CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
1. zář 2009
ywushka
1. zář 2009

jejda to je dneska silena nuuuuuuda!!Uz nevim co bych vymyslela aby se nenudila,cely den me nebavi tady sedet,ale co me jineho zbyva?🙂Asi si pujdu cist casopis-mam predplatne casopisu MAMA A JA🙂 a vcera me prislo prvni cislo,tak si asi pujdu cist

lucka.adis
1. zář 2009

Na kolektivní fotečce jo, ale sám tam nikde není a to jsem si myslela, že tam bude, když tam je i Čadová 😉

cincolina
1. zář 2009

Miradko, Kummel už na OBI nepracuje, odešel myslím mimo Brno tu někdo psal. Byl můj nejoblíbenější 😅

lucka.adis
1. zář 2009

ywushko, já se teď láduju špenátem 😀 😀 a potom si půjdu lehnout..

Miradko, stejně to bylo zlatíčko 😵 (myslím Kuumela)

lucka.adis
1. zář 2009

nikdy to nenapíšu tak jak to má být 😠 😀 😀 to jeho příjmení

lucka.adis
1. zář 2009

Cinco, já i vím, že se měl ženit... bral si jednu mlaďounkou sestřičku z odděl.7 takovou mlaďounkou blondýnku.

ywushka
1. zář 2009

jejda mamina zase nekam odjela a ja musim jit hlidat ty dynove jadra,jsem z toho opravdu cela na krivo🙂

monulkab
1. zář 2009

no já to píšu páč se na to chci optat vás, já osobně si myslím že je to klasický model, kdy se holce nepvede IVF tak hned začne pomlouvat CAR ve kterém ji IVF dělali, stejně tak jako někdo pomlouvá Helios, najdou se i nespokojené pacientky na Obilňáku a tak dále. Já osobně vkládám do obilňáku důvěru,odkázala mě na něj moje současná gynekoložka která tam dříve taky dělala a teď dělá na soukromo. A to beru jako směrodatnou referenci, páč nejlepší info o "firmě" člověk vždycky dostane od člověka který tam skončil, to si člověk pak nebere servítky a pustí spoustu informací, takže si myslím že by mě tam moje mudr neposílala kdyby věděla o nějakém problému. je to nejsympatičtější doktorka kterou jsem poznala. Jen jsem se prostě chtěla zeptat, ne nikoho pobouřit či tak něco... 😉

lucka.adis
1. zář 2009

Monulko, stejně si na Obi musíš udělat svůj názor a neposlouchat ostatní. Každý to bere jinak i když je teda fakt, že do Heliosu bych už nikdy nevkročila 😠

miradka
1. zář 2009

Cin, ja viem, už ste to tu písali, práve prto som sa dívala, kto ešte podľa monu odišiel. Myslela som, že to tam aktualizujú.
Luci, odkiaľ máš také info? No téda, tak na blondýnky, to mám smolu 😀 😝 Monu, nepobúrila si ma, ani nikoho iného. Ja len sa čudujem tým informáciám a skúšala som zistiť, kto ešte odišiel, ale vieme len o Kümelovi 😉 😉

miradka
1. zář 2009

Len sa divím, že ten Huser sa tam tak dlho drží, toho teda vobec nemusím - ako si spomeniem tie sliny na krajíčku úst 😖 😝 😀

monulkab
1. zář 2009

ježiši neděste mě,já byla na vyšetření na obi jednou v životě když jsem měla problém po vysazení antikoncepce a můj minulý mudr měl dovču (napsal mi na bolesti břicha antibiotika že tam je prý nějaký zánět, já z nich blila, tak jsem šla na obi na kontrolu a poprosit o jiná antibiotika, vyšetřila mě mudr Rejdová, byla taková přísnější ale přišla mi fajn, a konstatovala, že žádný zánět nemám, ale že se jedná o ovulaci 😀 ) dobrý ne?

lucka.adis
1. zář 2009

Mir, věděla jsem to už když jsem tam byla po druhé s tím OHSS... nesl tam s tou sestřičkou svat.oznámení 😉
Jinak Huser tam bude dlouho, je totiž hlavním doktorem na odděl.7

atrix
1. zář 2009

Ahoj holky, nezlobte se, že vám sem skáču, já taky chodím na obi a mám za sebou 1. ivf, neúspěšné. jenom jak tady monulkab psala o té embryologii.... my měli po prodloužené kultivaci jedno embryo, 5. den bylo 6ti buněčné, oni museli vědět, že nemá šanci. vy tady všechny píšete o morulkách a blastocystách a my měli ubohých 6 buněk ☹ ☹ Nikdo mi pořádně nic neřekl, že si ho nemusím nechat zavést a já tak zbytečně ztratila jeden pokus ☹ Obilňáku jsem celou dobu věřila, byla jsem tam spokojená, všichni příjemní, ale o tomhle fakt nevím, co si myslet. Proč mě hnali na ET, když museli vidět, že je to zbytečné? Mohli mi ten pokus ušetřit...

