CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
23. zář 2009

hod mi sem odkaz,ja jsem jeste zadne tenisecky ani nic podobneho nekupovala tak se rada podivam co tam maji!!! Ja jsem dneska nakupovala na mimibazaru nejake dekorace do pokojicku-bordury,nalepky a metr na zed

irminka
23. zář 2009

já chci také svetr aa veliký. kde to prosím je Ywus. Pojedu od Srážnice......

ywushka
23. zář 2009

no ty pojedes po te hlavni silnici od stranznice smer breclav,ze??? Kdyz chces jet do hodonina,tak pak musis najet na ten most,ze?? Vis kde je v hodonine stara poliklinika?? Je to hned naprosti te poliklinky-pres silnici je socha Masaryka. Jmenuje se to TOMECEK,je to u hlavni silnice,primo na krizovatce na hlavni tride-nedokazu ti to jinak vysvetlit!!! Rohovy dum s velkou oranzovou ceduli TOMECEK!!!

ywushka
23. zář 2009

ty svetry tyto jsou doooost elasticke,pekne se poddaji brisku i postave,takze toho bych se vubec nebala a stoji 200Kc,takze uplne super cena🙂

snahapada
23. zář 2009

ahoj holky tak jsem strasne smutna velky uz dopadl spatne cekam dve holcicky ale jedna je moc nemocna ma spatny srdicko nema chlopen azse narodi bude muset jit hned na operaci zitra jdu na kardiologii tak se dozvim vic jsem hrozne nestastna ale druha je zdrava dam vam vedet pa ☹ ☹

ywushka
23. zář 2009

snaha: tak to je mi moc lito,budeme na tebe myslet a hlavne vam drzet vsechny palecky co mame!!!!

ywushka
23. zář 2009

snaha: hlavne se snaz byt v klidu,stresem jim k nicemu nepomuzes a doktori uz jsem v dnesni dobe MACHRI a ti si s tim poradi!! Mam tak i kamarada co tak je z dvojcatek a mel ten samy problem jak tvoje holcicka a zije!!! Neboooj ono to dopadne dobre!!!! Myslíme na tebe

snahapada
23. zář 2009

ywuska diky ale nevim jak to zvladnu mamka rika ze se musim drzet

lucka.adis
23. zář 2009

snaha: je mi to také moc líto 😔 budu na tebe moc myslet a také vám držet palečky!!!!!!!

kiara15
23. zář 2009

ywuschka prepac ze ta otravujem ale co ti zistili na laparoskopii zistili ked 3ivf ti vyslo??

snahapada
23. zář 2009

ywuska diky ale nevim co mam delat

ywushka
23. zář 2009

kiara: nasli mi endometriozu 1.stupne a tu odstranili-procistili celou delohu.

irminka
23. zář 2009

snaho: držím palusky, aby vše bylo ok....Kamoška ted , teda přes 3.týdny porodila a také její chlapeček měl špatnou chlopen, hned šel na operaci a už jsou doma, vše dopadlo dobře 😉 Budeme na vás myslet a jinak gratuluji k holčičkám 🙂 A holky jsou větší bojovnice....

Ywus: děkuji, to najdu 😅

ywushka
23. zář 2009

kiara: neni to nic prijemneho ta laparoskopie,uz jen z toho duvodu,ze se tam rypkaji a pak je brisko docela nejaky ten den citlive,ale vydrzet se to urcite da a znam spoustu holek co potom otehotnelo!!! Drzim palecky

kiara15
23. zář 2009

ywushka dakujem aj som si potom precitala lebo aj ja som bola na laparke ale aj tak sa to nepodarilo ale mne odstranovali vajickovody a tiez mi doky vsetko precistil a povedal ze som nachystana na ivf ale aj tak nic.Teraz ma caka KET tak uvidim 😒

snahapada
23. zář 2009

holky moc vam dekuji co mne drzite palce ja doufam ze bude vsechno v poradku a miminko se uzdravi byla bych nejstastnejsi clovek na svete co musim jeste podstoupit tojsem si toho malo vytrpela budte radi ze jste v pohode moc vam to preju ale jinak moc diky budu topotrebovat

lucka.adis
23. zář 2009

snaho, neboj...holčiny jsou opravdu větší bojovnice, sama s tím mám zkušenost a to ještě nejsme za vodou.
Budeme na tebe moc myslet!!!!!!! Uvidíš, že to zdraví si malá vybojuje 😉

ywushka
23. zář 2009

snaha: a nezapomen ze mas nas tady-vim ze to neni jako osobni setkani,ale alespon snad pismenkama ti vzdycky nejak pomuzeme....!!!Holcicky jsou bojovnice od malinkata,takze si neboooj a kdyz uz zvladly to vsechno pred tim,tak toto zvladnou taky!!! Drzime palecky!!

