CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
28. srp 2009

Dobré ráno kočky,

pěkný sluníčkový den... chrobi, moc na tebe holka myslím!!!!! 🙂

Miradko, to je super dáreček 😵 my to měli stejně 😅

dakaj
28. srp 2009

Krásné ráno holky. 🙂
Miradko tak to je superže vám to tak vyšlo.
Lucky a jak ti dnes je,už je to lepší ? 😉
dnes musíme držet palečky chrobáčkovi 😵 ať jí to dobře dopadne.
Holky dnes si pujdu koupit těh.testík a v neděli to skusím testnout. 😉
Vy jste to plkání včera pěkně rozjeli 🙂
Tak já valím na nákupi.
zatím se mějte

lucka.adis
28. srp 2009

Ahoj Dakaj, zatím je mi dobře..protože máme v obýváku francouzské onka až na zem a nesvítí mi sem sluníčko, odpoledne to bude horší 😖 no, uvidíme jak to budu zvládat. Včera to bylo fakt špatný 😔
Budu držet palečky, aby na testíku byli // 😵 😵

miradka
28. srp 2009

Luci, už ti je lepšie? Dnes má byť ešte hic, ale cez víkend len 22 stupňov, tak by nám mohlo byť už fajn 🙂

Dakaj, ako dlho ste sa vlastne s manželom snažili o mimčo? Ja si na teba nepamätám, asi si tu chodila zrovna v období, kedy som mala pauzu medzi 1. a 2. IVF 🙂

lucka.adis
28. srp 2009

Mir, myslíš, že za dvě zavinovačky dát 180,-kč je moc? 😕 Jsou tady od jedné paní, která je prodává z inzerátu na koníkovi.

lucka.adis
28. srp 2009

Se totiž nějak nemůžu připojit na aukro a nakupovat pomalu tam 🙄 🙄

dakaj
28. srp 2009

Miradko mi se snažíme už asi 4roky,ale po vyšetření jsem zažča běhat před 2roky. Prošla jsem si 1 IVF v heliosu. Tam zistili že s 6embryi bylo jen jedno uplně zravé a jinak zbylé měli genetickou vadu. Tak jsem šla na obi . a tam mi navrhli abych šla na darovaná cajíčka,že stou mou genetikou to nevidí nadějně. tak jsem čekala až se najde dárkyně, která mi bude vyhovovat a po pul roce jsme se dočkali.

ywushka
28. srp 2009

lucka: to urcite neni moooc!!!

lucka.adis
28. srp 2009

Ywush: tak já to teda beru.. i za cenu, že bych měla jednu v postýlce a druhou v košíku.. do kočárku stejně budu kupovat novou 😉

monulkab
28. srp 2009

dakaj a jak to probíhá, tu dárkyni si můžeš podle něčeho vybrat? vím že je to dárcovství anonymní, ale určo k tomu dárci dostaneš nějaké info nebo ne?

miradka
28. srp 2009

Luci, Ywushka má skvelý prehľad, ona nás bude zásobovať radami a inými informáciami 😉

Dakaj, tak aspoň že takto možete mať embryjká a určo sa to podarí 😉

ywushka
28. srp 2009

miradka: to si pis ze mam prehled🙂 VCera jsem koupila od RALPHA LAURENA uplne paradni overalek nenoseny jen za 100Kc🙂 to je super cena🙂!!!

ywushka
28. srp 2009

a na www.nejlevnejsihrackarna.cz jsem nasla spoustu levnych postylek i s povlecenim tak za 3500Kc

lucka.adis
28. srp 2009

ywush: můžu tě o něco poprosit? Jestli by jsi našla něco pěkného na aukru v neutrální barvě a za příznivou cenu, můžeš mi to vyaukrovat? Mě to prostě zase nejede 😠
jinak díky za info 😉

ywushka
28. srp 2009

Lcuka: urcite ti budu moc neco neutros vyaukrovat🙂 Jen se naobedvam🙂

ywushka
28. srp 2009

Lucka: takze sed u pocitace🙂 aby jsem ti mohla poposilat odkazy! A pak mi jeste rekni co by to melo byt🙂

dakaj
28. srp 2009

Holky tak jsem dorazila domu s nákupu a jsem KO 😝
Monulko: máš pravdu je to anonymní a ty se nedozvíš o té dárkyni vubec nic a naopak.
Doktorka si jen napíše do svích papíru jak vypadáš ,barvu vlasů očí a tak a ještě jsem jim tam dala krevní skupinu,ale nevím jesli to je nutný.

dakaj
28. srp 2009

Jo, a to jsem musela podepsat souhlas že dárkyně muže mít HIV,nebo AIDS, ale že testy
budou až za 6měsícu. To je asi to nejhorší na tom dárcovství 😠 Ale dok. mě uklidnila ,že dárkyně jsou vysokoškolačky a že je mají prokleplí ať nemám strach.

