CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

gabina79
13. říj 2009

Ahoooooj Hani, kde se touláš 😀 ....myslela jsem na tebe, co s tebou je 🙂 ....Jj, já jsem OK, nějaké menší komplikace, ale snad to bude všechno dobré 😉 ..takže se teď nebudete vrhat do mražáčků? Aspoň si užiješ Vánoce a Nový rok a pak ti budu mooooc držet pěsti, aby vám to vyšlo 🙂 ...a nebo třeba nebudou mražáčci potřeba 😉

ywushka
13. říj 2009

hanu: taky dost ze se tu ukazes!!🙂 No jo pribivaji nam tam ty tydny....🙂

gabi: neboooj nebudete ho nosit😀 nejaky se urco najde🙂 Manzel uz by chtel jet pro ten nas kocarek ted,pry ho da k jeho mamine domu!!! Tak uvidime,ja se porad dost bojim,ale zase by bylo docela na prd,kdybych rodila mezi svatkama a ten obchod v olmiku odkud ho budeme kupovat budeme mit urco mezi svatkama zavrene!! Tak by byl asi problem se nejak dostat alespon k autosedacce!!🙂 Zkus se mrknout na ty stranky www.delfinek.mimishop.cz,tam maji v akci porad nejake kocarky a maji dost velky vyber!!!

hanulamarkova
autor
13. říj 2009

jé holky to jsem ráda, že si mě pamatujete...jo snad jo uvidíme rozhodně jsem byla vnitřně totálně rozhozená...menzes si chodil, jak chtěl tak jsme si řekli že to necháme uklidnit aby jsme se do něčeho nehnali a náhodou když to pak nevyjde tak si to budu vyčítat a stejně měla jsem stráááášně moc práce protože mám prvňačku a to je mazec ale zvládáme jen se tomu musíme věnovat no slasti první třídy obloučky a počítání 😉

gabina79
13. říj 2009

Mir, zítra je ten den D 😀 ...u nového Dr jsem v ordinaci ještě nebyla, jdu v pátek, tak uvidím..ale jestli je takový jako ve špitále, tak to bude dobré 🙂 ...no, ono vy s dvojčátkama asi moc na výběr nemáte...
Ywuš, ono je to vždycky stejné...už máme skoro vybráno a pak zjistíme nějaký detail, který nám naprosto nevyhovuje, tak začínáme nanovo...už jsme byli skoro rozhodlý pro V-Cross (čtyřkolku) a pak jsem četla diskuzi, kde ho naprosto pohanili, jak je poruchový ☹

ywushka
13. říj 2009

gabi: a co ten x-lander??? To jsou pekne kocarky a cenove dost pristupne!! se podivej na ten odkaz,tam je maji za dobre penizky!!!!

gabina79
13. říj 2009

Ywuš, X-lander byl první, o kterém jsme uvažovali a řekli jsme, že když nic nevybereme, tak do něj asi půjdem...ale vadí mi omezené barvy a pak i to, že sporťák nemůžeš dát tak, abys na mimčo viděla (když do něj bude muset jít malinké)...a u 2009 mi vadí ty hladké kola ☹
Hani, takže procvičuješ písmenka a počty? 🙂 ...máš pravdu, určo bude lepší, když se ti hormony trochu sladí a cyklus upraví...no jo, ty hormony jsou fakt prevíti 😒

miradka
13. říj 2009

Holky, akou veľkotou bodyčiek a overalov ste začali? Neviem koľko kusov 56 mám nakúpiť, myslím na jedno bejby. Zatiaľ mám len 60 a 68, ale pre začiatok to bude asi moc veľké...

Gabi, tak to držím palce, aby si dobre zajtra dopadla. Predpokladám, že ťa hneď objedná aj na ten veľký utz.

hanulamarkova
autor
13. říj 2009

jo zatím ještě bojujeme s čárkama ale už se to blíží dělají kolečka (O) a kapky (A) a vlašťovky a rybky na l,k no bude to mazec ještě ...