monulkab
1. zář 2009

atrix...já se tady v těch morulích ještě neorientuju, nevím jaké jsou standartní postupy, takže neumím odpovědět, ale je dobře že jsi napsala svoji zkušenost.

miradka
1. zář 2009

Atrix, tak to je mi ľúto...fakt záleží asi na kontrétnych prípadoch. Mohli ti aspoň povedať na čom si, ale oni to asi vždy chcú radšej skúsiť. Alebo to robia pre peniaze...to je ale hnusné 😠

monulkab
1. zář 2009

jak říká miradka, třeba se u někoho ty 6ti buněčné "cosi" taky chytají a vyústí v normální těhotenství...kdo ví...

lucka.adis
1. zář 2009

Mir, těžko říct jak to tam vlastně berou, ale je fakt, že i ta šestibuněčná se může u tebe vyvinout do morulky atd. na to nám nikdo neodpoví. Já se taky nedozvěděla, proč nám všechny sfragmentovali, ale to ve mě bylo a je úplně v pořádku a bylo to ze stejné várky.

Fakt je to těžký.. každopádně bych se na to hned při další konzultaci zeptala.

elennka
1. zář 2009

ahojda holky 🙂)

monulkab
1. zář 2009

jsem fakt magor, ale já se na ten zítřejší UTZ normálně těším! je to tím že na konzultaci máme jít až za dlouhých 14 dní, takže to beru jako další krůček vpřed...už abych tam byla, sakra práce! 😝

lucka.adis
1. zář 2009

Monulka, já se taky těšívala jako malá holka, protože se aspoň něco dělo 😀

lucka.adis
1. zář 2009

Elenko, ahoj...

monulkab
1. zář 2009

přesně tak, aspoň se NĚCO děje!!!!!!!

lucka.adis
1. zář 2009

No nic kočky, jdu se natáhnout... si vás potom dočtu 😉

sajmona
1. zář 2009

Ahoj elenn jak je? Co zada? . . . . Tak co chrobi jsem zvedava jaky je to pocit kdyz uz mas mimiska v brisku🙂

canette
1. zář 2009

Holky, jak jste se tu bavily s Chrobi (než si šla pro děcka 😀), jak je to vlastně s tím placením? Já pořád plánuju, že na začátku cyklu v říjnu půjdu na OBI, ale to už bych měla začít hned ten měsíc stimulovat. A kdy se to vyřizuje na pojišťovně a tak? A kolik popř stojí stimulace bez transferu, kdyby se nic nevylíhlo? Moc děkuju.

petula82
1. zář 2009

Děkuji za odpověď. 😉 A jak se tu bavíte o té embrolog.,tak mi máme jen dobrou zkušenost.Já minule měla4.den morulky.Tak snad teď bude taky nějaká.Já už zahájila 3.ivf a můžu říct také poslední.Včera byl super den,začla jsem s injekcema a odpoledne jsme byli podepsat poslední papíry k adopci.Oznámili nám,že jsme schválení 😀 a teď budem čekat na ten telef.Mějte se moc hezky a přeji hodně štěstí

chanel
1. zář 2009

Muschko: držím pěstičky,aby to dobře dopadlo a rychle jsi byla zpět,všichni na Tebe budeme myslet. Nó, Petulo, tak pardon, já jsem si nebyla jistá s tou Saj.,tak promin,ale zase jsem ráda, že jsi napsala a budeš tady s námi!! Sákra,jak hubenoučká, jsem akorát??Néééééééééééé?????????? SUne: jsi těhotná a tak to je!! Chrobi: gratuluji k morulkám!

chanel
1. zář 2009

Canette: IVF Tě přijde zhruba na 20:tis., když dojde k ET,jinak zbytek platí pojištovna a schválení nepotřebuješ to zařídí Obilnák. Monulko: souhladsím s Tebou, mě zase chválil muj gynekolog Unicu, že prý tam mají nejlepší výsledky.Nevím já teda raději bojuji na Obilnáku, ale je fakt, že na co se nezeptám není, sama jsem dr.navrhla imunologii a genetiku. Atrix: to je mi taky záhadou, že Ti k tomu nic neřekli a dali Ti to zpět.Když jsem si volala na ebryologii, tak jsem se musela vyptávat pořád dokola, jinak mi řekli, je to dobrý...