickovy den,ja jdu dneska na pedikuru🙂