CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

simulin
3. črc 2009

Dobrý večer kočendy,
píšu dnes v rychlosti, neboť toho mám za celý den plné kecky. Tak že na utz vše v pořádku, máme dvě srdíčka 😵 😵 Na utz byl Kummel a máme i fotekču, zítra ji sem snad dám a podám podrobnější info. 😉 Tak dobrou noc, jdu to zalomit.

irminka
3. črc 2009

simulin: supeeeer, gratuluji k srdíčkům, jen tak dále.... 🙂 🙂 🙂 🙂 Dobrou noc

elennka
3. črc 2009

simulin- gratuluju 🙂

hanulamarkova
autor
3. črc 2009

ahoj holky téda dočetla jsem vás a dalo mi to zabrat 😉
simuli gratuluji k srdíčkům
gabi drž se já se vždycky budu toho bát ale drž se a hlavně mysli pozitivně
eli tak taky začínáš a ve kterém caru jsi byla ?
irmi tobě to tam taky hezky naskakuje 😀 , chrobi a žabi přeji kráááásné dovolené
Já mám ještě 2 pirulky tak už se mi to zkrátilo a jsem moooc zvědavá 🙂

elennka
3. črc 2009

Byla jsem v Unice, protože jsem tam měla lékařku..., ale jak nešlo těhotnět, tak nevybíravě vnucovali léčbu. jinak zatím IVF neplánujeme...

miradka
3. črc 2009

Sim gratulujem a teším sa na podrobnosti 😉

ywushka
4. črc 2009

sim: moooooc gratuluju!!!

Mate jeste nejake novinky nekdo?? O gabci jsem to uz cetla,te jsem psala jeste vecer!!!

Ja jsem vcera mela den jednu velkou honicku,za cely den jsem si ani neodpocala! Rano jsem jela do hodonina pro prasek na prani,pak jsme jeli na slovensko manzelovi pro jakysi prukaz! Prijela jsem domu,musela jsme varit,pák jsem cekala tu navstevu,takze jsem chystala jednohubky a tak! Sli jsme s manzelem na barak,ten tam trosku uklizel,tak ja jsem ho pozorovala,pak uz nam prijela navsteva,to jsme sedeli do vecera na terase a vecer jsem byla uplne vyrizena!!! Usnula jsme jak medved uz pred smou hodinou!!!

Preju vam krasny den plny slunicka,hlasi pekne pocasi,tak snad to bude i pravda!!!🙂

ywushka
4. črc 2009

Chro: me ten YALL stacil jen jeden 😀 zapusobil na me dokonale!🙂 Nekdo nejde po nem temer vubec a ja jsem byla na zachode uz za 10 minut 😀 !!!!Taky jsem mela zimnici po narkoze,ale vsechno se da prezit! Pokud tam nebudes mit v brisku nic strasneho,tak budes mit jen dve dirky,pokud by tam bylo neco vic a museli by ti potom davat i dreny,tak tech direk je samozdrejme ze vic!!

Gabi: Vim ze se to straaaasne lehko rika,ale zkus odpocivat a myslet hlavne pozitivne! Ja jsme mela taky jen gestacni vacek a pak az hned srdicko,to nemusi nic znamenat!! Drzime i vsechny palecky! Hlavne vymenu gynekologa DOPORUCUJU IHNED!!!!

saj: neboj,za chvilicku to mas za sebou a pak po laparce se mu bude u tebe mimousovu libit vic!!!🙂

prdecek
4. črc 2009

ahojky holky,

tak už chodím do práce a po těch dvou měsících doma jsem po dvou službách KO.

Chtěla jsem se zeptat, mám si sebou na tu první konzultaci brát vytisklý grafy BT? jdu k dr. Čadové, tak jestli se na to bude chtít podívat.