gabina79
13. říj 2009

Žabi, teď jsem koukla pár stránek dozadu a ptala ses na první pohyby...tak já můžu říct, že u mě byly poprvé v 19+2 - a to už bylo takové kopkání, které se nadelo s ničím zaměnit...ale před tím jsem si ničeho podobného pohybům nevšimla...ale mně taky pořád buble v žaludku a ve střevech, tak možná tam něco bylo i dřív, ale neidentifikovala jsem to 😀
Holky, zkoušely jste si vypočítat termín porodu podle prvních pohybů? Mně to vychází o týden dřív 😉

gabina79
13. říj 2009

Hani 😀
Mir, neee...zítra jedu do Brna na velký utz a v pátek k Dr 🙂 ...já začínám na 56 a v této velikosti budu pořizovat tak 4 - 5 kousků od jednotlivých věciček...myslím, že z toho rychle vyroste...a ty budeš určo potřebovat taky menší než 60, určo budou prcci trošku menší 😉 Teda si aspoň myslím 😀

hanulamarkova
autor
13. říj 2009

ahoj miradko, podle toho jestli budeš každý den prát já měla tak 2 ks na jeden den, náhodou si blinkne a tak ale cca tych 8ks by jsi na jedno měla mít určitě 56

hanulamarkova
autor
13. říj 2009

zatím pa holky jsu domu mám skrácenou prac dobu tak letím pa
🙂

irminka
13. říj 2009

gabi: no nazdarek, ale ty jedna darebnice, dlouho jsi tu nebyla 😉

Já teda měřím 175 cm nebo tak nějak, ale kočárek jsme si zkoušeli i manža, který měří 190 cm a ručka na kočárku se dá polohovat, takže tam jsem problém neviděla.

kamoška má X-lander a je s ním moooc spokojená, malého vozila dost dlouho v hlubokem a potom ve sportáku a nijak jí nevadilo, že na něho nevidí.....No hold , každý má jiný názor 🙂

Nesmíte až tak zase moc přemýšlt, protože každý kočárek má nějaké chyby, tak potom opravdu jedině vlnák a nosit na prsou 😉 ..Doufám, že jsi se neurazila 😝

gabina79
13. říj 2009

Tak to koukám...8 kousků, to jsem teda nepočítala 😅
Irmi, já vím, že se dá madlo polohovat, mně by ale vadilo, že se musím k mimču do kočárku moc sklánět...a navíc to vypadá tak prčovně, takový nízký kočár....no prostě, ani mě ani manžu nenadchl......no je mi jasné, že každý kočárek má něco, ale nekoupím kočárek, o kterém ze všech stran slyším, že se pořád reklamuje 😒 asi to tak nakonec dopadne, že skončíme u X-landeru...anebo že by ten vlňák???? 😀
Teď jsem viděla dva kočárky, u kterých se přendává boudička (ten vrch...nevím, jak to nazvat) z hlubokého na sporťák...není to divné? To pak musí mít i jinou barvu ne? Když s tím půl roku budu jezdit na sluníčku, tak se ta barva podle mě vždycky trochu pohne.... 😒

miradka
13. říj 2009

Díky za rady holky, tak nakúpim aspoň 10ks 56 a keď tak mám ešte nejaké hoooodne staré oblečky od kamošky a po mojom chlopíkovi 😀 tak to budem zachraňovať aj tými starými vecičkami. Teda, sú tam skor tie košilky...ešte si to musím prebrať.

gabina79
13. říj 2009

Holky, zítra začínám nakupovat 😀 ..teda, jestli bude všechno OK 😅

gabina79
13. říj 2009

Mir, to máš dobré, že máš nějaké starší věci...aspoň na doma dobré 😉 U nás není žádné malé dítko a neteř je už "velká" a ségra si nic nenechávala, takže nemáme nic..ale zase nemám strach, protože pak určo dostaneme spoustu věciček...od tchýně je to první vnuk a od našich druhý po dlouhé přestávce, takže je možná budu muset i brzdit (a hlavně korigovat, aby ty věcičky k něčemu byly)😀

ywushka
13. říj 2009

u nas je ditek spoustu,jen nemame zadne normalni rodine vztahy na to,aby nam nekdo nejake obleceni predal,spis by nam ho prodali za nehorazne penize-uz jednou mi sestrenka privezla po sobe tehu obleceni,vsechno bylo nsune,vypravene a silene moc nosene a chtela za to katastrofalni penize,tak jsem se ji omluvila,ze mi nic nesedi!!!

gabina79
13. říj 2009

tak to máš teda dobré příbuzné 😅

ywushka
13. říj 2009

Tyyy jo holky jsem se divala na mimibazaru-je tam odkaz ze prace/privydelek. Hmmm snad milion nabidek a vsechno je to sama kosmetika,sperky a tak....!!! To neexistuje nic normalniho na co by ta zenska na materke mohla dosahnout???