Ja uz kukam na modre z nebe na markize!!

kiara: ono se to podari a kdyz se to nepovedlo ted,tak se to povede jindy!!

Mejte prijemny vecer a preju dobrou noc

kiara15
23. zář 2009

ywushka dakujem za podporu a drzim ti palceky nech mas vsetko ok a lahky porod 😉 😉

vsetkym vam tu drzim palce nech sa vam dary!!! 😉 😉

sajmona
23. zář 2009

Snaho drz se holka,vim ze jsi urcite nestastna a mas strach,ale ver ze vse dopadne dobre.

elennka
24. zář 2009

Dobré ráno holčiny.. tak už jsem v práci... ještě mě čeká pracovní víkend... Jinak všem držím palečky...

irminka
24. zář 2009

dobré ránko,
tak já vás zdravím ještě v pyžamu a ještě dlouho budu 😉 .manža odjel do služby, synátor do školy a já budu mít veget.......

Dnes to vypadá zase na krásný den........

ywushka
24. zář 2009

jeeee holky vsimli jste si jak nam hezky nazkakuji ty tydny vsem??🙂 To je prijemne pokukanicko🙂

irm: ty se mas🙂 nasi ted odjeli az do nedele na "dovolenku" nekam na slovensko🙂,takze my budeme mit s manzelem veget cely vikend🙂

me se dneska nechtelo vuuuuuuubec vztavat🙂 preju vam hezky a prijemny cely den

zabicka007
24. zář 2009

Ahoj zlatíčka, dočetla jsem si poslední stránku a vidím, že se tu rozvinula vášnivá diskuze ohledně Janotova balíčku 🙂 Hlavně se děvčata nerozčilujte ju? Víc dočíst asi nezvládnu, hodil by se nějaký krátký přehled posledních aktualit 🙂
Nevím, jestli Vám Muschka psala, v sobotu jsem začala opět silně krvácet, takže jsem opět na OBI, mimiško bylo v pořádku, zítra mě čeká další kontrolní utz tak uvidíme, co se dozvíme. Začínám z toho mít trošku stres, tohle přece není normální, navíc ani neví, z čeho to krvácení je...mám strach, že je to předzvěst něčeho horšího 😖

zabicka007
24. zář 2009

Teď jsem zběžně mrkla o pár stránek zpátky a bohužel dočetla jsem se, že Chanel je negativní...chjo. Ale ohledně toho nativu,právě tady se mnou na pokoji leží paní, která už měla taky všechny tři IVF vyčerpané a tak přišel na řadu nativ (což je v podstatě IVF, je tam něco kvůli pojišťovně, nechci to moc rozvádět po netu) a je v osmém týdnu. Sice se jí udělal hematom, ale to asi není náseldkem nativu, takže šance pořád je i po třech neúspěšných pokusech!
Snaho, s tou maličkou je mi to moc líto, ale doktoři už dnes dokáží zázraky, bude to určitě dobrý,hlavně se snaž na to moc nemyslet a buď v klidu prosím!!!

miradka
24. zář 2009

Dobré ránko holky, Snaho, strašne ma mrzí že holčička nemá v poriadku srdiečko. Už si si toľko vytrpela a ešte toto...budem na teba myslieť, viem, že to musí bolieť úplne strašne, ale operácia sa určite podarí. Doktori sú fakt šikovní a dnes je to asi bežná operácia...😉

Žabička, teda to je nepríjemné, už druhý krát v nemocnici...ty to tiež nemáš uľahčené 😖

Kaira, aj ja som bola na IVF - 4.stupeň endomrchy. 1. IVF nevyšlo, potom som mala umelý prechod 6 mesiacov a 2.IVF ktoré nasledovalo bezprostredne po liečbe vyšlo. Držím palce a pevné nervy do ďalšieho boja 😉

lucka.adis
24. zář 2009

Ahoj holky,

ywushko, mrkla jsi na ty odkazy, co jsem ti dala sem na stránku? Ohledně těch botiček?

žabi, jéééje...zase v nemocnici? Tak se drž kočko a neboj, miminko je velký bojovník 😉 všechno bude v pořádku. Třeba ti praskla nějaká žilka, když tam nenašli hematom.

zabicka007
24. zář 2009

Ahoj Luci, no já myslím, že podle toho množství krve, které v prvních 10 minutách proběhlo, by to musela být minimálně aorta... 😀

lucka.adis
24. zář 2009

žabi, až tak moc? Jejda, tak snad to bude už v pořádku... krvácíš ještě? Pěkně odpočívej, ju 😉 bych se za tebou mohla v Pátek klidně stavit, teda jestli tam ještě budeš a nebo v Pondělí.