CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
7. říj 2009

Dobré ránko holky, díky Ywush...bude zo mňa poriadny macek 😀 Dnes som sa zase vážila a od štvrtku som pribrala 0,7kg...ak to takto pojde ďalej, tak sa za chvíľu neunesiem 😅
Dnes si urobím prechádzku, už to takto ďalej nejde, furt sedím doma a nemám pohyb. Tak dnes povinne do mesta 🙂

irminka
7. říj 2009

miradko: ty i když přibereš třeba 25 kg, tak se nic neděje, protožejsi štíhlounká, horší to bude u mě 😝

lucka.adis
7. říj 2009

Dobré ráno, kočky...

El, ahoj...tak jak se máš kočko, všechno v pořádku? Kdy půjdeš do dalšího pokusu?

Mir, mě se ta váha pořád pohybuje, ale teď jak jsem na té " dietě " tak je to naprd, protože se prostě pořádně ani nenajím, už je mi z toho jídla fakt blbě 😝 člověk si musí na všechno dávat pozor atd.
Včera jsem měla na večeři tvaroh s cukrem a potom ještě suchary a fuj... co by člověk dal za normální chleba namazaný Smetanitem a k tomu třeba rajče 😀

Jinak jsem si včera objednala plínky, tak vám sem hážu odkaz, tak si je popřípadě taky omrkněte a objednejte.
A nejsou vůbec drahé, i když jsou s potiskama
😉
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=443617

Tak jo, jdu pomalu něco kuchtit, dneska to vypadá na rybu a bramborovou kaši.
Pěkný den všem!!!!

irminka
7. říj 2009

http://www.e-plenky.cz/zbozi/zbozi_skupina.php?...

Tyto plénečky jsou favorité, jsou otřesně drahé, ale tenkousek si pořídím at si kluci užijí luxusu

A už tě ten žlučník nebolí?

miradka
7. říj 2009

Luci, pekné pleny, ale nevybledú tie obrázky keď budeš prať na 90 stupňov? Jú ryba, to by som si dala, vlastne som mala pomazánku na raňajky ale ryba a kaša, to nemá konkurenciu...dnes u nás varí švagrová, tak som zvedavá čo bude. Keď tak by som zajtra ja uvarila rybu 😵
Irmi, tak tie sú fakt na "ukazovanie" ako tam píšu 😀 Vypadajú moc moc príjemne a tie farby...no chcela by som ich vidieť po 20 vypraní 😀

miradka
7. říj 2009

Včera bola u mňa kamoška a hovorila, že ona sa s tými plienkami moc nepárala, neskladala ich do trojuholníka, ale normálne len na obdĺžnik, Dala 2 na seba a potom natiahla tie kalhotky aby nepretekalo...občas síce mal jej syn mokré dupačky, ale to bolo v poho...tak asi aj ja to tak nejako bude riešiť. A asi budem striedať s jednorázovkami. v tých moderných kalhotkových plenách sa ešte furt nevyznám...a zdajú sa mi hrozne drahé - 1ks za 270 Kč 😖 no neviem...možno pár kúpim a vyskúšam, ale neviem neviem...

miradka
7. říj 2009

Holky, ja by som chcela zohnať taký obrázok na stenu ako je v tom pokojíku čo mám v albume...neviete kde by sa to dalo zohnať? Už chvíľu surfujem na nete a nikde nič..len také pidi obrázky... ☹

lucka.adis
7. říj 2009

Holky, tyto plínky co jsem vám poslala ten odkaz se perou jen na 60 stupňů a já je budu mít jenom do kočárku, do košíku a postýlky + když někam pojedem 😉

lucka.adis
7. říj 2009

Jinak žlučník v pohodě, akorát já mám pořád hlad a kila se mi pořád houpou nahoru a dolů... ještě abych s té diety nezhubla 😀

ywushka
7. říj 2009

Ahojky holky! My jsme do ted s manzelem skladali nabytek do detskeho pokojicku (teda alepon skrin a komodu. Pristi tyden by me mely dorazit ty nalepky a bordury na stenu!!

Mirad: tak to opravdu netusim kde by se takovy obrazek dal sehnat,je pekny,ale myslim si ze nebude ani levny!!! Zkus se poohlednout po necem jinem!!

