CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

irminka
3. zář 2009

saj: neboj holka, budou krásné a v roz/s/puku 😉

lucka.adis
3. zář 2009

irminko, bříško máš moc pěkné a ten těhu pás je super. Jsem s toho celkem vyděšená, aniž bych na to nějak myslela, tak s každým pohybem to tam trochu zabolí-jak píšu, připadne mi to na začátek menstruace 😢
Nachlazená nejsem určitě jinak ohledně zánětu, akorát jsem měla výtok, což je v těhu normální a dr.mi na to dala prášky na zavádění...
Uvidím jaká bude noc a ráno dyžtak zavolám dr.a rovnou k ní potom zajedu.

irminka
3. zář 2009

cinco: já jsem takový pobuch, za dva dny jsem šla na tůru-takovou malou 😉 , potom jsem spadla po týdnu na schodech, to jsem fakt měla strach, no a na kole jsem jezdila později, jo a potom jsem ještě spadla z otočné židle...takže děvčata doufám, že budete opatrné.... 🙂

sajmona
3. zář 2009

Sim prave,bojim se ze to nebude ok,tak jak treba tenkrat lucka ale ta mela pak stesti,coz se u me konat nebude. Jeste ke vsemu me uz tyden pali zaha jsem z toho uplne na nervy. Myslela jsem ze to je tim prednisonem ale pry ne. Rikala cadova. Nema nekdo radu? Anacid nezabira:(

lucka.adis
3. zář 2009

Sim, zatím nešpiním...akorát se o mimi prostě bojím 😔 jsem bábovka 😅 😅
Kdyby něco, tak M říká, že by jsme tam hned zajeli..zůstal kvůli mě i doma a nešel na plavání.

irminka
3. zář 2009

luci: pěkné? připadám si jak buldozer....ale kašlu na to, hlavně, že jsou mimísci ok 😉

irminka
3. zář 2009

saj: rennie,mám ho taky a vcelku pomáhá
luci: ten manža je hodný chlapec aneboj , vše bude ok

lucka.adis
3. zář 2009

Saj, jenomže já byla beznadějný případ-ohledně IVF..ale tobě se to kočko podaří!!!!!!
A na pálení žáhy sama nevím co si vzít, takže ti bohužel neporadím.

simulin
3. zář 2009

Irminko, no bříško máš pěkné, od poslední fotky ti taky pěkně povyrostlo. 😉 Jinak je fakt, že s tím odpočíváním jsem to zrovna nepřeháněla, no ale od úterka jsme jedna z vás a budu se jen flákat, 😀 no ještě musím udělat uklid pokojíčku a skříní a požehlit prádlo, ale to je normálka. 😎
Luci, uvidiš ráno, ale určitě budeš v pořádku. 😉

lucka.adis
3. zář 2009

irminko, Jj...máš pěkné bříško 🙂

irminka
3. zář 2009

má oblíbená barva je ted černá, zeštíhluje 😀 😀 😀 😀

lucka.adis
3. zář 2009

irmi 😀 😀 😀

cincolina
3. zář 2009

Irmi, tak padat se nechystám 🙂. Na to kolo se zeptám na OBI kdyžtak...

simulin
3. zář 2009

Saj, no na pálení sama nevím, i kyž jsem slyšela taky o těch rennie. Zrovna dnes jsem se o tom bavila se švagrovou, že už je to tak týden co mě žáha začala pálit, dřív ani ťuk a ona mi řekla, že to znamená, že bude mimi vlasaté. 😀 😀 Tak to bude asi po manžovi, já měla na hlavě uplnou kulovku a to snad do tří let. 😀 😝
Luci, to je fajn, že je manža s tebou, není nad to mít někoho u sebe, pomáhá to i psychicky, protože tak člověk příjde na jiné myšlenky, kdyby jsi byla sama doma, pořád by jsi na to myslela.

cincolina
3. zář 2009

Saj, i já mám s Rennie dobrou zkušenost.

simulin
3. zář 2009

Tak sežrala jsem dva bramboráky a sotva dýchám. Holky těhulky taky se vám stává, že nemůžete usedět a špatně se vám dýchá, tak těžce, mně to dělá vždycky navečer i teď když sedím u pc, už nevím jak se našponovat, aby mě to netlačilo. ☹

lucka.adis
3. zář 2009

Sim, manža je fakt moc hodný.. je to skvělej chlap a jsem ráda, že ho s Áďou máme. Sice jsem mu říkala, aby na to plavání jel, ale on nechtěl skrz mě.
Jinak se ve mě něco vrtí a na střeva bych to netipovala, tak snad je drobek v pořádku.

lucka.adis
3. zář 2009

Sim, Jj...znám to i já a hlavně večer po dobrém jídle.

irminka
3. zář 2009

sim: mně se stává, že když sedím či ležím třeba u TV, tak nejsem schopna vstát, rozcházím se jak "žofré" 🙂 .Bederní páteř,au au, střílí mně to do prdelky a do nohy, když to rozejdu, tak je to ok. A manža mně řekl, že teda musím furt chodit a ne ležet....no nic, chlap jeden 😒

irminka
3. zář 2009

ale jinak je můj mužík stráááášně moc hodný, takový tvrdák ale v hloubi duše citlivka. A jestli jste si všimly jak tam krásně stojím v pokojíčku, tak to za mnou celé dělal mužíček....je to kutil Tim 😉 . Teda je hasič, ale když má volno, tak kutí a kutí....

