CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

zabicka007
17. zář 2009

Saj, já jsem měla synarel u 1. IVF i u druhého, a druhé se povedlo! Na tvém místě bych si nechala poradit od čadové a šla do toho co nejdřív, já jsem při 1. IVF počkala necelý dva měsíce a hned jsem šla do druhého a teď jsem móóóc ráda, že jsem se tak rozhodla. A jak říká chrobáček, při druhém už jsou moudřejší dle tvých předešlých reakcí na první stimulku a nastimulují tě tak, že se to povede.

chrobacek
17. zář 2009

já ne .... já na to kašlu .. my si uděláme miminko sami 🙂)

miradka
17. zář 2009

Ywush, dala som si to do oblíbených. Už aby som vedela pohlavie miminiek...chcela som podľa toho kupovať, ale asi je to jedno, lebo aj tak ružovú nechcem 🙂

yvett09
17. zář 2009

ja to na ten listopad vydim taky 🙂 takze se take hlasim 😀

yvett09
17. zář 2009

pristi tyden me ceka laparka 😒

chanel
17. zář 2009

Žabko, to teda nevím, je to stejně pak jen o tom, jak to Tvé tělo přijme,,,,já jsem měla horší embrya a mín vajíček po OPU..

chanel
17. zář 2009

ywett: neboj, uteče to jako voda a budeš zpět!! A dobře to dopadne!!!! Počítám s Tebou na listopad!!!

chrobacek
17. zář 2009

chanel hlavně nechápu proč plánuješ 3.ivf vždyt ti vyšlo toto !!!!

ywushka
17. zář 2009

yvett: budeme ti na laparku drzet palce!!

chro: a ty si nenechas udelat laparku??

miradka: no vidis,tak nad cim premyslis??🙂

yvett09
17. zář 2009

fuj, to jsem se lekla, to je skareda hrubka, pardon, chtela jsem napsat VIDIM 😅

zabicka007
17. zář 2009

Tak to já naopak - při 1. IVF jsem měla dávky 225 jednotek, reakce vaječníků téměř žádná, vajíček bylo 7, ale nakonec přežili jen dvě. Při 2. IVF dávky 262, vajíček 9, a přežilo 7, takže rozdíl podstatný myslím. Asi je to individuální.

chanel
17. zář 2009

Chrobi: nevyšlo, víš jak nenávidím testy, tak jsem ráno s plným močákem valila pro mamatest.........jedna čárka a bílo a špiním, volala jsem na Obi, tam mi sestra nadala, že mi něco o těch testech řekla a , že i kdyby mi ted vzali krev, že by byla negativní...., že musím vydržet do pondělka, ale to už bude ms v plném proudu.....ale jsi zlatá, je příjemné si to číst, děkuji moc za povzbuzení!!!!!!!!!!!!!!!

chanel
17. zář 2009

žabko, mě dali při první dávku 225 při druhém 175.........., rozdíl jsem viděla taky,ale ten horší.

zabicka007
17. zář 2009

Chanel, zatím je to furt jen špinění, takže chro může mít pravdu! 🙂

chrobacek
17. zář 2009

yw nechám ... jinak přirozené snažení nemá cenu když nevím jak na to jsem ..... nevíte někdo s jakými hodnotami se dělá IUI proč nám ho nechtějí udělat??

chanelko ☹☹☹ si děláte prdel všichni jak to že máme takové neúspěchy??...ach jo ... ale s tebou je to složíté víš jak to bylo minule??? být tebou tak čekám do pondělka .... ty jsi měla negatesty i s pozitivní krví takže ... bych to rozhodně nebalila !!!!!!!!!!

chanel
17. zář 2009

Asi bych se zbláznila radostí, jenže počítám s tím horším, bohužel. Nic mi neneznačuje, že by se mohl stát zázrak...aspon jdu v ut na krev na genetiku, tak se někam posunu

chrobacek
17. zář 2009

genetiku budete mít OK ...

chanel
17. zář 2009

Chro: ale taky jak to dopadlo, tohle bych už nechtěla znovu zažít...při silné ms, kterou jsem měla, jsem to nechápala.....nebyl na testu ani náznak, silná jedna čárka.

chrobacek
17. zář 2009

no jo já vím... co máš v papírech doporučení v případě neúspěchu?

chanel
17. zář 2009

já to taky nechápu, že ani jedna ze čty řa nic...jen Cin, ta měla štestí!! Super!! Sun měla krásné blastocysty... 😎 , to je k vzteku!!!!

chanel
17. zář 2009

Doporučení............doc.Crha doporučuje třetí cyklus ivf........co mě asi napíše po třetím neúspěchu... 😅

chrobacek
17. zář 2009

no ... vidíš nám ho nedoporučil .....

ywushka
17. zář 2009

jupiiii mam fusak do autosedacky doma🙂

sajmona
17. zář 2009

tak jsem zpět...holky já se z toho psa zblázním,šla jsem na záchod a nechala v obýváku na stole notebook a jak jsem přišla tak to moje psisko normálně stálo na tom stole ne tom mým novýýýýýým noťásku a čumíííí...tak jsem se k ní rozběhla...a ona mě ho celej strachy počůrala 😀 😝 tak jsem ho doted čistila...prase jedno 😠

sajmona
17. zář 2009

chanel..takže test nega??ale ty jsi kolikátý den prosim tě??? 8 dpoet??to e ještě brzo...nech toho kočko ještě to aaspon ty nezahazuj:(

sajmona
17. zář 2009

jinak máš pravdu nač čekat...jdem do toho hned jak to půjde,ale po pravdě ted bych ason ten mesíc si chtěla dát voraz...mám hrozný břicho bolavý furt tak at splasknu 🙂

ywushka
17. zář 2009

hmmm parada!! Mamina se proste se mnou nezacne snad ani bavit.....jeste me to vycetla a rekla me ze je to posledni vec co mu koupi a pak ze mu jeste koupi s tatkou kocarek,ale jinak ze uz nic!!! Parada,ale ja jsem to tak nemyslela,snazila jsem se ji to vysvetlit,ale to bohuzel nepomohlo☹

sajmona
17. zář 2009

chrobi,třeba ti zjistí nějakou banalitu u laparky a fakt to pak půjde samo......

zabicka007
17. zář 2009

Saj, tak s tím psem to musel být pohled...asi tě pěkně rozčílil, ale mě to teda pobavilo...ta představa tebe, jak celá rozlícená letíš k psovi a on, třesoucí se, čůrá na NOVÝ noťásek 😀
Ywuš, nech to vychladnout pár dní, pak si s mamkou sedni a vysvětli jí to, všechny mamky jsou v tomhle stejný, musíš chvíli počkat a bude dobře

chanel
17. zář 2009

Chrobi: no tak já už mám laparku za sebou...už neví co se mnou. Saj, na ET jsem byla 9.9. ,Ty máš pejska divočáka.