Lucka: jaj ty mas porad tu dietku!!! Ale zrovna tvaroh s cukrem bych si dala klidne i ja🙂

Jejda ted me vytocila moje sestra,pise mi na facebook jak jeji kamaradka (podotykam ze je modelka a s miminkem vubec nepocitala jen proste meli nechraneny sex a je z toho tehula) tak jak teprve pribrala do sveho ted uz pateho mesice teprve jedno kilo,jak porad nosi sve obleceni.....paneboze se z te moji sestry asi jendou zblaznim,ma uz 27let a pri pomysleni na deti ma asi husi kuzi-ne ze by je nemela rada,ale proste nema vztah k tomu aby je uz mela!!! No tak ma takove ty reci,jak ji vsechny jeji kamaradka NAPROSTO VSECHNY JSOU VYZABLE MODELKY vypravi o tom,jak je tehotenstvi strasne a jak je to nechutne vsechno a podobne!!! No proste kravy!! Me timto vzdycky tak vytoci!!!

gabina79
7. říj 2009

Ahojte holky 🙂 ...kde jste všechny???? 🙂
Chtěla jsem pochválit bříška...Mir to tvoje je úplně úžasné, myslím, že si na jiných místech nepřibrala, co? Všechno ti jde jen do pupíku. Irmi, ty máš taky krásné bříško...holky, teď vám vůbec ty dvojčátka nezávidím. Jsem zvědavá, jaké budete mít bříška před porodem, to se fakt chudiny neunesete.
Sim, to je dost, že ses ozvala. Pořád jsem přemýšlela, kde jsi a jestli se nic nestalo. Tak díky bohu, že jsi OK 🙂 Taky přihodíš svůj pupík??? 😀
Luci, ty to budeš tak striktně dodržovat pořád? Já bych asi za chvíli trochu povolila, abych se mohla normálně najest. Přece jen kila by měly jít nahoru a ne dolů. Myslím, že když nebudeš jest vyloženě jídlo, které se koupe v tuku, tak by to mělo být OK, ne?
Žabi, no kéž bys mohla zavolat místo mě, já tyto situace fakt nesnáším a je mi šíleně trapně....no ale včera jsem se odhodlala a mluvila jsem se sestrou, takže v pohodě. Zpátky pak nevolal, tak doufám, že je to tímto vyřízené, že se neozve ještě později..ale proč by to dělal 😉 ....já myslela, že si s tou prací sekla 😕
Peti, gratulace k nárustu hcg, jsem zvědavá na ten utz 🙂
Cin, ty se hlavně opatruj a šetři, aby se ti to ještě nevrátilo 😉

gabina79
7. říj 2009

Jinak jsem se dnes konečně dostala k zubaři...šla jsem tam s děsem v očích a nakonec mi nic nenašel a jen mi přeleštil plomby 🙂

miradka
7. říj 2009

Ywush, máš pravdu, obrázok bude určite poriadne drahý...no tak aspoň nejaký zvierací koberec poriadime, taký hrací...ale možno až neskor, až budú deti loziť...Tvoja sestra má fakt "super" kamošky..som rada, že také baby nie sú v mojom okolí.. 😉

Gabi, díky. Na druhej fotke je vidieť, že je nakrivo 😀 Tam má Mirka hlavičku. Obaja majú hlavičku na ľavej strane (na fotke na pravo) a v druhej strane nožičky. Práve ani ja si neviem predstaviť ako budem vypadať pred porodom. To budem chodiť určo v záklone, jednou rukou podopierať kríže a druhou brucho 😀 😀 Mrkni na arwenku, tiež čakala dvojčátka, asi aj ja tak budem vypadať 😀 😅 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

miradka
7. říj 2009

Gabi, urob aj ty fotku, nech sa pokocháme 🙂 Kedy pojdeš na veľký utz? To už sa dozvieš pohlavie miminka, vlastne chceš to vedieť?

gabina79
7. říj 2009

Mir, to ani není možné, takové břicho...s tím se snad fakt asi nedá ani chodit 😅 ...já fotila minulý týden 😉 a teď nevidím nějaký nárust, takže udělám foto až příští týden...ať je vidět nějaký pokrok 🙂 ...na ten utz jedeme za týden ve středu a necháme si to říct (jestli se nám teda ukáže). Manža nejdřív nechtěl, ale pak řekl, že teda jo.
Musím se kuknout ještě jednou na to tvoje bříško, jestli tam uvidím, jak je nakřivo 😀

gabina79
7. říj 2009

je jen trošku nakřivo...kdybys to neřekla, tak bych si toho ani nevšimla 🙂

elennka
7. říj 2009

Luci, já jsem teď nic nepodnikala.. protože jsem neplánovaně dostana MS sama.. tak te%d musím počkat, jak bude vypadat tento cyklus a podle toho se zařídíme.. Možná teď ještě jen clostil a jinak potom IUI s injekcemi... Jinak v práci absolutně nestíhám..

rioko
7. říj 2009

mirando šablony na zeď najdeš na www.predlohy.sk taky jsem si objednávala - mám obrázky v albu 😉

miradka
7. říj 2009

Gabi, tak to som aj ja zvedavá, chcela by si chlapca alebo dievča. Ja viem, že najdoležitejšie je zdravie, ale predsalen.... 😉