simulin
4. črc 2009

Dobré ránko, no spíš pravé poledne 😕 😉
Tak že včera můj den probíhal takto. S manželem jsme vyjelei a si v 7:15, docela pozdě, ale bohužel jsme zapomněli navigaci, tak jsme se museli vracet ( v Brně ji radši používáme ), na dálnici kousek před Brnem, nám začalo blbnout auto, prostě přestalo jet, tak že jsme museli do odstavného pruhu ☹ měli jsme benzín na nule, ale kontrolka ještě nestvítila, tak jsme nechápali. Po 10 min. to manža zkusil znovu nastartovat a hurááá, rozjeli jsme se, rychle jsme zajeli k nejbližžíš pumpě natankovali a frčeli na OBI, už tak jsme měli zpoždění, přijela jsem tam 9:05! Sestřičky říkali, že jdeme pozdě, tak jem se omlouvala, že jsme měli poruchu a ony, že jako jim to nevadí, ale že by jsme taky mohli promeškat doktora a pak na něj dlouho čekat. Naštěstí tam ještě byl, no a samozřejmě kdo jiný než Kummel 😅 . Tak že jak už jsem psala, potvdil mi dvě srdíčka 😵 , pak se je snažil změřit, říkal že to je zajimavé a složité a uculoval se u toho, no a pak nahlásil asi 6+5 a 6+3, tak že jsem se docela divila, když minule na utz a to bylo před osmi dny, mi čadová řekla, že je to zhruba 6+0, ale je fakt že je to asi hodně složité, když je to tak mrňavé a přesně se to pozná až to bude větší. 😉
No, pak mi blejskl fotku 😀 , kterou sem snad dnes dám, ovšem pokud se mi to povede 😅 😉
Jinak jsme pak byla na konzultaci u Crhy a zeptal se mě, jestli ještě nepřijedu jednou tak za měsíc na konzultaci pro dvojčetné těhu, je to nějaká riziková poradna. Měl by se tam prej zhodnotit stav čípku, zda je schopný zvládnout toto těhu ( no tak nějak mi to řekl), tak jsem řekla, že jo. Tak že jsem ještě objednaná na 31.7. k dr. Vránovi, ale už to není na 16, ale na 8 a to je hned u recepce po schodech nahoru 😉 Mezi tím se mám samozřejmě objednat ke svému gynekologovi.

Jo a stala se nám taková perlička, když jsme šli s manžou na Utz, tak jsme tam byly dvě ženské, vyšla sestřička, vzala si karty a manža byl zrovna na záchodě a jak vycházel a otvíral dveře, sestřička stála za nimi a ptala se ho aniž by věděla, kdo tam je: ,,a vy jdete taky na utz? I s tou paní jsme vybuchly smíchy 😀 😀 a sestřička se taky pěkně uculovala. 😀

simulin
4. črc 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Rioko.......Vojtíšek 16.3.2009......po 1.IVF
Xmersy ...Tobiášek

těhulky:
Majdula
PilotkaAnetka...... čeká holčičku
Blani2
Lea
Ivi34 na "mikuláše" čekáme dvojčátka
Ywushka--- Užívám: kyselinu listou, baby plan, kájenský pepř. 1.IVF 10/08-bez ET, 2. IVF 12/08-TT neg., začátek 3.IVF-cca 7.4.2009, 02/09-laparoskopie-endometrioza 1.st., OPU 17.4. ET 21/4 UTZ 4/5, 4/5 HCG 828
UTZ 11.5. 1 miminko, 18.5.-1 srdicko+1bublinka, 25.5. 2srdicka, dalsi KO uz na gynekologii 8.6 jedno miminko zůstalo u maminky

Miradka...6/08 laparoskopia, endometrióza 4. stupňa, 9/08 1.IVF, 2 vajíčka - 2 embryá (morula a 8 bunečné) - negatívne. 10/08-03/09 GnRH analogy, MS 05/09 - 2.IVF. 6 vajíčok - 6 embryí. 2 morulky na ET. 9.6 TT pozitvíny, 423hcg. 11.6 KO OBI 1152, 15.6 okolo 4400, KO 22.6.; 26.6. už bijú 2 srdiečka. 29.6. predanie do péče GR gynekológa. Do 4. rokov ďalšia návšteva pre kryomorulku a 8bunečné embryo.

Snahapada... KET 05/2009

Simulin...5/09 - 1.IVF stimulace Gonal a Decapeptyl, 17 DC - OPU 7 vajíček - 3 embrya, 21 DC ET - 2 embrya
( morula a 8 buněčně ), KO 10. 6. TT pozitivní, hcg 928, 12. 6. - hcg 1802, 16.6. - hcg 6696, KO 25.6. na utz dva váčky, zatím 1 srdíčko, 3.7. už nám tlučou 2 srdíčka. 31.7. K.O - riziková poradna OBI pro vícečetné těhu. Jinka předána do péče svého gynekologa.