sune
28. srp 2009

dobré poledne holčiny 😉 dnes má být teda horko, tak mám zakázano od manžela vylézat ven. Včera jsem si šla lehnout až kolem 22.h. a manža už brblal, že si jednu blastu vezme k sobě, že by se u něj měla lépe. jen by polehával s ní atd. chlapi no 🙂 Těhulky,co vaříte pořád? Já mám pořád hlad a včera objevila recept na ciabattu s rajčaty, tak ji zkusím upéct. nepekla jste již už některá?
Chrobi, už se snad raduje ze svých vajíček. bude sem dnes psát? mylsím, že psala, že nemá doma net...
Mirad., blahopřeji k výročí. můžu se zeptat, jak dlouho jste se snažili?
Luci, to máte stejné jak my. taky už mi do obýváku začíná svítít slunce,tam bude zas 26 stupnů jak vyšitých 😉 tak se šetři.
Cin, díky, já budu decp. píchat zítra a netěším se. měla jsem ho na 1. ivf a na druhé si radši vzala ten synarel a včera mi dali decap. no ale co bych pro mimča neudělala ,že 😉 budeš si dělat testík doma? jak se cítíš?
Dakaj, to dárcovství dělají i na obi? vím,že to nabízí reprofit, je to v šalině. Tak moc přeji,at ti to vyjde a máš už jen radost
hani, díky. užívej si s malou výlety a popíjej červené vínko,at se ti mrcha brzy spustí a můžeš si jít pro miminka. Kolik jich máte zamražených? nám opět nezůstalo žádné,ale u nás by to asi nemělo význam, když se nám zastavuje vývoj. jsem neskutečně ráda, že jsme docílili tohoto apson.

sune
28. srp 2009

holky, ještě se chci zeptat.kolik prášku od bolesti si můžu za den dát? já bych použila teda spíš jemnější jako panadol. chytly mě osmičky, už je mám všechny skoro venku,ale ted to nějak hnisá a nemůžu otevřít pusu. kloktala jsem tamtum a asi zkusím i slivovici snad.

lucka.adis
28. srp 2009

ywush: moc děkujíííííííííí 😵 teď jsem psala jedné paní ohledně dupaček tady na koníkovi a zatím se mi neozvala, ani s těma zavinovačkama, takže nevím co a jak. To je fakt jednání 😠

ywushka
28. srp 2009

sune: panadol se myslim muze,ale ja uzivam jen paralen a ten se muze v beznem davkovani!!!

lucka: ja jdu ted pect mufinky a delat chlebicky🙂 tak se ti pak budu venovat!!!

chrobacek
28. srp 2009

Baf jsem tu ..... pouze 4 vajka ☹

sune
28. srp 2009

ywa, ok. paralen už jsem zkoušela a nezabral moc. tak ještě risknu panadol na noc,at se vyspím
chrobi, ty jsi v práci? kolik jsi jich měla posledně? vidím, že se nám to snižuje,co? nezoufej, uvidíš, že to budeš mít jak já. taky jsem byla zdrblá, že mám jich jen 5 a pak to oplodnění, výčitky a do ted jsem ráda, že ty dvě aspon přežili.

cincolina
28. srp 2009

Chrobi ahojjj,
4 ale určitě silný a statečný!
Jak se cítíš?

cincolina
28. srp 2009

Na mně teď padá pomalu depka, břicho už mně skoro nebolí, tak přestávám mít totálně pocit, že se něco dělo a že by se moruše (takhle jim říká moje mamka) mohly držet...

chrobacek
28. srp 2009

SUNE holka já mam z tebe radost to je opravdu krása...... ty se musí chytit obě !!!

jo jsem v práci 🙂 minule taky 4 tak jsem naprdlá, že to nic moc nepřineslo nového, ale doufám, že budou třeba kvalitnější ne? 🙂) jo spermiogram máme lepší 🙂)

chrobacek
28. srp 2009

já věřím všem 4 prostě vydrží 🙂) a ptala jsem se jestli je nemůžeme nechat na misce o den déle a ona řekla, že se tó takto nedá až podle toho jak budou vypadat... no tak uvidíme

jinak já jsem OK nic mi není 🙂

chrobacek
28. srp 2009

CIN neboj moruše jsou ještě malé a je čas aby o sobě daly vědět 🙂))

lucka.adis
28. srp 2009

ywush: já budu teď taky péct, ale štrůdl a budu dělat ještě zapečené brambory s masem a s kysaným zelím. Občas sem nakouknu, ju 😵 jinak moc díky!!!!!!!!!

Chrobi, určitě to budou bojovníčci a víc kvalitní 😉