CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
4. zář 2009

Irmi unavená ani ne, ale to bříško fakt trochu tlačí .... a v horizontální poloze přestane 🙂))

irminka
4. zář 2009

musí tlačit, když se miminka zahryzávají,ne?

chrobacek
4. zář 2009

ale taky včera jsem měla rifle na sobě a dnes jsem zvolila volnější variantu 🙂)) plátaky ... takže určo bude líp a cin to takdy vydržela ne?

chrobacek
4. zář 2009

holky nebyla jste některá v tom obchodě Leny na tehu oblečení co tu mají reklamu ? jaké jsou tam ceny?

miradka
4. zář 2009

Ywush, čo si myslíš o takejto aukcii? http://www.aukro.cz/item729589750_tehotenske_ri...

Nechápem prečo si niekto kúpi kalhoty za 2000 a napíše, že ich mal 2x na sebe a teraz to predáva za 500 Kč. Ja si nemožem pomocť, ale akosi nemám doveru...Potrebujem poradiť, normálne nosím 36-38 a keď chcem tehu gate, tak tiež sa mám dívať na ten rozmer? 😕

chrobacek
4. zář 2009

irmi a tebe tlačily??? myslím, že to ted nemůže být poznat ..... prostě to beru, že to tělo pěkně blbne pod těma hormonama ....

nejde náhodou chanel dnes na OPU ???

chrobacek
4. zář 2009

miradko tak třeba si myslí, že za víc se toho nezbaví

cincolina
4. zář 2009

Chrobi, jo ber to tak, čárky budou, neboj...

irminka
4. zář 2009

chrobi: jo, břicho mě trošku bolelo, takové pnutí, prdíky poté OHSS atd.... 😉

Mirad: jen, aby to nebyla cena, jako ty 2 tis. před 10.-ti lety, totiž ty samé měl můj manža kdysi dávno....Já bych ti je klidně poslala i zadarmo, ale byly by ti velké....

chrobacek
4. zář 2009

no budou přece nebudu pozadu ..... 😀 😀

miradka
4. zář 2009

Chrobáčku to je možné...ja si práve chcem poriadiť kalhoty, ktoré budem mocť nosiť celé tehotenstvo a nie len dvakrát obliecť. Preto ma to šokovalo

miradka
4. zář 2009

Irmi, to ma nenapadlo 😀 Tie od manžela? To radšej nie 😀 😀

chrobacek
4. zář 2009

miradko ale každej třeba není praktickej .... takže to tak brát nemůžeš.....a přesně jak píše irmi... rok výroby může být tak po revoluci

irminka
4. zář 2009

chrobi 🙂
mirad: ale zase by se líbily paní tchýni 😉

miradka
4. zář 2009

No to hej...tu u nás nemáme také obchody ako CaA a HaM, tak nemám predstavu ako sa kupujú také nohavice, chcela by som laclové, myslíte že to mám risknúť?

miradka
4. zář 2009

Irmi, to určite, hlavne aby som bruško nevytrčovala 😀

lucka.adis
4. zář 2009

Dobré ráno holky,

nejdřív velká gratulace Cin ke // čárkám na těhu testíku, paráda 😵 😵 jen tak dál..

Mir, mrkla jsem na ty těhu lacláče a nevypadají špatně, akorát já jsem radši pro variantu normálních kalhot, k nim si člověk může vzít prakticky cokoliv, kdežto pod lacláče to všechno schováš-kromě bříška, což by tvou tchýni mohlo nazvednout ze židle 😀 😀 nééé, sranda.. jestli se ti líbí, tak to zkus 😉

Mě je dneska docela dobře, ty tlaky v noci nějak ustali, akorát se tam vrtěl mimiňous... měla jsem bublinek plné bříško, ale neprděla jsem 😀 😀 takže to byl asi fakt on nebo ona. Uvidíme co dneska, každopádně budu víc odpočívat, včera jsem lítala po bytě jako splašená.

miradka
4. zář 2009

Luci, na lacláče by som si mohla dať to pončo čo mi uštrikovala 😀 😉 Ja sa u normálnych gatí zase bojím, že ma budú tlačiť. Tie nové, čo som si kúpila ma sklamali ☹ nosím ich ani nie 2 mesiace a keď si sadnem tak ma na bruško tlačia a aj na mechúr...sedieť v nich je ako za trest.

ywushka
4. zář 2009

cincolina : potichounku gratulujeme!! PARADA!!! DRZIME PALECKY I NADALE!!!