ywushka
3. zář 2009

lucka.adis: neboj to nic neni,to mivam taky,doktor mi jednou rikal,ze je to zpusobene tim,jak se deloha napina-rekl mi to doslova takto:" jak by jste to chtela udelat aby jste nic necitila,kdyz vam v brise roste druhy zivot,to proste musite citit nejake napinani a pnuti a bolesti"!!! Takze bud v klidu,

ywushka
3. zář 2009

irm: pekne briiisko!!!

ywushka
3. zář 2009

uplne se tesim do hajan,tak dobrou noc,dneska jsem vas nestacila poradne ani podocitat,necham si to na rano! Pa 😉

simulin
3. zář 2009

Irminko, no tvé vstávání z postele, to jsem celá já. Ráno je to v poho, to se jakž takž vyhrabu, ale když spím po obědě nebo večer, to mám uplně stejné, připadám si jak nemohoucí. 😝
Tak to je šikula ten tvůj manža, buď za něj ráda. Můj je taky hasič, ale dobrovolnej, no a s tím kutilstvím-na to on moc není, ale jinak doma práce podělá hoodně, i když se jde pak odměnit pivečkem, ale proč ne, že. 😉

simulin
3. zář 2009

Už jdu taky na kutě, teda první do sprchy. Tak pěkné sníky všem 😉

irminka
3. zář 2009

jo,jo, pivečko stíhají všichni
Tak se mějte babulky a přeji hezkou a ničím nerušenou hezkou noc...

ted mně synátor přinesl ještě 4 velké sešity k linkování, mě snad trefí...tak pa 🙂

miradka
4. zář 2009

Dobré ránko holky, včera som sa sem už nedostala, tak čítam čo ste si písali.
Irmi, bruško máš krásne, akurát netlačia ťa tie nohavice keď si sadneš? Ja mám tehugate s pútkami na opasok a so šnúrkou, ale keď si sadnem, tak je to hrozné a mala by si ma vidieť ako nastupujem do auta...des 😖 Nechápem prečo nie sú pohodlnejšie, proste v nich v aute nemožem vydržať, je možné, že by to bolo usporiadaním detí? Nerada by som ich utáčala, ale v tým nohaviciach mám pocit, že im ubližujem. Naviac ma tlačia na močák.. 😖
Ten tehu pás je milučký, aj to tričko 😵 Ja také oblečenie nosiť nemožem, to by som pohoršial moju tchýni. Je neskutočne staromódna. Jej sa strašne nepáči ako niektoré holky dávajú najavo že sú tehotné. V lete nosia normálne tričká a holé hrucho im trčí, alebo ako sa nosia obtiahnuté veci...to počúvam už strááášne dlho..Tak mi uštrikovala pončo a stále vymýšľa ako zakryť to bruško 😀 Tak mám také tričká s krátkym rukávam hooooooodne volné a pod to si možem obliecť nejaké triko s dlhým rukávom. Včera som dostala ďalšie také tričko 😀 😀 Je srandistka...

miradka
4. zář 2009

Sim, ty by si si konečne mala dať pohov a užívať si tehotenstvo. Ani nevieš ako si to ja užívam...včera som dokončila košík a dnes budem moriť, proste si užívam volný čas a deti nemajú žiadny stres, žiadne otoky a tak..Aj ty si zaslúžiš pohodu a klídek...a vobec, všetky tehulky 😉
Luci, tak to neviem čo to može byť, ale určite nemožeš dostať ms alebo krvácať...to snáď nie...ja tiež furt čosi cítim, ale pripisujem to rozťahovaniu delohy. Ak budeš viac nervózna a neprestane to, tak brnkni doktorovi..

Saj, držím palce a budem čakať ako to dnes dopadne. Cin a ty dnes testuješ, však? Tak tfuj tfuj nech sú tam // 😉 Kolo radšej nechaj doma, prvé 3 mesiace je to fakticky rizikové..

irminka
4. zář 2009

dobré ránko ,
Mirad: ty kalhoty nejsou těhotenské, ale ještě je normálně obleču, jsou dost velké a včera jsem v nich byla celý den v práci a nikde nic netlačilo. Já jsem pohodlná, takže, kdyby mně něco vadilo,hned bych to ze sebe odtrhla 😉 . A to tričko mám vyhozené pod prsa, aby šel vidět ten celý těhu pás. Já bych nešla v tak krátkém triku, prosím tě, podívej se na mě jak vypadám 😠 . Jen jsem chtěla, aby šly vidět ty nožičky 🙂 , normálněmě tčí jen kousek spodního dílu těhu pásu.......

Holky držím všem pěstičky......

ywushka
4. zář 2009

miradka: jaky kosik?? Ty pletes kosiky?? Me se nikdy vubec nedarilo☹,ale chtela bych to umet🙂. Ja ted delam jen ten patchwork bez jehly na ten vanocni stromecek 😀 a jeste budu delat teovi do pokojicku takove zavesne cosi🙂

Preju vsem prijemny den