Irminka: 4/2009-1,stimulace- dl. protokol - Diphereline+ kys. listová + Prednison , i Menopur. 9.5. OPU- odebráno 15 vajíček-zralých 7 a oplodnitelných 6, 13.5. ET.... zavedeny 2 ks morulek, mrazáček bohužel žádný, OHSS-hospitalizace, TT - pozitivní- 2 miminka

čekatelky a snažilky:
Hanulamarkova.....2001 missed abort (MA) v 19 tt., 18.3. 02 početí naší berušky (24.10.2002 se narodila), 2005 2x anembryomola - revize, 2006 MA v 12 tt. - revize do 2009 pauza na regeneraci (nejvíce nervů) 1.IUI 28.3.2009 Užívám Elevit pregnyl, Prednyson, Kyselinu listovou a od 1.4 Utrogestan, KO 10.-11.4 krev negativní, konzultace před případným IVF 20.5., užívám Elevit pregnyl, Kontryhelový čaj, Kyselinu listovou
15.6 začínám s HA, následně stimulace na 1.IVF

Gabina79.......09/2007 revize po missed, endometrióza, anovulace, azoospermie, 1.IVF 10/2008 - krátký protokol - 7 embryí - ET 2 blastocysty, 5 mražáčků, //, 11/2008 revize po missed, laparoskopie; KET (2 morulky) 3/5, krev 15/5 negativní. Konzultace 11.6., 2.IVF červen/červenec. Užívám: Babyplan, zinek, kontryhelový čaj, Super omega, kajenský pepř

Eva.a.....problémy se štítnou žlázou, partner asthenooligoteratozoospermie, IVF snad na konci léta. Užíváme C, E, Selen, Zinek, Spirulinu

Chrobáček......asthenoteratozoospermia, příčina: nezjištěna, 1.IVF+ICSI+PK červen začátek stimulace 29.5.2009 Gonal + Decapeptyl OPU 9.6. 4vajíčka ...ET snad 13.6. neúspěch

Sajmona... 4/2009 IUI - krev negativní; laparoskopie 7/09

Sune.... 03/09 IUI-negativní, 03/09 lapar. zjištěna endometrióza, syndrom PCO, neprůchodný vejvocovod. Nyní beru Dostinex na snížení prolaktinu, duphaston,kyselinu listovou. OPU 25.6. 2009 2 miminka u sebe

Žabička007....endometrióza - jejím následkem mimoděložní, 1. 4. odběr vajíček, 1. IVF, 6.4.2009 ET, na krev jdu 20. 4. 2009, krev negativní, 2. pokus IVF od 24.6.2009, začátek stimulky 24. 6. 2009 (Gonal,prednison,synarel)
Chanel.....
Tortojs....10/2008 1.IVF 2x9-ti buněčná embya. Krev negativní, 4/2009 2.IVF ET 2 morulky 20.4. krev opět negativní. Další předpokládané IVF podzim 2009 až jaro 2010 po nabrání sil a cvičení Mojžíšovky.

Elennka....snažení od 1/2007, PCO+ manžel oligoastenospermii, clostil, utrogestan, přírodní léčba, BT, 5/2008 laparka potvrzení PCo, průchodnost v pořádku, klínová resekce ovárií, 3-6/09 antikoncepce+redukce váhy, 23.7.09 objednána na konzultaci na Obi / jinak již léčba v jiném Caru- nevyhoval mě přístup/

miradka
4. črc 2009

Teda SIm, to je super, že chcú vedieť čo bude s tebou ďalej, že ti ponúkli ešte poradňu. Mne to asi napíšu do papierov ako doporučenie na vyšetrenie. Teda dúfam...Tento víkend tu mám kamošku z Nitry, tak sa jej venujem...dnes sme mali krásny deň. Tak dobrú noc.. 🙂

ywushka
5. črc 2009

Dobre ranko!🙂 Vcera jste toho moc nenaprdolili🙂!!! Taky dobre🙂 kdo to ma pak docitat!!!
Tady hezky sviti slunicko,ale hlasili dest,tak to jsem fakticky zvedava!!! Musim jet s manzelem nakoupit nekam jidlo,dneska mi odjede dopoledne do Italie s kamionem☹,tak zase budu sama!!! Vcera jsem byla cely den na dvore,dokonce i obed jsem griloala!🙂 Mejte se krasne!!!

