CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

simulin
3. srp 2009

Verio, hlavu vzhůru, třeba to embryjka zvládnou. Držím pěsti. 😉

zabicka007
3. srp 2009

Ahoj kecalky, tak jsem si Vás dočetla a musela jsem si dělat poznámky, abych reagovala na všechno, co jste tu napsaly... 🙂
Sim to s tím krvácením to musel být teda šok, reagovala bych úplně stejně protože když už se spustí krev tak je jasný, že se vyplašíš. A je to v pořádku, tak super 🙂
Pilotce držím moc moc moc palce, ať má pohodový porod a krásnou zdravou holčičku 😵
Muschko tak mám obrovskou radost, že KET bude, jestli jsem jim ultrazvuk líbil tak je to určitě dobře, kdyby třeba váhali tak by sis mohla myslet, že to nevyjde, ale takhle ti budu moc držet pěsti a věřím, že mě budeš následovat s // 🙂 ...stejně jako Hanulka samozřejmě!
Ywuš mě taky napsali vycházky z OBI jen na 4 hodiny, ale v době, kdy jsem teprve stimulovala, myslíš, že mi to prodlouží když je požádám?
Gabi já mám vycházky jak jsem psala 4 hodiny denně, ale doma prakticky nejsem, protože si myslím, že pravděpodobnost kontroly je opravdu malá...navíc chodím i do práce, takže asi tak 😉

zabicka007
3. srp 2009

Jinak dnes jsem byla na kontrole, je tam jeden krásňoučký bobišek, hcg přes 18000 jednotek a všechny hodnoty jsou naprosto v pořádku - sdělovala mi to dr. Čadová, takže ještě teď mi to zní v hlavě jako rajská hudba 😅 Další kontrola opět v pondělí, to už bude jen ultrazvuk tak snad budou opět výborné zprávy
Co se týká srazu tak já bych dala definitivní datum 20. 8. ve Vaňkovce, sraz v 14:00 hodin aby mohly dorazit i ty, které mohou až po 16:00, co vy na to?

simulin
3. srp 2009

žabko gratuluju ke krásnému hcg a říkáš je tam jen jeden. No zdá se mi to docela vysoké, tak třeba na příštím hcg už budou dva... 😀 😉

simulin
3. srp 2009

Jo a fotečku máš? Kdy nám sem nějakou dáš? 😎

zabicka007
3. srp 2009

Sim, doktorka viděla jen jednoho, nicméně říkala, že sliznice je dost vysoká takže je možné, že druhý byl schovaný...uvidíme. Fotečku jsme se domluvily, že ještě nebudeme dávat, byl to opravdu jen takový bobeček...ale slibuju, příští týden ji 100% vezmu a dám ji i do alba 🙂

elennka
3. srp 2009

zabičko, gratuluju 😉 😉 😉

muschka
3. srp 2009

Žabi, moc gratuluji 🙂 ! Tys mi pak zmizela do těch Bohunic, že? Já byla u crhouše hotová raz dva. Doufám, že Tě budu následovat 😉 . papa

Holky dík že jste na mě myslely 🙂 .

zabicka007
3. srp 2009

Muschko já jsem se totiž rovnou domluvila s Čadovou, říkala, že není potřeba chodit ještě za Crhou, takže jsem šla rovnou z ultrazvuku odvézt toho taťku...ale my dvě na sebe máme vyloženě na OBI štěstí, takže se tam určitě co nevidět opět potkáme 😀

lucka.adis
3. srp 2009

Ahoj holky, žabi gratuluju k miminku 😵

muschka
3. srp 2009

Ahoj Holky, já jdu cvičit Mojžíše, protože za půl hoďky máme návštěvu sousedy, tak abych to stihla. A taky jsem tomu teda moc teď nedala a to mám zítra rehabku před KET, tak aby mi nenadali 😝

ywushka
3. srp 2009

zabi: ja mam PN od obvodaka!!!Jinak gratuluju k peknym vysledkum!!!

mush:gratuluju k ketu🙂,budeme vsichni drzet palecky!!

nestacim na vsechno reagovat,kdo vi co pilotka! Dneska mi napsala ta kamaradka IVANA co se mnou byla na 1.IVF a na prvnim OPU,ze dneska v 11:11 porodila 48cm a 3,10kg chlapecka Tobiaska!!!🙂 Parada🙂 UZ se nam to zacina pomalicku potupne "lihnout"🙂 😀

Mejte krasny a prijemny vecer!!!Ja jeste musim zase cekat na tu manzelku meho bratranka,chce v devet pichnout zase pregnyl,tak musim vydrzet 😀 Dobrou nocku

hanulamarkova
autor
3. srp 2009

Ahoj holky. Dneska jsem se vám vůbec neozvala, protože jsme měli vypnutý proud od 7 hodin do 16 hodiny ☹ ...pak jsme se vytratili na zahradu a malá se koupala v bazénu...tak byla pohoda já byla schovaná ve stínu...
Sim teda to jsou nervy jen ještě odpočívej aby se vám nic nestalo...dávejte na sebe pozor 😉
Žabi moooc krásné hcG 🙂 ...doufám, že i já ho takové budu mít...ne ještě jsme netestovali dala jsem manželovi k rozhodnutí...jak koupí testík tak testnu ale jelikož jsem pořád doma, tak se do lékárny nedostanu tak mě to neláká. Řekl,že vydržíme do soboty a pak budeme spolu plakat (buď štěstím, nebo smutkem)...jinak zase se mi zdál sen o čtyřčatech...dvě děti jsem nechala dole babině a dvě jsem nesla do poschodí ... nachystala jsem je na nočník(byli to batolata)...a jedno v pohodě a druhé mi začalo kadit v náručí no nestihli jsme to na ten nočník a bylo to všude 😀

no magor na hlavu 😀 😉

ywushka
3. srp 2009

hanu: 😀 😀 😀 jejda ty mas teda sny 😀 😀 😀

veria
3. srp 2009

Holky, díky všem za info, takže utz v neděli žádný problém. Nebudu vám tady kazit náladu svým negativismem, já prostě na ten KET jdu jen abych měla pokoj od manžela, protože vím, že to s těma pomalejšíma embryama nevychází. Každopádně všem tady přeju hodně úspěchů.

