CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

simulin
26. čer 2009

Tak to je hezké chrobi, ona ta podpora od těch našich drahých poloviček je přece jenom všelék. 😉

chrobacek
26. čer 2009

sim jo to je .... kdybych ho neměla tak nevím co bych si počala 🙂)))) je to prostě uklidnující a milující manžel 😉

ywushka
26. čer 2009

chro: to je tak i u me!!! Muze mi byt sbe vic hur,ale kdyz me obejme a pohladi je mi hned lip!!!

simulin
26. čer 2009

Určitě chrobi, je to jen a jen vaše rozhodnutí a pokud si jsi neměla problémy s prvním IVF, tak si myslí,m že není důbod do toho nejít. 😉 A tentokrát to určitě výdje.

zabicka007
26. čer 2009

Chrobi, dávky mi zvýšili - minule jsem měla 225 a teď mám 262 - prostě koňská dávka, ale asi to potřebuju 😅
Endometriozu mám pravděpodobě zpátky, s tím se údajně nedá nic dělat, ani vyšetřovat mě nebudou, dr. říkala, že mi ji už teď nemůžou odstranit, protože to vyvolání toho přechodu můžeš absolvovat pouze jednou, kdybych ho absolvovala podruhé, tak by to tělo už nezvládlo a odrovnalo by to vaječníky ☹

monterka
26. čer 2009

Ahojte holky,mně podbřišek bolel až do 5měcíce. Je to od toho jak se zvětšuje děloha. Vitamíny berte po celou dobu těhu,páč je to dobré na vývoj mimika. Ywush,já zvracela ještě na konci 4měcíse. Miradka,gratuluju ke dvojčátkům a neměj strach. To zvládneš!

chrobacek
26. čer 2009

zabi supr já doufám, že mě to zvedne taky 🙂)) .....takže lékem bude těhotenství 😉

ywushko přesně 🙂)))

sim ... jo já doufám, že tím nic nepohnojím

irminka
26. čer 2009

holky,
píšete tady o dvou miminkách a mně ve středu doktor v unice řekl, že to jedno malé má 2,1 cm a to druhé 1,85, rostou stejně rychle, ale to druhé je pořád menší...že teda nechce strašit, ale pokud to zvládneme do 12. tt, tak se mám do Unicy objednat na odběr plodové vody cca v 16 tt.....tož teda nevím, z toho mám velký strach.

vám to nikdo nenavrhl, když je to jedno mimi menší?

ale zase na druhou stranu bych asi nezvládla, kdyby se jedno mimnko narodilo postižené...to je na celý život...., takže asi do toho půjdeme 😉

gabina79
26. čer 2009

Chrobáčku, tak to je fajn, že je ti líp, další pokus ti určo vyjde 😉..budeme tě podporovat 🙂

gabina79
26. čer 2009

Irmio, nestraš, tak snad můžou být velikostně rozdílní a nemusí být postižené...a když roste stejně rychle, jako to větší, tak je to právě dobré, ne? Já myslela, že by zaostávalo a rostlo pomaleji 😕

zabicka007
26. čer 2009

Irmi tož to je blbý, taky bych souhlasila s Gábi že když rostě stejně rychle tak by to mělo být dobré, i když je menší, ale nejsem doktor... 😖

zabicka007
26. čer 2009

Chrobi tak tak, otěhotníme a tím se vyléčíme 🙂 Tys měla kolik ty dávky?

simulin
26. čer 2009

Irminko, no já tomu moc nerozumím ale tady píše jedna holčina ve svém deníčku, že je to normální.