elennka
5. črc 2009

dobré ráno holky... včera jsem celý den dělala.. před chvíli jsem přijela z práce a kolem poledne opět letím do práce...
A mezitím teď vařím obídek 😉 😉

ywushka
5. črc 2009

v devet dneska prijede manzelka od bratranka abych ji pichla pregnyl!! Jejda to nebudu moc jit spat v osm vecer🙂

irminka
5. črc 2009

ywushko: co by jsi neudělala pro rodinu,že?
Teda, ty chodíš fakt brzy spinkat...Já , když si lehnu po obědě, tak nemůžu spát večer,tak chodím až kolem 23.hodiny a to jsem ještě 5x v noci vzhůru, 1x jdu na záchod, no prostě spánek na prd 🙂

ywushka
5. črc 2009

No ja jsem zvykla usinat brzo i kdyz bych si odpoledne lehla,tak jsem stejne v posteli v osm🙂!!!

irminka
5. črc 2009

máš recht, jdeme si lehnout, zatím........

ywushka
5. črc 2009

😀 jo v posteli je nejlip

majdula
5. črc 2009

Ahoj ahoj,
gratuluji Sim ke dvema srdickum a velikost neres, ono se to ted fakt blbe meri.

Prdecku, ja kdyz na Cadovou vybalila svoji BT (merila jsem asi dva mesice), tak to vicemene smetla pod stul, pro ne to tam neni moc irelevantni...

hanulamarkova
autor
5. črc 2009

Ahoj holky tak dneska jsem zažila super den...i když po ranním brblání manžu jsme jeli do Lešné podívat se na zvířátka. Opravdu jsem si to moc užila nakonec jsme se tam dostali i když po trošce blouzení (je to dobré slovo 😕 jako bloudit hmm...) a pak jsme se tam nakonec sešli i s kamarádkou s rodinou celkem nečekaně no supr bylo. Je pravda že je to hezká ZOO ale Jihlava se mi líbí víc. Hlavně jsem utahaná...večer poslední pililu HA a čekání na mrchu 😀

miradka
5. črc 2009

Ahoj holky, tak my sme už zase sami. Kamoška odišla, tak práve čítam čo sa tu dialo, no nič moc.. 😀 Dnes ma hrozne bolí hlava a vnútornosti...asi sa to tam rozťahuje 😖 Tak idem do postele a budem si masírovať hlavu...dobrú noc 🙂

ywushka
5. črc 2009

taky me cely den boli hlava a jeste mam naprosty den blbec,ale to je na dlouhe povidani,tak to necham na jindy!!! tred tu byla ta manzelka od bratranka si pichnout ten pregnyl,v utery jdou na prvni IUI,tak jsem jim rikala at si to jeste pojisti 😀 se smali!!🙂 Ja jdu taky odpocivat,manzela mam na cestach a zrovna dneska bych ho tak potrebovala jsem uplne vydeptana,ale co nadelam!!! Ted vecer me bolelo bricho a slo me to az do zad,tak jsem volala i na pohotovost,tam me rekli,ze jestli chci tak mam prijet pokud se to bude zhorsovat,ted se to uklidnilo,tak jeste ze tak!!! Preju vam hezky vecer!!!!

ywushka
6. črc 2009

Krasne dobre ranko!! Snad bude dnesni den o neco prijemnejsi nez ten vcerejsi!!! Pa

pilotkaanetka
6. črc 2009

Dobré ráno já už si ani nestěžuju co mě bolí 😀 žebra záda ale jinak je to v pohodě pořád si říkám že by mohlo být i hůř 🙂

ywushka
6. črc 2009

Pilotka: jejda tvoji pozitivni naladu bych ted potrebovala!Nechces me ji trosku pujcit???

miradka
6. črc 2009

Dobré ránko holky, tak včerajšok bol pre mňa asi zlomový deň, teda dúfam že nie, ale prvý krát som tyčkovala...na večeru som si dala mazanec s meruňovým lekvárom a skončilo to v záchode. Keď si na to spomeniem je mi zle...do toho tá hllava a ešte rozširujúce sa vnútornosti...no to bol večer, to vám poviem...Dnes je mi zatiaľ dobre, snáď som to nezkríkla. 😖

pilotkaanetka
6. črc 2009

ywushka já tý nálady taky nemám tak moc 😀 kulím se už jak velryba a ty vedra však uvidíš ke konci že to není žádná sranda 🙂 pověsím prádlo a pak dobu doma odpočívám mám oteklý nohy ale pořád může bt hůř 🙂

miradka
6. črc 2009

Anetka, tebe sa to už blíži strašne rýchlo, čo nevidieť budeš mať mimčo v náručí 😉

pilotkaanetka
6. črc 2009

už z toho mám docela strach z porodu ale už bych to nejradši měla za sebou 😉