CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
15. srp 2009

Pilotka: to je parada🙂 Je to zlatiiiicko!!!

Me od rana boli pri vztavani ze zidle v pravem podbrisku-tam kde je slepak! Kdyz lezim a nebo sedim je to v pohode,ale kdyz vztavam tak me to tam boli! Muj gynekolog vzdycky rika ze takove bolesti v podbrisku jsou normalni,ze prece bych nechtela aby se mi vyvijel plod a rustl bezbolestne! Tak ja fakt nevim! slysela jsem ze slepak je v tehu nejak divne ulozeny a ze muze dlat problemy...!! Jinak pohyby mam tak snad to nic nebude! ted jsem vyslala manzela do cukrarny,dostala jsem chut na nejaky zakusecek!!

gabina79
15. srp 2009

Ywuš, snad to bude OK..tak se moc nepřepínej a odpočívej, pak to bude určo dobrý...je fakt, že ten růst a roztahování dělohy přece musíme cítit 😉 ....já jsem si udělala zákuseček doma 🙂 ...ze zakysané smetany, broskví a piškotů...mňam už se těším, až to bude naležené, abych si mohla dát 🙂

cincolina
15. srp 2009

Ahoj holky,
všechny zdravím a hlásím výsledky z dnešní krve a UTZ. Na jednom vaječníku 3x10 na druhém 2x10 a 4x9. Dávky mi zvedli na 262,5. Tak doufám, že to je dobře 🙂. Crha se tvářil, jakože to přesně odpovídá těm dávkám co dostávám 😎

ywushka
15. srp 2009

cinco: kazdy na stimulku reaguje jinak-ja jsem mela vzdycky na zacatku 150j. a pak mi to snizoavli az uplne stopli a v kazdem vajecniku na kontrole po tech prvni sedmi dnech jsem mela asi 15-20 folikulu,ale pak tam nebyly skoro zadne vajicka,lepsi je ais min nez vic-nezalezi totiz na kvantite,ale na kvalite,tak budeme drzet palece aby to dopadlo co nejlip

ywushka
15. srp 2009

V cukrarne meli jeste zavrene☹ takze mi privezl jen cokolady🙂

lucka.adis
15. srp 2009

Ahoj kočky, teda vy si teda dáváte mňamky 😵

Venku je zase pařák. ale je to super, protože máme mladýho na koupališti s tchánovcama 😉 večer nám ho dovezou, takže si to parádně užije. Já si v klidu uklidila a peru prádlo, chvílama něco požeru nebo zabloudím do lednice a je mi fajn 😀

cinco: přesně tak jak píše ywush, já na ni třeba zareagovala i 2x hyperstimulákem 😖

sajmona
15. srp 2009

Ahoj holky,tak jsem zpatky z dovci,jeste jsem vas babuleny nedocetla,jen jestli to zvladnu🙂takze jeste nevim co je tu novyho. Preji krasnou sobotu

ywushka
15. srp 2009

saj: tak pekne docitej🙂 a vitej z dovolenky!!🙂 To byl urco super relax🙂

Tak my jedeme na tu vecu uz dneska,protoze manzel ma zitra nejake povinnosti! Jdu se nachystat! Mejte se krasne
trosku jsem si pospinkala🙂

sajmona
16. srp 2009

Ahoj holky,no kde jste vsechny? Ywi: to vis ze to byl relax a nicnedelani,ale jen co jsme prijeli tak to zase zacne,doma peknej bordel,tchan hlidal psy tak si to dovedes predstavit.jinak gratulace k chlapeckovi🙂 tak jsem vas tak zhruba docetla,bylo toho moc. Tak nemuzu reagovat na vse,jen ze je fajn ze zabka a snaha jsou v poradku. To jsem si oddechla. Holkyyy a co teda ten sraz? Plati to toho 20.8.???

sajmona
16. srp 2009

Chrobi,tak jak to s tebou vypada teda? Ja uz zacinam byt citliva,bricho a prsa boli,tak pocitam ze v tydnu mrcha dorazi. Jo a co se tyce te ha tak to mrcha byt nemohla to se neboj. Ta ji totiz oddaluje,jen si telo zvykalo a nekdo to tak ma ze nejaky ten mesic řini nebo jine priznaky.takze jestli jsi ji vysadila tak pocitej kazdnym dnem dorazi.