emmka3
3. srp 2009

haniii, ja sa uz tiez neviem dockat soboty ... a plakat budeme traja a ja dufam, ze od stastia 😵

irminka
4. srp 2009

hani: víš co znamenají ve snu hovíška? No přece štěstí.......Tak držím moc palečky 😉

miradka
4. srp 2009

Dobré ránko holky!

Hani, takže žiadne strachy, už to máš skoro na 100% 😀

ywushka
4. srp 2009

Dobre ranko vsem🙂!!!Tady je zatazene,lepsi nez nejaky parak!!

Preju hezky den vsem!!

Hanu: to si pis ze to mas!!! 😉

ywushka
4. srp 2009

MAM NOVE FOTECKY BRUSKA 😀

hanulamarkova
autor
4. srp 2009

jééé holky mooc děkuji... snad to bude a podvědomí mě nelže 😀
ywuško noooo teda ty jsi poskočila s tím bříškem paráda... 😉

simulin
4. srp 2009

Dobré ránko,
Hanul, určitě budete plakat štěstím 😉 Ty sny jsou toho důkazem 😀 😝 - tolik hovíšek...

Žabko, no jsem fakt zvědavá, jestli tam nebudou dvě. 😎

Ywuskhko, bříško pěkné aspoň vidíš jak šampiónek pěkně roste. 😵

ywushka
4. srp 2009

Doma mi to taky vsichni rikaji,ze mi hodne povyrostlo!🙂

ywushka
4. srp 2009

Ale zacinaji pekne narustat i kila,kdyz se podivate na prvni fotecku z toho 5tt🙂,tak je tam velky rozdil 😀 ,ale me to nevadi,zatim jsem pribrala od posledniho vazeni u doktora 3kg 😀 ,tak to se jeste da,mamina mela narust 30kg na obe tehu 😀 Ted teprve zacne to obdobi kdy se zacina pribirat

gabina79
4. srp 2009

Dobré ránko 🙂
Žabi, gratuluji mooooc, to je super...a asi jsem se spletla - ta původní hodnota nebyla nějak výrazná, ale teď to hcg narostlo dost, takže že by fakt dvojičky???? To by bylo supr 🙂
Ywuš, krásné bříško, šampionek pěkně roste 😉
Hani, moooc ti držím pěsto, aby to byly slzy štěstí...určo to vyjde 😉
Verio, já si tě taky pamatuji, dala sis dlouho oraz, ale aspoň do toho teď jdeš s čistou hlavou 🙂 ...kolik máte mražáčků???? ...chodí sem jedna kočena, která čeká z Ketu dvojčátka, takže stát se může 😉 ..kdyby se nepovedlo, tak pak hned jdete do dalšího ivf? Držím pěsti 🙂
Muschko, supr, že jdeš na Ketík, tak to na tebe budeme myslet, aby to vyšlo 🙂 😉

simulin
4. srp 2009

Ywushko, tak já už přibrala 4kg 😠 a to jsem teprve ve 13tt. Musím se zeptat maminy kolik přibrala ona. 😅

gabina79
4. srp 2009

Jinak jsem dnes byla u Dr...teda spíš jen u sestry 😀 ...vzala mi krev, vyplnila průkazku, dala mi nějaké brožurky a tradá domů....samozřejmě, že jsem ráno zapomněla, že chtěla vzít ranní moč, to jsem si uvědomila, až jsem došla s wc a viděla zkumavku na stole...tak jsem se vrátila na wc a naštěstí mi v močáku něco zbylo, tak jsem jí tam trochu cvrkla - no snad to nebude problém....nejlepší je, že jsem se v noci vzbudila a ještě jsem si říkala, že na to nesmím zapomenout a just...no jo, hlava mapa 😀

gabina79
4. srp 2009

Já zatím nepřibrala, ale moje mamka se mnou přibrala dost a pak jí to zůstalo 😒

simulin
4. srp 2009

Mojí mamči zase zůstaly velké prsa snad 5-tky, se modlím abych to tak taky neměla. ☹

ywushka
4. srp 2009

gabi: to jsem munule s tim curanim mela uplne stejne! Celou noc jsem si opakovala,ze si to rano nesmim zapomenout vzit a pak prijedu do breclavi a sestricka rika-mate ranni moc?🙂 ha ha ha tak me hnala na Wc i se sampuskou-bylo to pres celou chodbu kde sedeli lidi🙂 takze jsem pak musela projit zase zpet za sestrou a kazdy me videl,no co nadelame🙂 😀

sim: tak mamce nezustaly prsa skoro zadne! Ja jsem mela vzdycky asi tak -1 😀 ,ale ted uz mam pekne dvojecky skoro 😀