ywushka
4. zář 2009

Miradka: prodava se to tak,protoze by si to na aukru jen malo kdo koupil a lepsi je,kdyz to ten clovek proda alespon za tech 500Kc nez aby mu lezely ve skrini!! Jsou pekne! Ja mam teda vesti velikost nez normalne,kupuju si i tricka v eLku,aby mi nelezlo bricho ven, ale ty kalhoty jsou pekne,treba te pani napis,at ti posle podrobne rozmery pokud jeste nejake potrebujes a popr. se premer jak by ti sedly ty kalhoty! Na aukru je spousta kalhot tehu i za dobre penize,jen aby pak sedely,stejne ti brisko poroste vic a vic a bude lepsi,kdyz jsou ted treba o neco vetsi,nez treba kdyz ti budou akorat a ty je pak budes nosit reba jen 2 mesice!!! Ja jsem si prvni kalhoty koupila normalne ve sve velikosti 38 a nosim je do ted,ale vcera me byly male i vel. 42,takze mam 44 a jsou jen o malicko vetsi nez ty 38,proste zalezi na usiti

hanulamarkova
autor
4. zář 2009

Ahoj holky no z 90% jsem Vás dočetla... 😉
chrobi moooc gratuluji k morulkám, určitě se pořádně zahryzli a pracují aby se z nich stali miminka 😀
cin taky potichounku gratuluji moooc
těhulky já osobně by jsem bez vyskoušení kalhoty nekupovala a mir nevím nevím ale máš dvojčata budou potřebovat mooc prostoru ... udělejte si výlet a raději si něco vyzkoušej aby jsi si to mohla opravdu hodně povolit.
Holky já pořád čekám na mrchu doufám, že dorazí v nejbližším možnoém termínu...měla jsem posledních 14 dní hooodně rušných proto jsem vás jen sem tam koukla a pozdravila (jo, asi jednou 😅 ) ale na poslední týden prázdnin jsem měla na hlídání 4 děti vč. mé kočenky a pak nám začala 1. třída tak chystání a všechny věci kolem toho no jsem celkem ráda, že jsem v práci a odpočnu si. 🙂 Malá je zatím šikovná tak uvidíme, jak si povede.

lucka.adis
4. zář 2009

Miradko, to jsem nevěděla, že tě ty těhu kalhoty tlačí.. já si teda nestěžuju, jsou hrozně moc příjemné a po doma jsem si koupila takové lehké kalhoty, které si můžu vzít i normálně ven a nebo i na společenskou akci 😉 stáli sice 1450,-kč ale aspoň je využiju na víc příležitostí a můžu je nosit i po porodu.

ywushka
4. zář 2009

hanu: tak to bud rada ze je mala sikovna od znameho maly takovy " cetisko" sel taky ted do skoly do 1. tridy a kdyz se ho ucitelka zeptala,co delaji doma s maminkou tak Sebastian odpovedel,ze pocitaji doma s maminkou pismenka 😀 😀 😀 popletl vsechno dohromady🙂 Ten znamy radek jsou z nej uplne na nervy 😀

chrobacek
4. zář 2009

Hani děkujůů určitě makají aby začali produkovat HCG a mamka se o nich za týden dozvěděla 🙂)

miradka
4. zář 2009

Ywush, podľa toho čo píšeš je fakt lepšie kúpiť si v obchode, aby šlo vyskúšať si ich. Štvalo by ma, keby som si kúpila nohavice a potom ich nenatiahnem...
Hani, už sem na teba mysleli...chýbala si nám tu 🙂 S tými kalhotami si to budem musieť rozmyslieť.

miradka
4. zář 2009

Luci a kde si tie kalhoty kúpila?

ywushka
4. zář 2009

juuu volala me PPLka,takze me privezou prvni velky balik co mamina objednala pro Tea🙂 Jupiii uz se uplne tesim az se v tom budu prehrabovat🙂

lucka.adis
4. zář 2009

Hani, ahooooooj!!
Tak to buď opravdu ráda, že je malá šikulka.. já si neumím představit toho našeho raubíře až půjde do první třídy 😀 😀 se toho až děsím, ještě dva roky a maže 😅
Mrkla jsem ti do Albíčka, jestli tam náhodou nemáš fotečky ze školy a bohužel ne.. jinak snad ti mrcha dorazí co nejdřív 😉

lucka.adis
4. zář 2009

Mir, kupovala jsem to u nás v Brně v prodejně MUTTI-je to těhotenská móda a je právě fajn, že to můžeš nosit i po porodu a ty kalhoty co mám v Albu jsem si jela taky koupit do Brna zase k další paní a ta prodává všechno (od spodního prádla až po ty trička s nápisama a oblečkama pro miminka 😉 )

lucka.adis
4. zář 2009

Jinak je asi lepší někam zajet a vyzkoušet si to...