sajmona
16. srp 2009

Špiní ne řini 🙂

zabicka007
16. srp 2009

Tak jsem Vás dočetla, ale byla to fuška...
Předně gratuluju Lucce k úspěšnému screeningu a k holčičce - je to moc krásný, jen tak dál! ¨
Ywuš, tobě zase gratuluju k chlapečkovi, aspoň to bude vyvážený 🙂 Jak jsi psala, že nejšťastnější je asi nastávající děda,tak to plně chápu,můj taťka totiž měl nás, tři dcery,takže potomka se dočkal až v podobě vnuka od nejstarší ségry a dodnes si ho hýčká 🙂
Besinko,co se týká té péče na OBI,nedivím se ti,že máš pochyby,já jsem teď ležela čtyři dny na OBI na oddělení 7, a ve srovnání s péčí oddělení 16 je to fakt hrůza-na šestnáctce, kde ti vlastně pomáhají otěhotnět,je to super-přístup doktorů,vše ti vysvětlí atd. Oproti tomu na sedmičce je naprostý nedostatek doktorů,všechno je zmatené,nic se pořádně nedovíš-sama jsem si to teď prožila,a jsem pěkně naštvaná-později Vám to všem ve zkratce popíšu...
Hani, Luci a všechny,co jste si prožily ty útrapy,nechci se k tomu vracet,ale musím říct,že mi tady tekly slzy proudem,a to ledacos vydržím...jste všechny moc silné a zasloužíte si štěstí!!!
Gabi,nejsem si jistá,jestli ještě mám jít na OBI nebo už ne,nikdo mi nic neřek,ale v propouštěcí zprávě mám ,,předána do péče registrujícího gynekologa, kontrola po tel. domluvě do 3 dnů po prouštění". Z toho usuzuji,že už asi pod OBI nespadám a kontrolu si teda musím domluvit u své gynekoložky.
Jinak všechny Vás moc zdravím,jsem ráda,že jsme zas ,,v kontaktu,, dost jste my všechny chyběly-Vy a Vaše podpora 🙂
SRAZ JE 20. 8. VE VAŃKOVCE KOLEM DRUHÉ HODINY,KDYŽ BUDETE NĚKTERÁ CHTÍT PŘIJÍT DŘÍV NEBO POZDĚJI TAK TELEFON NA MĚ MÁTE,TAK SE DOMLUVÍME,JÁ MŮŽU KLIDNĚ I DŘÍV

sajmona
16. srp 2009

Zabi,a ve vanlovce kde? Asi jste to uz psaly ale nejak jsem se v tom ztratila.

zabicka007
16. srp 2009

Já bych navrhovala přízemí u krokodýla, jak je ta velká kašna a v ní krokodýl v přízemí zhruba uprostřed Vaňkovky-nejde to přehlédnout.

ywushka
16. srp 2009

Zabi: vankovku znam jak svoje boty🙂!!! Najdu to uplne bez problemu!

Ja uz mam navarene-delala jsem ZASE bramborovy salat a rizky,manzelovo oblibene jidlo🙂 a cekam az prijede,je zase kvuli tem zkouskam nekde odjety! volala mi svagrova (jeho segra) ze jestli by jsme ji nevzali dneska do brna,jsem zvadava co na to bude rikat manzel,jestli se nahodou totiz nebude chtit ucit!!

veria
16. srp 2009

čau holky, byla jsem dnes na utz před ketem, a poprve jsem viděla dr. Kummela. Bohužel i naposled, dnes to tam byl jeho poslední den, odchází do jiné nemocnice mimo Brno. Škoda, byl moc sympatický. Jinak mám sliznici prý luxusní 10 mm (13 DC), ovu se taky chystá, tak mi píchli Pregnyl, že se můžem snažit ještě doma a ve čt na KET.

ywushka
16. srp 2009

veria: budeme drzet vsechny palecky aby to dopadlo s ketikem co nejliiiip!!!

veria
16. srp 2009

ywuš, díky díky, moc nadějí do toho nevkládám, ta embrya nejsou asi nic moc, ale uvidíme.