Tady je kousek z článečku:
Ale i tak byl utz supr konečně jsem viděla miminka, jedno mi dokonce mávalo, ale druhé se otáčelo zády 🙂 velikostně odpovídají 13tt, jedno je 12+5, druhé 12+2, takže velikostně jsou pořád stejně o "tři dny", jedno je trošičku menší, ale prý je to časté. Další kontrola 19.5., snad mi bude brát krev a dělat tripple testy.

ywushka
26. čer 2009

tady se ted jedne holcine narodily dvojcatka a jedno melo 48 cm a 2900g a druhe melo 51cm a 3500g,myslim si ze "vyskovy" rozdil tu nehraje roli,proste bud to zvladnou obe dve a nebo jen to silnejsi...asi tak....

sune
26. čer 2009

ahoj holčiny a maminy 😉 Četla jsem vás ted jen chvíli, ještě spíš polehávám. Břicho se ale postupně už snad uklidňuje a jen bych spala pořád. Děkuji za gratulace. Moc doufám, že se většina uchytí. Embryo. nám řekla,že by věřila i tomu dobrému spermio. a nechala by vše přirozeně.My jsme to ale radši pojistili. I kvůli tomu, že mi to museli odebrat 12 den a to je prý brzo ještě.Jak tak koukám, tak je tu nás asi jen 5, kdo není těhu.
Gábi, to je supr! Drž se a snaž se myslet optimistisky. Bude to dobré, neboj. Jsi těhule a nic se nestane! Chtělo by to dobrého gynekologa, ať máš aspon v tomto víc klidu. Jinak OHHS už se snad nerozjede,potvora 😉
Hani, už si můžeš odstříhávat metr. 😉 9 dnů je hned a než se nadáš budeš těhule.
Miradko, obrovská gratulace k dvojčátkům! To jsou bojovníci teda. Jo a ta kyselina listová se prý může jíst stále, nelze se s ní předávkovat i když používáte jiné vitaminky. Většina lidí jí má nedostatek a je prevence proti vadám, jak psala Gabča. Já jím jen ji, tak bych si měla nasadit i něco jiného asi, ať připravím lepší půdu 😉
Chrobi, neboj, budeš jich mít taky hodně a budeš taky bezva nosnice 😀 Já jich měla nakonec snad 15 a jen 6 teda použitelných. Holky, to ale odeberou úplně všechny i ty špatné,že? A jedly jste Dostinex i po odběru? Zapomněla jsem se zeptat na to.
Ywa vůbec se ti nedivím, že se ti nechce do práce! Ještě tam asi neví, že jsi těhu,že? Co si tam má pak člověk vymýšlet, každý je neskutečně zvědavý!!

ywushka
26. čer 2009

sune: v praci vi ze jsme tehu,ja jsem na PN uz od rijna,museli si zvyknout a najit si nahradu!!!
jela jsem si pro listek na penize,dr.tam nemel sestricku a nechtela jsem ho zatezovat pri tom mnozstvi prace co dneska musi zvladnout sam jeste s nejakym listkem na penize,tak si tam zajedu v pondeli!!🙂

Jinak ja porad cekam na manzu,byl na chvilicku doma,tak jsem mu rekla,at mi prinese nahoru vodu abych mohla trosku poutirat prach!🙂,tak mi pomohl vycistit i akvarko kreckovi!🙂 ten je tak hodny🙂!! Ja uz mam takovy hlad,uz bych neco snedla!!Cekam ted az mi priveze obed!Dneska tchyne vari jeji specialni polevku fazolovou,uplne se na ni tesim🙂

sune
26. čer 2009

Žabi, ty už budeš za chvíli taky těhulka 😉 . To máš teda dávky! oni dávají prvně hodně, aby se vaječníky rozjely, že pak už je prý dost problém je v polovině více rozjet.
ywa, a předtím jsi jim říkala pravdu, že jde na ivf atd.? Já nevím, co si pořád vymýšlet. jéé fazolovou polévku, to budou prdíky 😀 manža se chce pustit o víkednu do mytí oken. jak pršelo, jsou hodně špinavé. tak to bude muset dělat nejpíš sám chudák, já jsem ráda, že se vyčůrám. Ještě, že mám tak hodné mužíky,že 😉
Sim, jaké jsi měla hodnoty hcg, že máš dvojčátka? Měla jsi nějaké vysoké?
teda ta Lucka to je zázrak. já to budu muset vše dočíst snad!

