CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
13. říj 2009

zabi: no jo jsem souteziva🙂 sice nevim po kom,maminu to nikdy nebavilo,mozna po tatkovi🙂!!

Ja uz se jdu vyvalit do postele,tak dobrou noc!!! Uz zacala ordinace

miradka
13. říj 2009

Zabi ja som uvažovala, či im nie je blbé chodiť medzi nás tehule...viem si predstaviť, že tieto naše miminkovské debaty ich nebavia alebo im je pri tom smutno...uvažovala som či nezaložiť ešte jednu diskusiu na tehulách a žeby sme chodili aj sem aj tam... 😖

lucka.adis
13. říj 2009

Holky, taky mi to tak připadne, že jim je s toho smutno, ale těžko říct, co si tak pamatuju, tak se domlouvali na to cvičení Mojžišovou metodou atd.tak jsou třeba zaneprázdněné, ale je fakt, že se tady už dloooooooouho neukázali.
Člověk o nich nic neví 😒

Jinak zítra mrknu do kalendáře a napíšu nějaké termíny a doufám, že se nás tam sleze víc než před tím, akorát se musíme domluvit kam zajdem..ale asi to každému bude vyhovovat tam kde jsme byli minule-takže doufám, že jim už pojede stroj na toasty 😀 😀

...před chvilkou jsem zdlábla krupičnou kaši (jsem si dala se synátorem na večeři...) mňam a teď čučím na VKV.

cincolina
13. říj 2009

Zabi, já jsem dělala Ekonomicko-správní na MU, takže konkurence 😉 . To srdíčko jim přestalo v 8-10. týdnu. Doufám, že z té diskuze už nikdo neodpadne... Já jdu zítra na kontrolu, tak už se těším, že mimčo uvidím a pak se snad budu objednávat na NT.
Luci, na sraz bych taky moc ráda přišla, Raději až druhý týden v listopadu a dále.

elennka
13. říj 2009

srazík.. kdy.. 🙂 můžu se připojit. Jinak přeju pěkný večer 🙂) v Brně kosa jak... už jsme přezouvali gumy na autíčku..

lucka.adis
13. říj 2009

Kočky, takže to vidím tak, že by jsme ten srazík teda udělali druhý týden v Listopadu, ju?
Čím víc nás bude, tím líp..akorát doufám, že se do té doby připojí i ostatní holčiny (Sim, Chrobáček, Chanelka, Muschka.... atd.)

termín od 2-15.11... takže napište jaké by vám vyhovovalo datum. 😉

Letím do hajan, ještě jsem byla na mimiaukci a vydražila balík plný značkových věcí pro holčičku(samozřejmě) za 199,-kč a troje tepláčky za 39,-kč...takže mám radost jako malé dítě 😀 😵 😵

besinka7
13. říj 2009

ahojky všechny snažilky i těhulky - bojovnice, mám na Vás prosbu, chystáme se do CARu na Obilňák, mohly by jste mi napsat Váš názor a zkušenosti s Dr. Čadovou a Dr. Crhou ? předem Vám moc všem děkuji 🙂

ywushka
14. říj 2009

besinka: Dr. cadova je andel!!! DR.crha odbornik v preboru,ale pri mluveni mu nejde skoro vuibec rozumet 😀 !!!¨Moje zkusenosti🙂

Preju vam krasny den,jdu se osprchovat a frcime do poradny,tak pa

elennka
14. říj 2009

Ahojda holky, já můžu 9.11. odpoledne po 15h, a v podstatě celý ten týden odpoledne..

cincolina
14. říj 2009

Ahoj, já zatím stejně jako elennka, celý týden od 9.11., odpoledne = cca od čtyř hodin.

miradka
14. říj 2009

Dobré ránko holky, hlásim sneženie v Č.Těšíně, ale zatiaľ sa na chodníkoch nedrží. Asi budem musieť na nákup pešibusom 😒 Dnes chcem variť pre nás čo sme doma a nemám z čoho...

Jj, Čadová je moc šikovná a milá, empatická...Crha je šikovný, tichý a moc toho nenahovorí, ale je to borec 😉

elennka
14. říj 2009

Se mě nic dneska v práci nechce ☹ musím psát zápisy u klientů.. a je toho ....

lucka.adis
14. říj 2009

Pěkné chladné ráno,

tak hlásím, že nám dneska došel kočárek + ostatní k tomu a vypadá moc pěkně, prostě jsme s manžou neodolali a mrkli do krabic 🙂 už se těším, až ho v Lednu vytáhnem a nachystáme 😵 😵

Mir, tak přece už sníh? Brrrr, je mi z toho zima... ale u nás to taky vypadá na nějakou přeháňku, tak snad né sněhovou 😝

Ohledně Obi, tak Čadová je fakt sluníčko a anděl dohromady, milá, šikovná a umí to všechno pořádně vysvětlit, případně doporučit co dál... a Crha, no je fakt že toho moc nenamluví a když jo, tak mu nejde rozumnět, protože mluví hodně potichu, ale jinak borec 😉

ywushka
14. říj 2009

tak uz jsme z poradny doma!!🙂 Jejda dalsi kilecka nahore😀,ale pan dr. mi rikal,ze to nejde na me poznat,ze nikde neotekam,ale nez porodim tak budu asi vypadat jak valici se sud😀!!!
Ja se jdu konecne neceho najist,rano na to nebyl cas!!!

sajmona
14. říj 2009

ahoj holky..já sem chodím jen potichu vás pozoruju 😉
my tady máme 10 cm sněhu..paráda a já mám letní gumy,to jsem zvědavá jak pojedu dom.