zabicka007
16. srp 2009

Kummel odchází?? Tak to je škoda,byl fakt sympaťák...s těma doktorama je to tam fakt špatný,říkala mi holka,co se mnou ležela na pokoji,že je doktorkou v Bohunicích,že s Obilňákem to jde z kopce právě kvůli nedostatku doktorů-na odd. 16 to zatím není tak znát,ale co se týká odd.7 a všech,kde je doktorů víc zapotřebí tak je to špatný...ležela jsem tam dvakrát a vždycky jsem si to moc chválila,ale tentokrát jsem byla úplně vyvedená z míry-nikdo mi nic pořádně neřek,když mi brali krev nebo moč tak jsem se musela dva dny dožadovat,aby mi někdo sdělil výsledky.Na vizity chodila taková mladá doktorka,profesionálně teda moc nepůsobila,zvlášť když ji při velké vizitě sepsul dr. Hudeček,jestli si myslí,že je rozumné abych užívala ultrogestan a ještě mi píchali agolutin.Tahle doktorka navíc vždycky chodila ráno na vizitu v době snídaní,takže to mě taky dost štvalo.2,5 hodiny jsme čekali v čekárně na ultrazvuk,no prostě síla.Vrchol všeho byl,když mi tahle mladá doktorka diagnostikovala mykozu,a to pouhým okem při vyšetření a předepsala nějakou mast na to,kterou mi pak sestry nechtěly vydat,no když to zkrátím tak po dlouhých peripetiích jsem si pro ni šla do lékarny a jen pro jistotu se ptám,jestli se to může v těhotenství-a lékarnice na mě vykulila oči,že tohle rozhodně ne,zvlášť ne v prvních třech měsících...v letáčku k té masti bylo napsáno,že ,,přípravek se nesmí užívat v prvních třech měsících těhotenství"!!!! Tak já zpátky za milou doktorkou a ona na to: ,,Aha, tak to jsem si neuvědomila,tak já Vám napíšu něco jiného,to víte, on je tady teď takový fofr,tak se to občas stane..." No na to jsem opravdu neměla slov.... 😠 😖

veria
16. srp 2009

Žabi, hm, tak to teda nic moc. A dr. Vrána tam pořád ještě je? Kummel tam dneska neměl ani sestru, a bylo tam - v neděli! - hafo lidí.

zabicka007
16. srp 2009

Dr. Vrána tam byl určitě v pondělí na pohotovosti,to on mi sdělil tu úžasnou zprávu,že už i srdeční akce tam je... 🙂

veria
16. srp 2009

A tys měla nějaké problémy na začátku, že jsi tam ležela?

zabicka007
16. srp 2009

Veri,v pondělí 10.8. jsem večer začala silně krvácet, odešel ze mě i asi tak 10x10 cm kus sliznice,takže jsem jela na pohotovost.Vše dopadlo naštěstí dobře,propouštěli mě v pátek.Do té doby nebyl žádný problém,ani špinění,ani nějaké zvláštní bolesti či zvracení... 😒 Takže teď už bojim bojim co bude dál...

veria
16. srp 2009

Aha, šmankote, tak to muselo být docela hrozné, jako na psychiku. Umím si to představit..... Snad to bude už o.k.

zabicka007
16. srp 2009

Vero, hrozné to bylo, ale na druhou stranu mě a doufám,že do budoucna i někomu jinému, to dodá sílu, protože jestli byl bobek schopný přežít něco takového, tak už musí přežít všechno... 🙂

elennka
16. srp 2009

ahojda holky, teda vás dočíst 🙂)) Byli jsme včera a dnes na chalupě, likvidovat v lese polom po vichřici... tak jsem samý škrábanec... ale kus práce udělané.. ale ne vše ještě nás to čeká o dvou víkendech..
Zabi, doufám, že budeš mít vše oki.. tvoje mimčo je bojovník 🙂
V ten čt hlásím účast tak na 50%, podle toho jak se domluvím s kolegyňkou v práci.. / jestli za mě něco vezme/..
No jdu na chvilku odpočívat..

veria
16. srp 2009

Žabi, nějaký hematom to byl? To je docela časté, ale často se to i ve zdraví překoná, když je silný bojovník. Tak ať je už vše v pořádku.

lucka.adis
16. srp 2009

Ajoj holčiny, jdu na vás jenom mrknout a pozdravit vás..

ywush: já dneska dostala hroznou chuť na bramborový salát a řízek, takže jsem ho udělala na oběd taky 😀 díky bohu, že to kluci jedí... špenátem bych je pěkně odradila 😀 😀

žabi: super, že je vše o.k a mimi se drží. Na ten sraz se pokusím dojít, kdo tam vůbec bude a kdo ne??? 😕
Jinak mě určo poznáte, mladá holčina ostříhaná na krátko 😉 a budu se těšit.

lucka.adis
16. srp 2009

tak jsem se přejedla švestek, jsem zvědavá, co to semnou udělá 😅 😀 😀 na to bramborovej salát, jogurt.. hmmmmmm 😠

miradka
16. srp 2009

Ahoj holky, vy mi tu furt robíte chute s tým salátom...no máme toľko jedla v chladničke, že šalát by sa tam už ani nemestil 😠
Veri, to je super, že máš pripravené bydielko pre embryjko, vypadá to sľubne 🙂
Žabi, ten kus sliznice vyšiel naraz? To by som asi skolabovala od strachu 😖 ešteže si v poriadku, musíš si dávať na seba pozor a na tu mykózu si poriaď mydlo ako prevenciu, teraz ma nenapadne ako sa volá, to intímne...aj ja som ju mávala, ale odkedy mám mydlo, tak nemám problém 😉