chrobacek
26. čer 2009

sune 6 je dobré číslo 😉 to je můj minimální cíl na příště 🙂)) já teda nevím co je dostinex...

sajmona
26. čer 2009

ahoj holky,tak si představte,dneska jsem jen tak ze zvedavosti testla a byly tam //...no ale pak jsem testla podruhe a nic,může se test splíct??žádnej pregnyl a nic v sobě nemám,to naposledy před min stimulkou,jsem ted jak na váškách... 😒

lucka.adis
26. čer 2009

Ahoj holky, vy jste toho zase napsali... než vás dočtu, tak tady zase pár stránek přibude 😠 😀

Chrobáčku, tak jak ti je, kočko? Kdy máte konzultačku s Čadovou? Držím pěsti.

sune
26. čer 2009

chrobi, jo,jo, to je. jsem moc ráda za něj 😉 neboj, ještě mě předběhneš a budeš jich mít víc. dostinex je na snížení prolaktinu. to je hormon, co zabraňuje otěhotnění. tělo se díky němu chová už jako těhotné.. snad jsem to dobře vysvětlila.jím ho už od února.
Saj, já teda vůbec nevím. to spíš poradí zkušené těhule. ale asi bych si zašla pro jistotu na krev. to je přece jen pravdivá jistota. držím pěsti, at tam máš vysoké hcg

miradka
26. čer 2009

Díky Sune, aj ja gratulujem k vajíčkam a držím palce aby ste mali krásne morulky 😉
Dnes mi akosi nie je dobre, hrozne rýchlo sa zadýcham a lapám po dychu. Boli sme zase v polsku, kúpila som si ešte bolerko keby bola večer zima...ale som úplne KO, vyšťavená. Asi o 3 pojdem ku kaderníčke, dúfam, že tam nezaspím... 😖

miradka
26. čer 2009

Irmi, dosť si ma vystrašila, dúfam, že mimča budú rásť rovnako, ale tiež si myslím, že taký malý rozdiel ako máš by nemal znamenať niečo zlé. Každopádne je dobré, že sa dr stará a je lepšie ísť na vyšetrenie než mať pochybnosti...

irminka
26. čer 2009

holky, ohledně těch dvou miminek, dr. mně hned na začátku řekl, že to jedno mimi je menší a že se stává, že do 12 tt může zamlknout nebo také ne a když všechno dobře dopadne, tak se může narodit jedno 3,5 kg a druhé 2,5 kg. Ale, aby jsme se nedivili, kdyby se náhodou něco stalo, že u dvojčátek to bývá až 40%, že jedno do 12 tt odejde.

Tak jsme na to připraveni, kdyby náhodou, ale věřím, že budeme až do konce ok 🙂

jinak. Sun: zajdi si fakt raději na krvičku, tam to bude jasné 🙂

gabina79
26. čer 2009

Miradko, jééé ty jdeš na tu svatbu 😵 ...já bych si taky na nějakou zašla...ale už nemám komu...tak si to užij a nejez nic podezřelého - pozor na majonézy, začínám být teplo... 😉

pilotkaanetka
26. čer 2009

saj a měla jsi stejný test nebo každý jiný?

irminka
26. čer 2009

miradko: my to zvládneme a vydržíme do porodu s dvěmi mimísky,ju?

gabina79
26. čer 2009

Saj, tak zkus zítra ještě jeden test...to by bylo suprové, kdyby ti to vyšlo..kdy si měla začít ms?

gabina79
26. čer 2009

Sune, určo to bude dobré, to neva, že byla OPU 12 den..oni na to mají rozmezí, kdy se může udělat, takže v poho 😉 Zítra ti budu držet pěstičky, až si budeš volat, aby bylo 6 embryjek 🙂 ...tak hlavně, že to vypadá dobře s tím OHSS, ale pokračuj v prevenci 😀

gabina79
26. čer 2009

Jejda, mně už zbývají tak dvě hoďky do verdiktu 😉