zabicka007
14. říj 2009

K tomu srazíku - mě pak stačí napsat konečný čas a datum a budu tam 🙂
Saj, tak to je už na pokutu s těma letníma gumama, takže až pojedeš, tak musíš vypadat dobře, protože je dost možný, že buď někde zapadneš a tím pádem budeš potřebovat pomoc nějakého galantního muže, anebo tě chytí policajti a budeš muset ukecávat je 😝
Besinka: souhlasím s holkama, Dr. Čadová a dr. Crha jsou oba velice schopní, já s nima byla moc spokojená
Cin, takže ty už máš školu hotovou? Jaj, to ti závidím... 🙂
Mir, je pravda, že já jsem tady otěhotněla jako jedna z posledních a než se tak událo tak mi to nebylo dvakrát příjemné pořád číst o ,,bublinkách v bříšku" a tak vůbec...přece jenom to jsou stránky pro snažilky, ne pro těhulky, takže bych taky navrhovala otevřít ještě jednu diskuzi a sem už jen chodit povzbuzovat snažilky...

hanulamarkova
autor
14. říj 2009

ahoj žabi, no co se mě týče já ráda čtu ty vaše "úlovky na mimibazaru" a přírustky kil a bublinkování dodává mi to energii a naději, že se to povedlo tolika holkám přede mnou tak se to jednou musí podařit i nám 😀 tak jen si tu pište a my budem psát o snažilkování 😀
bes souhlas s holkama Crha je kapacita a Čadová andílek s obrovskou empatyí a radostí
saj a co kdy pujdete do dalšího IVF?

chrobacek
14. říj 2009

ahoj holky,

tak jsem dnes šla na obil nechat si napsat tu mojžíšovku protože gynekoložka mi to napsat nechtěla....a koukla jsem do výsledku imuna a mám tam hraniční hodnotu protilátek proti spermií po měsíčním braní Prednisonu ... Hani koukala jsem na téma alergie na sperma a koukla jsme že jsi to měla taky... nevíš jakou jsi měla hodnotu a jak to řešili??? dík

zabicka007
14. říj 2009

Chrobi a co to znamená ta hraniční hodnota? Jako že se tvoje tělo brání proti spermiím?

miradka
14. říj 2009

Chrobáčku, to znamená, že prednison pomohol alebo naopak? Vidím, že tie dr gyn v Brne to fakt nechcú písať. Ako si ich na obi ukecala? Hovorili, že najprv musíš na laparku, nie?

Zabi, k tej novej diskusii by sa mali vyjadriť asi všetci...hani, som rada, že ťa naše debaty povzbudzujú 🙂

ywushka
14. říj 2009

hani: my povzbuzujeme jedna druhou🙂 tak i tebe🙂!!

Ja jsem po obede,zase brouzdam po netu🙂!!!

chrobacek
14. říj 2009

žabičko hranice je 20 já mám 21 a to po měsíci braní prednisonu tj. normálně by asi byla vyšší ....

mir no myslím, že prednison to snižuje když je to forma léčby...... a volala jsem na obil sestře, že ještě na laparku nechceme, ale že mi dr. slíbila, že mi napíše mojžíšovku tak říkala no problem stavte se pro to, tak jsem tam hnedka letěla a u té příležitosti jsem mrkla na výsledky té imunol. ale s dr. jsem nemluvila

hanulamarkova
autor
14. říj 2009

chrobi tak já to vůbec neměla hraniční přímo červeně to tam zapsali, a normálně to tam tak bylo vyznačeno. No a po prenisonu mi žádné imuno nedělali ale když máš i po prednisonu hraniční hodnoty tak je to na pováženou jen u IVF stejně už tu spermii v sobě nemáš, jen ti to asi znemožnuje přirozené početí 😖

hanulamarkova
autor
14. říj 2009

no je to moc krásné když kouknu na ywuškine fotky profi no takové zlatulinké i miradkino dvojbruško 😀

chrobacek
14. říj 2009

Hani, no právě o to přirozené mi jde protože manžela dopuju vším možným sebe taky a chceme to zkusit zase přirozeně a s tím, že po Prednisonu mám dílek nad normou tak mě to klidnou nenechává .... !!!a hlavně jde taky o to že existují další protilátky a to nevím jak se to jmenuje a tam jde o to, že můžeš mít protilátky proti embryju takže důvod proč se nevede ivf třeba nevím zkouším !!!

zabicka007
14. říj 2009

Chrobi, ty už máš dva pokusy za sebou viď? Měli by ti teda udělat všechno možný vyšetření než půjdeš do třetího pokusu (pokud by se nedařilo přirozeně, protože u Vás šance pořád je, a zázraky se dějí - viz. Lucka). Takže na tvém místě bych trvala na vyšetření, jestli třeba tvoje tělo neprodukuje i protilátky proti embryu nebo tak! I když oni tě asi nejdřív budou chtít natlačit do té laparky ne?

chrobacek
14. říj 2009

nevíte někdo jak se to jmenuje ty protílátky proti embryu?? mě dělali proti ovariu, spermiím a zona pellucida....jo návrh je laparka

miradka
14. říj 2009

Hani, díky za to dvojbruško 😀 poviem ti, že už mi pekne zavadzia keď si zaväzujem šnúrky na topánkach 😀

Chrobáčku, dívala si sa sem http://www.forumzdravi.cz/clanek-134-preimplant... je tam spomenutý problém s protilátkami proti embryu, ale moc to tam nerozvádzajú, je tam odkaz na iný článok...

miradka
14. říj 2009

Niečo sa dá nájsť na internete, ale je to na dlhé hľadanie a čítanie...vypadá to ale tak, že sa robieva vyšetrenie na tieto protilátky, určite by som sa na to opýtala na obi...

chrobacek
14. říj 2009

mir dík to jsem taky nešla, ale nenašla jsem tam jak se to jmenuje