CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

cincolina
3. zář 2009

a 15.9. // 😉

chrobacek
3. zář 2009

musíš jim věřit !!!! málo, ale kvalitní ... jaký jste měli spermiogram? určo dobrej tak tam našli nějaké šikulky

chanel
3. zář 2009

jé, anjeliky, to jsem taky jednou viděla a brečela jsem jako želva....Saj: neboj, na miminko, dvě morulky budou stačit,pamatuji se, že první IVF Opu byla taky středa a v ne ET. Tak Ti držím pěstičky!! Cinco: musíš mít dvě čárky na testíku! Chrobi: jak se cítíš? 😉

chrobacek
3. zář 2009

chanelko nafoukle 🙂) ... ale předpokládám, že se to behem pár dnů srovná 🙂)

chrobacek
3. zář 2009

jo a píchám dnes úplně poslední injekci 🙂)

lucka.adis
3. zář 2009

jsem tu...

chrobi, když jdeš na ET tak si potom pícháš nějaké injekce?

chrobacek
3. zář 2009

decapeptyl ještě za dva dny aby se nerozjelo OHSS

chrobacek
3. zář 2009

takže dnes opravdu poslední injekci 🙂

ywushka
3. zář 2009

chro: tak to netusim jak dlouho trva ta akce na rifle,ale dobrych 250Kc usetrenych🙂 Ja jsem ty moje vyfotila i k teovemu oblecenicku🙂

lucka.adis
3. zář 2009

tak to jsem teda nevěděla 😕 😕 no, bude to asi tím, že u mě ten ET neproběhnul

ywushka
3. zář 2009

tyyy jo holky,ale byla jsem docela v soku,jak straaaasne drahe jsou nove cepicky pro ty nase drobecky!! Nejaka takova teplucka jak jsme koupili my stala 350Kc,jejda....

lucka.adis
3. zář 2009

ywushko, nejsou drahé jenom ty čepičky, ale i ostatní věcičky... když tak člověk mrkne na ty dupajdy atd.tak se mu s toho zatočí hlava a přitom to má miminko na sobě jenom chvilku.
Já co mám čepičku v Albíčku, tak jsem ji náhodou objevila v C/A za 70,-kč

ywushka
3. zář 2009

lucka: bavlnene to se jeste da,ale my jsme chteli neco tepleho,tak jsme mu koupili tady tuto,uplne se mi protocili panenky a kdyz si predtavim,ze mu ji dam treba jen 2x,no co nadelam🙂,pak ji prodam dal🙂

lucka.adis
3. zář 2009

ywushko, Jj není to vyloženě na zimu, ale když pojedem z porodnice, tak ji může mít...stejně bude zababušákované ve fusaku v autosedačce 😉

sajmona
3. zář 2009

Chrnbi ten dekap se picha tak dlouho? A nebo az od et? Ja ho mela totiz naposledy v pondeli.

sajmona
3. zář 2009

Chrob sper jsme meli o neco lepsi 29 mil ale ted nevim pohyb,ten je pry porad horsi,ale pry to vyresi tim icsi

monulkab
3. zář 2009

Tak se hlásím, absoĺvovala jsem "relí" Brno - Vyškov a jsem zpět od Kartářky, byla jsem poprvé a určo ještě zajdu, ať je to jak chce, mě to teda zvedlo náladu!

petula82
3. zář 2009

Chanel,jdu Ti jenom popřát móóc štěstíčka na sobotu. 😉 To máš krásný vajíčka.Kdoví jak dopadnu já v nedělu.Občas kouknu jak pokračuješ.Držím palečky.Vůbec nevím jestli jsem můžu za Váma chodit,jestli to někomu nevadí.Přeji všem hodně štěstí a těhulkám krásná zdravá miminka

miradka
3. zář 2009

Peti, my tu nie sme uzavretá komunita, úplne v pohode sem možeš chodiť 😉

sajmona
3. zář 2009

Petul jasnacka🙂 jen mezi nas chod,budeme radi,taky drzim pesti at dobre dopadnes🙂

petula82
3. zář 2009

Děkuju holky.Saj tak co kdy budeš volat,co dětičky?Kdy bude ET

irminka
3. zář 2009

nazdar holčiny...
tak já jsem ted dobalila asi tunu sešitů a učebnic, nalinkovala chlapečkovi sešitky popapkala a sedla k PC 🙂 ..uf, už nemůžu , jo a vlastně hodila jsem břůško a těhu pás do albíčka, tak když budete chtít , kuknite....

holky: s těma hadříkama je to fakt děs, ještě, že máme ty bazárky 😉

simulin
3. zář 2009

dobrý večer treperendy, 😉
tak jsem zase tu, dnes jsem byla pomáhat tchýni v obchodě popisovat zboží a pak jsem přišla zničená jak hiroshima, záda bolely, nohy oteklé, no musela jsem se vyvalit do postele a odpočívat. 😝 Vstala jsem tak kolem šesté, pověsila prádlo, vyklidila myčku a teď vás dočítám a dlábím u toho bramborák a studené kakajíčko. 🙂
Ywushko, ty se máš že tak nakupuješ, já už se nemůžu dočkat, ale ještě pořád se nějak držím zpátky. Moc pěkné věcičky. 😵
Irminko, taky jsem nevěděla, že nejsi z obi, ale s tebou je tu aspoň švanda, když nejezdíš na kole nebo nebouráš autem, tak máš aspoň parádní modřinu 😅 , jo a jdu kuknout na bříško.
Petul, jsme rády že je tu nová krev a můžeme se na vzájem podporovat. Tak že jen do toho. 😉
Cin- držím moc, moc palečky ať je tam hcg jako vyšitý.
Saj, teď nevím, měli jste ICSI, asi jo že? Uvidíš zítra budou embryjka 😵 Ale jinak tě úplně chápu, pamatuju si jak jsem si volala já, těšila jsem se a zároveň ve mě byla malá dušička. 😔

lucka.adis
3. zář 2009

Holky.. těhulky, mám prosbu. Začalo mě pobolívat na levé straně podbřišku, připadnu si jako kdybych měla dostat menstruaci. Nevíte co by to molo být? Nešpiním, ale když jdu na wc tak se děsně bojím, že na papíře něco bude 😔

Díky za odpovědi

sajmona
3. zář 2009

Petul budu volat zitra po 13 hod a bojim bojim( ale uz te smuly bylo moc tak snad to dopadne dobre a v nedeli si pujdu pro dva bojovniky🙂

irminka
3. zář 2009

lucinko: to určo nic nebude...mně to také někdy dělá, je možné, že se roztahuje děloha...počkej a když to bude bolet pořád, zajdi si k gyndaři. A nejsi třeba nachlazená nebo nemáš zánět?

irminka
3. zář 2009

simulin: děkuji, ale ty také nejsi jedna z těch, které by jenom odpočívaly,že? 😉

cincolina
3. zář 2009

holky, díky za držení palců, jsem moc ráda, že vy už jste tak daleko a mimčům už se skoro nic nemůže přihodit.
Irmi, kdy po ET jsi zase začala jezdit na kole? Já jezdím každý den do práce, no ale teď právě raději ne... a jestli tam zítra budou... tak váhám, jestli už můžu.

simulin
3. zář 2009

Luci, mně se něco podobného stalo minulý týden, uplně mě začalo bolet břicho, jako kdybych to měla dostat a pak na druhý den už to bylo dobré. Uvidíš, to je určitě poráce mimíska 😉 jak se tam uvelebuje. Samozřejmě, kdyby jsi začala špinit nebo něco jiného, raději utíkej na kontrolu.