Díky Rio, hneď sa na to mrknem 🙂

gabina79
7. říj 2009

No, my jsme od začátku snažilkování mluvili o holčičce, ale teď je mi to v podstatě jedno...akorát můj taťka už kupuje malé maskáče 😀

ywushka
7. říj 2009

miradka: taky kdyz jsem se na to brisko kukla tak jde videt ze je nakrivo😀 ha ha ha🙂 Jo tu holcinu jsem taky sledovala kdyz byla tehulka🙂 jsem ji obdivovala jak to brisko nosiii!!!🙂

My jsme ted s manzelem na barku uklizeli (teda manzel uklizel a ja jsem se na nej divala ze zidle,max jsem mu neco pridrzela kdyz chtel,jinak jsem mela nakazane jen sedet🙂)

cincolina
7. říj 2009

Ywushko, a co Vám tedy ještě chybí dodělat? Nebo už je def. hotovo a budete se stěhovat? Pak bys mohla taky přihodit nějaké fotky domečku

ywushka
7. říj 2009

no jeste nemame bohuzel zapojeny digestor a kotel (teda jen regulator) a jinak uz je tam vsechno hotove-jen takove malickosti jako kliky na dvere a nejake garnyze jinak je tam vsechno-jen zidle nemame jeste poskladane,sedacka je jeste zabalena a televize nevisi tam kde ma!!🙂 Tak snad se do zacatku listopaqdu budeme stehovat

zabicka007
7. říj 2009

Gabi, původně jsem chtěla zůstat regulérně na neschopence a s prací definitivně seknout, ale šéf si nakonec uvědomil, jako mám cenu 😉 a udělal nabídku, kterou nešlo odmítnout - a hlavně já bych se asi doma zbláznila, nevydržím chvilku sedět, musím pořád něco dělat takže i když mě to někdy štve tak nakonec jsem vlastně ráda 🙂 ¨
Cin, stále vše v pohodě? Nahlaš počet hodin bez krvičky 🙂

cincolina
7. říj 2009

Zabi 😉
Stale bez spineni, jestli vse bude OK, tak jdu v pondeli do prace, uz mi to doma taky leze na mozek.
Ale strach mam porad, dneska jsem byla na "velke vyprave" 500 metru do obchodu pro tvaroh a zpatky a prislo mi to jako obri vylet a hlavne porad kontroluju, jestli se neco nespousti... nastesti ne.

irminka
7. říj 2009

jééé,mně ted přišel PPL balík za 2000,- Kč - sada Avent, obyč plenky, rychlozavinovačky,ochr. vložky do postýlek...a čekám ještě na druhý balík s tím kyblíkem na koupání

Dnes mně kámoška darovala po synáčkovi asi tak 10 kg hadříků, malý má 2 roky, takže moc hezké věci, nic za to nechtěla, ale mně je to blbé........poradte, co ji mám koupit? Jinak, oni mají všechno, její manžel je můj šéf

Cin: hlavně se opatruj holka jedna, práce neuteče...

Zabi: a ty také děvčico, hlavně klídek 😉

cincolina
7. říj 2009

Irmi, tak to ti asi neporadim, pokud je to dobra kamaradka, tak za takove pomoci a darky my davame vetsinou hromadu cokoladovych bonbonu (takove ty belgicke pralinky) 🙂 . Jestli nic nechtela, tak ji muzes jedine potesit a jidlem to nikdy nezkazis 😉

irminka
7. říj 2009

také si myslím.... 🙂

miradka
7. říj 2009

Gabi, mne sa zdá, že všetky holky by chceli holčičku 😵 už to nie je ako kedysi...chlap musel byť vždy 😀

Ywush, mám krivé brucho, sranda 😀 Inak ma dosť bolí stydká kosť 😖 Irmi, teba ešte nebolí? Predsalen si o 2 týždne popredu...máš super kamošku, ja mám tiež dobrú kamošku, tiež som od nej dostala nejaké vecičky, ale ona mala synka pred 10 rokmi a používala tiež veci, ktoré jej mamka odložila po nej a bráchovi, takže niektoré veci majú cez 30 rokov 😀 Budem to musieť nejako prebrať, ale keď bude najhoršie, hodí sa aj to staršie oblečenie..vypadá skoro ako nové 🙂

Ywush, ak budem mať bendžo ako arwenka, tak to bude mazec, ona bola veľmi statočná a skoro prenášala...fakt macherka, nehovoriac, že popritom pracovala... 🙂

zabicka007
7. říj 2009

Irmi, taky bych to asi řešila sladkostmi a když tak nějaký lepší kafe, to je takový klasický poděkování, tím určitě neurazíš 😉
Těhulky, kdy jste začali cítit první pohyby? Na netu píšou, že už lze cítit pohyby v 16 tt, ale to pochybuju, přijde mi to hrozně brzy ne?