ywushka
13. říj 2009

gabi: to ja viiim🙂!!! Jedna sestrenka ma ted rocni holku,druha zase 3leteho kluka a 6 mesicni holcicku,pak z mamcine stranky sestrenka ma rocniho chlapecka a jeji segra ted narozenou holcicku a 3leteho kluka,ale nikdo nerekne ani pip o tom,jestli bych reba po nich neco nechtela!!!A jak rikam ze kdyz uz by mi neco davali,tak by si za to urcite ptali silene penize,pritom my jsme se jim vzdycky nanosili vseho mozneho.....i po sobe obleceni kdyz jsem nejake mela,tak jsem ho vzdycky porozdavala po znamych,ale na me si nikdo nevzpomene.....no jo

lucka.adis
13. říj 2009

Tak jsem umyla všechny okna... to byla špíííína 😝 ale teď jsou krásně čisťounké.
Umývala jsem je pěkně pomaloučku a u toho i odpočívala a nebo něco jedla... no, když to tak vezmu, tak jsem je začla umývat od posledního příspěvku až do teď.

Gabčo, my už máme ten X-Langer objednaný, ale nešli jsme do 2009...protože tam mají ty hladké kola a ty jsou pěkně na prd. Máme objednanou tu 2008 i s autosedačkou Maxi Cosi, deštníkem, pláštěnkou..akorát tašku jsem řekla, že si koupím jinou, protože se mi nelíbila 🙂
Buď tento nebo příští týden by měl dorazit... bude v krabicích a v nich zůstane až do Ledna, potom už to nevydržíme a koukneme 😀

Mir, já mám těch malinkatých bodýček docela dost a to i z toho důvodu, že když si malá ublinkne a bude to mít náhodou na něm, tak ji to můžu převléct. Nikdy prostě nevíš 😉

Hani, tebe jsem už dloooooouho neviděla 🙂

ywushka
13. říj 2009

lucka: jejda tys umyvala v takove zime okna??? To bych se vyprdla!!!Ja jsem zababulana v oveckove dece a tak je mi nejlip!!! Tatka me musel zatopit,protoze dole bylo horko,ale tady nahore zima🙂,no jo blbe termostaty🙂

lucka.adis
13. říj 2009

ywushko, u nás není právě moc zima, svítí sluníčko... jinak bych se na to fakt vyprdla 😉

ywushka
13. říj 2009

hmm tady je naopak straaaasne hnusne!!! venku fouka uplne hnusny studeny vitr ze se ani nos ze dveri nevyplati vystrcit😀

lucka.adis
13. říj 2009

..... můžu ti říct, že je mi i jedno, kdyby se rozpršelo, protože já jsem je umyla a jinak mě to už nezajímá-aspoň do Jara 😀

ywushka
13. říj 2009

No me za chvili prijede sestrencin manzel pripevnit telku na stenu🙂,jsem si zavolala radeji jeho,jsem se to bala sverit manzelovi do rukou,aby nam to jeste treba nespadlo😀

irminka
13. říj 2009

gabi: ty jsi mě uplně zblbla 😉 s tou výškou kočárku...mně se to vůbec nezdálo, že by byl nízký 😠 No,domluvili jsme se s manžou, že si zítra pro něho zajedeme a normálne to změřím a potom se tam podívám podruhých kočárcích a změřím je také a napíšu ti...hm, ted na to furt myslím 😅

zabicka007
13. říj 2009

Elenko, já chci taky fotky!! 🙂
Irmi, no já myslím, že ty jsi úplně stejný případ jako já, prostě akční střely... 😉
Cin, dělám Mendelovku v Brně, provozně ekonomickou fakultu 😖 To je to fakt tak častý to ,,přestání bití srdíčka???" Já myslela, že spíš vyjímečně... ☹ A v kterém týdnu se to těm holkám děje??

zabicka007
13. říj 2009

Luci, já přijdu na srazík kdykoliv, i kdyby měly trakače padat 😀 Hoď nějaké termíny, ať se stihnem do listopadu domluvit... 😉
Ywuš, ty jsi teda fakt soutěživej typ, však jsi onehdá psala, že jsi vyhrála ten zájezd do Turecka či kam, a nakonec tam neměl kdo jet že? Jaj, já bych teď jela za teplíčkem hned...
Ahoj Hani, tak ses po dlóóúhatááánské době ukázala, konečně! Ale teď nás tady víc zanedbává, Chrobáček tady skoro nebývá, Sajmona(ale ta má omluvenku, páč je v lázních 🙂 , taky Sune ani Chanel není moc vidět, no plno holek na nás prdí, asi na ně přišel zimní spánek 😝 )